Dodaj do ulubionych

Porządny serwer

03.03.11, 13:25
Cześć, szukam porządnego serwera o dużej pojemności i prędkości. Znacie jakieś godne zaufania firmy hostingowe?
Edytor zaawansowany
  • rysiek2011 03.03.11, 13:51
    davnik napisał:

> Cześć, szukam porządnego serwera o dużej pojemności i prędkości. Znacie jakieś
    > godne zaufania firmy hostingowe?

Podaj więcej parametrów, które Cię interesują (przede wszystkim jak duża pojemność?).
    Co do samych firm to pewnie ile jest firm tyle będziesz miał poleceń. Ja mogę polecić linuxpl (linuxpl.com/?npp=1080) bo nigdy nie miałem z nimi żadnych problemów a i ceny nie należą do najwyższych.
    Mają serwery dedykowane dla bardziej wymagających więc raczej będą wstanie zaspokoić każde potrzeby.

--
    Allegro + Payback? Zobacz na:
    --> www.kuponypayback.com.pl <--
  • martoranin 08.03.11, 14:20
    Też jakiś czas temu robiłem rozeznanie w tym temacie i wybrałem biznes-host.pl Mają naprawdę szybkie i niezawodne serwery. Pozdrawiam!
  • ps9000 16.04.11, 11:49
    Biznes-host - za tą cenę na pewno się opłaca. Mają jednak mocno obciążone łącza. Home ma dobre parametry jednak jest drogi.
    --
    Strony internetowe Gniezno
  • kapistran_ryms 17.04.11, 19:02
    Kei.pl ma dobre parametry, sprawdziłbym też Hostersi.pl, znajomy sobie bardzo chwali. mam też serwer biznesowy na Az.pl, ale będę z niego rezygnował po końcu umowy
  • mp3t 03.03.11, 15:57
    bisnes-host.pl chyba aktualnie najlepszy i tani
    --
    Biuro rachunkowe Wieliczka Horrory Online Trafika ecis liquid usa mix dywany, tanie dywany, dywany wełniane komedie online
    fotograf kielce, fotograf stalowa wola, fotograf ostrowiec, materace i pokrowce, perfumy i feromony
  • arekpio 03.03.11, 18:33
    ja używam Hostpark i jestem zadowolony
    --
    Firmy
    Katalog firm
    Produkujesz meble, pokaż swoją firmę w internecie
  • tomaszind 04.03.11, 10:46

ja przetestowałem chyba większość firm hostingowych w kraju i jeśli chcesz dobry serwer + profesjonalną obsługę to z czystym sercem polecam kei.pl
    --
    Wykopane ciekawostki
    z jednego buta.
  • ildekglowacki 19.04.11, 19:55
    Jeżeli koszty utrzymania serwera są drugoplanowe, to mogę polecić Nazwa.pl - stabilne o każdej porze.

--
    Pozycjonowanie stron Poznań
  • Gość: zuzu IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 20.04.11, 08:12
    ja konsekwentnie polecam home.pl. Cena, ceną ale jak myślisz o dobrym serwerze to oni oferują najlepszy sprzęt, wsparcie i parametry bezpieczeństwa. Co nam po tym że mamy duże parametry transferu jak przepustowość jest ograniczona.

Pytajcie o parametry bezpieczeństwa bo o tym się nie mówi a to jest dla nas super ważny temat.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.