• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

kostium zajączka

• 06.01.10, 23:04
    Pilnie potrzebuję kostiumu zajączka dla przedszkolaka. Może ktoś ma
    niepotrzebny? Będę wdzięczna także za wszelkie rady jak takie coś
    zrobić samemu lub może ktoś spotkał w jakimś sklepie np. opaskę z
    uszkami?
    Pozdrowienia serdeczne.
    Edytor zaawansowany
    • 08.01.10, 16:44
      A może spróbujesz uszyć? To nie wydaje się trudne wink trochę białego i szarego
      polaru i jakieś futerko na ogonek big_grin
      Jakbyś kupiła polar to można by coś wspólnie poczarować wink

--
      Moja Alicja i Aniołki: +02.2001; +09.2005; +01.2007; +05.2007 oraz Oskar
      Forum PROMYCZEK
      GG 4623970
    • 08.01.10, 18:37
      Jak nie znajdziesz, to możesz spokojnie zrobić. Wystarczy kupić szare spodenki
      dresowe i szarą podkoszulkę lub bluzę. Do tego jakby Ci się udało zdobyć kawałek
      białego lub szarego futerka (np. w ciucholandzie), to mogłabyś zrobić ogonek
      (mógłby to być też np. pompon od czapki). Na głowę bawełniana opaska (kupisz w
      pasmanterii), do której doszyjesz uszka z tego samego futerka. Nosek i wąsy
      namalujesz na twarzy kredką do oczu. Albo opaska z uszami z kartonu (pewnie w
      sieci można znaleźć jakiś gotowy wzór opaski lub maski do wycięcia, pomalujesz
      farbami i będzie).
      --
      www.pomoz-amelce.pl
    • 14.01.10, 20:34
      Dzięki za rady. Uszyłam. Zajęło mi to 2 wieczory, nieproporcjonalnie do efektu, bo zrobiłam tylko uszy na opasce i doszyłam ogonek do szarej sukienki. Materiał: szary polar i podwójna tektura do środka uszu.
      Napisałam do Was maile, dziewczyny, dzięki za rady. To część mojego postanowienia noworocznego - reaktywacja...
    • 14.01.10, 20:56
      Aha, mail nie doszedł.
      --
      www.pomoz-amelce.pl
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.