Dodaj do ulubionych

chirurg stomatolog

IP: *.plock.mm.pl 27.09.12, 16:38
Muszę wyrwać 2 ósemki. Dentystka do której chodzę powiedziała, że musi to zrobić dentysta chirurg. Możecie mi polecić kogoś sprawdzonego i dobrego oraz jak się przedstawia cenowo wyrwanie + znieczulenie.
Edytor zaawansowany
  • 27.09.12, 17:36
    Wiem na pewno, że na Mickiewicza (w tym budynku niedaleko stadionu miejskiego, jest tam też jakiś spożywczak, kosmetyczka itp.) jest w miarę OK. Mój wujek miał tam wyrywaną 8-mkę właśnie i z tego co pamiętam, to płacił 200 zł, ale głowy za to nie dam, bo niezbyt się tym interesowałam.
  • Gość: $ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.12, 20:19
    Polecam panią Teresę Mazurkiewicz , ul. Kobylińskiego 21A , 24/268 79 93
    Nie wyrwie raczej bez RTG szczęki , jak już usunie to zszyje dziąsło , poda antybiotyk , polecam , były pacjent .
  • Gość: ona IP: *.plock.mm.pl 27.09.12, 21:09
    polecam Panią Mazurkiewicz z Kobylińskiego, przesympatyczna kobieta, bardzo sprawie wyrwała, dała dużo znieczulenia, nic nie bolało, potem nawet nie brałam żadnego przeciwbólowego. Koszt o ile pamiętam to ok. 120zł ale można zadzwonić i zapytać.
  • Gość: anuka IP: *.044.c78.petrotel.pl 27.09.12, 21:57
    też rwałam u Mazurkiewicz - konieczny RTG szczęki - ja byłam na wczesniejszych ogledzinach (50zł) wtedy dała tez recepte i rozpiskę na leki: antybiotyk i przeciwbólowy i tantum verte, później rwanie - nawet za bardzo nie poczułam - znieczulenia było widocznie dobre bo trzymało ok. 12 h. (150 zł - stawka może być zmienna w zaleznosci jak usytuowany ząb) założyła szwy, po ok tygodniu byłam na ich zdjęciu (30 zł)
    całość była w tym roku więc myślę że stawki się nie zmieniły za wiele.
    Powodzenia
  • Gość: ona IP: *.plock.mm.pl 27.09.12, 23:23
    ja miałam rwany ok 3 lat temu i nie płaciłam za zdjęcie szwów, miałam ze sobą pantomogram zlecony przez moją dentystkę, oględziny 50 zł, recepta na antybiotyk przed i po rwaniu, na przeciwbólowy ( był niepotrzebny, wieczorem rwanie, spanie z okładem z lodu, rano zero bólu). Ta Pani ma naprawdę dar do rwania zębów :-)
  • Gość: kk IP: *.c151.petrotel.pl 28.09.12, 14:00
    polecam dr Struzik z przychodni na Mickiewicza. miałam usuwana 8 i robione trzy ząbki z przodu jest rewelacyjna nic nie boli i podejscie ma super.
  • Gość: do "kk" IP: *.plock.mm.pl 29.09.12, 09:04
    a jak się przedstawia cenowo wyrwanie?? jak nazywa się przychodnia ??
  • Gość: Aśka IP: *.class102.petrotel.pl 30.09.12, 13:55
    A ja nie polecam dr Mazurkiewicz. Byłam na 'oględzinach' za 5 dych. Pani dr wypaliła albo towarzyszyła w papierosku, bo czuć było niesamowicie. Umyła ręce i bez żadnych rękawiczek kazała otworzyć buźkę. Tylko dotknęła zęba na szczęście, bo bym ją ugryzła. Smarkula wtedy byłam i nie wiedziałam, że należy protestować.
    Zęba usuwałam w Sierpcu u dr Kosmaczewskiego. Widziałam po reklamach, że usuwa też w Płocku? W każdym razie mogę z czystym sumieniem polecić dr i obsługę w Sierpcu. Najgorszy ból to było ukłuciem, a później samo poszło. Trochę się nasiłowali nad moimi zębami, ale nie bolało. Nie musiałam brać antybiotyków. Nie byłam trudnym przypadkiem, usunięcie 4 zębów (jeden był z rozcinaniem dziąsła) kosztowało mnie tysiaka. Zdjęcie panoramiczne robiłam wcześniej w Płocku.
    Z racji tego, że mam kilkanaście km do Płocka i 20-kilka do Sierpca nie było dla mnie zbytniej różnicy.
    Po co piszę ten elaborat? U dr Mazurkiewiecz byłam po prostu fatalnie obsłużona i było tam jak dla mnie drogo. W Sierpcu było zdecydowanie przyjemniej i połowę taniej.
    Podobno w Warszawie robią ekstrakcję 8 za free (w centrum stomatologicznym), no ale ja już mam po problemie ;)
  • Gość: ona IP: *.plock.mm.pl 30.09.12, 21:55
    to gratuluje Ci wyboru lekarzyny, ktory nie osłania otwartej rany ( a taka jest po zębie) antybiotykiem i jeszcze dziąsło nacinane.... szkoda słów na takiego "lekarza".... KAZDY zabieg inwazyjny ( takze wyrwanie zeba) wymaga oslony antybiotykowej przed i po zabiegu. Skoro umyla rece i dotknela tobie zeba to chyba nic ci sie nie stalo, raczej na jej miejscu martwilabym sie o siebie zeby od ciebie czegos nie złapać, mozesz byc chodzaca zaraza skoro nie stosujesz antybiotykow kiedy sa naprawde wymagane. przy ogladaniu mojego zeba miala rekawiczki, mimo ze nawet zeba nie dotykala. skoro dla ciebie niestosowanie antybiotyku to plus lekarza to polecam zrobic sobie jakis wiekszy zabieg bez antybiotyku. Kazdy lekarz by Cie wysmial, bo zaden nie chce brac odpowiedzialnosci w razie ewentualnego zakazenia. glupia jestes jak but.
  • Gość: Pacjent IP: *.123.c85.petrotel.pl 30.09.12, 22:52
    Papraczka jakich mało. Decyduje się na wyrwanie zęba nawet wtedy kiedy na zdjęciu nie widać korzeni. Moją koleżankę z rozprutą szczęką wysłała do Warszawy. Bo sama nie wiedziała co narobiła. Dziewczyna się niepotrzebnie nacierpiała.
  • Gość: Pacjent IP: *.123.c85.petrotel.pl 30.09.12, 22:53
    dodam, że chodzi o rzeźnik Struzik
  • Gość: kkk IP: *.c151.petrotel.pl 03.10.12, 19:17
    to chyba sie pomyliles albo zla opinia chcesz wystawic , ja i zarówno moja siostra z mezem sa bardzo zadowoleni z dr Struzik zarówno przed usunieciem jak i po mielismy bardza dobra opieke . dostalam antybiotyki i co najwazniejsze rana sie nie paprala. chodze do niej juz dwa lata i wszystkie zeby mam ok dzieki wlasnie dr Struzik. a za wyrwanie chirurgiczne z antybiotykami i bardzo dobrym znieczuleniem juz z wyzszej polki po ktorym nic nie czuc i nie masz calej twarzy zdretwialej zaplacilam 250 zl z wizyta i pozniejszym zdjeciem szwow.
  • Gość: Agata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.06.15, 00:16
    Tylko dr. Krajewski Henryk na ulicy Grodzkiej. To chirurg stomatolog z bardzo pewną i sprawną ręką, on zawsze wie co zrobić. Ja też od zawsze miałam problemy z zębami, a usuwanie zawsze przebiegało z komplikacjami i bywało, że stomatolog zostawiał mnie z napoczętą robotą i wysyłam z kwitkiem na chirurgię, bo sobie nie radził. A od kiedy trafiłam do dr. Krajewskiego odzyskałam zaufanie do fachowości lekarzy. Polecam!
  • 30.04.16, 01:39
    Moge polecic chirurga szczekowego Adama Szyszkowskiego. Przyjmuje w Zychlinie I jest doskonaly. Mi usunal 4 na raz, sugerowal zeby zrobic to na dwa razy, ale ja chcialam miec to juz za soba po jednej wizycie. Dodam tez ze ogladal moja panorame wczesniej chirurg stomatolog z plocka, ale sie nie podjal- odeslal mnie na chirurgie szczekowa do lodzi. Znalazlam jednak namiary na doktora I on zrobil mi to w znieczuleniu miejscowym, bo nie chcialam na narkoze. Kosztowalo to 350 zl od zeba, znieczulenie w tej kwocie.
  • Gość: Bassd IP: *.play-internet.pl 12.05.16, 10:06
    Witam, kto obecnie Płocku dobrze wyrywa chirurgiczne zęby?
  • Gość: Ucucckkc IP: *.dyn.eolo.it 14.09.17, 01:05
    Adam Szyszkowski, chirurg szczekowy, konczyl usuniecie po najlepszym podobno chirurgu w plocku. Usuwal korz3nie pozostawione. Zrobil to blyskawicznie o bezbolesnie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.