Dodaj do ulubionych

Nie staje mi

02.11.16, 14:54
To nie jest tak, że zawsze mi nie staje, ale zwykle nie staje. W sumie nie wiem z czego to wynika. Co ma wpływ a to, że seks jest jednym razem fajnym przeżyciem a innym kompletną kompromitacją z mojej strony sad
Edytor zaawansowany
  • 04.11.16, 07:33
    Przyczyn może być dużo. Zapytam inaczej, a czy z innymi kobietami Ci staje? W jakim jesteś wieku? Może masz jakieś dolegliwości towarzyszące?
    Kolejna sprawa, to jak się odżywiasz? Jaki tryb życia prowadzić? Przyczyną może być zmniejszona ilość endorfin.
    Zastanów się również nad suplementacją. Mam tutaj na myśli chociażby man tabs - u mnie dużo dał n podobne problemy to być może i u ciebie pomoże.
  • 05.11.16, 20:03
    Mniej kompa i telewizora, więcej ruchu na świeżym powietrzu.
    Z afrodyzjaków to zainteresuj się sałatkami z selera.
  • 08.11.16, 00:38
    Zmień dziewczynę, moja mnie też już nie podnieca. Znudziło mi się ciągłe proszenie. Przy innych staje mi często.
  • 09.11.16, 13:56
    No właśnie ograniczam się jeżeli chodzi o komputer, telewizor i inne stacjonarne rozrywki.
    Zmaiana dziewczyny - chyba raczej nie wchodzi w grę.... A te środki o których piszesz? Na jakiej zasadzie działają? Czy nie dają efektów ubocznych? Jak szybko działają po zażyciu?
  • 09.11.16, 18:32
    Seler na pewno nie ma skutków ubocznych.
  • 14.11.16, 10:35
    Stosowałem, i żadnych efektów ubocznych nie stwierdziłem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.