Dodaj do ulubionych

Implanty w Płocku

IP: *.class97.petrotel.pl 27.02.11, 19:00
szukam i znaleźć nie mogę opinii a takich szukam . może ktoś był, robił lub wie gdzie w Płocku jest dobry gabinet w którym robią z implanty zębów.

pzd
Edytor zaawansowany
  • Gość: ela IP: *.225.c79.petrotel.pl 15.10.11, 20:31
    Tez szukam, wie ktos coś?
  • Gość: zabek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.10.11, 20:29
    dr Krajewski na Grodzkiej w pasazu
  • Gość: tom IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.11, 10:14
    wiem że w Płocku ciężko z implantami. we włocławku przyjmuje dobry implantolog Maciej Drosd (dojeżdza z Torunia) i to chyba najlepsze miejsce. sam miałem wszczepiane 3 implanty i jestem mega zadowolony a i cena była zdecydowanie bardziej korzystna niż w Wawie!
  • Gość: benio IP: *.mofnet.gov.pl 14.12.11, 10:31
    a moze podpowiecie ile kosztuje +/- taki zabieg za jeden zab?
  • Gość: gumisia IP: 95.178.3.* 17.07.13, 23:50
    jest jakiś nowy gabinet Linea medika na Wyszogrodzkiej i tam przyjeżdża chirurg z Warszawy i robi implanty. Byłam na konsultacji, babka zajefajna, zbieram kase :)
  • Gość: iza IP: *.plock.mm.pl 19.08.13, 15:04
    Kto robił sobie implanty zębów i poleci kogoś w Płocku lub okolicach?
    Pilnie szukam!!!
  • Gość: Antyząb IP: *.077.c69.petrotel.pl 19.08.13, 21:57
    swoich zębów nie oddam na inplanty
  • Gość: gosc IP: *.plock.mm.pl 04.09.13, 02:13
    yournewsmile.eu polecam kontakt
  • 27.03.14, 15:00
    Czy ktoś robił implanty u dr. Krajewskiego w Płocku, czy jest zadowolony, czy mógłby udzielić informacji? Jaka jest ogólna cena ( końcowa ) czy dr robi sam, czy ma pomoc fachową, czy przed zabiegiem każe wykonać badania? Czy nie żałuje? Właśnie poważnie myślę o tej jakże drogiej inwestycji i muszę przemyśleć zanim położę sie na fotelu. Nigdzie nie mogę znaleśc strony internetowej dr Krajewskiego. Czekam na informacje.
  • Gość: TK IP: *.centertel.pl 19.11.15, 14:54
    Demed, ul. Medyczna, dr Zaniewicz.
  • 20.03.17, 15:26
    Niecałe 100 km masz do Łodzi, a tam już są specjaliści i to w całkiem niezłych cenach (w porównanniu do Warszawy np.). Zobacz JMC - mój mąż tam dojeżdżał do dr Cynkiera. W Łodzi mamy rodziców, więc i tak często tam bywamy, ale to podobno jeden z najlepszych speców od implantów w kraju.
  • 22.03.17, 13:26
    U nas to nie warto - podjedź do dr Cynkiera. Ja tam robiłem i nic a nic nie bolało, choć to dość skomplikowany zabieg. Tam implantów robią całe mnóstwo, więc wiedzą dokłądnie co i jak.
  • Gość: ewa_kieszkowska68 IP: *.zdnet.com.pl 15.08.17, 23:05
    Mój mąż miał zakładane 6 implantów i na nich wszystkie zęby szczęki od razu na jednej wizycie u dr Adama Szyszkowskiego. On jest specjalistą chirurgii szczękowej i przyjmuje w Żychlinie, ale większe zabiegi t.j. mojego męża robi w klinice w Łodzi. Przed zabiegiem zeskanował komputerowo szczękę męża i laboratorium protetyczne przygotowało mu szablon na drukarce 3D, dzięki czemu wprowadził implanty w dokładnie zaplanowane pozycje i w krótkim czasie- około 1h. Po wkręceniu implantów jego żona, specjalistka protetyki, od razu zrobiła na nich zęby. Mąż był spuchnięty przez 2 dni ale zadowolony. Tym bardziej że podobne rzeczy robią tylko w Wawie ale 2 x drożej. Namiary znajdziesz w internecie. Pozdrawiam
  • Gość: Parnasso IP: *.dyn.eolo.it 14.09.17, 01:17
    Adam Szyszkowski, efekt zdumiwajacy, jak wlasne zeby, tylko ze ladniejsze. :) duzo satysfakcji polecam go bo jest chirugiem szczekowym i mnie uratowal

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.