Dodaj do ulubionych

kto ma problemy z Finanse ProgresInteractive

• krystyna_rowy 07.04.15, 07:45
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • hewitt11 07.04.15, 11:20
    Witam serdecznie wszystkich forumowiczów w sprawie przeciwko Progres Interactive. My również wszyscy próbowaliśmy, lub próbujemy takowej ugody i to w różnych formach, ale dotychczas bez skutecznie. Przecież nikt tu nie szkaluje owej firmy, od tak dla swojego widzi mi się, wszystkim zależy na pozytywnym rozpatrzeniu ich wniosków i nie pisanie w jaki sposób zostali "oszukani". Prawdziwy uczciwy partner w biznesie w taki sposób nie działa, przynajmniej ja w swojej branży od 15 lat czegoś podobnego nie spotkałem! Także jest to dla mnie dziwne, ponieważ ja próbowałem wielokrotnie porozumieć się i to dzwoniąc do samego prezesa, który nota bene jest nad panem A.W. i nie przyniosło to żadnego rezultatu. W obecnej chwili czekamy na pierwszą rozprawę sądową, w której jeśli okaże się iż firma działa wbrew prawom klienta będzie to lawina, która wniesie kolejne pozwy.
  • agrostart 25.06.16, 13:20
    ja przegrałam sprawę, jak się u Państwa skończyło, będę wdzięczna za info, bo szykuję sie dalej działać
  • pensjonhalina 26.06.16, 08:27
    agrostart, o tym się nie pisze na forum tylko prywatnie np. poczta@ekopens.pl
  • a_wieczorek_progres 21.12.16, 14:39
    Dlaczego prywatnie? Ukrywacie Państwo przed większością, że sprawa w sądzie w większości przypadków kończy się zasądzeniem wyroku na rzecz mojej firmy? Czemu to ma służyć? Państwo przegrali w sądzie i namawiacie Państwo innych klientów na to samo? Wyzywacie mnie Państwo i obwiniacie o całe zło tego świata wskazując, że nie mam skrupułów, a czy Państwo będziecie spać spokojnie wiedząc, że za Waszą namową przedsiębiorcy przegrywają sprawy?

Takie działanie jest typowo polskie w myśl zasady "mnie się nie udało, to inni niech mają gorzej ode mnie"!
  • 5figa 08.04.15, 16:17

Z całym szacunkiem dla Pani ,nie znam Pani nicka, nigdzie nie pojawił się wcześniej na naszym forum , nie rozumiem treści tego wpisu. Za jakie wpisy Pani przeprasza?
  • maja.wm 27.04.15, 19:38
    Treść postu jest niedostępna.
  • tomasz30zabrze 13.01.16, 18:03
    5figa,Witam,jestescie na facebooku?
  • pomoc_progres 26.11.16, 15:57
  • dorato1234 27.11.16, 21:15
    Nie dajcie sie omamić!
    SPRZEDALI GRUPĘ NA FACEBOOKU I TERAZ CHCĄ JAK NAJWIĘCEJ OSÓB ZWERBOWAĆ.
    ALE MY TRZYMAMY SIE RAZEM I JEST NAS CORAZ WIECEJ, NIE DAMY SIĘ OSZUSTOM!!
  • a_wieczorek_progres 21.12.16, 14:41
    Omamić? Zawieramy kompromisy, ale do tego trzeba dialogu, a nie zamętu.
  • 1986nero 12.05.15, 09:51
  • pensjonhalina 12.05.15, 14:03

1986nero, aktywuj się bo nic nie będzie z korespondencji!!!
  • pensjonhalina 12.05.15, 16:20
  • ciekawy70 12.05.15, 21:33
  • ciekawy70 14.05.15, 14:07
  • pensjonhalina 14.05.15, 19:05
    Dlaczego treść jest niedostępna, co to za jaja!?
  • sor_en 17.05.15, 08:38
    Może załózmy swoje własne prywatne forum,bo z tego co widzę to administrator zapomniał co oznacza slowo forum
  • hewitt11 17.05.15, 10:34
    Jestem za, to byłoby najrozsądniejsze.
  • sor_en 21.05.15, 08:50
    Moze ktos z Panstwa potrafi takowe zalozyc ?Ja osobiscie nie jestem obyta w tych tematach
  • 1986nero 21.05.15, 13:38
    mozna zalożyć grupę na fb, to będzie najlepsze...
  • sor_en 21.05.15, 20:08
    Ja prowadze swoj fanpage wiec nie dam rady rowniez i grupy ...może ktos chetny?
  • oszukana59 13.06.15, 10:44
    czy rozprawy w jeleniej dopiero się zaczęły czy trwają od jakiegośczasu, proszę o info,pozdrawiam
  • pensjonhalina 13.06.15, 10:56
    Kilka rozpraw już było ale nie słyszałem aby któraś zakończyła się wyrokiem.
  • piotrg841 19.06.15, 08:38
    proszę o kontakt 794 154 164
  • 1986nero 06.07.15, 00:41
    sprawy trwają część ludzi która zgłosiła to do prokuratury, ma wezwania na przesłuchania, jeśli ktoś chce się podpiąć do sprawy wystarczy o tym napisać w zawiadomieniu do prokuratury.
    Jesli nie znacie nr. sprawy podajcie kontakt emailowy do siebie to wam wyślę i się dopiszecie. Im więcej nas tym lepiej!
  • pensjonhalina 06.07.15, 08:29
    Do 1986nero,
    proszę o namiary na sprawę, mój adres poczta@ekokens.pl
    pozdrawiam.
  • pensjonhalina 06.07.15, 09:36
    Do 1986nero,
    proszę o namiary na sprawę, mój adres: poczta@ekopens.pl (w poprzedniej wiadomości był błąd adresowy)
    pozdrawiam
  • 5hankaz 06.07.15, 11:32
    Witam,podaje email jestem również zainteresowana tą sprawą i chcę się podpisać pod zawiadomieniem -proszę o informację hankazua@gmail.com
  • sor_en 08.07.15, 17:15
    Zapraszam ponownie do dyskusji zamknietej na Facebooku,tam nikt nie kasuje niewygodnych postow
    www.facebook.com/groups/805839576202939/813521005434796/?comment_id=813535682099995¬if_t=like
  • sor_en 28.07.15, 20:40
    Chodzą słuchy,ze jakies sprawy w sadzie zostaly rostrzygniete na nasza korzysc.Jezeli ktos cos wie prosze o info zywieciokolice@wp.pl prosze rowniez o wszelkie informacje
  • pensjonhalina 29.07.15, 07:09
    Niestety o takich sprawach nic nie słyszałem a o jednej przegranej tak ale facet płacił faktury więc sąd potraktował go jak głupka i zasądził spłatę do końca.
  • sor_en 29.07.15, 12:21
    Tak,o tej sprawie też słyszałam,ale podobno sa i wygrane...zobaczymy czy ktos sie odezwie
  • majkel129 29.07.15, 12:49
    mi przysyłają noty obciążeniowe na 168 zł za każda zapłaconą fv po terminie. Czy warto zgłaszać sprawę do prokuratury? Dodam ze tez zostałem oszukany bo przez tel zapewniali mnie ze skontaktują się przed zakończeniem okresu próbnego.
  • dulinek33 29.07.15, 16:25
    ja im miałam napisać 1000 pozytywnych opinii za które ki nie zapłacili... mam wszystkie maile od nich itp ;)
    zapraszam do kontaktu
  • pensjonhalina 29.07.15, 17:27
    Witaj dulinek33,
    Podaj swój prywatny adres i pogadamy sobie.
    Pozdrawiam, Zbyszek
  • fokam 19.01.16, 12:49
    Dziękuję za chęć pomocy. Jestem na etapie zaskarżenia PI do sądu. Zbieram argumenty przeciwko nim. Bardzo proszę o kontakt 604 186 684 lub kontakt@markowe.szczyrk.pl

• dorato1234 02.12.16, 17:19
    tak działali. wszystkich nas oszukali. Przed podpisaniem: tak będziemy sie kontaktować, zdamy raport , które frazy najlepiej sie pozycjonuje itp. A poźniej nie można sie dodzwonić, telefony powyłączane , i buch f-ra po miesziącu. Przykre. Ja nie dam im ani złotówki. Wybaczcie. Należe do nowego forum na facebooku. Jak ktoś zainteresowany prosze pisać.
  • agrostart 25.06.16, 15:35
    sprawę przegrałam, bo nie zapłaciłam bajońskich f-r, nie mam zamiaru odpuścić i mam plan
  • aggio_pl 25.11.15, 09:54
    Rownież poproszę dane na aggio@wp.pl, pzdr
  • ewcia678 04.03.16, 17:49
  • agrostart 25.06.16, 13:22
    ja przegrałam i chyba pójdę z torbami
  • majkel129 29.07.15, 22:01
    Zapłaciłem. Ale naliczyli mi 4 x 168 zł. Teraz jak zapłacę to za chwile może znowu cos przyslą do zapłacenia.
  • dulinek33 30.07.15, 13:29
    proszę pisać wpaulina81@gmail.com chętnie pomogę ;)
  • swojskachata 27.10.15, 18:45
    Witam serdecznie.
    Mam podobne problemy z P Antonim W. Może jakiś nr tel. ?
    Do mnie Krzysztof Paradowski 607.843.887 www.swojskachata.com
    Lecz lepiej do żony, bo ona kontaktowała się już z prawnikami i jest bardziej w temacie :
    Renata Paradowska www.zielonaoaza.wpolanicy.pl 607.843.887
  • swojskachata 27.10.15, 18:52
    Witam serdecznie.
    Mam podobne problemy z Progres Interactive, z P Antonim W. Może jakiś nr tel. ?
    Lecz lepiej do żony, bo ona kontaktowała się już z prawnikami i jest bardziej w temacie :
  • lex_kancelarie 30.07.15, 19:52
    Ludzie, czytając te wszystkie posty dochodzę do jednego wniosku - nikt na tym forum nie chce w sposób poważny rozwiązać swojego problemu. Na początku jedni drugich wprowadzali w błąd i pisali że żaden Sąd tej umowy nie uwzględni itp. itd. Zamiast oddać sprawę do dobrego prawnika to piszecie na tym forum i wzajemnie się pocieszacie a rzeczywistość jest niestety trochę inna niż myślicie. Z doświadczenia klientów mających z nimi spory:

-jeśli podpisałeś z nimi umowę (wystarczy jeden podpis) -Sąd klepnie zapłatę bez zastanawiania

-jeśli podpisała osoba nieupoważniona - masz szansę się wybronić, małą szansę, ale jest taka opcja należy tylko od początku konsekwentnie iść w tym kierunku, jeśli jednak osoba nie uprawniona podpisała umowę natomiast już właściciel wysłał podpisane wypowiedzenie - jesteś w dupie i Sąd klepnie zapłatę na rozprawie aż zahuczy

Z moich sprawdzonych informacji jest ponad 20 wyroków po rozprawach na korzyść Progresu i tylko 2 nieprawomocne przegrane ze względów formalnych, które zostaną pewnie zaskarżone i Progres w tych sprawach raczej wygra. Jest też kilka ugód zawartych na sali sądowej.

Niektórzy klienci życzą sobie powoływania biegłego - niestety podobno Progres posiada już własną ekspertyzę - oczywiście korzystną dla nich. Według mnie biegły to pieniądze wyrzucone w błoto.
    Zawiadamianie Prokuratury nic nie da, Sąd i tak przyklepie nakaz, a Prokuratura sprawę umorzy bo tutaj nie ma żadnych podstaw do dalszego jej procesowania i każdy uczciwy prawnik wam to powie.

Ludzie zrozumcie, że ta sprawa wymaga dobrego prawnika, który będzie miał na nią pomysł, inaczej przegrana jest pewna. A jeśli umowę podpisaliście jako właściciele firmy lub osoby upoważnione to nawet prawnik wam nie pomoże. Bo tu nie ma żadnego punktu zaczepienia.
    Ja osobiście takiej sprawy bym nie prowadził i sugerowałbym ugodę, żeby oszczędzić kosztów. Oni mają perfekcyjnie udokumentowane wykonanie usługi i bardzo mocną umowę, wygrać tą sprawę jest na prawdę ciężko. Wysyłanie do Sądu zrzutów z forum itp. to śmiech na sali i prawnik, który podejmuje taką obronę w imieniu klienta powinien być pozbawiony w 1 dzień uprawnień bo widać że nie ma pomysłu na sprawę tylko chce skroić klienta.
  • sor_en 31.07.15, 08:00
    Proszę o kontakt zywieciokolice@wp.pl... dziekuję
  • majkel129 31.07.15, 17:56
    ale faktem jest ze naciągają ludzi na pozycjonowanie fraz, które nie przynoszą dochodu klientowi.
    Klient nie świadomy się godzi i podpisuje umowę. Wszystko zgodne z prawem ale widać że im głównie
    chodzi nie o to żeby pownieść obroty klientowi ale o to aby go naciągnąc na kase. Oni się nie boją ani prokuratury ani sądów bo wszystko robią w świetle prawa i zgodnie z podpisaną umową. Po prostu cwaniaki wymyślili sobie taki biznes ale nie ma tego cwaniaka co by się na niego lepszy nie znalazł.
  • sor_en 03.08.15, 20:30
    Dokładnie jest tak jak Pan pisze...Polskie prawo daje wiele do myslenia,a własciwie prawo dla uczciwych ludzi nie istnieje,potrafisz obejsc prawo...jestes na wygranej pozycji.Niestety takich jak oni jest wielu i nie miesci mi sie w głowie,aby sady mogły orzekac na ich korzysc, to jakas paranoja
  • 5figa 04.08.15, 10:39
    Jeżeli są sprawy wygrane przez Progres to dlaczego nikt się nie zgłasza, wiem ,że się sprawy toczą, znam dwie ale jeszcze z Netlabu, nikogo z Progresu z wyrokiem. Chyba ,że mówimy o nakazie zapłaty, ale tu nie można mówić o sprawie w sądzie.
  • pogromcawieczoru 14.10.15, 19:44
    z darmowego miesiąca pozycjonowania mam do zapłacenia łącznie około 30 tyś, wiele ludzi przegrało tylko mało o tym piszą, ja Panu W. nie podaruję tych pieniędzy, musiałem zamkąć firmę po wielu latach prowadzenia, sklep internetowy padł po pozycjonowaniu przez PI
  • fokam 15.10.15, 17:51
    Popieram wolę walki. Ja zrobiłam zgłoszenie do prokuratury i po wylądowaniu w sądzie mam przychylną decyzję, że prokuratura ma zbadać sprawę i dołączyć materiały do odpowiedniego miejsca. Jeśli ktoś chce porozmawiać o szczegółach to proszę o podanie jakiegoś kontaktu, a ja się odezwię. Trzeba walczyć.
  • swojskachata 27.10.15, 19:17
    Witam serdecznie.
    Mam podobne problemy z P Antonim W. Może jakiś nr tel. lub meill ?
    PS. Jakiego sobie Bloga zrobili :
    www.progresinteractive-opinie.pl/category/blog/page/2/
    Zna ktoś :Jan ze Szczecina
    Marian z Ostrowa
    Romek z Ełku
    Mirek z Olsztyna
    Edward z Mielca

Pewnie wszyscy z tego samego IP
  • urwany_z_choinki 21.11.15, 10:38
    Kolejne ich oszustwo. Pisanie fałszywych pozytywnych komentarzy w takiej ilości pewnie też podpada pod jakiś paragraf. Dzisiaj widzę że zawartość tej strony jest już wyczyszczona.
  • pogromcawieczoru 14.10.15, 19:47
    z darmowego miesiąca pozycjonowania mam do zapłacenia łącznie około 30 tyś, wiele ludzi pewnie przegrało tylko mało o tym piszą, ja Panu W. nie podaruję tych pieniędzy, musiałem zamknąć firmę po wielu latach prowadzenia, sklep internetowy padł po pozycjonowaniu przez ProgresInteractive
  • majkel129 04.08.15, 13:01
    Tu może pomoc tylko porządny wpie...
    Tego mu nikt nie odbierze.
  • miltan4 20.08.15, 09:55
    Tyle ludzi ma z nimi problemy nikomu nie pomogli a co gorsza dalej działają!!! Bezczelność!!!
  • pensjonhalina 30.07.15, 07:10
    Cześć sor_en, kogo masz na myśli? Kogoś konkretnego?
    pozdrawiam
  • cyprian2007 01.09.15, 12:59
    Witam Panią .mam ten sam kłopot.czy udało się rozwiązać sprawę ,pozdrawiam Krzysztof Przystupa tel728-335-677
  • pensjonhalina 01.09.15, 16:34
    Niestety jeszcze nie i droga długa, oj długa!!
    Pozdrawiam,
    Tel.: 697 126 683
  • speed_trans 21.09.15, 08:57
  • sor_en 21.09.15, 09:18
    Skoro,pozycjonowali Pana w miarę nalezycie,to nie widzę sensu umieszczania takiego j/w postu po prostu w tym przypadku należała im się zapłata! i nie wiem,dlaczego brał Pan pod uwagę proces?.Jednak nie zmienia to faktu,że jest Pan wyjatkiem w rególe firmy,bo ja z kolei nie znam nikogo kogo pozycjonowali by uczciwie,dlatego nie chcemy płacić za usługę,która nie została wykonana
  • sultan33 01.10.15, 17:19
  • sor_en 03.10.15, 06:29
    Ma Pan rację,mimo iz mozna w kazdym momencie okresu testowego wypowiedziec umowę jak to przekonuja nas pracownicy, to tak na prawdę nie jest to mozliwe,ponieważ listy polecone z wypowiedzeniami nie sa przez firme odbierane,swiadcza o tym liczni poszkodowani.Ma Pan szczescie,ze istnieje to forum i mogl Pan zweryfikowac ich uczciwosc i nie doczekac sie procesu sadowego ,ominelo Pana mase nieprzyjemnosci i stresu.Pozdrawiam i wienszuje czujnosci
  • sultan33 14.10.15, 19:57
    Czemu mój wpis został skasowany?

Przecież informacje w Nim zawarte o tym że firma zmieniła kolejny raz nazwę nie są chyba jakieś straszne.
    (wręcz bardzo pomocne żeby się ludzie nie dali oszukać).
    Bądźcie czujni na rozmowę z natarczywą kobietą i na jej wyliczenia, że miesięcznie nie wyjdzie wiecej jak 70 zł przy czym patrząc w umowę to za jeden dzień prawie tyle wychodzi biorąc pod uwagę te 12 tagów.
  • sor_en 15.10.15, 05:21
    Odwiedzajcie na Facebooku grupę zamknietą pod adresem ,tam nie kasujemy wpisów

www.facebook.com/groups/805839576202939/?__mref=message_bubble
  • pensjonhalina 08.11.15, 17:58
  • pensjonhalina 15.10.15, 07:29
  • mckg 16.10.15, 22:46
  • mckg 16.10.15, 22:48
    wszystkie firmy:
    www.imsig.pl/szukaj/osoba,PAWEŁ_LESZEK,SEKULSKI,aff78bfbfdf
  • mckg 16.10.15, 22:54
    i najlepsze na deser:)

krs-pobierz.pl/stowarzyszenie-ochrony-konsumentow-janus-i524406
  • pensjonhalina 12.11.15, 16:33
    To prawda, zobaczymy kiedy ten wpis skasują. Teraz jest 12.11.2015 godz.16.22
  • progres_interactive 22.10.15, 09:31
    Szanowni Państwo,

W związku z wciąż pojawiającymi się zniesławiającymi komentarzami wyczerpującymi znamiona przestępstwa stypizowanego w art. 212 par. 2 K.K. informujemy, iż od tej pory wszelkie, obraźliwe komentarze będą w trybie pilnym przekazywane do Prokuratury Rejonowej w Jeleniej Górze, która wszczęła już dochodzenie w tej sprawie po naszych zawiadomieniach. Oto link do postanowienia w sprawie:

Postanowienie

Dodatkowo za każdy, obraźliwy wpis poza skorzystaniem z drogi karnej, będziemy domagać się odszkodowania na drodze cywilnej.
    Jednocześnie apelujemy, aby wszelkie spory rozwiązywać na drodze dialogu i rozmowy. W naszej firmie, czynimy wszelkie działania aby każdą sprawę zakończyć polubownie i osiągnąć obopólne porozumienie, z każdym klientem. Nie możemy jednak aprobować postawy roszczeniowej klienta, którego jedynym celem jest pozbawienie wynagrodzenia Spółki za wykonaną usługę, zgodnie z przedmiotem zamówienia, określonym w podpisanej przez obie strony umowie.
    Proszę również nie rozpowszechniać nieprawdziwych informacji jakby spółka nie podejmowała korespondencji od klientów. Incydentalne przypadki dotyczące nieobecności osoby upoważnionej w biurze oraz niekompetencji Poczty Polskiej spowodowały, że pewna grupa klientów nadała przesyłki z wypowiedzeniem umowy, które fizycznie nie wpłynęły do naszej siedziby, w terminie, w którym powinny. We wszystkich takich przypadkach, spółka dokonała korekty wszelkich należności z tego tytułu.
    Na dzień dzisiejszy Spółce nie jest znany żaden przypadek klienta, który wypowiedziałby umowę w okresie promocyjnym, a którego płatności byłyby egzekwowane przez Spółkę czy to na etapie sądowym czy przed sądowym. W przypadku gdy ktokolwiek z Państwa ma taką sytuację, lub zna przypadek takiego klienta – prosimy o kontakt, w każdym takim przypadku, klient zostanie zwolniony z jakichkolwiek opłat.
    Pragniemy jeszcze raz podkreślić, iż pomimo bezsprzecznej słuszności dochodzenia przed Sądem swoich należności, co potwierdzają wszystkie wygrane przez Spółkę rozprawy, jest to rozwiązanie, po które Spółka sięga wyłącznie w ostateczności, w sytuacji całkowitego braku dialogu lub w przypadku publikowania przez klienta obraźliwych wpisów uniemożliwiających prowadzenie negocjacji.
    Zapraszamy do kontaktu od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00, +48 536 860 444.

Prezes Zarządu,

Antoni Wieczorek
  • pensjonhalina 22.10.15, 09:48
    A to ci heca!
  • sor_en 22.10.15, 10:00
    ...wkładam na półkę miedzy kolejne bajki...
  • ewasz70 22.10.15, 21:16
    wyczerpującymi znamiona przestępstwa stypizowanego w co to znaczy stypizowane przestępstwo...nie ma takiego terminu tylko Progres Interactive lub Net Lab Solution i inne tego typu firmy wymyślają takie słowa mając nadzieje że wystraszą swoich byłych klientów darmowego pozycjonowania za które kasują po 12 tysięcy.Ludzie uwaga na Progres Interactive i ich stypizowane pozycjonowanie typowane jako darmowe stypizuje się na 12 tysięcy po 2,3 miesiącach
  • akm7l1z 12.11.15, 19:33
    Witam. Czy muszę jechać na rozprawę w sądzie , sprawę mam zgłoszoną do prokuratury. Do Jeleniej góry mam 700 km. Czy nie wie Pani czy były wygrane przez nas sprawy. Proszę o odpowiedż
  • pensjonhalina 13.11.15, 07:52
    Jako pozwana nie ma Pani obowiązku jechać do sądu ale ktoś powinien Panią reprezentować, chyba, że z góry zakłada Pani przegraną. Złożone zawiadomienie do prokuratury nie wstrzymuje postępowania sądowego. Jedna osoba wygrała ale to nie jest miejsce aby o tym pisać.
    Należy wziąć adwokata, chyba, że sprawa jest ewidentnie wygrana - w co wątpię.
  • pensjonhalina 23.10.15, 07:48
    Zeznający przed sądem w charakterze świadków byli pracownicy Progres Interactive stwierdzili, że korespondencja z poczty była odbierana przez jedyną osobę upoważnioną zawsze z opóźnieniem, nawet dwutygodniowym . Po co więc zwalanie winy na pocztę i pisanie o "incydentalnych przypadkach", wszak to niepoważne.
  • swojskachata 27.10.15, 19:15
    Witam serdecznie.
    Mam podobne problemy z P Antonim W. Może jakiś nr tel. lub meill ?
    PS. Jakiego sobie Bloga zrobili :
    www.progresinteractive-opinie.pl/category/blog/page/2/
    Zna ktoś :Jan ze Szczecina
    Marian z Ostrowa
    Romek z Ełku
    Mirek z Olsztyna
    Edward z Mielca

Pewnie wszyscy z tego samego IP
  • pensjonhalina 28.10.15, 08:16
    No to kochani, trzeba się wpisać ze swoimi rekomendacjami!
  • pogromcawieczoru 23.10.15, 09:31
    jak ja ci rudzielcu i brz@stowieckiemu wystawie rachunek to się obsracie
  • pensjonhalina 08.11.15, 17:26
  • sor_en 10.11.15, 16:27
    pensjonhalina umiescił konkretne i dobitnie brzmiace posty okreslajace kondycję PROGRES INTERACTIVE,trzeba o tym pisać jasno i wyraznie i na jednym reportazu w Polsacie nie nalezy konczyć,dlatego szykuje sie nastepne spotkanie poszkodowanych,wszyscy mile widziani a jest nas ok 400 (tylko tych którzy złozyli doniesienia do prokuratuty),wiec w ilosci siła kochani poszkodowani
  • urwany_z_choinki 21.11.15, 10:41
    Chłopie ty się lepiej spakuj. Bo już niedługo na ciebie się znajdzie paragraf.
  • aleksander-b 23.01.16, 15:45
    w drodze cywilnej to będziecie oddawać pieniądze za pozycjonowanie, nie obronicie się lewą opinią biegłego wyrostka, chcesz pójść ze mną do sądu na argumenty??? to zapraszam hahaha to i tak cud, że tak długo łupiecie ludzi, no ale umowa mocna i raporty dobrze zmanipulowane, o przychylności instytucji nie wspominając
  • 7maciek1 23.01.16, 16:24
    jestem pracownikiem instytucji która zna sprawę od wewnątrz, wiesz ile oni maja pozytywnych opinii biegłych??? Sama prokuratura dostałą kilka które stwierdzają że usługa jest wykonana właściwie. Drugie tyle dostaje Sąd. Człowieku z czym do ludzi, ktoś kto robi biznes w którym liczy się z procesem sądowym zabezpiecza się jak może. Chodzą plotki że samą umowę pisał biegły razem z emerytowanym sędziom (przy kielichu)
  • pawel_olsztyn1 27.01.16, 09:43
    Mylisz się Maciek... świadczą o tym ostatnie wydarzenia, Podwieczorek raczej nie ma żadnych lewych opinii biegłych. Jeżeli by mieli to ostatnio Pewna Pani nie wygrała by sprawy ;) jeżeli ktoś jest w temacie to wie o co chodzi ;)
  • pensjonhalina 06.06.16, 16:44
    Ty marny podwieczorku,
    Kto tak postanowił!? Co to za postanowienie? Ja postanawiam inaczej! Jak na razie to parę spraw jest już przez nas wygranych. Czekamy na następne.
    Nie sadź się tak!
  • dorato1234 02.12.16, 17:56
    Właśnie tak jest. W kupie siła.
    Zapraszam na nową grupę na facebooku
  • ale2fajnie 02.12.16, 20:11
  • a_wieczorek_progres 21.12.16, 14:47
    Tak, postanawiam inaczej i przegrywam w sądzie, bo moja racja jest mojsza. Rozpętaliście Państwo hejt, przez który - poza sporadycznymi przypadkami - większość klientów przegrała w sądzie. Teraz powinni Państwo wystawić rachunek za Wasze "dobre rady".
  • pensjonhalina 07.06.16, 16:43
    Odpowiadam na POSTANOWIENIE.
    Otóż ja postanawiam inaczej, trzy przegrane przez PROGRES INTERACTIVE procesy świadczą same za siebie. Nie strasz podwieczorku bo się ze....sz. Znalazło się coś co cię zdziwi i to mocno ! Tego nie przewidziałeś w materii naciągactwa i kłamstwa.
    Bez najmnieszego poszanowania
  • usuwamy 03.08.16, 16:04
    bzdura
  • kilimandzaro9988 02.10.16, 21:42
    Postanowienie, co to jest? w sąd sie bawisz czy co? Seo quality nowa nazwa
  • dorato1234 02.12.16, 17:45
    a czy Pan Prezes Zarządu nie uważa, że wystawianie f-r po wypowiedzeniu umowy z powodu haniebnych zaniedbań w jej wykonywaniu nie pała dozą bezpodstawnego wyłudzenia pieniedzy?
  • ale2fajnie 02.12.16, 20:14
  • ewasz70 02.02.17, 19:44
    HAHAHA
  • pensjonhalina 30.10.15, 17:22
    A co to ma wspólnego z naszym forum!?
    O katastrofy, zamachy, mgłę, brzozy i.t.p. pytaj Macierewicza. To tak samo nasz ANTOŚ.
    On wie wszystko!
  • oszukana59 06.11.15, 16:43
    Polecam oglądanie interwencji w polsacie, teraz to już w internecie bo dzisiejsza, ciekawe
  • sor_en 06.11.15, 17:45
    www.interwencja.polsat.pl/Interwencja__Oficjalna_Strona_Internetowa_Programu_INTERWENCJA,5781/Archiwum,5794/News,6271/index.html#1478047
  • pensjonhalina 08.11.15, 17:04
  • candied 13.11.15, 11:54
    Nie używajcie nazwisk, a jedynie inicjałów, to nie będą Was kasować.
  • pensjonhalina 13.11.15, 15:17
    Niestety to nieprawda, nigdy nie używałem na forum swojego nazwiska (chyba, iż rzecz tyczy nazwisk facetów z firmy Progres Interactive )a 50% moich wpisów została skasowana. Kasuje się wszystko co przeszkadza Progres Interactive! Na bank!
  • candied 13.11.15, 15:38
    Kasuje się pewnie za ich nazwiska. Zobacz co zostało usunięte. Same posty z W lub S.
  • anitracz 27.11.15, 11:29
    Najpierw wszelkie problemy powinno się zgłaszać na policję, zazwyczaj to rozwiązuje wszelkie konflikty. Dopiero potem można wystąpić na drogę sądową.
  • pensjonhalina 19.12.15, 17:37
    "anitracz" ( z całym szcunkiem) niestety nie ma racji. Policję umowa podpisana z Progres Interactive NIE INTERESUJE. Znamion przestępstwa może doszukać się (i powinna) Prokuratura - ale ta ma nas w d...e. A na drogę sądową to występuje Wieczorek z Progresu wcześniej cedując WYDUMANY dług firmie windykacyjnej, którą gó... obchodzi czy wierzytelność jest słuszna czy nie. Ot i cała prawda o tym procederze polegającym na tym, iż NABIJA SIĘ W BUTELKĘ przeświadczonych o czystości intencji naiwnych i głupich (co tu dużo mówić) klientów.
    I tak do usranej śmierci. W tej sytuacji Progres Interactive zawsze górą a TY głupi naiwniaku (o mojej teściowej, która z tym oszustem podpisała umowę myślę dokładnie to samo) teraz płać!
    A zatem należy brać przykład z firmy PROGRES INTERACTIVE !!! Nabierajmy swoją działalnością jak najwięcej klientów i niech MOC BĘDZIE Z NAMI !!!
    Przecież sądy skazują tylko głupich!
  • pensjonhalina 19.12.15, 18:21
  • ewasz70 04.01.16, 21:01
    światło w tunelu
    biznes.interia.pl/finanse-osobiste/news/uokik-ostrzega-przed-stronami-internetowymi-firmy-invest-net,2242987,4141
  • kajtolina 12.01.16, 15:05
  • kajtolina 12.01.16, 15:07
  • pensjonhalina 12.01.16, 17:05
    Co ty baranie "kajtolina" robisz na tym forum!?
  • tomasz30zabrze 13.01.16, 18:13
  • ewasz70 14.01.16, 15:15
    Szanowni Państwo. Chyba wszyscy zainteresowani dostali z Prokuratury w Jeleniej postanowienie o umorzeniu śledztwa gdyż Prokuratura nie dopatrzyła się znamion przestępstwa. Prokurator wyjątkowo korzystni ukazała pewne aspekty działalności Progres Interactive w przeciwieństwie do reakcji poszkodowanych, dlaczego? Pewnie ma swoje powody. nie dajmy sie po pierwsze trzeba napisać zażalenie na adres tejże Prokuratury Okręgowej za pośrednictwem Prokurator ,która prowadziła sprawę. Pewnie to tylko przesunie sprawę w czasie, ale zapewniam w uzasadnieniu jest szereg błędów formalnych mylne adresy daty, nieprzytoczone części zeznań poszkodowanych.Kolejna sprawa musimy napisać pismo do Ministra sprawiedliwości w którym opiszemy całą sprawę, również postawę Prokuratury w Jeleniej Górze i oddelegujemy kilka osób z całej grupy poszkodowanych by delegacja wręczyła pismo ministrowi Z. osobiście .Treść pisma na fejsie. Postarajmy się je wspólnie korygować by brzmiało w treści zadowalająco dla wszystkich poszkodowanych. Pismo będzie zawierac dane poszkodowanych tak więc nie zwlekajcie podawajcie na fejsie lub przez swoje kontakty z innymi poszkodowanymi swoje dane
  • pensjonhalina 14.01.16, 19:05
    Proszę o namiary osoby, która z Progresem wygrała. Mój adres: poczta@ekopens.pl
    Pozdrawiam
  • ewasz70 19.01.16, 09:09
    Poszkodowani piszcie koniecznie do Prokuratury Okręgowej w Jeleniej górze ul.Muzealna 9. Prowadzi ona śledztwo pod nrDs 10/2015/spc opisujcie całą sprawę że nie było pozycjonowania itd...
  • joo-ana 19.01.16, 21:21
  • pensjonhalina 20.01.16, 08:41
    Joo-ana,
    To, że Prokuratura umorzyła dochodzenie nic nie znaczy bo przysługuje zażalenie o czym pewnie nie wiesz. Wiele spraw nie kończy się w pierwszej instancji, zapewniam!
    A tak na marginesie to w imię czego reprezentujesz interesy Progres Interactive? Ktoś Ci płaci?
    Nie mąć na forum, swoje dobre rady sobie wsadź i pisz zgodnie z deklinacją (piąty przypadek), nie "kim, czym - hipokrytom" ale HIPOKRYTĄ. Jasne?
  • joo-ana 20.01.16, 11:47
  • pensjonhalina 20.01.16, 12:32
    joo-ana,
    Obrażasz mnie mały gnojku i straszysz Sanepidem więc się przedstaw abym mógł Ci nieanonimowo podziękować.
    Na tym forum nie obraża się ludzi inteligencie!.
  • joo-ana 20.01.16, 12:52
  • pensjonhalina 20.01.16, 13:41
    Przedstaw się gnoju.
  • joo-ana 20.01.16, 13:55
  • pensjonhalina 20.01.16, 14:04
    Chory człowieku joo-ana przedstaw się bo ty wiesz do kogo piszesz a sam pozostajesz w ukryciu i nie mogą ci w odpowiedni sposób podziękować. Wszystkim zainteresowanym podaje adres mojego obiektu aby mogli skonfrontować te chamskie wpisy z rzeczywistością. www.ekopens.pl
  • pensjonhalina 20.01.16, 16:20
    joo-ana,
    doigrałeś się, myślisz durniu, że nie można cie namierzyć!? Bzdura, zleciłem namierzenie twojego kompa. Jutro wyciągnę wszystkie prawem przewidziane środki aby cię zaskarżyć za umyślne i celowe działanie przeciw mojej osobie i mojemu pensjonatowi oraz obrazę wraz z naruszeniem dóbr osobistych.
    Masz pacanie ostatnią szansę aby się poddać i przyznać, iż działałeś na zlecenie Progres Interactive bo ja nie popuszczę i nie obiecuję pierdół tylko działam. Źle trafiłeś pajacu - lepiej było siedzieć cicho miernoto nie znająca podstaw języka polskiego.
    P.S. Zarchywizowałem całą naszą korespondencję a więc wniosek do admina o usunięcie nic nie da.
    Rozumiesz pajacu!?
    P.S. 2 .
    Kto cię namówił na takie wpisy?
  • pensjonhalina 20.01.16, 16:57
    joo-ana,
    Coś zatkało kakao!? Już taki jurny nie jesteś - i słusznie. powtórzę, źle, bardzo źle trafiłeś trefnisiu. Konsekwencje, których doświadczysz mocno zburzą ten twój obraz bezkarnego kawalarza.
    Oszczędź mi czasu i podaj swoje dane do pozwu, potraktuję to jako element łagodzący, daję słowo. Po wyroku pogadamy, hehehe
  • andrzej_zyndram 20.01.16, 22:01
    A podobno na tym forum nie obraża się ludzi. Widzę, że tu jednak towarzystwo delikatnie mówiąc oszołomów. Szkoda na to czasu. Myślałem, że ta firma to złodzieje, bo mi syn o tym forum mówił, a okazuje się, że szkoda na nie czasu. Pyskówki i nic konstruktywnego. Żal mi tej firmy i takich "klientów".
  • pensjonhalina 20.01.16, 17:40
  • pensjonhalina 20.01.16, 18:41
    joo-ana,
    ty nieobyczajny żartownisiu, czekam na twoje dane do pozwu. Nie dasz sam, trudno, znajdziemy cię figlarzu i nic nie zyskasz, wręcz przeciwnie. Miałeś odwagę oczerniać i obrażać anonimowo to miej również cywilną odwagę przyznać się do swojego nazwiska - chyba, że się go wstydzisz.
  • joo-ana 20.01.16, 22:05
  • pawel_olsztyn1 20.01.16, 22:28
    dziewczynko lub chłopaczku... piszesz jak 15 latek/ka...żałosne... poza tym widzę że nie masz wiedzy takiej jak my poszkodowani odnośnie postępowania które ma miejsce. A poza tym skoro nie jesteś poszkodowany to znaczy że przysłał Ciebie tu podwieczorek lub brzoza... więc wracaj do nich na kolanka ;)
  • joo-ana 20.01.16, 23:18
  • pawel_olsztyn1 20.01.16, 23:34
    Tak tak i nie zapomnij jeszcze przed snem poskarżyć się mamie i tacie a na najlepiej dla wujka Antka. Dobranoc
  • joo-ana 20.01.16, 23:52
  • pensjonhalina 21.01.16, 09:02
    joo-ana, co ja ci takiego zrobiłem, że tak chamsko i wulgarnie się do mnie odnosisz? Nie podasz tchórzu swoich danych, trudno, ustali się inaczej.
    Takich wpisów jak twoje nigdy jeszcze na tym forum nie było! Żenada!
    P.S ty jesteś kobietą czy mężczyzną - bo piszesz tak i tak? Zdecyduj się, chociaż jest mi to bosko obojętne a na Policję te obrazy zgłaszam. Nie pisz więcej, wystarczy!
  • joo-ana 21.01.16, 12:36
  • pensjonhalina 21.01.16, 17:17
    Kobieto, babo, dziewczyno czy jak ci tam, skąd u ciebie tyle jadu i nienawiści. Po........ło cię! Ty mnie przecież wogóle nie znasz! Nie byłaś nigdy u mnie, nie widziałaś a pieprzysz jak ciężko potłuczona. Ja głupia torbo nie odpisuję tobie tylko informuję użytkowników forum (na którym się znalazłaś Bóg raczy wiedzieć czemu) o takim niefajnym zdarzeniu. Otóż jakaś (teraz stwierdzam, że totalnie głupia) pańcia obrażona na zwrócenie jej uwagi, iż nie zna deklinacji (sic!) odwzajemnia się chamskimi i nie pasujcymi do KOBIETY zwrotami!
    Moja droga "joo-ana" ty się nie nadajesz na żadne forum. Ty idź pisać dorożkarskie przekleństwa, to zrobisz znakomicie.
    By nie być posądzonym o złośliwość nie napiszę gdzie takie zachowania leczą, znajdź sobie sama.
    Bo ty nawet nie umiesz głupia babo czytać podpisów pod korespondencją. Nigdy, ale to nigdy nie podpisywałem się HALINA, rozumiesz torbo!? Ale wiem, nie rozumiesz tego.
    Natomiast rodzi się pytanie skąd ta cała twoja wiedza, od podwieczorka? No cóż, tak sądzę.
    A tak na marginesie, komputer zawsze można namierzyć, konsekwencje wyciągnąć. Licz się z tym.
    P.S. GIS już u mnie był, teraz będzie u ciebie - szykuj się.
  • joo-ana 21.01.16, 21:31
  • pensjonhalina 22.01.16, 08:25
    Dziękuję za przypomnienie wpisu sprzed 7 lat ale to jest jeden taki absolutnie rozhisteryzowany i fałszywy wpis na 16 lat działania! Przyjedź i sama zobacz a potem krytykuj. Obiekt się może podobać lub nie ale o żadnym smrodzie czy brudzie nie ma mowy. Coś się tak do mnie przyczepiła? Pracujesz dla Progres Interactive czy prowadzisz swoją działalność? Jeżeli tak to jakie masz opinie, pochwal się!
  • andrzej_zyndram 20.01.16, 22:10
    pensjonhalina napisał(a):

> joo-ana, skąd znasz mój adres mailowy i link do mojej strony internetowej!?

W sumie to nie moja sprawa, ale jak się szasta swoim mailem na lewo i prawo, np. tutaj:
    pensjonhalina 08.10.15, 09:11

to nie ma się co dziwić, że wiadomo o kogo i jaki obiekt chodzi. Przy czym obiektywnie trzeba przyznać, że od samego oglądania zdjęć ciarki przechodzą. Te pokoje to tak na poważnie? Dla gości?
  • pawel_olsztyn1 20.01.16, 22:24
    Andrzej tematem nie jest pensjonat Pani Haliny tylko złodziejstwo firmy pozycjonującej. A jak twierdzisz że nic tu nie ma ciekawego to znaczy że baaaardzo nie dokładnie przeczytałeś wpisy. A skoro nie jesteś poszkodowany to Ciekawe skąd ty lub Twój syn zna to forum... Strzelam że podwieczorek wam je pokazał lub brzoza;)
  • andrzej_zyndram 21.01.16, 20:41
    Trafiłem na to forum przez syna, który zawarł z tą firmą umowę i otrzymał fakturę. Przyszedł do mnie się poradzić, bo to ponoć złodzieje, oszuści, za darmo chcą pieniądze, w internecie o tej firmie głośno i że jeszcze tysiące ludzi naciągnęli, więc Prokuratura się nimi zajęła. Wtedy zadałem mu trzy proste pytania:
    1. Podpisałeś umowę? Tak
    2. Zwiększyła Ci się ilość kontrahentów? Tak
    3. Wypozycjonowali stronę? Tak
    Więc w czym problem? Pokazuj synu tą umowę. Opowiadaj jak było.
    Przeanalizowałem całą sytuację na chłodno, bez emocji, bo w biznesie nie należy kierować się emocjami, lecz zimną kalkulacją. Zwłaszcza, że tu chodzi zawsze o pieniądze.
    No i okazuje się, że syn sam zaniedbał sprawę, bo nie wypowiedział umowy, kiedy miał taką możliwość. Generalnie nie zrobił nic. Nie interesował się usługą, którą mu zaoferowali, a na domiar złego nie przeczytał umowy. Bo nie miał czasu? Nie miał czasu przeczytać co podpisuje? Litości! Dlatego, jako doświadczony biznesmen poradziłem mu - pokpiłeś sprawę, to bierz wszystko na klatę. Umowa obowiązuje również ciebie i jako przedsiębiorca musisz się z niej wywiązać. Dzwoń do tej firmy i rozmawiaj. Dowiedź się jakie masz opcje, bo nie ma nic gorszego jak zamieść problem pod dywan i bazować na internetowych opiniach tłumu.
    Zadzwonił, jak mu radziłem i się okazało, że jednak można się dogadać. Podpisał aneks, fakturę zapłacił i po krzyku.
    To, co przeczytałem na tym forum, w niczym ani jemu, a tym bardziej mi nie pomogło. Natomiast zagmatwało niepotrzebnie obraz sytuacji i pozwoliło mi wyrobić sobie zdanie o osobach wylewających w tym miejscu swoje żale i pretensje. Zamiast przyznać się do tego, że sami zawaliliście sprawę, to szukacie winnego w tej firmie i jej szefie. Zapominacie, że sami taką umowę podpisaliście i jako przedsiębiorcy macie również w tej sytuacji obowiązki. Zamiast załatwić temat jak przystało na ludzi biznesu, ulegacie ogólnej histerii. Myślę, że gdybyście poświęcili tyle energii, którą tutaj trwonicie na faktyczne załatwienie swoich spraw, to to forum byłoby zbędne. Brakuje wam chłodnej kalkulacji, która cechuje biznes. Prowadzenie firmy to nie zabawa i wymaga analitycznego podejścia. Jeśli tego nie rozumiecie, to może nie powinniście się za to brać.
  • pawel_olsztyn1 22.01.16, 09:02
    hehe no to gratuluje Pana Synowi ;) Bo jest on jedynym z pośród osób które znam a w najbliższym gronie mam 55 osób takich poszkodowanych (w prokuraturze jest informacja o blisko 1050 poszkodowanych) i niestety ale muszę zmartwić Pana ale zarówno moi znajomi jak i te osoby w prokuraturze nie są zadowolone zarówno z pracy jaką niby wykonuje ta firma (nie wykonuje, są na to dowody) a tym bardziej z kosztów jakie trzeba ponieść za te ich niby "pozycjonowanie" (wiem bo pracowałem z inną firma z poznania i efekty widziałem). Poza tym skoro Twierdzi Pan nadal że ta firma to nie oszuści to znaczy, że albo Pan koooompletnie nie zna tematu głębiej albo po prostu jest Pan podstawiony przez podwieczorka ;) Tak więc pozdrawiam i mam nadzieję że więcej głupot tego typu tu nie zobaczę ;)
  • joo-ana 22.01.16, 11:17
  • pawel_olsztyn1 22.01.16, 12:43
    Jak mi podasz swoj mail albo nr tel to podam Tobie kilkadziesiąt argumentów na zlodziejstwo tej firmy. Jak nie podasz to nie mamy o czym rozmawiać.;)
  • grashkaa 08.02.16, 16:14
    A mógłby Pan napisać jaki to był aneks? Jaką fakturę zapłacił? Jedną? Wiele? Jakieś opłaty aktywacyjne?
  • pensjonhalina 08.02.16, 18:15
    grashkaa, ale kogo Ty pytasz?
  • pensjonhalina 22.01.16, 15:42
    Witaj pawel_olsztyn1,
    dlaczego w temacie swoich wypowiedzi nie polecasz ekopens.pl ? Co masz do mnie?
    Zmień temat - chyba, że wzorem głupiej joo-any coś jednak do mnie masz.
    Pozdrawiam, Pensjonhalina
  • pawel_olsztyn1 22.01.16, 17:02
  • pensjonhalina 22.01.16, 17:19
    O.K. rozumiem, mam to samo życzenie wobec Progres Interactive.
    P.S. Progres Interactive należy pisać z dużej litery, nie dla szacunku (broń Boże) tylko na potrzeby wyszukiwarek gdzie firma podwieczorka próbuje sobie zrobić inną, lepszą tożsamość.
  • 5figa 27.01.16, 13:50
    Joo- ana żle trafiła na tym forum nie prowadzimy rankingu kwater, tylko opisujemy proceder firmy Progres Interactive. Pan Pensjonhalina niestety swoimi wpisami naraził się ekipie Progresu i tylko w taki sposób mogą go za te wpisy ukarać, obrażając i szkalując.
    Pozdrawiam Pana Pensjonhalina , proszę sie nie martwić , to tylko próba zniesławienia, niestety mało udana.
  • pensjonhalina 27.01.16, 14:44
    5figa,
    Dziękuję za rzeczowe stanowisko.
    Pozdrawiam
  • pensjonhalina 25.01.16, 16:10
    Czy Ty napewno oglądasz zdjęcia z mojej strony, czy antyki Ci nie odpowiadają!?
    Zastanów się chwilkę! Pozdrawiam.
  • aleksander-b 23.01.16, 15:39
    joo-ana tobie i całej reszcie ekipy brzostowieckiego pójdą szyszki w odbyt
  • fokam 18.02.16, 12:52
  • speed_trans 18.03.16, 21:42
    również prosze o info na maila anna.noc@onet.eu
  • boskiplebsik 23.03.16, 11:02
  • boskiplebsik 23.03.16, 11:03
    boskiplebsik@wp.pl
  • ioannoczka 01.04.16, 12:41
    Nie moge z Wami skantaktowac. Tel jest wylączony. Prosze o kontakt 787902969. My chcemy walczycz, poniewaz wystawili Nam taką kwotą, że nie mamy pojęcia za co.
  • gamonelk 06.06.16, 16:06
    Witam! I ja dałem się tak nabrać. To jest chore aby tak ludźmi manipulować. Jestem taki zły na siebie, nawet nie spodziewałem się że tak ktoś mnie zrobi. Podpisałem umowę na 2 miesiące bezpłatne, potem umowa na rok bez możliwości wypowiedzenia. Czy już ktoś znalazł sposób na wyjście z tego bagna? Jak to zrobić najszybciej i najtańszym kosztem, bo bez straty raczej się nie da?
  • pensjonhalina 06.06.16, 16:46
    Tylko biegły sądowy jest w stanie udowodnić matactwa firmy PROGRES INTRACTIVE i oczywiście firm pochodnych.
    Bez adwokata i biegłego sprawa przerypana.
    Pozdrawiam i nie daj si e!!!
  • gamonelk 07.06.16, 14:06
    Ale to co nawet nie mogę rozwiązać z nimi umowy z ważnych powodów? Przecież żaden zapis w umowie nie może takiej możliwości zabronić. Bynajmniej tak mówi kodeks cywilny.
  • pawel_olsztyn1 07.06.16, 14:14
    Nie no umowe nalezy oczywiscie rozwiązać. Podajac wazne powody. Oni tego nie będę chcieli uznac więc sprawe i tak rozstrzygnie sąd. Jak dostanie Pan odmowę a pewnie tak bedzie to polecan napisac do prokuratury. Prokuratura juz dobrze zna tą spółkę i zbiera na nią teczki;)
  • gamonelk 07.06.16, 14:30
    Czekam na kolegę który prowadzi firmę pozycjonującą strony, ma obejrzeć co i jak oni robią żeby te ważne powody były. Pismo do prokuratury jest już gotowe. Kwestia jest taka że nie mogą nie przyjąć wypowiedzenia. Umowa i tak z dniem dostarczenia zostaje rozwiązana, zostaje kwestia ważnych powodów, czyli czy należy się zwrot opłaty aktywacyjnej, tak to rozumiem. Czyli lepiej zapłacić im fakturę w terminie dopóki nie rozwiąże się umowy?
  • pensjonhalina 07.06.16, 14:46
    gamonelk,
    Nic nie płać człowieku bo przyznasz złodziejom rację. Że też po trzech latach oszustw ta firma ma się dobrze!? Aż dziw ilu ludzi się nabiera! I to idzie dalej!
    Kiedy nastąpi koniec bandyctwa!? Ja nie wiem ale głupich nie brakuje!
  • gamonelk 07.06.16, 14:55
    To kwestia całej ich maszyny. Dzwoni babka, mówi co innego i to w taki sposób że człowiek ufa, powtarza że to jest niezobowiązujące, zawsze można zrezygnować, że zadzwoni pod koniec okresu testowego zapyta, pogania bo kończy się promocja, presja czasu i jego brak i tak się stało. Zostałem nacięty. Nigdy bym się nie spodziewał że ktoś wymyśli taki myk i Państwo Prawa nic z tym nie robi.
  • pawel_olsztyn1 07.06.16, 15:07
    Szukaj Poszkodowani przez .... na facebooku. Mamy grupe. Tam sie wiele dowiesz. Pozdrawiam
  • pawel_olsztyn1 07.06.16, 11:26
    Pisz do prokuratury okręgowej w Jeleniej Górze. Opisz swoja historie, dodaj niezbędne załączniki czyli co tam było pisane (umowa, wypowiedzenia, dowody na ich oszustwo jeżeli posiadasz). Napisz to w formie zawiadomienia o możliwości popełnienia przestępstwa.

Kieruj te pismo na sygnaturę PO III DS 1.2016/Spc. Jest to sygnatura sprawy dotyczącej wszystkich poszkodowanych w PL przez tą spółkę.
    Zrób to oczywiście tylko jeżeli czujesz się pokrzywdzony, pozdrawiam
  • dorato1234 02.12.16, 17:49
    a najśmieszniejsze, przy podpisywaniu umowy dałam swoje uwagi, między innymi żeby wykreślili ten punkt o przejśiu umowy na rok, to co mi Pani która mnie namawiała powiedziała:
    że rozmawiała z prezesem ,że to nic nie znaczy, że umowa nie przechodzi na rok, ty;lko taki maja zapis. I co? i g... Po prostu dałam się oszukać.
  • gorol.jbie 02.12.16, 18:06
    Kto nie chce wpaść w kolejną pułapkę, zwaną "UGODĄ z PI" niech się wpisuje do grupy na FB "Problemy z progres". Tam można merytorycznie porozmawiać o problemach i wałkach jakie wam robi PI i nikt was za to nie wywali z grupy.
  • ale2fajnie 02.12.16, 20:10
  • queeny63 06.12.16, 13:06
    Firma Progres Interactive czuje się całkowicie bezkarna i namawia ludzi do podpisywania ugody która w brew pozorom wcale nie jest taka cudowna. Osoby które są zainteresowane jej podpisaniem naprawdę niech wnikliwe zapoznają się z zapisami w tej ugodzie aby nie wpaść w kolejną pułapkę Progresu
  • gorol.jbie 06.12.16, 19:15
    Coraz więcej osób sygnalizuje że to są faktycznie pułapki. Ugody miały być super a wychodzi na to że będą płaciły jeszcze więcej...i wcale końca płacenia nie widać. Brawo dla adminów grupy "Poszkodowani przez PI" za załatwienie tych "pułapek". Jedyne co udało im się załatwić to swój spokój...resztę mają w głębokim poważaniu.
  • zych1980pl 07.12.16, 09:02
    Mozesz napisać co to za pułapki? dlaczego niby ugody miały być super? z tego co czytałem na forum Poszkodowani przez Progres to nic takiego nikt nie obiecywał, osoby którym takie rozwiązanie bardziej się opłacało już dawno maja sprawę załatwioną i napisały o tym oficjalnie na forum . Dlaczego czepiasz się adminów a nie Antoniego W. ? jeśli nie potrafisz w swoim życiu załatwić takiej prostej sprawy to tylko świadczy o Tobie, jakim jesteś nieudacznikim. anulowanie noty, a fv -50% to mało dla ciebie? człowieku idź do sądu gospodarczego i szukaj sprawiedliwości a nie piszesz na forum jakiś nieprawdziwe informacje.
  • queeny63 07.12.16, 10:52
    nikogo do niczego nie namawiam, każdy ma swój rozum, ale prawda jest taka, że "wynegocjowana" przez adminów jak mówisz.... ugoda zawiera zapisy o których admini nie mówią!!! a jakie to sam najlepiej powinieneś wiedzieć adminie....
  • zbyszek1911 16.12.16, 22:54
  • ale2fajnie 02.12.16, 20:13
  • windykator_2016 07.06.16, 11:36
    W razie jakichkolwiek uwag bądź pytań związanych z działalnością firmy SOLVENTOIR proszę o kontakt solventoir@solventoir.pl
  • pensjonhalina 07.06.16, 14:54
    Panie windykator_2016,
    Dlaczego na podstawie wyimaginowanych roszczeń uruchamiacie całą procedurę sądową !?
    Jakie koneksje wiążą Waszą firmę z PROGRES INTERACTIVE !?
    To przecież kpina w żywe oczy! Pan wie, że już TRZY procesy przegraliście?
    Nie pozdrawiam.
  • yennhikorea 06.07.16, 19:34
    Progres Interactive to firma, która telefonicznie obiecała złote góry, pozycjonowanie na najwyższym poziomie i.t.d. za darmo a w umowie, którą należało podpisać małymi literkami o wypowiedzeniu umowy - bo przechodzi na czas nieoznaczony. Ażeby mnie skusić na współpracę pracownik Progres Interactive długo i żarliwie tłumaczył mi przez telefon, iż nie mam się czego obawiać i tylko ode mnie zależy czas współpracy.

--
    Tôi l? Yennhi tôi chuy?n nh?n thiet ke website giá r? 500k/d?ch v? thiet ke web ban hang chuyen nghiep chu?n SEO luôn nhé/chuy?n thiet ke website thuong mai dien tu bán h?ng online/magento 2 extensions/d?ch v? thi?t k? web/thi?t k? web tr?n gói/thi?t k? web doanh nghi?p/kinh doanh truc tuyen/bán h?ng online hi?u qu? v? th?nh công trong năm 2016
  • fokam 03.08.16, 17:12
    Osoby , które czują się oszukane zapraszamy stronę na facebooku: Poszkodowani przez Progres Interactive.
  • ewa445566 24.08.16, 16:15
    UWAGA na tą firmę Net One Progres Interactive sp. z o.o. sp. k., z siedzibą w Jeleniej Górze, z adresem przy ulicy Wiejskiej 29, 58-506 Jelenia Góra, NIP 6112737921, REGON 360606991, KRS 0000538830, reprezentowana przez Prezesa Zarządu Komplementariusza – Pana Antoniego Wieczorka nieraz podają się pod nazwą Seo Quality lub Agencja Interaktywna Pierwsza Pozycja Świadczy usługi pozycjonowania stron internetowych. Tak naprawdę to wyciągają tylko kasę. Zadzwonili do mnie i podali się że są firmą która nazywa się Agencja Interaktywna Pierwsza Pozycja i mogą pozycjonować moją stronę internetową za darmo przez dwa miesiące a później płatne. O.K. zgodziłam się, podpisałam umowę. Przez pierwszy miesiąc nawet nie zajrzeli na moją stronę później coś tam mi pozmieniali ale nie byłam zadowolona bo pomieszali mi bardzo na mojej stronie tak że musiałam poprawiać bo głupoty powychodziły. Po tym zrezygnowałam z ich usług bo efekty zerowe a trzeba płacić kolosalne faktury im za nic. Po dwóch miesiącach dzwoni do mnie firma Seo Quality i proponuje mi pozycjonowanie strony internetowej, czujna po wcześniejszej wpadce wypytuje się szczegółowo ich co proponują i czy są kompetentni i o dziwo, zarzekają się że są profesjonalni i że nie działają jak Agencja Interaktywna Pierwsza Pozycja na pewno będę zadowolona bo są profesjonalni. Mówię że podpiszę umowę i skorzystam z ich usług na to Pan mówi że już wysyła umowę i możemy działać. Po dostaniu umowy postanowiłam poszukać opinii o tej firmie i tu moje zdziwienie że to ta sama firma która mnie wcześniej oszukała a komentarze na forach to szok. Jednym słowem oszuści. Nie dajcie się naciągać tej firmie nic nie robią z stroną internetową a biorą kasę, działają pod różnymi szyldami. Będziecie mieli problemy ze swoimi stronami jak ja. Ciekawe jaką później nazwę wymyślą.
  • joo-ana 04.09.16, 18:53
  • pawel_olsztyn1 04.09.16, 19:17
    Joo-ana ale ty głupoty gadasz aż żal d*pe ściska... W samym sierpniu 3 mi znane osoby wygrały I instancje.... Znam 9 sygnatur spraw które zostały wygrane dla osób poszkodowanych... podkreślam że są to sprawy osób z którymi mam kontakt... Więc w d*pie byłeś i g*wno widziałeś. Skoro nie wiesz to się nie odzywaj. Prokuratura działa bardzo dobrze, tak samo też CBŚ, mamy też wsparcie polityczne . Przekręt widać na kilometr i uwierz mi, ze ktoś pójdzie siedzieć ;) Pozdro
  • iheartwine 14.09.16, 18:19
    Moja znajoma jutro ma sprawę w sądzie, co da radę na szybko zrobić? jak uzasadnić działanie w złej wierze?
  • pensjonhalina 14.09.16, 18:52
    Na szybko to łapać pchły! Na forum nie udziela się porad prawnych, przecież to wszyscy czytają, podwieczorek też!
    pensjonhalina
  • joo-ana 11.10.16, 20:05
  • pensjonhalina 12.10.16, 08:53
    joo-ana przedstaw się a nie pisz czegoś o czym nie masz pojęcia. Byłeś, widziałeś?
    Wytoczę ci proces o zniesławienie i naruszenie dóbr.
    Pensjonhalina
  • joo-ana 16.10.16, 15:50
  • pensjonhalina 16.10.16, 16:04
    Jesteś joo-ana śmierdzącym tchórzem, boisz się przedstawić tylko działasz z ukrycia pod parasolem podwieczorka. Kiedy i jako kto byłaś nędzna kreaturo!?
    To już mnie nawet nie śmieszy ale powiadam, nie bój się, nie bój - przedstaw a ja w świetle jupiterów wytoczę ci proces bo mnie szkalujesz niepozbierańcu!?
    Nota bene, co to ma wspólnego z Progres Interactive? Ano jednak ma, ośmieliłem się trochę prawdy napisać o tej spółce więc w zamian za to oszczerstwa i kalumnie od joo-ana'y. Niech kto zgadnie jakie związki was łączą, to bardzo łatwe.
  • ale2fajnie 02.12.16, 20:19
  • pensjonhalina 17.10.16, 16:53
    Zgłosiłem nękanie w Prokuraturze Okręgowej w Krakowie. Znajdą cię mendo, znajdą.
  • pensjonhalina 17.10.16, 16:46
    ewa445566, masz absolutnie rację!
    Tak jest - a więc czekamy aby prokuratura w końcu zajęła stanowisko!
    Daj Boże, zajmie!
    Pozdrawiam
  • floyd132 13.10.16, 12:56
    Witam,
    Zgłosiłem chęć dołączenia do grupy ale od 2 tygodni cisza. Jeżeli czyta to osoba, która odpowiada za prowadzenie strony na facebooku to proszę o zaakceptowanie "Jon Asz" lub o tel. pod nr 506 739 596
  • kilimandzaro9988 02.10.16, 21:35
    portal-konsumenta.pl/opinie-o/progres-interactive
  • pensjonhalina 16.10.16, 16:19
    kilimandzaro9988 czy ty wiesz co piszesz?
  • pawel_olsztyn1 16.10.16, 23:15
    Bardzo dobrze wie co pisze ;) link świetnie pokazuje jak firma Progres Interactive zamieszcza sobie pozytywne komentarze bo wszystkie pochodzą z jednego IP a nawet ich treść się czasem powtarza :D A reszta komentarzy ?:) No to sami bardzo nie zadowoleni ludzie z całej polski. Progres to oszust^^o.;)
  • pensjonhalina 17.10.16, 18:09
    O.K. Masz rację, nie doczytałem tekstu i zachowałem się głupio. Sorry
  • joo-ana 22.10.16, 19:06
  • pawel_olsztyn1 23.10.16, 20:39
    Kopia tego samego postu tego użytkownika sprzed miesiąca: joo-ana 04.09.16, 18:53 Widać że progres dostaje po dupie. Coraz więcej wygranych ostatnio dla osób oszukanych przez progres ;) Proszę sobie spojrzeć ;) orzeczenia.jelenia-gora.sr.gov.pl/search/advanced/Pozycjonowanie/$N/15500510/27/$N/$N/$N/$N/$N/$N/$N/$N/$N/$N/data/descending/1
  • pomoc_progres 30.10.16, 23:23
  • queeny63 25.11.16, 14:41
    i co z tego skoro teraz kilka osób sprzedało innych....
  • queeny63 02.12.16, 08:09
    Widać, że punkt widzenia zmienia sie wraz z punktem siedzenia.... straszne jak ludzie potrafią manipulować i oszukiwać

pawel_olsztyn1 napisał(a):

> Kopia tego samego postu tego użytkownika sprzed miesiąca: joo-ana 04.09.16, 18:53 Widać że progres dostaje po dupie. Coraz więcej wygranych ostatnio dla osób oszukanych przez progres ;) Proszę sobie spojrzeć ;) orzeczenia.jelenia-gora.sr.gov.pl/search/advanced/Pozycjonowanie/$N/15500510/27/$N/$N/$N/$N/$N/$N/$N/$N/$N/$N/data/descending/1
  • 5figa 26.11.16, 17:12
    Kłamstwo co najmiej kilka osób wygrało i to oni musza płacić:)))))
  • kilimandzaro9988 02.10.16, 21:40
  • a_wieczorek_progres 21.12.16, 14:51
    A nad wszystkim stoją mocodawcy w postaci Prezydenta Mozambiku, Grupa Bilderberg i obcy z Syriusza. Kompletna dezinformacja droga Pani/Panie. Proponuję się z imienia i nazwiska podpisać pod tymi "rewelacjami". Niemniej zapraszam do dialogu w sprawie ugody: progresugoda@gmail.com
  • pomoc_progres 30.10.16, 23:24
  • yentrangkorea 08.11.16, 06:44
    haha... żałosne :) czas tej godnej polecenia firmy jest już policzony :)

--
    Yes, dung toi nhan thiet ke web theo ye cau gai re chi 1000k/dich vu thiet ke web tai ha noi chat luong nhat VN hay su dung di vu thiet ke web bat dong san de bat dong kinh daonh bds/thiet ke web tin tuc/thiet ke website du lich/thiet ke website nha hang/kinh doanh nho le/kinh doanh tai nha hieu qua cao de <a href="h
  • pomoc_progres 20.11.16, 11:42
  • pomoc_progres 20.11.16, 11:43
  • pensjonhalina 20.11.16, 17:13
    3 tygodnie temu był już taki wpis, po moim mailu cisza a więc to kolejna podpucha Progresu Interactive. Najwyraźniej podwieczorek liczy zabajerowanych i oszukanych klientów i coś mu się nie zgadza. za dużo czy za mało!? A może w sam raz!
  • queeny63 25.11.16, 14:40
    chciałem poinformować że kilka osób sprzedało się wieczorkowi, w zamian za swój spokój...
  • 5figa 26.11.16, 17:09
    kupili adminów grupy na facebooku, ale jest już inna grupa, i będzie nastepna jak bedzie trzeba:))))
  • queeny63 25.11.16, 14:49
    chiałem poinformować że kilka osób sprzedało się wieczorkowi, w zamian za swój spokój...
  • pensjonhalina 25.11.16, 17:47
    Masz niestety rację. Tak jest.
  • pomoc_progres 26.11.16, 22:18
  • pomoc_progres 26.11.16, 15:57
  • 5figa 26.11.16, 17:01
    UWAGA!!! GRUPA na FACEBOOKU POSZKODOWANI PRZEZ PROGRES ZOSTAŁA SPRZEDANA<KASOWANE SĄ POSTY < USUWANE OSOBY
  • pawel_olsztyn1 26.11.16, 17:41
    Gruba na fb nie została sprzedana, kasowane są posty obrażające członków i administratorów, usuwane są osoby które w sposób chamski i wulgarny obrażają jej członków. Propozycja ugody tam zamieszczona jest dla chętnych. Kto nie chce to nie musi podpisywać i może na własną rękę działać.
  • 5figa 26.11.16, 18:05
    Wiem z kim w tej chwili piszę, obrażliwe i wulgarne posty piszą admini dobrze ,że je usuwają, tylko nie rozumiem jak można stracić zaufanie tylu ludzi i pozbywać sie niewygodnych osób z którymi znaliście sie tyle czasu. Smutne ,ze osoby które do tej pory walczyły zmieniły się w sługi Progresu a strona grupy wygląda teraz jak reklama firmy PROGRES i jej żywa pochwała ugody. Kasa ponad wszystko. Zaprzepaściliście naszą ciężka pracę, gdyby nie było tego wyłamu to nasze szanse byłyby o wiele większe. Czy wiecie ,ze nie tylko wy dostaliście propozycję opracowania tej ugody, tylko niektórzy do takich metod czują wstręt. To trochę jak współpraca w poprzednim systemie. Nie róbcie z siebie bohaterów , bo to wy będziecie musieli na siebie patrzeć w lustrze . A ci co jeszcze mają zamiast kasy krzynkę honoru powalczą dalej. Powodzenia na nowej drodze z nowym przewodnikiem.
  • 5figa 26.11.16, 18:36
    A tak na marginesie , coraz wiecej ośób wygrywa z PROGRES INTERACTIVE w sadzie i ma uprawomocnione wyroki, daliście sie podejść jak dzieci z tą ugodą.
  • pomoc_progres 26.11.16, 22:02
  • dorato1234 27.11.16, 21:21
    A jakie porady dajecie.
    Od 25 listopada jest jedna: podpiszcie ugode!
    ha smieszni jesteście.
  • dora_213 28.11.16, 19:33
    Niestety tak prawda od początku byłego forum poszkodowani przez PROGRES INTERACTIVE, zakazane były ugody. Kto ją zawarł był tak samo wyzwany jak teraz wyzywani są Ci co dziwią się zmianie punktu widzenia adminów starego forum.
    Coraz więcej spraw było wygrywanych i to nie przez fuks- jak twierdzą nasi byli admini - ale przez ciężką prace prawników i poszkodowanych.
    Wielokrotnie udowadniono przed sądem brak wykonania usługi, bark wywiązania się z umowy i ta nota która jest karą a nie opłatą aktywacyjną.
    Więc wszyscy poszkodowani przez PROGRES INTERACTIVE nie szukajcie już pomocy na starym forum tam za niewygodne pytania można usłyszeć parę nie miłych wyzwisk pod swoim adresem, admini podpisali ugody dogadali się. Przeszli na stronę którą sami wielokrotnie pisząc delikatnie nazywali oszustami.
  • joo-ana 26.11.16, 22:26
  • 5figa 27.11.16, 14:24
    Podawanie danych personalnych bez zgody osoby wymienionej jest karalne Zgodnie z art. 51 Konstytucji RP, a także art. 1 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r, atak personalny jest bez sensu, bo każdy z nas może też taki atak przeprowadzić, to bzdura i nikt się nie przestraszy.
  • 5figa 27.11.16, 15:07
    Obrażając i wyzywając innych możecie dostać wezwanie do sądu, ale na ugodę raczej nie będzie można liczyć
  • dorato1234 27.11.16, 21:23
    tak?
    To pokaż post za który usuneliście mnie z grupy.
    To cała POlska bedzie sie z Was śmiała.
    Admini od siedmiu bolesci.
    A grupę sprzedaliście tak jak i SIEBIE.
  • 5figa 26.11.16, 18:09
    UWAGA!!! GRUPA na FACEBOOKU POSZKODOWANI PRZEZ PROGRES ZOSTAŁA SPRZEDANA<KASOWANE SĄ POSTY < USUWANE OSOBY
  • joo-ana 26.11.16, 22:27
  • 5figa 27.11.16, 14:44
    bez komentarza
  • 5figa 26.11.16, 18:10
    UWAGA!!! GRUPA na FACEBOOKU "POSZKODOWANI PRZEZ PROGRES" ZOSTAŁA SPRZEDANA KASOWANE SĄ POSTY USUWANE OSOBY , W chwili obecnej jest reklamą firmy PI
  • joo-ana 26.11.16, 22:28
  • 5figa 27.11.16, 14:43
    bez komentarza.
  • dorato1234 27.11.16, 21:18
    CZYLI MNIE TEŻ NAZYWASZ WARIATKĄ?
    BO MNIE BANDA SPRZEDAWCZYKÓW WYRZUCIŁA Z GRUPY?
    WIDOCZNIE ZA MĄDRE BYŁYŚMY LUB ZA BARDZO NIEBEZPIECZNE DLA PROGRESS INTERACTIVE I DLA ADMINÓW (BO TO TERAZ JEDNO).

HAHAHAAH .
  • gorol.jbie 28.11.16, 19:24
    Sprzedali grupę, spodziewali się krytyki, ale nie aż takiej i od tylu ludzi. W pewnie im powiedział, ze mają się nie przejmować bo pokrzyczymy i za pare dni ucichnie. Otóż UWAGA!!! Nędzne sprzedawczyki. Jak rozliczymy rudego, to zaczniemy rozliczać was. To nie będzie dzisiaj, nie będzie jutro... to może być za rok...dwa...trzy... ale nie podarujemy tego że nas sprezdaliście.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.