Dodaj do ulubionych

Meble kuchenne

IP: *.class98.petrotel.pl 30.05.12, 14:46
Witam
Możecie mi polecić jakąś firmę, która robi ładne w rozsądnej cenie meble kuchenne na wymiar
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.dynamic.lte.plus.pl 04.06.12, 16:49
    Naprawdę dobra firma www.elmeble.eu polecam
  • Gość: klara IP: *.plock.mm.pl 05.06.12, 21:28
    ADAMEX MEBLE UL REJA 23 .
  • Gość: lola IP: *.play-internet.pl 12.11.12, 15:35
    Potwierdzam! Adamex na REJA 23 , www.mebleadamex.com
  • Gość: Deras IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.13, 10:15
    Ja osobiście korzystam z mebli od Studia Prostych Form. Osobiście uważąm, że to bardzo dobry wybór dla każdego.
  • Gość: tomek IP: *.centertel.pl 06.06.12, 16:12
    Nareszcie jest w Płocku profesjonalny salon mebli kuchennych Cucine LUBE. Niespotykany wybór, pisemne gwarancje terminów i jakoś o której lokalne firmy mogą pomarzyć. Wszystkie meble produkują we Włoszech, a ceny naprawdę porównywalne. Mają salon pokazowy ul. Zbożowa 7 obok lidl-a. Ale ja widziałem ich realizacje u znajomego. Super się spisali.
  • 12.06.12, 22:45
    Proszę się skontaktować z firmą BPMeble na wymiar. Łatwo znaleźć stronke z załączonymi zdjęciami. Można bez zobowiązać umówić sie na wycenę.
  • 14.06.12, 09:40
    Witam , naprawdę mogę kogoś polecić kto robi takie same meble kuchenne jak w sklepach, salonach meblowych i za mniejsze pieniążki napewno uczciwy terminowy człowiek dostałam numer od znajomej , zadzwoniłam umówiliśmy się na pomiar , Pan przyjechał z wszystkimi wzornikami , laptopem na którym miał swoje zdjęcia wykonanych juz wcześniej mebli wybrałam co mi się podobało, pomierzył , zrobił wycenę , podpisaliśmy umowę, po trzech dniach miałam projekt komputerowy a po trzech tygodniach meble zamontowane , szybko ,sprawnie bez problemu . Zostawiam e-mail do Pana Andrzeja andmeb@o2.pl . Pozdrawiam Wiola
  • Gość: commando IP: *.centertel.pl 14.06.12, 12:23
    Ta faktycznie rewelacja! Najpierw podpisana umowa a potem projekt..... A pan pokazał zdjęcia w laptopie….ciekawe czy swoje? No i miał ze sobą próbki (to nie dużo ich miał w takim razie). A co będzie z gwarancją? Bo “meble” kupiłaś w ciemno i zobaczyłaś dopiero po zkręceniu? A i cena też NA PEWNO niższa niż w profesjonalnym studiu (chociaż ich akurat w Płocku niewiele) przecież wiesz choć tego nigdy nie sprawdziłaś. Naiwność klienteli doprawdy zaskakuje.
  • Gość: Wioletta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.06.12, 21:55
    Commando wiesz co ja meble mam już zamontowane i jestem zadowolona , nie musisz w to wierzyć a gwarancję mam 24 miesiące tak jak każdy kto kupuje meble czy inny towar a po drugie to był Pan z polecenia od mojej dobrej znajomej widziałam jej kuchnie która była przez tę firmę wykonana i będę polecała bo naprawde warto!!!!
  • Gość: super firma IP: *.dolsat.pl 09.11.12, 22:21
    Sprawdzona juz przez rodzine i znajomych, bo polecalam ja firma wykonujaca meble na wymiar
    www.mkmeblenawymiar.pl
    potrafia doradzic, dbaja o kazdy szczegol mebla. Naprawde polecam. Wycen dokonuja emailowo.
  • Gość: Daes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.07.13, 10:48
    Witam. Jeżeli chodzi o meble w jakiejkolwiek postaci, to osobiście uważam, że firma AndMeb ma zdecydowanie najlepsze. Spełniają one wszystkie nawet najbardziej wymagające oczekiwania klientów. Zresztą co ja bęe mówił, najlepiej sprawdzić na własną rękę i spytać właściciela firmy pana Andrzeja Walęciaka
  • 30.07.13, 08:44
    Niestety NIE POLECAM firma zapomina o zamowieniach i klientach bo wlasciciel wyjezdza na urlop. 2 MIESIACE czekania i nic Pan przeprosil owszem ale stwierdzil ze" jest tylko czlowiekiem" i klient powinien sie przypominac. Nie zaproponowal pomimo prosb zadnego rozwiazania tej sytuacji. Zamiast tego obrazil sie na klienta i kazal szukac innego wykonawce. Dzieci teraz przez 2 -3 miesiace beda mieszkac w pustym pokoju z rzeczami w kartonach bo dotychczasowe meble sprzedane. Szczyt niekompetencji. OMIJAC SZEROKIM LUKIEM.
  • Gość: ANTO IP: *.centertel.pl 06.08.13, 16:50
    Zapraszamy zatem do profesjonalistów. Cucine LUBE oryginalnie produkowane we Włoszech meble kuchenne, dziecięce i szafy. U nas każdy termin realizacji jest gwarantowany pisemnie w umowie a mitem są nasze rzekomo bardzo wysokie ceny! Zapraszamy do odwiedzenia salonu firmowego ul. Zbożowa 7 (budynek Forum Biznesu).
  • Gość: AndMeb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.08.13, 18:24
    Opinia jest bezpodstawna , jak można wykonać meble w tych czasach bez zawartej umowy? nie było żadnej umowy z tym Panem więc mebli też
  • Gość: Tomek i Marta IP: *.129.c83.petrotel.pl 24.11.13, 17:40
    Jesteśmy świeżo upieczonymi właścicielami swojego wymarzonego M (oczywiście na kredyt bo jakby inaczej) i zdecydowanie polecamy Adamex Meble na Reja 23 w Płocku. Wiemy już że to firma która zajmuje się PRODUKCJĄ mebli od podstaw a to oznacza że byli w stanie zrobić WSZYSTKO co chcieliśmy!!! Zdecydowanie nie polecam marnować czasu na wszelkie firmy krzak typu Art Styl , Ciuciane, Świat Kuchni i jakieś coś tam... bo oni składają z gotowych elementów a jeści chodzi o coś nietypowego to zaraz mówią że się NIE DA albo że się TAK NIE ROBI... (ba jak się ma dać zrobić jak się nie ma zielonego pojęcia o stolarce...) Także bez żadnych krypto reklam.... Idzcie, zobaczcie, MY byliśmy z polecenia i jest ok ...
  • Gość: Mirek IP: *.146.c82.petrotel.pl 07.04.14, 18:15
    A co sądzicie o Firmie Mebland. Mają tam meble kuchenne firmy, której mi się podobają tylko nie wiem jak u nich z fachowością
  • Gość: aaa IP: 185.9.126.* 12.04.14, 16:46
    W 2012 r. zamawiałam w Meblandzie szafki kuchenne firmy KAM, jestem bardzo zadowolona, szafki bardzo dobrej jakości, wykonanie również, polecam.
  • Gość: Anna IP: *.plock.mm.pl 14.04.14, 22:01
    ADAMEX MA DRUGI SALON NA ARMII KRAJOWEJ 17
  • Gość: Sabina IP: *.133.c80.petrotel.pl 04.05.14, 17:15
    Witam Wszystkich zainteresowanych na forum.
    Po przeszło miesiącu biegania, oglądania i wycenach zdecydowałam się na tą firmę. Po pierwsze to czas funkcjonowania firmy... Działają już kilkanaście lat i daje to możliwość bez problemowego reklamowania mebli. (Pamiętacie PATEX MEBLE? Siostra z mężem kupili tam kuchnię- po pół roku firma zniknęła i na własny koszt musieli wymienić spuchnięty blat- dziwny powód?? Dla nich już nie, wydali przeszło tysiąc i nikt nie chciał podjąć się wymiany.). Następny i najważniejszy to stosunek ceny do jakości.... BEZKONKURENCYJNI!!! Szukałam wykonawcy okrągłego baru-wyspy w kuchni... Jakie ceny niektórzy krzyknęli to szok!! . A tu proszę... W szczególności polecam obejrzeć nowe meble na Armii Krajowej.... Cudowna jest biało czarna kuchnia na samym końcu.. mmmm. Zamówiłam ten sam styl. Piękne, nie mogą się doczekać na montaż i efekt końcowy (Mają być na koniec maja) . Napiszę Wam jak wyszło. Pa
  • Gość: Pati IP: *.class103.petrotel.pl 08.05.14, 07:51
    Orientowałam się w cenach mebli i to jest szok za maleńką kuchnie ceny kosmiczne. Chyba poszukuje jednak jakiegoś niedrogiego stolarza, który zrobi fajne meble i nie zedrze kasy. Jeśli macie namiary na takiego to proszę podajcie :-)
  • Gość: meble IP: *.plock.mm.pl 07.10.14, 14:49
    witam,jeżeli nie jest za póżno i dalej Pani szuka stolarza meblowego proszę się odezwać: meble.na.wymiar@poczta.fm
  • 07.12.15, 12:34
    tu też są różne ciekawe opinie na temat adamex: forum.gazeta.pl/forum/w,252761,159416395,159416395,Adamex_Meble_Reja_23_Plock_opinie.html
  • Gość: GOSC IP: *.146.8.111.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.05.14, 10:21
    Firma Adamex zainstalowała mi meble 4 miesiące temu. Jakość wykonania niska - pękające szafki, mocowania szuflad z najniższej pułki. Po zapłacie za meble możemy zapomnieć o gwarancji (kilka razy odwiedziłem sklep z prośbą o odebranie wadliwych dzwiczek na gwarancji - niestety właściciel nie jest zainteresowany jakąkolwiek obsługą po zakupie i delikatnie mówiąc zlewa klienta ... ).

Nie polecam tej firmy.
  • Gość: Pati IP: *.129.c86.petrotel.pl 23.05.14, 07:38
    Byłam w firmie Adamex na Podolach i to jest chyba jakaś kpina. Wystawionych mają z 5 kompletów mebli. Na pytanie czy mają jakieś katalogi, wzory płyt i blatów pani odpowiedziała, że nic nie mają tylko to co na sklepie. Zdziwiłam się bardzo, bo akurat z wystawy nic mi się nie podobało. Wyszłam zniesmaczona. Po co taki punkt prowadzić?
  • Gość: jacek IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 05.06.14, 22:02
    mam meble z adamexa już ponad rok i nic się nie dzieje do szuflad dopłaciłem i jest ok wiadomo że te najtańsze mogą być marne
    polecam cena adekwatna do jakości
  • Gość: klient IP: *.144.c72.petrotel.pl 18.08.14, 21:15
    adamex= jakość mebli zależy od ich ceny- normalne
    natomiast wlasciciel czyli projektant nie ma pojęcia o projektowaniu niestety.
  • Gość: adamex płock IP: *.dynamic.mm.pl 09.02.15, 20:47
    Firma adamex Płock to porażka jeśli chodzi o produkcję mebli ceny mają wysokie a w zamian dostajemy krzywe meble bo produkuję i montują je ludzie, którzy nie mają żadnego pojęcia o meblach, nie uwzględniają gwarancji jeżeli coś się uszkodzi, odradzam kupno tam mebli bo to strata czasu i pieniędzy.
  • Gość: masakra IP: *.plock.mm.pl 27.11.14, 22:53
    masz racje Adamex zdziera kasę a wykończenia to masakra wszystko jest krzywe oszukali mnie miało być tak jak chciałem a wyszło fatalnie na dodatek nie można się z nim dogadać
  • Gość: plock0000 IP: 46.227.36.* 16.12.15, 16:34
    Art Styl Płock - jedna z najgorszych firm z jaką miałem okazję współpracować. Firma nierzetelna, arogancka, olewająca klienta na każdym etapie. Właściciel przechodzi sam siebie. Ponadto nie przestrzegają terminów zawartych w umowie. Odradzam tą firmę. Zastanówcie się 10 razy zanim wybierzecie Art Styl z Płocka jako wykonawce mebli w swoim mieszaniu.
  • 14.01.16, 11:51
    Witam serdecznie, dziękuję za oddanie opinii na temat mojej firmy, rozumiem że nie ma Pan śmiałości spotkać się ze mną twarzą w twarz i dlatego korzysta Pan z takiej formy wypowiedzi. Dla mnie jest to budująca opinia ponieważ mam nauczkę na przyszłość aby nie podpisywać zleceń z osobami które nie wiedzą czego chcą i po podpisaniu zamówienia zmieniają co chwilę zdanie. Moja firma nie ma sobie nic do zarzucenia wobec Pana (M) zlecenia ponieważ został Pan odpowiednio i godnie potraktowany. Pozdrawiam klienta ze Słupna. Natalia Rudzińska właściciel firmy.
  • Gość: klient IP: *.133.c82.petrotel.pl 25.01.16, 19:19
    ART STYL- firma zdecydowanie godna polecenia. Doświadczenie i kompleksowość usług jak i jakość wykonania na najwyższym poziomie. Kontakt z biurem i zrozumienie potrzeb klienta oceniam na mocną 6! Zdecydowanie polecam.
  • Gość: throne IP: *.centertel.pl 24.02.16, 08:35
    Witam,
    Po zeszłotygodniowym montażu mebli ( 2 szafy wnękowe, pawlacze, dwie komody) przez pracowników firmy ART STYL mogę zdecydowanie polecić i zarekomendować w.w firmę.
    Jedna z nielicznych w Płocku, która odpowiedziała na moje zapytanie, przedstawiła rzetelną kalkulację - która po wykonanych pomiarach nie różniła się od pierwszej, co przy innych firmach zdarza się bardzo często. Miła i profesjonalna obsługa w biurze przy Piłsudskiego - doradzili, przedstawili projekt i wzory akcesoriów. Na słowa pochwały zasługuję również ekipa montująca meble. Dwóch Panów mimo krzywych ścian wywiązało się z zadania bardzo dobrze. Do tego byli mili i pomocni - co w dzisiejszych czasach nie u wszystkich jest normą. Reasumując. Gorąca polecam firmę Art Styl.
  • Gość: Krzych IP: 91.212.223.* 12.04.16, 11:41
    A może warto powiedzieć jakiej firmy nie polecać...
    Pierwsze miejsce na tej liście zajmuje: CATRINE Fularz, dystrybucja mebli WFM. I nie chodzi tu o meble, ale realizację umowy, wygórowane koszty i rozpatrywanie reklamacji. Omijać Kwiatka 2 z daleka!
  • Gość: Aga IP: *.146.135.34.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.05.16, 14:38
    Od jakiegoś czasu w Płocku jest firma UMEBLOWANI - działają od niedawna ale jakość wykonania i obsługa jest na jak najlepszym poziomie. Projektantka zna się na rzeczy bo wcześniej projektowała meble w innej firmie i widać, że wie co robi. Wszystko mi wytłumaczyła, i przede wszystkim proponowała różne rozwiązania żebym mogła się zmieścić w kwocie jaką miałam . Robiła tez kuchnie mojemu znajomemu to też mówił, że ceny są przystępne i materiały jakie tylko chciał to miał.
    Zdecydowanie mogę polecić.
  • 13.09.17, 10:59
    Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu:

pomiar, projekt – w cenie usługi
    Płock Ul. Zglenickiego 40A
    Budynek – PRI ELWOD

Tel: 535-299-604
    E-mail: projektant_mebli@wp.pl
    FORMAT_biuro@wp.pl
    www.studiomebliformat.pl/
    Zapraszamy również na obejrzenie naszych prac na stronie:
    www.facebook.com/Projektant-Wnetrz-389990797877017/
  • Gość: Jack.Jack1969 IP: *.class147.petrotel.pl 11.10.17, 19:52
    Olejasz Jan
    Retro
    606 745 822
  • Gość: jack.jack1969@wp.p IP: *.class147.petrotel.pl 11.10.17, 20:17
    Olejasz Jan
    Retro
    606 745 822
    Facet robi w firmie która robi śliczne meble

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.