Dodaj do ulubionych

hotel czardasz i oberża pod strzechą

IP: *.chello.pl 07.07.08, 21:17
Co sądzice o tym hotelu? Fajne warunki tam są ? Drogo? a ta oberża? Polecacie?
Zamierzam przyjechac na kilka dni do Płocka i nie wiem czy warto skorzystac z
tych miejsc
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Suzan Re: hotel czardasz i oberża pod strzechą IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.07.08, 21:24
      Z tego co sie dowiadywalam to hotel jest trzy gwiazdkowy i pokoje
      sa ok 200 zl w gore za noc. w srodku wyglada ladnie, wszystko nowe
      ma swoj klimat. Pokoje chyba dosyc duze przynajmniej na takie
      wygladaja na zdjeciach :) Ogolnie hotel jest bardzo elegancki i maja
      duzo chetnych z tego powodu ze w Płocku jest malo hoteli.
      Jesli chodzi o oberze i jedzenie tam to maja bardzo czesto tam
      jadam, ale nie kazdemu musi smakowac:) Wypowiadam tylko swoja
      opinie:)
    • Gość: Oberża Re: hotel czardasz i oberża pod strzechą IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.07.08, 21:44
      Przykro to stwierdzić ale w Oberży mają paskudne jedzenie... Byłam tam też na
      weselu i choć sala piękna (jedna z ładniejszych w Płocku!) to jakość i ilość
      jedzenia wprost dramatyczna, towarzystwo było głodne!!! I to opinia wielu gości
      bawiących się u nich... Aż żal, że tak nie dbają o to co mogliby świetnie
      wykorzystać... Ale hotel wygląda całkiem ok.
    • Gość: Lamia Re: hotel czardasz i oberża pod strzechą IP: *.umcs.akademiki.lublin.pl 11.06.13, 14:22
      Oberża pod Strzechą to jedyne miejsce w Płocku z takim klimatem :) W dodatku można tam zjeść najlepsze dania kuchni staropolskiej w całym mieście. Ceny jak ceny - za jakość, smak i kulturalną obsługę trzeba zapłacić... Bywam tam nie tylko jako klientka, ale również jako gość zaproszony na wesela (już dwa miałam w Oberży). Za każdym razem jest smacznie i z pełną kulturą - jest gdzie wyjść i "na fajeczka", bo mają kawałek zieleni w ogródku :) Ogólnie polecam :)
    • Gość: korrnella Re: hotel czardasz i oberża pod strzechą IP: *.icpnet.pl 22.08.13, 10:39
      Oberża pod Strzechą to mój ulubiony lokal w naszym mieście:) Świetna atmosfera i niepowtarzalny klimat! Idealnie miejsce na sobotni obiad z całą rodzinną. Zadbane otoczenie i świetnie zagospodarowany plac zabaw dla dzieci. Jedzenie pierwsza klasa, miłośnikom staropolskiej kuchni na pewno serwowane dania przypadną do gustu. Nawet moja mama nie robi tak pysznych pierogów ruskich:) Lokal w 100% jest godny polecenia!
        • Gość: olka m. Re: hotel czardasz i oberża pod strzechą IP: 80.188.92.* 26.09.13, 21:37
          Szczerze odradzam tam organizację imprez i pobyt. Miałam tam własne wesele w sierpniu tego roku i obsługa się nie spisała. Wszystko pięknie dopóki się zadatku nie wpłaci, a mały to on nie jest. Później to już kierowniczka rozmawia z tobą jak jej się podoba. Przed podpisaniem umowy obiecano nam tydzień korzystania z Vip room, ale gdy po pierwszym wejściu chcieliśmy umówić się na następne to pojawił się duży problem. Pani kierowniczka wyparła się wszystkiego i nawet nie dała nam dojść do słowa. Ucinała rozmowę bo bała się pewnie że ktoś usłyszy. Do tego co to za apartament dla nowożeńców, który nie ma klimatyzacji. Szlafroków też nie było mimo że na stronie internetowej było napisane, że są w apartamencie. Co więcej zanim zleciała ciepła woda to pół godziny musieliśmy czekać, a na śniadanie przynieśli nam jogurty marki jednego z hipermarketów K. W trakcie przyjęcia weselnego panowie kelnerzy po godzinie 12 w nocy "schowali" się na zapleczu/w kuchni i przez ponad pół godziny nie było ich na sali. Brakowało w dzbankach, na niektórych stołach coca coli i soku. Dopiero kelner się pojawił jak jeden z gości poszedł po nich na zaplecze. Moja teściowa chodziła do nich kilka razy, po to, żeby łaskawie wymienili wodę w cooler-ach na lód i talerze, bo nawet nie było na co nałożyć sobie zimnych przekąsek. Do tego jeden z kelnerów (który na moje oko miał może 20-22 lata) próbował przy gościach otworzyć wino na podłodze, bo nie dawał rady inaczej. Ale przy i po podpisaniu umowy, zapewniano nas , że kelnerzy są tak wspaniali i doświadczeni, że ze wszystkim dadzą sobie radę i będą obserwować każdy stolik, uzupełniać soki, napoje, wymieniać talerze itd. Dano nam 3 kelnerów na prawie 70 osób i jak wiele osób na weselu zdążyło zauważyć to dwóch z nich za wiele tego doświadczenia nie miało. Podszedł do nas kelner, niosąc półmiski z jedzeniem i powiedział: „Mam teraz zadanie dla kobiety, żeby postawiła gdzieś jeden półmisek” – bo nie mógł miejsca na stole znaleźć. Co do jedzenia to część dań mięsnych była sucha i smakowały jakby w mikrofali je podgrzali. Daleko jeszcze do 4 gwiazdek.
      • Gość: olka m. 4 gwiazdki to nieporozumienie IP: 77.48.70.* 27.09.13, 15:50
        Obsługa na przyjęciach masakra (jak opisałam we wcześniejszych postach), a kierowniczka (Pani Hanna) jeszcze gorsza. Dla nas uprzejma nie była i łaskę robiła że odpowie na pytania związane z weselem (jedzenie itd). Obiecywała wiele rzeczy przed weselem i przed wpłaceniem zadatku, a później...
    • matkocozababa1 Re: hotel czardasz i oberża pod strzechą 08.01.17, 20:27
      Ostrzegam wszystkich odwiedzających Hotel Czardasz Płock. Hotel nalicza dodatkowe opłaty przy wymeldowaniu. Byliśmy na wyjeździe rodzinnym z dziećmi i mieliśmy spore rachunki za pobyt.. na wykazie szczegółowym między pozycjami za napoje, bilard, pojawiła się kwota- opłata dodatkowa-400 zł. Mąż by zapłacił za całość ale Ja zaczełam sprawdzać poszczególne kwity. I tak obsługa hotelowa postanowiła doliczyć nam 400zł gdyż uznała że w pokoju było palone, rzekomo pokojówka wyczuła dym. Jesteśmy odobami niepalącymi wiec jest to kłamliwe oskarżenie. Później okazało się że pracownicy kregielni dawali do podpisu kwity naszym dzieciom, noe stawiał Ż!!! I dopisywali kolejne pozycje takie jak kregle- do rachunku. Na naszą prośbę o rachunki szczegółowe dotyczące kręgielni- otrzymaliśmy odp że takich nie posiadaja. Obowiązkoem kierownictwa hotelu jest przedstawienie rachunków szczegółowych za korzystanie z usług i bezwzględny zakaz dawania do podpisu rarchunków dzieciom!!! Oczywiście niepełnoletnim. Po tym jak spędzilismy w hotelu kilka dni i wydalismy kilka tysiecy- hotel wezwał policję, która nie pozwoliła nam odjechać bez uiszczenia opłat dodatkowych naliczonych przez hotel. Nie zeszła do nas żadna pokojówka która wyczuła rzekomy zapach tytoniu, nie przedstawiono nam żadnego dowodu, zaczynam nabierać podejrzeń że może to celowa praktyka- naciąganie gości..
    • matkocozababa1 Re: hotel czardasz i oberża pod strzechą 08.01.17, 20:27
      Ostrzegam wszystkich odwiedzających Hotel Czardasz Płock. Hotel nalicza dodatkowe opłaty przy wymeldowaniu. Byliśmy na wyjeździe rodzinnym z dziećmi i mieliśmy spore rachunki za pobyt.. na wykazie szczegółowym między pozycjami za napoje, bilard, pojawiła się kwota- opłata dodatkowa-400 zł. Mąż by zapłacił za całość ale Ja zaczełam sprawdzać poszczególne kwity. I tak obsługa hotelowa postanowiła doliczyć nam 400zł gdyż uznała że w pokoju było palone, rzekomo pokojówka wyczuła dym. Jesteśmy odobami niepalącymi wiec jest to kłamliwe oskarżenie. Później okazało się że pracownicy kregielni dawali do podpisu kwity naszym dzieciom, noe stawiał Ż!!! I dopisywali kolejne pozycje takie jak kregle- do rachunku. Na naszą prośbę o rachunki szczegółowe dotyczące kręgielni- otrzymaliśmy odp że takich nie posiadaja. Obowiązkoem kierownictwa hotelu jest przedstawienie rachunków szczegółowych za korzystanie z usług i bezwzględny zakaz dawania do podpisu rarchunków dzieciom!!! Oczywiście niepełnoletnim. Po tym jak spędzilismy w hotelu kilka dni i wydalismy kilka tysiecy- hotel wezwał policję, która nie pozwoliła nam odjechać bez uiszczenia opłat dodatkowych naliczonych przez hotel.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka