Dodaj do ulubionych

A kto ze stycznia jeszcze nie wie gdzie leci??

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.07, 19:00
Czy ktos oczekuje jeszcze ze styczniowej rekrutacji na telefon od Tesco,gdzie
i kiedy wylatuje???????
Edytor zaawansowany
  • Gość: grzegorz9621 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.07, 19:03
    tak ja bylem 8 stycznia na rekrutacji i czekam do dzisiaj na wszystko,w dodatku
    od 2 dni probuje dodzwonic sie na infolinie na wadowicka i nie moge caly czas
    zajete.ma ktos numer ten angielski aktualny????
  • Gość: Ona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.07, 19:08
    hmm,a na jaki numer dzwonisz??najlepiej dzwonic na ten krakowski
    (12)26-62-189.Ja tez czasami dzwonie ,moze za ktoryms razem nie uslysze "prosze
    cierpliwie czekac:)Powodzenia!
  • Gość: grzegorz9621 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.07, 19:13
    dzwonie na ten 0801331100 takze powodzenia zycze moze razem gdzies trafimy??
    zadzwonie za chwile na ten co podalas
  • Gość: ona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.07, 19:58
    dzwoniles???i cio?
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.02.07, 20:34
    1 przykazanie przyszlego tescomana-c i e r p l i w o ś c i! :)
  • Gość: radekk10 IP: *.szczecin.mm.pl 13.02.07, 20:42
    Rekrutacja - 5.01.2007
    Sp organizacyjne - 29.01.2007
    Wyjazd - 2.03.2007 - Newmarket
  • Gość: ona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.07, 20:46
    no gratulujemy:D ale my tez chcemy wiedziecccc!!! :)(jestesmy cierpliwi,ale milo
    by bylo juz sie pomalu pakowac ;)
  • Gość: grzegorz9621 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.07, 21:57
    powiedzieli ze zadzwonia niedlugo bo w marcu 100% grube wyjazdy
  • Gość: grzegorz9621 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.07, 21:58
    powiedzieli ze zadzwonia niedlugo bo w marcu 100% grube wyjazdy
  • Gość: ona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.07, 22:01
    Nio to zacieramy rece i czekamy :)))
  • Gość: Jola IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.07, 06:53
    Witajcie, wiem, ze ten post nie jest raczej do zadawania tego typu pytan ale
    była bym wdzięczna gdyby ktos z Was powiedzial na jaki temat byla pierwsza
    rozmowa telefoniczna w j angielskim i na czym polega rekrutacja w Krakowie...
    czy są jakies testy? Powiedzcie proszę, czy aby przejsc pomyslnie proces
    rekrutacji trzeba miec spory zasow slow angielskich? Powiedzcie z wlasnego
    doswiadczenia... Z gory dziękuje i pozdrawiam.
  • Gość: radekk10 IP: 217.153.6.* 14.02.07, 09:20
    dziewczyno troche wysilku...pelno jest tego na tym forum
  • Gość: ona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 19:19
    Panie Grzegorzu9621 prosze dac znac jak zadzwonią ;)
  • Gość: grzegorz9621 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 19:44
    jaki tam panie mam 23 lata.ok
  • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 20:21
    Ja byłam na rozmowie 19 stycznia, dzwonil nativ oni dzwonili ze sie dostalam i
    na tym sie skonczylo. A ja chcialam wyjechac na poczatku marca z opcja
    mieszkania Tesco
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.02.07, 20:53
    ja bylem pod koniec stycznia i potem dostalem tel ze sie dostalem,zlapalem podjarke,niecierpliwosc ale to nic nie daje niestety,czytacie forum to wiecie ze jeden jedzie szybciej a drugi jeszcze czeka...na pewno nie jest to komfortowa sytuacja ale coz zrobic.moze w przyszlym tyg zadzwonie ale watpie zeby to cos dalo bo jak kogos chca wyslac to raczej od kopa go informuja i daja nastepne wskazowki,nie sadze zeby ktos z nas zadzwonil a tu nagle odp...tak tak juz wszystko wiemy kiedy pan/pani jedzie,gdzie itp pozdro dla styczniowych niecierpliwych! :)ps lepiej skupmy sie na rozkmince uk ciekawostki,przydatne info i takie tam.
  • Gość: grzegorz9621 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 21:12
    trzeba dzwonic i przypominac o sobie wtedy widza ze komus zalezy szybko i
    pracuja nad tym zeby go gdzies w koncu wyslac.tez wybralem mieszkanie z tesco
    ale watpie zeby to byl jednak dobry pomysl
  • Gość: Ona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 21:55
    Mysle ze to dobry pomysł,a czekac trzeba bez wzgledu na wszystko;)jedni
    dowiaduja sie wczesniej drudzy pozniej,ale na pewno kiedys polecimy.(dobra
    skonczmy z panie i pani :P( ja mam o roczek wiecej w sumie:D)
  • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.02.07, 22:02
    A ja mam roczek mniej niz Grzes
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.07, 22:23
    jak tam drodzy 'styczniowcy' moze ktos juz cos wie...
  • Gość: she IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 17:40
    no i jak tam ,ktos ze stycznia j uz cos wie?czy dalej czekacie?bo ja tak :(
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.07, 18:02
    ja tez czekam,czy ktos z was probowal sie czegos dowiedziec w tym tyg?
  • Gość: she IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 18:21
    Tak dzwonilam,i pani powiedziala ze teraz tworza grupy i zadzwonia na pewnio w
    przyszlym tygodniu :)
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.07, 18:27
    no to tak samo jak mnie...tez powiedziala ze w tym tyg na pewno nie bedzie zadnej informacji ale ze tworza grupy i od przyszlego moze sie cos zdazyc ale nie ujela tego "ze na pewno" skonczylo sie na be patience:D
  • Gość: she IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 18:34
    :)nio musimy byc cierpliwi,ale wiesz tym razem poprosila o powtorzenie imienia i
    nazwiaska,czyli szanse sa wieksze :))
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.07, 18:43
    ja sie tylko przedstawilem na poczatku wiec nie sadze zeby mnie jakos bardziej wnikliwie sprawdzala tylko uslyszalem to co wszyscy dzwoniacy,wiec skoro ciebie prosila o powtorzenie tzn ze niektorych sprawdzaja dokladniej,masz wrazenie ze w trakcie rozmowy szukala twojego nazwiska w jakiejs bazie danych?
  • Gość: she IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 18:50
    Hmm,mysle,ze to cos daje,poza tym ja chce leciec do konkrtnego miasta,wiec mam
    troszke trudniej ...ale w koncu moze sie uda..
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.07, 18:55
    ale co daje bo teraz nie zrozumialem...dzwonienie?ja mysle ze jak pani sparawdza kazdego indywidualnie to jak najbardziej ma sens bo widzi czy przy danym kandydacie jest jakas adnotacja ale jesli nie patrza kto dzwoni i przekazuja ogolnikowa odpowiedz ze sa w trakcie tworzenia grup itp co zreszta jest prawda to chyba nie ma sensu co chwile wydzwaniac...odpisz prosze czy ciebie sprawdzala z 1 wersja mojej dedukcji czy z 2.
  • Gość: she IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.07, 19:03
    Mysle ,ze jezeli dzwonisz i o nic Cie nie pytaja tylko kaza czekac,to nie ma
    sensu..ale jesli zapytaja o imie i nazwisko,albo sie przedstawisz i kaza
    powtorzyc to na pewnio gdzies to sobie zaznaczaja(tak mysle)i nastepnym razem
    beda Cie mieli na uwadze ;)
  • Gość: Arghmon IP: *.eranet.pl 15.02.07, 20:05
    W Krakowie byłam 05.01. Ofertę wyjazdu dostałam 10.02 ale termin wylotu 16.02
    !!! i niestety musiałam odmówić :( w 6 dni było dla mnie nierealne ze wszystkim
    się wyrobić , więc teraz grzecznie czekam .... mam nadzieje że niezbyt długo to
    potrwa i że dadzą przynajmniej 2 tygodnie do wylotu
  • Gość: hoooszi IP: 80.51.134.* 20.02.07, 15:48
    W Krakowie byłem 5.01.2007.rozmowę przeszedłem,a że chciałem być kierowcą jazdę
    miałem końcem stycznia, ale jej nie przeszedłem,więc zmieniłem etat na
    magazyniera ale zero odezwu było,wiec po raz kolejny zmieniłem etat na
    sprzedawce bo podobno więcej wyjazdów jest.w miedzy czasie zgłosiła się moja
    dziewczyna i w przyszłym tygodniu ma rozmowę w Krakowie.Ale jestem dobrej myśli
    jak się wszystko uda do niedługo razem pojedziemy!!A tak na marginesie to jak
    długo czekaliście napropoozycje wyjazdu??dzięki z góry.
  • Gość: pejotte IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.07, 11:34
    ja jestem z poczatku stycznia.. ostatnio dostalem telefon z Krakowa z
    informacja, ze nie bedzie w najblizszym czasie etatow na magazyniera (na te
    pozycje aplikowalem) no wiec zmienilem na sprzedawce.. Mily pan poinformowal
    mnie, ze na pewno wyjade w drugiej polowie marca i trzy tygodnie przed wylotem
    skieruja mnie na badania i spotkanie organizacyjne...
    wiec oczywsiscie C Z E K A M

pzdr
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.07, 11:59
    A ja sam zadzwonilem podalem date rozmowy(koniec stycznia) i to ze aplikowalem na magazyniera i uslyszalem ze grupy sa kompletowane i trzeba czekac,wiec w sumie dziwne ze ty dostales taka informacje a mnie powiedziano ze wszystko ok...
  • Gość: she IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.02.07, 12:27
    No coz,kazdemu co innego powiedza,ale sumujac to wszystko wychodzi na to ,ze
    polecimy w polowie marca:)Oby!!!! wiec "patience" :)
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.02.07, 12:35
    tak tylko zakladam ze ty jestes na sprzedawce,pejotte tez na to zmienil a ja figuruje dalej jako potencjalny magazynier:/co prawda przy pierwszej rozmowie telefonicznej staralem sie zaznaczyc ze glw magazynier ale jakby cos to moge byc tez sprzedawca,na stronie tesco wyczytalem w faq ze mozna aplikowac na kilka stanowisk i dobiora to bardziej pasujace,no i nie wiem czy wtedy pani zaznaczyla sobie ze jestem"flexible" czy nie...no i czlowiek nastawil sie na mila wiadomosc w tym tyg a tu znowu cos nie teges.
  • Gość: she IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.07, 13:41
    I jak tam styczniowcy?ktokolwiek juz dostal telefon?
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 27.02.07, 13:49
    silent...
  • 27.02.07, 18:45
    Hejka,ja jestem z końca Stycznia i jak do tej pory cisza.Są może osoby które czekają dłużej?I jak w związku z tym sobie radzicie,warto próbować dowiedzieć sie coś samemu?Może ktoś ma jakieś wieści prosto z Wadowickiej.
  • Gość: she IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.02.07, 18:50
    Hej.Ja czekam dluzej,bo juz 1,5 mies:(coz,jesli bedzie oferta to zadzwonia na
    pewnio wiec trzeba czekac,a jesli chodzi o radzenie sobie z czasem i
    cierpliwoscia to jest ciezko :(
  • Gość: Justin IP: *.c9.msk.pl 27.02.07, 22:59
    Siemka! Ja tez jestem z konca stycznia i mialem oferte wyjazdu 26.02 ale
    musialem odmowic, A teraz jak niedawno dzwonilem (wczoraj) to powiedziano mi,
    ze lecimy dopiero w pierwszym tygodniu kwietnia... Ile w tym prawdy nie wiem,
    ale jak by nie bylo to miesiac przed nami :)
  • Gość: she IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.07, 15:21
    Rozpoczal sie kolejny tydzien oczekiwania na tel...czy ktos ze stycznia juz cos wie?
  • Gość: avokado IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.07, 09:38
    Ja wiem tyle że napewno w Marcu zadzwonią(kiedyś było że na pewno dadzą znać do końca Lutego)ostatnio wyjechało min 20 osób więc można mieć nadzieję że teraz nasza kolej.
  • Gość: Arghmon IP: *.eranet.pl 06.03.07, 19:20
    Dzisiaj dzwoniłam na Wadowicką i jedyne czego się dowiedziałam to to że wyjazd w
    marcu jest mało realny :( podobno początek kwietnia .... ale wcześniej słyszałam
    coś o marcu więc może ten kwiecień też naciągany ??? Czekam od 05.01. i powoli
    tracę cierpliwość, już sama nie wiem co o tym myśleć ... czy ktoś ma jakieś info
    czy TESCO w UK dalej chce polaków do pracy ?? czy na Wadowickiej już tylko
    ściemniają i wysyłają kilka osób miesięcznie żeby zapchać miejsca po tych co
    odchodzą ??
  • Gość: Justin IP: *.c9.msk.pl 06.03.07, 19:35
    Ja mysle, ze caly czas potrzebuja polaków w UK. Jak ja dzwonilem tydzien temu
    to tez mi mowiono, ze wyjade w pierwszym tygodniu kwietnia, ale jak pewnie juz
    wiekszosc sie domysla lub juz gdzies doczytala to wyjezdzam 17.03. I nie wiem
    jak to jest bo ja w krakowie bylem 22.01. i juz lece!
  • Gość: she IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.07, 20:01
    My tym bardziej nie wiemy jak to jest...ale zyczymy powodzenia !!! :)i czekamy
    dalej ;)
  • Gość: kurakao IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.03.07, 20:07
    A mnie sie cos obilo o uszy ze:
    -Historia z zamknieciem roku to prawda wiec konkretniejsze wyjazdy faktycznie beda w Kwietniu
    -Mysle ze Tesco co jakis czas dostaje aktualne zapotrzebowanie na stuff wiec moze byc tak ze w ostatnim czasie dostali np 1 taka liste a kiedy indziej dostana 3...
    -Najwieksze zapotrzebowanie jest na kierowcow, potem sprzedawcy a na koncu magazynierzy i od czasu do czasu pracownicy piekarni/masarni
    -Utrudnieniem jest opcja mieszkania od CRM bo to tez trzeba zorganizowac i mimo tego ze na takich osobach jest jakis zysk to jest to czynnik ktory tez spowalnia wyjazd.
  • Gość: avokado IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.07, 18:27
    No i minął Czwartek,jeszcze Piątek i kolejny tydz za nami:(
  • Gość: she IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.07, 20:28
    No tak zapomnialam ze tutaj placzemy.A koncu jestem autorka tego postu :D Trzeba
    cierpliwie,chociaz to denerwujace... ;)
  • Gość: avokado IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.07, 20:34
    Powyzej zamiescilem kilka zaslyszanych informacji,wydaje mi sie ze jeszcze kazdy z nas ma jeszcze jakas ocene np 8,9 12 pkt i to tez biora pod uwage i w pierwszej kolejnosci moga pracowac nad tymi z lepsz apunktacją.Ale to tylko domysly..Jutro Piatek wiec jeszcze jest mala szansa ze bedzie co oblewac w weekend:)
  • Gość: she IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.07, 20:37
    No bedziemy oblewac!!! :P A spotkamy sie na pewno na organizacyjnym :)jedno jest
    pewne,w tym roku wylecimy na 100% haha :D
  • Gość: avokado IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.03.07, 20:29
    Ja tez mysle ze Kwiecien to jedyny sensowny termin,szkoda ze bedziemy musieli znowu nasluchiwac dzwonka w przyszlym tygodniu.Powoli dolaczaja ludzie z Marca wiec nas juz powinni sie bozbyc:)
  • Gość: she IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.07, 20:31
    Oj pozbeda sie predzej czy pozniej :)A komorke nosze ze soba wszedzie hehehe :P
  • Gość: avokado IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.07, 19:47
    A ty She kiedy byłaś na spotkaniu rekrutacyjnym?Jak tu zaglądniesz to odpisz.
  • Gość: Do Avocado IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.07, 20:19
    Hej!!:)Ja bylam na spotkaniu rekrutacyjnym 15 stycznia.Mam nadzieje,ze teraz
    nasza kolej:)
  • Gość: avokado IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.03.07, 20:02
    Prosze wszystkich którzy przchodzili pomyślnie rekrutację w Styczniu o wpisanie sie tutaj jak i dat swoich spotkań,wiem że troche osób z tego miesiąca nadal czeka na wyjazd ja byłem 22.01.
  • Gość: avokado IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.07, 10:12
    No to moi mili ja tez sie wypisuje:D telefon 14,badania 16,spotkanie org 19,kierunek Manchester 24.Czyli od rozmowy telefonicznej do wylotu minelo 2 miesiące i 3 dni,chyba mieszcze sie w sredniej.Ciesze sie bardzo ze to juz i pozdrawiam wszystkich z poczekalni!
  • Gość: She IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.07, 10:54
    Geatuluje avocado!!!ciesze sie ze juz wiesz:)))Ja niestety dalej
    oczekuje...chyba dlatego ze wybralam konkretne miasto...Powodzenia i pozdrawiam!!!
  • Gość: avokado IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.07, 11:30
    No mysle ze jak chcesz konkretne miasto to moze to byc utrudnieniem dla Ciebie,dla mnie bylo obojetne gdzie z kim,nawet zmienilem opcje z magazyniera na sprzedawce zeby wczesniej wyleciec i sie udało.Tez pozdrawiam i mam nadzieje ze niedlugo bedziemy sie wszyscy udzielac na forum klikajac z wysp:)
  • Gość: pejotte IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.07, 14:49
    ja chcialem konkretne miasto - Manchester, a jade do Winchester...
    w sumie to tylko 3 literki, ale co zrobic :)

pzdr
  • Gość: she IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.07, 15:51
    Co innego gdy w gre wchodzi 2 polowa ktora czeka juz na Ciebie w tym miescie do
    ktorego chcesz leciec...
  • Gość: pejotte IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.03.07, 17:23
    w twoim przypadku tak jest? gdzie chcesz jechac?
  • Gość: she IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.07, 18:35
    Northampton
  • Gość: kadza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.07, 12:06
    a co z zakwaterowaniem? Jaką opcję wybrałeś?
  • Gość: Justin IP: *.c9.msk.pl 16.03.07, 19:36
    Avokado! ja jutro lece do Manchesteru :) Ale mieszkac bede w Leylad. A ty
    dokładnie bedziesz w MAN??
  • Gość: Arghmon IP: *.eranet.pl 20.03.07, 19:59
    I jak tam styczniowcy ?? ruszyło się u was z wyjazdem ?? wiecie coś ??
  • Gość: pavveu IP: *.autocom.pl 21.03.07, 12:02
    bez zmian- w pierwszej polowie stycznia rozmowa, nativ i dalej nic nie wiadomo ani kiedy, ani gdzie.
  • Gość: Arghmon IP: *.eranet.pl 21.03.07, 13:27
    czyli nie jestem osamotniona , ale marna to pociecha :(
  • Gość: she IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.07, 16:27
    Oj nie jestes,ale trzymamy sie razem wkoncu sie uda!!! :)
  • Gość: Arghmon IP: *.eranet.pl 28.03.07, 21:31
    Doczekałam się :):):) Lecę 20.04 , a jak u was styczniowcy ?? Też się ruszyło ??

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.