• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Kolacja we dwoje

• IP: *.074.c79.petrotel.pl 09.03.12, 08:13
    Poszukuję fajnego miejsca na kolację we dwoje z mężem. Zastanawiam sie nad Art-deco i Retro. Może polecicie fajne miejsce, gdzie możnaby posiedzieć w miłej atmosferze i zjeść coś pysznego.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: ja IP: *.plock.mm.pl 09.03.12, 11:16
      Wczoraj z chłopakiem byliśmy na kolacji w Pikanterii / kiedyś Exploracja/ na Łukasiewicza. Wystrój i atmosfera bardzo fajna, porcje duże a ceny bardzo przystępne. Chyba będziemy chodzić tam częściej
      • Gość: karmel IP: *.149.c93.petrotel.pl 09.03.12, 19:39
        Za Pikanterię dziękuję:-( Jesli nie poprawią kuchni to reklama nic kompletnie nie da. Byłam widziałam i daję im niewiele czasu na istnienie. Wiecej nie pójdę i sądząc po minach gości to oni chyba też nie. Nie chcę rozpisywać sie o szczegółach, ale naprawdę jest co zmieniać! Najpierw zaczęłabym od naprawdę prostych pomysłów!!!
        • Gość: misia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.03.12, 21:07
          Potwierdzam, niesmacznie i bez polotu.
        • Gość: jaj IP: *.plock.mm.pl 10.03.12, 16:18
          co według Ciebie było nie tak??
          • Gość: Karmel IP: *.149.c93.petrotel.pl 11.03.12, 06:12
            hm.. Pieczywo czosnkowe (podgrzane!!! w mikrofali)-zgroza. Nie możnaby podać zwyczajnej chrupiącej bagietki jak wszędzie Do tego frytki, co za jakość? Tak jak pisałm to są podstawy. A takie jedzenie to jest normalna przekąska do piwa i powinna być smaczna.
            • Gość: misia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.03.12, 13:09
              frytki smażone dawno temu, kilka razy odgrzewane. Tak niedobrych skrzydełek w smalonej panierce, wysuszonych nie jadlam nigdzie. Nie wróżę sukcesu tej restauracji, a szkoda.
              • Gość: wkurzona IP: *.plock.mm.pl 04.04.13, 00:22
                Beznadziejna pizzeria. Nie wiem po co te całe szopki że ta pizza jest dobra. Do boczku wędzonego jest dodana przyprawa do kurczaka. Sos pomidorowy to jest gotowy sos do spagetti rozcieńczony z wodą, a sos czosnkowy ma grudki skawalonego sera białego i pojemniczek za 2,5 jest tak mały że nie dałabym za niego 1zł!!! Do tego po pizzy się rozchorowałam i całą noc spędziłam w łazience!!!! Niby 14.80 ale nie warta tej ceny!!!!!!! NIE POLECAM!!!!!!!!!!
                • Gość: Prusaki biegają IP: 46.186.108.* 28.01.15, 09:45
                  Pikanteria śmierdzi kwasem w taki sposób, jakby się spociła kobieta pracująca za barem.Tu się rąk nie myje, czy się stopami kurw. i w butach otwiera te łazienki.Prusaki zapier....ją po umywalkach i stolikach kurw. smacznego.
                • Gość: ona IP: *.plock.mm.pl 29.01.15, 23:26
                  elegancka kolacji w pizzerii :-)))))))))))))))))))))))))))))) no to masz klasę, ho ho ho, wprost ze słodkich....
              • Gość: kamil IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.02.14, 01:19
                byłem calkiem niedawno z dziewczyna na obiedzie,dostalismy zupe,ktora nie była goraca,drugie danie,bez smaku mogloby być bardziej doprawione. z tego wszystkiego kompot był najsmaczniejszy.przykre jest to,ze nawet obsluga jest nieprofesjonalna i niezbyt mila. pani kelnerka obsluzyla nas,bo musiala, naprawdę nie polecam.bylismy tam pierwszy i ostatni raz.
    • Gość: idiota IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.12, 12:15
      z czyim mężem
      • Gość: namiętna cizia IP: *.cdma.centertel.pl 05.07.12, 20:03
        Gość portalu: idiota napisał(a):

> z czyim mężem

z moim, bo muszę mieć wolną chatę.
    • Gość: ona IP: *.plock.mm.pl 29.01.15, 23:28
      temat stary ale może się przyda. jeśli ma być elegancko, z klasą, fajną atmosferą i do tego smacznie to tylko Hotel Tumski, taka prawda. pizzeria, bary bistro, ludzie, gdzie wy macie klasę......
      • Gość: pati IP: *.dynamic.mm.pl 31.01.15, 06:38
        Ewentualnie Arturo w Galerii Wisła. Jedzonko pyszne, niedawno byłam
      • Gość: anonim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.15, 18:50
        Hotel Tumski? Wiem jak to wygląda "od kuchni" . Jak coś zaczyna żyć własnym życiem to spleśniały kawałek jest odkrawany a reszta idzie do gara. Może i kuchnia jest czysta, ale jedzenie bardzo często jest przeterminowane.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.