Dodaj do ulubionych

Perła Mazowsza

IP: *.plock.mm.pl 05.06.11, 00:33
Witam,
mam pytanko odnośnie sali bankietowej Perła Mazowsza w Cekanowie. Mam zamiar zorganizować na tej sali własne wesele, ale niestety nie znalazłam żadnych informacji na jej temat. I w związku z tym mam pytanie czy ktoś z Was był tam na weselu? Jeśli tak to bardzo proszę o opinie. Chodzi mi głównie o jedzenie, tzn. ilość i jego jakość. Z góry dziękuję za odpowiedzi
Obserwuj wątek
    • Gość: zawiedziona Re: Perła Mazowsza IP: *.adsl.inetia.pl 06.06.11, 17:22
      Byłam NA tej sali w okresie jesienno-zimowym. Jedzenie natychmiast stygło, czasem deszcz albo śnieg do niego wpadł. Prawdę mówiąc zmokłam i było mi tak zimno NA sali, że nie spróbowałam nawet jedzenia.
      A przede wszystkim było bardzo trudno dostać się NA tę salę - schodów jeszcze nie było a jedyna drabina miała połamane szczeble.
      Nie wpadłam na to, żeby zajrzeć DO sali - moze W tej sali było trochę cieplej i lepiej.
      • Gość: Perkoz Re: Perła Mazowsza IP: *.plock.mm.pl 04.01.12, 21:04
        Byłem w Perle ze znajomymi. Ktoś koniecznie chce przypiąć łatkę Linowskim. Jedzenia było dużo, podawane często, obsługa uprzejma, nakrycia często zmieniane. Zespół grał średnio, ale zabawa była dobra, kawałki często kończone oklaskami. Wydaje się, że osoby niezadowolone za dużo wypiły tego Krupniku i niezbyt uważnie śledziły co dzieje się na sali i od razu były źle nastawione.
    • Gość: anja Re: Perła Mazowsza IP: *.235.c66.petrotel.pl 01.01.12, 21:00
      Witam!
      nie polecam tej sali byliśmy tam z mężem na weselu, bardzo niemiła obsługa , panie bardzo niesympatyczne. Jedzenie beż szału . Głodni nie wyszlimy ale za tą cenę od talerzyka uważam że mocno przereklamowany lokal. Pod koniec imprezy , kiedy jeszcze goście byli na parkieci
      obsługa już sprżatać zaczynała, bardzo niefajnie to wyglądało
      • Gość: Janusz totalna klapa Linowskiego IP: *.065.c93.petrotel.pl 02.01.12, 19:16
        Bylismy na sylwestrze. totalna porażka. Jedzenie zwykła, bez smaku, mało jedzenia. Wódka - Krupnik ( najlepsza z tych najtańszych ). Linowski pojechał po całości, totalne sknerstwo. Bardzo mało ciata, brak deseru np. lodów. O napoje trzeba było sie domagać, brak Sprite. szampan o północy stary i najtańszy. Orkiestra Talizman - upili sie ok godz 2.00, wokalistka śpiewała na siedząco bo była pijana!!!!!! Długie przerwy, ludzie bawili się przy muzyce z mp3.
        Totalnie osmieszenie Linowskiego, nigdy wiecej tam nie pójdziemy z naszą grupą znajomych. O obsłudze nie wspomne, ale z drugiej strony jaka płaca taka praca.....
        • Gość: tymon Re: totalna klapa Linowskiego IP: *.c149.petrotel.pl 04.01.12, 10:05
          Popieram w 100 % wcześniejsze wypowiedzi
          Linowski przesadził widocznie bardzo potrzebna jest mu kasa
          OBSŁUGA - tragedia brak zainteresowania i skoordynania raz talerzyki stały z 2 h brudne a raz nie wiadomo czemu nie było przez 0,5 h - TRAGEDIA
          JEDZENIE - trudno ocenić coś czego nie było!!! (dwie sałatki i tatar)
          ALKOHOL - Obrzydliwy Krupnik bo tylko Starogardzka jest tańsza w Auchon
          ORKIESTRA - HAHAH lepiej było jak puszczali muzę MP3 to nie przeszkadzali w zabawie
          ORGANIZACJA - żadnej nie był, nie wiadomo kiedy tańczyć kiedy jeść i chyba poprosze o zwrot kosztów za posiłki bo z 6 gorących dań to załapałem sie jeden - ten na początku.
          I jeszcze jedno jak można zorganizować Sylwester na 160 osób jak na parkiecie mieści sie góra 50 !!!!!

LIPA TOTALNA za 450 zeta
          OCENA : DNO - ZERO nigdy wiecej tam nie pojdę na imprezę
          • Gość: Sokół Re: totalna klapa Linowskiego IP: 91.212.223.* 04.01.12, 10:31
            Totalny brak koordynacji zespołu z obsługą. Jak zespół przestał grać i zaprosił wszystkich na ciepły posiłek, to nie było na stole ani ciepłego posiłku ani talerzyków i sztućców.
            Blef z zaproszenia "wspaniała zabawa do białego rana" zadział o godzinie 5 nad ranem. Wówczas jeden z członków zespołu (najtrzeźwiejszy) wymamrotał że jeszcze 2 utwory i "dziękują za uwagę". Wtedy to pierwszy raz od początku imprezy zobaczyłem tak ogromną liczbę osób z obsługi (w trakcie imprezy tylu ich sie nie krzatało), która rzuciła sie do sprzątania ze stołów, pomimo bawiących sie jeszcze gości. Reasumując- TOTALNA PORAŻKA.
        • Gość: Zadowolona Re: totalna klapa Linowskiego IP: *.class96.petrotel.pl 08.01.12, 21:33
          DO JANUSZ: Ludzie wy chyba nie byliście na tym samym sylwestrze. Jedzenie pierwsza klasa! Dokładnie tak jak było podane w menu. Stoły wręcz uginały się oda jedzenia. Orkiestra bawiła fantastycznie! Obsługa bez zarzutu. to nie była moja pierwsza impreza w tym miejscu i zawsze wychodziłam stamtąd zadowolona! Lokal godny polecenia!!! a pan Janusz jak jest takim wielkim smakoszem sprite to niech sobie następnym razem całą zgrzewkę kupi. Większości ludzi wystarczały fanta, cola i różne soki.
        • Gość: DJ Re: udana zabawa IP: *.tvk.torun.pl 04.01.12, 21:14
          Hahahaha :D no widze nieźle skoordynowana akcja :D Jedne wpisy z Petrotelu - uwaga - tu sie nawet komus chciało zmieniac IP :D a potem 3 wpisy użytkownika z jednego IP tylko pod różnymi nazwami :P sredni ogarnięty człowiek nie da sie nabrac na takie głupoty.. Jak dla mnie to właścicicel sobie może jeździć czym chce, jesli go tylko na to stać i nic nikomu do tego... Żenujące uwaga...
          Taka typowa polska zawiść :) a co poniektórym polecam parę pozycji z biblioteki - UWAGA - szukać pod hasłem "Kultura Biznesu". Bez pozdrowień dla anonimowych napinaczy :) My bawiliśmy się świetnie :)
              • Gość: borek Re:sylwester w Timie( linowski) IP: *.066.c66.petrotel.pl 05.01.12, 17:21
                Chyba ten pan który rozpoczął tą pogawędkę jest z branży ,bo widać że bardzo zależy mu na oczernianiu ludzi. Ja tam na miejscu Linowskiego i zespołu pozwałbym go do sądu i zażądał parę złotych za oczernianie. Dziwne ,że jak mu się nie podobało to po co siedział do 5 rano.
                Jak to w pewnej polskiej komedii - "podłość ludzka nie zna granic" :)
                • Gość: zadowolona Re:sylwester w Timie( linowski) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.12, 20:40
                  my byliśmy sporą grupą znajomych na sylwestrze w tym roku w perle mazowsza i zadne z nas nie narzekało! wszyscy bawilismy sie swietnie, wyszlismy najedzeni do syta, napici 'do bolu' i pelni satysfakcji! orkiestra grala dobrze czego przykladem jest to, ze parkiet caly czas byl pelen, a goscie czesto prosili o bis! Obsluga rowniez byla mila, byc moze niektorzy goscie sami nie potrafili sie zachowac i wymagali indywidualnej obslugi kelnerskiej! Poza tym przypominam, ze bal mial trwac do godziny 5, a i tak zostal przedluzony wiec nie powinna dziwic obecnosc sprzatajacych kelnerow ok godziny 5:30, jesli komus sie nie podobalo, to po co zostawał do konca? jak to mowia 'slabej baletnicy to i skrawek spodnicy przeszkadza'

powyzsze wypowiedzi są moim zdaniem dodawane przez konkurencje!
          • Gość: Eve Re: Perła Mazowsza IP: *.plock.mm.pl 14.05.12, 23:33
            Byłam na dwóch weselach i mogę polecić tą sale małą jak i dużą...jedzenia było naprawde sporo,kelnerzy i kelnerki uprzejme,ale trochę za szybko zwijali talerze. Mogę narzekać tyko na to iż klima działała zbyt intensywnie i pod koniec wesela było mi naprawdę zimno i za szybko jedzenie stygło. Ogólnie pozytyw...
            Z tego co dowiedziałam się aktualnie od otwarcia jedzenie znacznie się pogorszyło i jego ilośc również
    • plocek24 Re: Perła Mazowsza 16.05.12, 17:33
      Miałem tam swoje wesele w kwietniu 2012,jedzenie pyszne i w takiej ilości ,że goście nie dali rady wszystkiego spróbować ,obsługa na szóstkę z plusem,lokal nowy sala piękna i przestronna,moi goście /100 osób/ z różnych części Polski byli zachwyceni.Serdecznie polecam .Naprawdę warto w tym lokalu zorganizować przyjęcie. Miłej zabawy!
      • Gość: aaa Re: Perła Mazowsza IP: 46.227.36.* 30.10.13, 08:43
        Sala przepiekna, miła obsługa, jedzenia na full, wszystko smaczne i ładnie podane, na pewno bedę polecać tą salę. Właścicele bardzo mili i pomocni. Czytając niektóre powyższe komenterze widać, że konkurencji bardzo zależy na zniszczeniu opinii. Byłam na weselach w Złotej Komnacie i Złotej Podkowie sale też ładne pod wzgledem wizualnym ale nic wiecej. Perła Mazowsza to mówi samo za siebie. Teraz wiem ze nie musze szukać innej sali na chrzest mojego maleństwa :) Wesele zorganizowali mi cudownie. Wszyscy goście zadowoleni, długo mówili, ze dawno nie byli na tak udanym weselu. Goraco polecam :)
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka