Dodaj do ulubionych

Chrome 11 Beta pozwoli Ci rozmawiać z komputerem

23.03.11, 20:34
google chrome szpiegowskie g... z wszedobylskim okiem Horusa
Edytor zaawansowany
  • sss-2 23.03.11, 22:39
    najlepsza przeglądara od dawna tylko jej używam
  • jeff.lebowski 24.03.11, 00:17
    dziękuję - wybieram firefox'a 4
  • remo29 24.03.11, 10:35
    Wczoraj pobrałem FF4 i przebrałem go w skórę Chrome'a. Tylko mały pomarańczowy buttonik w lewym górnym rogu przypomina mi, że to nie Google ;)
    --
    parada karzełków
  • netpluss 24.03.11, 11:41
    A w nowych wersja Firefoksa ma byc logowanie do przegladarki zamiast do stron (robi sie tylko raz, witryny pobieraja dane o tozsamosci od FF) oraz menu strony wbudowywane w interfejs przegladarki. Wiecej info o przyszlosci oraz film z omowieniem funkcji Firefoksa 4 w wersji tradycyjnej i mobilnej mozna znalezc tutaj: netpozytywny.pl/aktualnosci/51-oprogramowanie/368-firefox-4-szybciej-lepiej-mniej :)
  • pcdyrektor 02.05.11, 18:02
    Chrome niedługo przykryje wszystkich czapkami:
    rdir.pl/1e5hw7
  • s-orbona 12.05.11, 09:46
    Nie słyszałem o takim czymś, można gdzieś o tym więcej poczytać?
    --
    _...
    A

B
  • wildcatapollo 24.03.11, 15:02
    W nowym "Fox"ie nie mozna jednak przewijac stron wstecz; poza tym b. przyjemny.
  • meeg900 24.03.11, 17:12
    Z ciekawości zainstalowałem IE 9, Operę 11 oraz FF 4, Chroma zaktualizowałem. Jakby nie patrzeć mam najnowsze wersje najpoplarniejszych przęglądarek. Prędkość sprawdzałem na przykładzie ładowania się stron Gazety oraz YT.

IE 9 był najwolniejszy, zanim załapało wpisywanie tekstu to już kilka dobrych sekund minęło. Ładowanie też mozolne ma natomiast fajna opcję dopinania zakładek do paska zadań w windowsie.

FF 4 jest szybki, ma fajny nowy wygląd, jednak jak zainstalowałem Operę 11 - po raz pierwszy tą przeglądarkę, ogarnęło mnie zdumienie że FF 4 jest wielką kopią Opery. Po oczywistym sprawdzeniu prędkości Opera okazała się lepsza od dwóch poprzednich. No i został Chrome - oczywiście jak zawsze szybki, teraz z dodatkowymi opcjami pa aktualizacji. Strony wczytuje tak samo szybko jak Opera, może troszkę wolniej łąduje filmy w YT, ale jednak i tak uważam że Chrome to najlepsza przegladarka internetowa.

Jednak przyzwyczajenia robią swoje...
    FF zamieniłem na chrome i nie żałuję.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka