Kierowca dot.com (TEST) ???

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam,
    Na poczatek prosilbym o powazne odpowiedzi.
    Obecnie pracuje nocki w Tesco i mam 6.8/h bez premi nocnej.
    Od dluzszego czasu zastanawiam sie nad przeniesieniem na dot.com kierowca 32/h na tydzien.
    W ciagu nastepnych 2 tygodni bede mial test z jazdy i mam pewnie pytanie do osob ktore to juz przeszly a mianowicie jak taki test dokladnie wyglada, na co zwracaja uwage, na co musze uwazac itp?? Moze ktos ma jakies`patenty` na sprawne manewrowanie takim samochodem? Niestety nigdy nie mialem okazji jezdzic vanem i do tego z automatem, ale ponoc nie jest tak zle no ale jednak pewne obawy mam.
    Jak ktos moze udzielic jakis informacji to bede wdzieczny. Jak dokladnie wyglada taki test itp.
    Pozdrawiam,

PS. Aha i takie dodatkowe pytanie:
    - mysle o zrobieniu C+E czy ktos to ma juz za soba? Ile kosztuje i czy warto?
    Pozdrawiam raz jeszcze.
    • IP: *.opera-mini.net

Gość: kierowca 11.09.10, 17:04 Odpowiedz
      C+E to warto tyle ze bez doswiadczenia to trudno bedzie znalezc jakakolwiek prace. Ja czasami robie dostawy paliwa na stacje Tesco - firma nazywa sie TDG. Wymagane uprawnienia ADR, doswiadczenie w dostawach paliwa (generalnie doswiadczenie na cysternach), praca od poniedzialku do piatku( soboty okazjonalnie) - rocznie w okolicach 45k (rekordzista mial 55k i duzo nadgodzin i weekendow).Probuj , powodzenia.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.