Dodaj do ulubionych

VPS, gdzie?

20.04.11, 23:46
Jako ze robie pare roznych dupereli w sieci, interesuje mnie usluga VPS. To do czego mi to teraz potrzebne, nie ma jakichs skosmicznych wymagan. Szukam w miare tanieniego rozwiazania. Nie wazna lokalizacja, wazne by:

256MB ram minimum
wlasny revdns
10GB na dane

jako duzy plus bedzie
brak ograniczenia (regulaminem, czy tam firewallem) na polaczenia do IRC (*.irc.pl)

To sa wymagania minimalne, jesli sa wieksze w dobrej cenie, to bedzie jeszcze lepiej.

--
wapnet.pl
Edytor zaawansowany
  • Gość: zygi IP: *.net.pbthawe.eu 01.03.12, 07:07
    Spróbuj vihost.pl biznes-host.pl lub uti.pl www.uti.pl/uslugi/hosting/vps/wstep/ Korzystałem tylko z tego ostatniego, ale tamte kuszą cenowo.
  • 03.07.17, 13:16
    Jesli szukacie dobrego, stabilnego oraz sprawdzonego hostingu VPS, to moge polecic firme Statnet. Oferuja, w najtanszej opcji, hosting VPS juz od 14zl/msc - jest to wiec praktycznie darmo. Pozostale opcje mozna obejrzec na ich stronie internetowej: www.statnet.pl/
    Firma oferuje zalozenie darmowego konta testowego dzialajacego az 10 dni, dzieki czemu mozemy wlasnorecznie sprawdzic ich oferte.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.