Dodaj do ulubionych

Mamo! Tato! Kup mi laptopa!

09.09.10, 18:00
Wg autora uczen potrzebuje komputera do nastepujacych rzeczy:
- poczty
- naszej klasy
- gier (4 gb ramu)
- ogladania divx przez hdmi
- surfowania w sieci na lekcjach (modem 3g)
- szpanu (vaio, air)

Nigdzie nie napisal ze kiepsko pracuje sie na netbooku w MS Word czy Powerpoint ale dowiadujemy sie ze i7 i 8 GB z 17-calowym ekranem sa idealne do grania.
Edytor zaawansowany
  • kufel78 09.09.10, 18:51
    Rozumiem, że w pakiecie z netbook'iem dziecko dostaje voucher do okulisty na kontrolę co roku i gratisowe okulary. Prędzej kupię swojemu dziecku tablet niż netbook'a.

Netbook'i są modne, i fajne do mobilnej pracy, ale nie dajmy sobie wcisnąć kitu, że nadają się do normalnej pracy - tym bardziej dla dzieci. No chyba, że oprócz netbook'a kupimy jeszcze zewnętrzną klawiaturę, myszkę i, przede wszystkim, porządny monitor. Wtedy można się zastanowić...

blog.ku-fel.com
  • pnti 09.09.10, 22:02
    Moim zdaniem komputer przenośny do zakończenia liceum w ogóle nie jest potrzebny.
  • podzielnik 10.09.10, 08:49
    Kupowanie 17" laptopa do obróbki filmów i grafiki 3D?
    Cóż to za absurdalna rada?
    Czy nie lepszym wyjściem będzie wtedy netbook za ~1500 zł i dużo wydajniejszy komputer stacjonarny za ~5k?
  • quimby01 13.09.10, 10:37
    ja też posiadam laptopa Dell, tylko vostro 1515 :) jestem bardzo zadowolony z nim.
  • bercik38 13.09.10, 11:41
    quimby01 napisała:

> ja też posiadam laptopa Dell, tylko vostro 1515 :) jestem bardzo zadowolony z n
    > im.

A czy ty się walisz z nim?
    --
    Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham psy.
  • cynaminka 11.12.10, 13:09
    A wiecie że można sobie zażyczyć aukcji z określonym laptopem? Pogrosiku.eu to serwis który oferuje swoim użytkownikom aukcje na życzenie może warto tam zajrzeć? zwłaszcza że idą święta.
  • starszydziadek 20.03.11, 14:34
    Może autor wspomniałby coś o parametrach wytrzymałościowych obudowy.Część sprzętu jest tak delikatna,że strach wziąć do ręki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka