• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Blokada konta na Facebooku??????????? Dodaj do ulubionych

• 31.12.11, 15:52
    Ostatnio dosyc często odwiedzałam pewien profil na fB, wiem,że nie ma żadnej aplikacji na FB, która umożliwia pokazania kto ogląda wasz profil. Odwiedzałam w sumie dwa profile i to codziennie. Wczoraj niestety po kliknieciu na profil otrzymałam komunikat:

"Nie znaleziono żądanej strony.
    Być może kliknięto nieważny link lub źle wprowadzono adres. W niektórych adresach internetowych rozróżniane są wielkie i małe litery."

Po pewnym czasie, druga osoba również "znikneła" i zamiast obejrzenia jej profilu przeczytałam taki sam komunikat.
    O czym to świadczy?
    Czy ta osoba widziała,ze oglądam profil zbyt czesto i zwyczajnie mnie zablokowała?
    Zaawansowany formularz
    • 31.12.11, 19:54
      po prostu te osoby Cie zablokowaly, ale nie maja mozliwosci zobaczenia, jak czesto odwiedzasz ich profil
      --
      Przyspiesz komputer podnosząc wydajność komputera - przeczytaj np jak przyspieszyć internet. Dowiedz się jak wypozycjonować stronę
      • Gość: onaonaona3 IP: *.adsl.inetia.pl 31.12.11, 23:32
        Ale próbowałam obejrzec te osoby z innego (drugiego) konta na facebooku i równiez nie mogłam obejrzec. czy może zwyczajnie dezaktywowały albo usuneły konta?
        • 01.01.12, 16:51
          Jeśli nie widzisz tych osób z innego konta, to znaczy,że one usuneły profil, a nie to,że cie zablokowały
          • Gość: onaonaona3 IP: *.adsl.inetia.pl 02.01.12, 12:10
            Ta druga osoba odblokowała konto, więc? Pomóźcie, co to za link? To blokada?
    • 02.01.12, 20:43
      masz pecha chyba
      • Gość: onaonaona3 IP: *.adsl.inetia.pl 02.01.12, 21:02
        Nie,żartuj, pytam poważnie. Jaka jest rożnica pomiędzy tym,że ktoś usunał konto a tym,że zablokował mnie?
    • 04.01.12, 16:13
      A może brałaś udział w jakimś konkursie na Facebooku? Niektóre z nich czasem potrafią sporo nabruździć
    • 04.01.12, 17:33
      Witam wszystkich.

Chciałbym przedstawić Wam bardzo interesującą stronę internetową surfbar.c0.pl/

Na stronie opisany jest sposób jak szybko zarobić pieniądze bez wychodzenia z domu, bez żadnego wysiłku, trzeba tylko mieć włączony mały programik. Strona jest w wypłacalna, co potwierdza prawie 500 000 zarejestrowanych użytkowników.

Zapraszam do czytania.

W razie pytań zapraszam do korzystania z formularza kontaktowego na mojej stronie surfbar.c0.pl/
    • Gość: Gertie IP: 189.104.176.* 31.05.12, 15:38
      Film Heca w zoo (2011) jest super! Polecam!
    • Gość: Justyna IP: *.xdsl.centertel.pl 23.08.12, 20:00
      Po prostu ta osoba którą przeglądałaś zablokowała Cb na Fb i dlatego to wygląda jakby usunął ten ktoś konto.
      • Gość: qqq IP: *.cable.pruszcz.turmak.pl 16.09.12, 12:59
        Cb?
        • Gość: ja IP: *.enviatel.net 24.08.14, 07:47
          Cb = Ciebie. Gimbazowy slang :P
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.