Dodaj do ulubionych

Nagrody z ankiety-konsumenckie.pl to oszustwo?

30.08.13, 13:27
Dostałem wiadomość:

" Gratuluję!
Szczęśliwie wytypowaliśmy ten adres do kontaktu.
Jeśli potwierdzasz, że adres, na który wysłaliśmy to Zawiadomienie, należy do Ciebie, mamy dobrą wiadomość!
BON o wartości 3000zł można wykorzystać w jednym z tych sklepów: IKEA, Euro RTV AGD, Reserved, Decathlopn lub Sephora.
Do zgłoszenia konieczne jest wypełnienie kwestionariusza."

W Euro RTV AGD kupowałem jakiś czas temu sprzęt za ponad 3tys.zł. Czyżby to od nich dostali moje dane, np. e-mail? Może nie dostanę bon na 3tys. lecz po podaniu tel.kom. w takiej ankiecie będę zawalany na ten numer dziesiątkami, setkami PŁATNYCH SMS-ów.
Edytor zaawansowany
  • o_onufry 04.10.17, 15:13
    Wlasnie szaleje teraz biuro "Ankiety konsumenckie" - OSZUŚCI SUPER - wystarczy kliknąć na odpowiedni tafelek - wybrać nagrodę i podać numer telefonu na ktory będą wysyłać super płatne SMS-y.

--
    Religia jest obrazą godności człowieka.
  • zbyxxx 03.01.18, 20:44
    OGÓLNOPOLSKA ANKIETA POLITYCZNA to tylko "cząstka" zorganizowanej grupy przestępczej, której "członkowie" za zadanie mają infekować komputery nie tylko reklamami, ale również bardziej niebezpiecznymi szkodnikami. Jednym z członków tej grupy jest ktoś przedstawiający sie Marcin. Np. za testowanie luksusowego smartfona obiecuje internatom że ZA DARMO otrzymają go i to na zawsze. Warunkiem otrzymania jest wypełnienie formularza-ankiety w której nie ma ani jednego pytania dot. tegoż smartfona. Pytania dotyczą głównie danych osobowych, jak też danych rodzinnych. Na końcu trzeba wyrazić wiele zgód. Jeśli to ktoś zrobi popełni duży błąd. Prawdopodobnie ma to związek z przestępczą stroną internetową
    widigo.pl , Ps. jeśli ktoś obiecuje coś dać za darmo tzn., że jest złodziejem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.