Dodaj do ulubionych

NoveKino Przedwiośnie: Jesteś normalny? Zapłaci...

27.10.10, 21:59
Ten naganiacz z kina zatracił cechy ludzkie , tak mu sie po nocach śni kasa. A to tylko słoma z butów. Plakaty , to zwykłe nie kulturalne świństwo . do tego jeszcze bezczelny i drwi, że ofiary jego machinacji milczą a więc ....towar zszedł.
Edytor zaawansowany
  • roman_j 28.10.10, 06:59
    Deklarowanie przy kasie kina, że jest się normalnym odbieram jako poniżające. A biorąc pod uwagę, że normalność kino wyceniło na jedyne 4 zł, chyba wolałbym zapłacić te 18 zł niż skorzystać z tej promocji. Proponuję, żeby następnym razem kino zaproponowało, żeby przy kasie widzowie deklarowali, że są uczciwi albo że nie zdradzają żony/męża. Można też rozwinąć akcję promocyjną i zaproponować katalog deklaracji. Tak żeby przy zakupie biletu można było zadeklarować, że nie jest się: złodziejem/pedofilem/oszustem podatkowym/ gwałcicielem/ateistą/islamskim fundamentalistą/mańkutem/żydem/pedałem/cyklistą/dzieckiem z próbówki (niektóre z pozycji wynikają z faktu, że to kino stoi na kościelnych gruntach). Za każdą deklarację proponuję obniżać cenę o 50 groszy, ale łącznie nie więcej niż o 4 złote. To na pewno sprawi, że ludzie ruszą ławą do kina, bo przecież każdy z nas ma w sobie potrzebę publicznego złożenia takiej deklaracji.

--
    Nad wszystkim czuwa gospodarz domu. Nie da on krzywdy zrobić nikomu
  • Gość: ja IP: *.210.c85.petrotel.pl 28.10.10, 08:15
    Oj, gadasz głupoty, że ktoś Cię obraził. Uważam, że akcja, poprzez ciekawy palakt, przyniosła oczekiwany efekt. Przedwiośnie miało fajny pomysł na sowją promocje. Gratuluję i czekam na więcej "kontrowersyjnych" plakatów
  • roman_j 29.10.10, 14:32
    Gość portalu: ja napisał(a):

> Oj, gadasz głupoty, że ktoś Cię obraził.

Po pierwsze nie gadam, ale piszę. A po drugie nie napisałem, że mnie ktoś obraził. To się raczej nikomu nie udaje, choć wielu próbuje. Nie dałem się też poniżyć tej akcji promocyjnej, bo z niej nie skorzystałem.

> Uważam, że akcja, poprzez ciekawy palakt, przyniosła oczekiwany efekt. Przedwiośnie
    > miało fajny pomysł na sowją promocje. Gratuluję i czekam na więcej "kontrowersyjnych"
    > plakatów

Mam nieodparte wrażenie, że piszesz z pozycji pracownika kina lub nawet pomysłodawcy tej akcji.

--
  • Gość: student IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.10, 17:11
    Przesadza Pan. Poczucie humoru i dystans do wielu spraw są niezbędne do racjonalnego postrzegania rzeczy i zjawisk.
  • konradc1979 28.10.10, 08:26
    Panie siemiatkowski, musze przyznac, ze pan jest totalnym nieporozumieniem. Przeczytalem artykul o tej smiesznej akcji i wychwycilem tam nazwisko, ktoremu przypisuje cala ta, jakze niedorozwinieta akcje. Bylem w kinie przedwiosnie dwa razy i za kazdym razem, kiedy chcialem zaplacic karta, otrzymywalem informacje, ze nie ma terminali tylko gotoweczka. Wiec jesli, ktos jest normalny, to chyba pani sprzedajaca bilety, ktora z pogarda i drwina reaguje na swoich przelozonych za brak takich dogodnosci jak mozliowsc placenia plastikiem.
    To moze jeszcze wspomne ze dwukrotnie bylem swiadkiem, ze brak oznakowan sal jest przyczyna, wyczekiwania na film, ktory np. graja na poziomie nr 2. Zadna durna akcja nie przekona mnie do novegokina, bede nadal omijal je z daleka. Moze juz wszystko jest po mojej mysli, pozmienialo sie, ale mam was gleboko w powazaniu. Wole zdecydowanie isc do heliosa, a najlepiej pojechac sobie do najblizszego multi jak to sie czynilo, gdy nie bylo, zadnych mozliwosci w plocku.
  • Gość: widz IP: *.plock.mm.pl 28.10.10, 22:02
    Wow straszne rzeczy. Bywam i w Heliosie i w NK Przedwiośnie i nie faworyzuję żadnego z kin.Brak możliwości płatności kartą-nie przeszkadza.Chociaż by mogło być-ale to żaden minus.Jaki brak oznakowań sal-co Ty za przeproszeniem "pierdzielisz"-jeśli chodzi o salę 4 to jest ona na 2-gim poziomie-zresztą pani kasjerka najczęściej powie że to na drugim poziomie. Śmiać mi się chce z takich "chrabiów"-no jedź se i do Bydgoszczy-skoro wszystkie sklepy poobrażane w okolicy :-) Na pewno obsługa NK będzie po Tobie płakać.
  • fifrak85 28.10.10, 09:49
    Dobry pomysł z tym plakatem, przynajmniej ludzie przypominają sobie o tym kinie.
    Szkoda że nie docenia się starań o przyciągnięcie klientów. Jednak później jak się okaże, że z kina małe dochody i zwiną interes, to będą lamenty że Tumska, salon miasta pustoszeje i po 16 zamiera.
  • Gość: Andrzej IP: *.warszawa.mm.pl 28.10.10, 11:10
    No tak, denerwują się ekstraordynaryjni, bo przecież cała ich tożsamość niezwykłością stoi i gdyby nie owa niebanalność nikim będą. Więc lepiej już bilet za 18 kupić niż zwykłym zostać. Nie pasowałoby to do nich nijak.

A tak serio - dobry pomysł. Ja bym poszedł dalej i ogłosił dzień Przyjaciół, albo Rodziny. Jakiś wtorek lub środa. Cena biletu 12 PLN, ale trzeba przyjść w zestawie 4. lub więcej osób. Biznes się kręci i misja społeczna samorządowej instytucji kultury wypełnia się dodatkowo integrując ludzi :-)
  • 0-kajtek 28.10.10, 13:06
    Równe przyciąga równe. cham wynalazł plakat. Drugi pójdzie bo wartość przesłania taka sama. trafił swój na swego. A cywilizacja upada.
  • roman_j 29.10.10, 14:38
    Gość portalu: Andrzej napisał(a):

> No tak, denerwują się ekstraordynaryjni, bo przecież cała ich tożsamość niezwykłością stoi i
    > gdyby nie owa niebanalność nikim będą. Więc lepiej już bilet za 18 kupić niż zwykłym
    > zostać. Nie pasowałoby to do nich nijak.

Mylisz zwyczajność z normalnością.

--
  • roman_j 29.10.10, 14:35
    fifrak85 napisał:

> Szkoda że nie docenia się starań o przyciągnięcie klientów.

Przepraszam, ale kto ma doceniać te starania? Mnie przychodzi na myśl, że tylko właściciel powinien te starania doceniać, bo w jego interesie jest to, żeby był ruch w kinie. Wiesz więc, że nie docenił?

> Jednak później jak się okaże, że z kina małe dochody i zwiną interes, to będą lamenty że
    > Tumska, salon miasta pustoszeje i po 16 zamiera.

Nie będzie popytu na kino, nie będzie kina i lamentu. Normalna rzecz. Lamentują często ci, którzy wcale nie korzystają, a jedynie uważają, że kino potrzebne jest i basta. Tak samo jak tramwaju w Płocku chcą ci, którzy i tam będą nadal jeździć po mieście samochodami. :-))

--
    I Prawo Niemożności Moderacji:
    Nie zrobisz z rynsztoku, górskiego potoku,
    Jeśli większość woli, w g...ch wciąż swawolić.
  • Gość: krysia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.10, 13:53
    Może ci, co kupują są normalni, gorzej z kierownictwem, bo oni normalni z pewnością nie są. Omijajmy kino, które jest rządzone przez ,,normalnych" inaczej. Może potrzebny lekarz psychiatra?
  • Gość: xs IP: 89.229.54.* 28.10.10, 14:27
    nie którym chyba nie pasuje że płacą 14 zł sądząc po debilnych wpisach ;)) nikt nie każe, oddajcie kinowi te 4zł i z pianą na ustach mówcie że nie jesteście normalni.. czy tam jacyś bo nie wiem co was boli
  • roman_j 29.10.10, 14:41
    Gość portalu: xs napisał(a):

> nikt nie każe, oddajcie kinowi te 4zł

Komu mamy oddać? Kinowi? A kto to?
    Zresztą mnie nie trzeba do kina przyciągać obniżkami cen biletów. Jeśli film będzie ciekawy, to zapłacę bez bólu 18 złotych, a na szmirę nie przyjdę nawet za 14. Widocznie nie jestem więc targetem tej kampanii promocyjnej.

--
  • Gość: widz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.10.10, 15:09
    Tylko po co ta akcja akurat teraz? Po to, że przed każdym filmem są wyświetlane na ekranie zdjęcia banerów Nowakowskiego. Nie dość, że w tak nachalny sposób reklamują tego brzydala, to jeszcze trzeba za to płacić. Jako porządny PiSowiec deklaruję, że moja noga więcej w tym kinie nie postanie.
  • Gość: Zbyniu IP: *.031.c94.petrotel.pl 28.10.10, 15:50
    I cale szczescie, chociaz moherem nie bedzie walic.
  • Gość: marek20000 IP: *.127.c72.petrotel.pl 28.10.10, 15:56
    Masz rację - zapisz się do Rydzykowego koła RM....
  • Gość: mirek IP: *.xdsl.centertel.pl 28.10.10, 16:55
    na pewno za to nowakowski placi. zaplac za mirka i ciesz sie jego wasem.
  • Gość: popieram IP: 78.46.79.* 28.10.10, 17:58
    Od dziś uczciwi płocczanie, patrioci powinni bojkotować to kino, przenieśmy się do heliosa
  • Gość: hahaha IP: *.plock.mm.pl 28.10.10, 21:51
    Bynajmniej nie do o.Rydzyka :-) Do Agory.
  • Gość: wPiSdu IP: *.plock.mm.pl 29.10.10, 12:02
    "Jako porządny PiSowiec..."
    Hahahah te 2 ostatnie słowa nie pasują do siebie i do ciebie :D
  • studentmm 28.10.10, 18:02
    Plakaty rzucają się w oczy, a moim zdaniem o to chodzi przede wszystkim. Jest ich dużo w autobusach miejskich i na słupach ogłoszeniowych. Ich treść zaciekawia człowieka, dzięki czemu ludzie zaglądają na stronę przedwiośnia i mają tańsze bilety. To nic złego płacić mniej. Dzięki tej reklamie mieliśmy po seansie ze znajomymi na dodatkowe piwko;) Więcej takich promocji!! :P
  • Gość: płocczanin IP: *.plock.mm.pl 28.10.10, 18:32
    zaciekawia tylko takich samych, jak pisałem równe przyciąga równe, w tym przypadku chamstwo, zwiększając moc chamstwa. a więc dla pewnej grupy takie brudy to coś miłego. Zależy od stopnia rozwoju duchowego do Boga. Do tego jeszcze ludzie płacąc za bile są przymuszani oglądać reklamy wyborcze a więc i narażają się Wystawieni na sprzedaż na NIE głosowanie za takimi wynaturzeńcami.
  • Gość: jo IP: *.184.c79.petrotel.pl 28.10.10, 19:25
    Trochę dystansu do Siebie trzeba mieć
  • roman_j 29.10.10, 14:43
    studentmm napisał:

> Ich treść zaciekawia człowieka, dzięki czemu ludzie zaglądają na stronę przedwiośnia i
    > mają tańsze bilety.

Mnie treść zniechęciła. Po przeczytaniu hasła nawet nie wnikałem, kto proponuje ten test na normalność i gdyby nie Gazeta, nie wiedziałbym nawet, że to kino tak się reklamuje. Widać ten mechanizm nie zawsze tak działa.

--
  • ploccck 28.10.10, 18:56
    Świetne, Świetne i jeszcze raz świetne. Plakat budzi kontrowersje, dyskusje i o to chodzi!!! Kiedy zauważyłam plakat w autobusie z ciekawości weszłam na stronę i pewnie nie ja jedna:) z promocji na pewno skorzystam. Poza tym hasło media markt " nie dla idiotów" nikogo już nie dziwi i nikt nie czuje się "urażony". Jak komuś się nie podoba to jego problem, ode mnie wielki plus dla przedwiośnia, jako instytucja kulturalna wykazali się kreatywnością i o to chodzi:)
  • marcin_1333 28.10.10, 19:42
    Ciekawa, oryginalna, kontrowersyjna - miodzio :-) chyba przejdę się na jakiś film
  • ziucik 28.10.10, 19:42
    Widziałem plakat w autobusie KM Płock, gratuluję pomysłowości, na pewno w najbliższym czasie odwiedzę kino przedwiośnie i powiem że jestem normalny - mam nadzieję że mi uwierzą!:)
  • Gość: street walker IP: *.adsl.inetia.pl 28.10.10, 21:12
    nie widziałam jeszcze - muszę zrezygnować z chodzenia pieszo i zacząć jeździć autobusem KM
    a potem się zobaczy
  • roman_j 29.10.10, 14:45
    Gość portalu: street walker napisał(a):

> nie widziałam jeszcze - muszę zrezygnować z chodzenia pieszo i zacząć jeździć autobusem
    > KM

Ja nie jeżdżę, a widziałem ten plakat kilkakrotnie. Nie trzeba wsiadać do autobusu. Wystarczy być uważnym. :-))

--
    Nadwiślańskie Wilkowyje
  • Gość: płocczanin IP: *.plock.mm.pl 29.10.10, 09:07
    Piszę raczej do stundmana, bo się zawiodłem...........

w poszukiwani inności i inwencji dla zbierania kasy w rzekomo nowoczesnym stylu.....w londynie uczyniono tak;

ich upadła kultura nie zna takiej formy Pamięci jak my Polacy 1 listopada...........
    i cóż czynią ci Światowi londyńczycy?

Link i opis jak można przekroczyć ludzkie normy i zostać barbarzyńcą........

08:22, 29.10.2010 /Reuters
    Zjedz sobie rozjechaną pandę
    CIASTECZKA Z HORRORU SPECJALNIE NA HALLOWEEN

......................Wątroba, odrąbane palce, ludzkie oczy albo rozjechana przez samochód panda - takie jadalne przysmaki można kupić w jednym ze sklepów w Londynie. Ciasteczka grozy powstały oczywiście z okazji zbliżającego się Halloween. Zostały wykonane przez brytyjskich artystów i dekoratorów...........................

Oczy z marcepanu, palce z czekolady

Pomysły były różne - od genitaliów po rozjechane zwierzęta, oczy z marcepanu i odcięte palce. Thomas ma nadzieję, że z okazji Haloween ciasteczka będą cieszyć się dużym zainteresowaniem. - Bo są naprawdę smaczne - zachwala Thomas.

Wśród zwykłych słodyczy są też prawdziwe rarytasy, na przykład ciasto przedstawiające zamordowaną prostytutkę za 600 funtów. Ale do kupienia są też przysmaki dla zwykłych śmiertelników. Można na przykład kupić czekoladowe kciuki za 6 funtów albo ciasteczko o nazwie "szok anafilaktyczny" za jedyne 2,50 funta.

www.tvn24.pl/0,1680016,0,1,zjedz-sobie-rozjechana-pande,wiadomosc.html

........koniec cytatu.

Czyż nie jest to dziedzina działalności Kina prowadzonego przez Nowoczesnego łowce kasy w Płocku?

Wszak na kilka dni przed świętami, kino zapraszało na Horrory. Jako nowoczesną formę wyrazu?

i to szczyt możliwości Płocka? Ale w koło jest wesoło... a śmiechu po pachy.......

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka