• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

facebook jak zobaczyć kto odwiedzał profil?

• 06.06.10, 00:29
    W jaki sposób zobaczyć kto oglądał mój profil (i jak to wyłączyć)?
    Edytor zaawansowany
    • 06.06.10, 00:32
      Nie jestem pewna, ale chyba się nie da.
      --
      Szpenie od marketingu odkryli, że piękne opakowania sprzedają się lepiej, jeżeli
      włożyć do nich jakieś produkty.
    • 06.06.10, 00:38
      a jest tam w ogole taka opcja? ja nei widzilaam takiej opcji zanim skasowalam konto
    • 06.06.10, 00:47
      Skoro nie wiesz, kto do tej pory ślinił się do monitora patrząc na twój profil,
      to po co chcesz to wyłączać?:D
      --
      Czasem kończy mi się cierpliwość do ludzkiej głupoty, a nie mam gdzie uzupełnić.
    • 06.06.10, 00:55
      Wystarczy zajrzeć na FAQ:

"Czy mogą sprawdzić, kto wyświetlił mój profil? Dostępna jest grupa
      aplikacji, które ponoć umożliwiają sprawdzenie, kto wyświetlił dany
      profil.

Facebook nie zezwala użytkownikom na monitorowanie liczby wyświetleń
      profilu ani na przeglądanie statystyk dotyczących częstotliwości
      wyświetlania elementów zawartości stron oraz użytkowników
      przeglądających tę zawartość bez zgody użytkownika.

Jeżeli z informacji dotyczących dowolnej aplikacji wynika, że
      udostępnia ona tę funkcję, możesz zgłosić nadużycie dokonane przez
      daną aplikację, przechodząc na stronę z informacjami o aplikacji i
      klikając polecenie „Zgłoś aplikację” u dołu tej strony lub klikając
      link „Zgłoś” u dołu każdej strony w aplikacji."
    • Gość: no.comments IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.11, 22:04
      Może korzystaj tylko z profilu na n-k :]
    • 09.01.11, 00:16
      Używając aplikacji My Topfriends: apps.facebook.com/mm_mytopfdsnew/?ref=appd_my_recent&fa=1
      • 10.01.11, 22:27
        jan-w napisał:

> Używając aplikacji My Topfriends: apps.facebook.com/mm_mytopfdsnew/?ref=appd_my_recent&fa=1

Użyłam, i nie wiem o co tam chodzi? Że niby za pomocą tej aplikacji można sprawdzić?
        • Gość: B IP: *.dynamic.chello.pl 10.01.11, 23:21
          Bzdura ,bzdurne aplikacje nic nie można zrobić ale ludzie łykają jak pelikany ,widać mają jakieś kompleksy...Ja mam gdzieś takie rzeczy ,spadać na N-K i jarajcie się dalej.
          • 11.01.11, 16:27
            Gość portalu: B napisał(a):

> Bzdura ,bzdurne aplikacje nic nie można zrobić ale ludzie łykają jak pelikany ,
            > widać mają jakieś kompleksy...Ja mam gdzieś takie rzeczy ,spadać na N-K i jaraj
            > cie się dalej.

Mnie interesuje bardziej to, czy jak ja wejdę na czyjś profil, to jestem widoczna. Bo na mój, to bardzo proszę, mogą wszyscy. Nie mam nic do ukrycia.
          • 11.01.11, 20:14
            Gość portalu: B napisał(a):

> Bzdura ,bzdurne aplikacje nic nie można zrobić ale ludzie łykają jak pelikany ,
            > widać mają jakieś kompleksy...Ja mam gdzieś takie rzeczy ,spadać na N-K i jaraj
            > cie się dalej.

Rzeczywiście niektórzy mają jak widać ;-)
        • 11.01.11, 20:13
          Tak.
          • 11.01.11, 20:21
            jan-w napisał:

> Tak.
            Panie Janie, ale jak sprawdzić? Proszę o szczegółową odpowiedź.
            Pozdrawiam
            • 11.01.11, 22:02
              Dwukliknąć na Male& Female i zaczekac chwilę. Po wcześniejszym zaakceptowaniu uprawnień tej aplikacji do skorzystania z danych konta.
              • 12.01.11, 20:45

jan-w napisał:

> Dwukliknąć na Male& Female i zaczekac chwilę. Po wcześniejszym zaakceptowaniu u
                > prawnień tej aplikacji do skorzystania z danych konta.

Jaką przyjemność znajduje Pan w wprowadzaniu ludzi w błąd?
                • 12.01.11, 23:55
                  Żadnej. Mogę tylko wyrazić współczucie, jeżeli nie potrafisz wykonać tak banalnej i dokładnie opisanej czynności. Zwłaszcza że ta przypadłość, wywołuje u ciebie skierowaną na oślep agresję.
                  • Gość: Jan_obciongan IP: 109.255.71.* 17.01.11, 14:32
                    Cieszysz sie durniu ze nabierasz ludzi? Powinni cie usunac z tego portalu!
        • 13.01.11, 15:30
          Czy jest wśród Państwa ktoś, oprócz Pana Jana, komu się udało zobaczyć kto odwiedza nasz profil na Facebooku?
          • 14.01.11, 19:57
            A w czym masz problem? Tysiące ludzi z tego korzysta (wg licznika "Like it" Facebooka- ponad 32 tysiące). Wyłącz wszystkie blokady (skoro widocznie ich nadużywasz) i spróbuj wtedy. Jaki konkretnie masz problem w użyciu tej aplikacji? Może używasz jakiejś wadliwej przeglądarki (IE?) i dodatków? Nie wyświetla ci się wcale? Nie wyświetla ci się część? Jeżeli nie opisujesz swojego problemu, tylko jęczysz, mimo najlepszych chęci nie jestem w stanie ci pomóc. Sprawdzałem u kilku osób, wszystkim działa. Tylko tobie i tym którzy nawet nie próbowali (tylko błędnie teoretyzują) nie działa.
            • 14.01.11, 22:12
              jan-w napisał:

> A w czym masz problem? Tysiące ludzi z tego korzysta (wg licznika "Like it" Fac
              > ebooka- ponad 32 tysiące). Wyłącz wszystkie blokady (skoro widocznie ich naduży
              > wasz) i spróbuj wtedy. Jaki konkretnie masz problem w użyciu tej aplikacji? Moż
              > e używasz jakiejś wadliwej przeglądarki (IE?) i dodatków? Nie wyświetla ci się
              > wcale? Nie wyświetla ci się część? Jeżeli nie opisujesz swojego problemu, tylk
              > o jęczysz, mimo najlepszych chęci nie jestem w stanie ci pomóc. Sprawdzałem u
              > kilku osób, wszystkim działa. Tylko tobie i tym którzy nawet nie próbowali (tyl
              > ko błędnie teoretyzują) nie działa.

No rzeczywiście, wyświetliły się osoby, które mam w swoich kontaktach, a którym przyporządkowane są numery, tak jakby porządkowe. Ale co to oznacza?
    • 14.01.11, 11:17
      lvcas111 napisał:

> Nie da się zobaczyć aktualnie, kto odwiedzał Daną stronę na facebooku.
      >
      Dziękuję.
      Pozdrawiam.
      deni
      >
    • 14.01.11, 19:57
      A próbowałeś?
      • Gość: little20 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.11, 18:21
        A ja mam pytanie, czy te osoby ktore wyswietlaja sie z boku (znajomi) to nie sa osoby. ktore w ostatnich dniach wchodzi;y na twoj profil? Kiedys myslalam, ze ta kolejnosc jest przypadkowa, jednak zauwazylam ze kiedy np. jakas osoba daje mi komentarz pozniej po kilku minutach wyswietla mi sie w tych znajomych obok... zreszta bez przerwsy mam tam pewna cxzesc psob ze znajomych a innych, tych dalszych znajomych np. prawie w ogole tam nie mam nigdy... bo byc moze nie wchodza na moj profil moze cos w tym byc czy raczej nie|?

A tak poza tym kiedys pewna osoba wiedziala, ze wchodzilam na jej profil a podobno sie nie wysweiretla, wiec moze jednak jest jakis sposob zeby to sprawdzic?
        • Gość: K IP: *.dynamic.chello.pl 16.01.11, 23:35
          Jan wie i Ci powie bo on wie.
      • Gość: eleonor07 IP: *.devs.futuro.pl 02.02.11, 10:20
        "Niebezpieczną aplikację rozsyłaną pod hasłem „Sprawdź, kto ogląda Twój profil” wypróbowało aż 20 proc. użytkowników. Spam obiecujący możliwość zainstalowania przycisku „Nie lubię” skusił aż 12 proc. użytkowników. Aż 27 493 osób kliknęło w groźny link z chwytliwym hasłem „Sprawdź, co sześciolatek znalazł w swoim Happy Meal! Szokujące!” W rzeczywistości żadna z tych aplikacji nie realizowała zapowiadanych funkcji, wszystkie one były spamem."

Zachęcam do przeczytania całego raportu F-secure:

www.f-secure.com/pl_PL/about-us/pressroom/news/2010/fsnew_20101124_01_pl.html
        • 02.02.11, 19:07
          Jak to dobrze, że są jeszcze uczciwi i życzliwi ludzie*
          Bardzo dziękuję za cenne informacje.
          Pozdrawiam.
          deni
    • 14.01.11, 23:07
      lvcas111 napisał:

> Aktualnie nie istnieje sposób na to, by to zobaczyć. Swego czasu istniała taka
      > aplikacja.

Dzięki.
      deni
      >
    • Gość: UWAGA! IP: 109.255.71.* 17.01.11, 14:25
      PAN JAN TO OSZUST:

www.facebook.com/help/?faq=14816
      • 17.01.11, 20:08
        Oszustem jest ten kto w jednym wątku pisze pod 2 różnymi nickami, sieroto z Irlandzkiego Chello.
        Takich jako łamiących netykietę i regulamin forum gazeta.pl banuje się za pacynkowanie. Zapewne dlatego piszesz jako niezalogowany.
        • Gość: Kara IP: *.dynamic.chello.pl 18.01.11, 11:53
          Przecież dał Ci linka młotku więc po co drążysz dalej temat jakichś fejkowych aplikacji.

Zarabiasz na tym czy jak?
          • 18.01.11, 21:49
            Gość portalu: Kara napisał(a):

> Przecież dał Ci linka młotku więc po co drążysz dalej temat jakichś fejkowych a
            > plikacji.
            >
            > Zarabiasz na tym czy jak?

No właśnie, po co?
    • Gość: daniel siekierski IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.09.13, 05:40
      proszę powiadomić
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.