Dodaj do ulubionych

Lista oszustów portalu oferia.pl

12.09.15, 13:43
Witam
W związku z licznymi oszustami działającymi na portalu oferia.pl chciałbym rozpocząć wątek, gdzie będzie można umieszczać ich dane/loginy w celu przestrzegania innych.
My osobiście zostaliśmy oszukani 3 razy. Całe 3 razy za dużo.
Zlecenia z zakresu IT

Pierwszy oszust
The Vision Design - uwaga oszust
mail maliusek19@gmail.com
oferia.pl/wykonawca/thevision-design/867998
Gość wziął zaliczkę za wykonanie zlecenia w wysokości 500 zł, po czym zniknął. Brak kontaktu mailowego. Mam podpisaną umowę przez tego oszusta, jednak nie jest ona zapewne nic warta. Oby tego było mało. Przy innym moim zleceniu znów dostałem od niego ofertę.

Kolejny
Tomasz wolny strzelec
oferia.pl/wykonawca/tomasz-wolny-strzelec/835274
mail mojezleceniaoferia@gmail.com
Zlecenie na wykonanie aplikacji bazodanowe. Umówił się że wykona to w 2-3 dni. Ty czasm do dziś minęło juz ok 3 miesięcy, i Tomasz wolny strzelec starał się nas ciągle zwodzić. Oby tego było mało, również dawał oferty w innych moich zleceniach. Bezczelny typ.

Prosze innych forumowiczów, jeżeli mieliście takie przypadki o wstawianie loginu oszustów celem przestrogi.
Kolejna dobra rada, zanim podpiszecie umowe, niech wykonawca zaakceptuje ofertę na oferia.pl
Edytor zaawansowany
  • 28.10.15, 17:38
    Tomasz wolny strzelec popieram w 100%
    ( mojezleceniaoferia@gmail.com tomasz.bednarek83@gmail.com )
    Zwykły naciągać i oszust nie warto tracić czasu na niego.
  • 05.11.15, 07:05
    Witam serdecznie. Opisujecie tych oszustów i opisujecie a wiecie że upublicznianie nawet maili bez zgody nadawcy jest karalne. I jak na razie tym się nikt nie zainteresował. Piszecie że oszuści a może sami podacie maile do siebie bo jak widać was na to nie stać.

. Zgodnie z art. 24 k.c., osoba której dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania takiego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. Ochrony dobra osobistego można więc żądać nawet w przypadku, gdy do jego naruszenia nie doszło, a istnieje tylko groźba, że może do niego dojść. Naruszenie nie musi polegać na zamierzonym działaniu – do naruszenia czyichś dóbr osobistych może dojść również bez intencji naruszającego, także przez przypadek. Przed takimi działaniami również można domagać się ochrony. Przykładem takiego zawinionego naruszenia dóbr osobistych byłoby np. nieintencjonalne ujawnienie danych osobowych anonimowego użytkownika serwisu internetowego.
  • 05.11.15, 07:07
    Kwestie te reguluje ustawa z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. W tym miejscu nasuwa się pytanie, czy e-mail jest taką daną. Zgodnie z treścią art. 6 tego rozporządzenia, ?(?) za dane osobowe uważa się wszelkie informacje dotyczące zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osoby fizycznej (?)?.
  • 07.11.15, 00:48
    Czyżby odezwał się wzmiankowany wyżej Tomasz Wolny Strzelec?
  • 19.03.17, 11:33
    Jak by oszust miał trochę oliwy w głowie,
    to by wiedział, że niezadowolony klient zrobi mu bezpłatnie reklamę.

W mojej ocenie takich oszustów należy publicznie opisywać.

więcej na forum.edu.pl
  • 08.01.16, 14:00
    Pan Tomasz Bednarek zwrócił nam zaliczkę, jednak zlecenie nie zostało wykonane. Zlecenie miało zostać wykonane jeszcze przed świętami, ale nie zostało. Wczoraj otrzymaliśmy próbkę wykonania zlecenia, która w żaden sposób nie wyglądała jak zlecone zadanie.

Nasza kancelaria Cash Help Invest Debt sp. z o.o. przyjmie do windykacji na atrakcyjnej prowizji wierzytelności od dłużników z portali Oferia itp.

Kontakt www.cashhelp.pl
  • 09.11.15, 08:08
    Nie kolejny oszukany który doda kolejne wpisy ...
  • 05.01.16, 17:13
    No to dodajemy. Tomasz Bednarek nalegał na pilną wpłatę zaliczki. Zaliczka wpłacona w ciągu godziny. Praca miała być wykonana max 2-3 dni. Nie ma nic zrobione, cały czas twierdzi że już wykonuje zlecenie itp robi się bezczelny. Jesteśmy kancelarią prawną i nie pozwolimy sobie na takie zabawy. Kwota nie jest wysoka ale dla zasady przygotowaliśmy zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Zainteresowanych poprowadzeniem spraw zapraszam do kontaktu www.cashhelp.pl
  • 06.01.16, 13:00
    Witam ... aktualnie projekt jest już dziś na wykończeniu tylko odbiorca oczywiście odezwać się nie potrafi szkoda. Poza tym nawet jak bym miał zwrócić zaliczkę to nie podał konta a piszę o zawiadomieniu .. Nie podał konta na jakie mam wpłacić a wpłacał zaliczkę w odziale alior wieć też niech się troszkę zastanowi.
  • 06.01.16, 13:05
    Więc łaskawie proszę oszusta Tomasza Bednarka o zwrot mojej zaliczki po blisko 8 miesiacach. Wyłudził ode mnie ponad 800 PLN.
    Gdybym znał dokładne dane personalne, z chęcią zgłosił bym sprawę na policję.
  • 08.01.16, 14:15
    Uprzejmie proszę o sprostowanie sprawy przez tego Pana co wpisał bo do tego jest zobowiązany. Nie będzie tutaj obrażał ludzi.
  • 08.01.16, 14:20
    Ku wyjaśnieniu zaliczka została zwrócona a osoba co dodała ten wpis ma maila sklep@venustoys.pl. Oczywiście zaliczka została zwrócona ale Pan zachował się jak największy bezczelny typ tak muszę to określić.
    Po pierwsze umieścił mnie na liście długów a w mailu napisał proszę o zwrot zaliczki , odpisałem na jakie konto to już byłem na tej liście a na numer konta czekałem 3 dni.
    Nie polecam współpracy z ta osobą.
    A to ich dane :
    "Pozdrawiamy / Zespół Venus Toys
    Www.venustoys.pl
    "
  • 06.01.16, 12:58
    Pogratulować tylko temu panu co opisuje kultury , słowami za przeproszeniem reprezentującymi poziom podwórkowy umie rzucać zero kultury tylko same wyzwiska widać jak nauczył się postępowania z domu. Gratulacje rodzicom.
  • 06.01.16, 15:53
    Generalnie, oczywiście trzeba uważać na osoby, które nie zawsze postępują właściwie. Portal oferia czy inne podobne są ok, niestety zawsze znajda sie osoby nieuczciwe - na Allegro też można sie naciąć. Nie znam konkretnych przypadków - ale z zaliczka zawsze uważam.
  • 07.01.16, 15:17
    Niewiele wskóracie wypisując tutaj te dane a jeszcze sporo ryzykujecie publikując w ogóle maile czy nawet nazwy firm a nawet imiona i nazwiska. Jak się chcecie bawić w czarny pi-ar to proszę bardzo, abyście później nie płakali. Oczywiście nie bronię tutaj w żaden sposób cwaniaków, poza tym na tym portalu dymane są dwie strony i taka jest prawda.

Do wszystkich zleceniodawców z Oferii i innych takich portali. Nie dajcie się nabrać cwaniackim firmom na może nie najniższe ceny ale przede wszystkim KRÓTKIE TERMINY REALIZACJI. Poczytajcie sobie lepiej albo wyniuchajcie gdzieś na forach ile tak naprawdę REALNIE powinno zająć stworzenie strony wizytówki, sklepu internetowego, serwisu webowego w PHP, nie wpłacajcie cwaniakom zaliczek którzy Wam proponują wykonanie jednej z w/w typów aplikacji webowych w krótkim czasie. Nie dajcie się nabrać jak pelikany na typowy bełkot marketingowy i jakieś tam gwarancje przez określony okres czasu. Oni Z ZASADY (z postanowień umów i KC) ZOBOWIĄZUJĄ SIĘ do wykonania zlecenia należycie, więc z zasady taka aplikacja którą chcecie ma działać bez zająknięcia a nie żeby było coś takiego, że cwaniaki "produkują" kiepskiej jakości kod i jeszcze z błędami a później pewnie jeszcze zarabiają na wsparciu albo deklarują naprawę przez jakiś okres czasu.

Tak jak napisałem wcześniej, na niewiele Wam się zda tutaj robienie czarnego pi-aru, bo cwaniaków i tak nie będzie na tym portalu brakowało, ogólnie cały freelancerski rynek to dno, jeszcze kilka lat temu było z tym lepiej a teraz to już jest totalne dno i widać to wszędzie. Proponowałbym jednak zastanowić się nad tym czy w ogóle jest sens wpłacać komuś zaliczki na poczet wynagrodzenia no chyba że to konieczne w celu opłacenia tego co jest potrzebne do należytego wykonania zlecenia - tu nie ma co dyskutować.
  • 08.01.16, 11:42
    Swietny temat na wątek.
  • 06.10.16, 15:41
    Był kiedyś taki portal internetowy Dodaj Oszusta czy jakoś tak. Ale musieli go zamknąć.
  • 30.01.16, 15:35
    Inter Art S.C.
    interart@gto.pl
    Al. Armii Krajowej 66
    42-200 Częstochowa
    Województwo: śląskie

Marcin Rogal

Tel.+34 322 4124 +509 521 710
    Fax +34 322 4124
    Email: interart@gto.pl
    WWW :www.interart.gto.pl

Z osobą powyżej współpracowałem przy stronie
    interart.gto.pl/

Po wykonaniu zlecenia poprawek i zmian na serwerze u siebie zainstalowałem stronę u wykonawcy.
    Prace trwały około 3 dni a sprawa została zakończona 18.01.2015.

Po instalacji podałem dane do przelewu za wykonaną usługę i sumę na jaką się umawialiśmy.
    Wykonawca do tej pory nie uregulował płatności za wykonane zlecenie.
    Dodatkowo nie odpisuje na maila a kontakt tel i sms jest utrudniony.
    Na sms nie odpisuje. Zaś tel jak dzwonię z mojego numeru jest cały czas zajęty.

Jest to po prostu zwykły oszust i kłamca proszę o pomoc i ingerencję w tej sprawie.
  • 06.10.16, 08:31
    Witam.
    Tu nadaje Pracownia Inter Art.
    Po pierwsze do dzięki do Tomasza "Barana" oszusta i lenia z rozpowszechnianie linków do naszej strony. Po drugie to Pan Tomasz Bednarek jest zwykłym wyłudzaczem. Dostał ode mnie zlecenie. Realizacja miała trwać góra tydzień. Po dwóch miesiącach raczył się wziąć za robotę, którą wykonywał 2 tygodnie. Potem zaczęły się telefoniczne i mailowe naloty: Kasa, kasa, kasa.
    Chwila. Ja czekałem 2,5 miesiąca na realizację powierzonego zadania (nie wspomnę o stratach poniesionych przez firmę przez ten czas), a koleś chce należność za 5 minut. Nie tędy droga. Nie szanujesz swoich klientów, to nie wymagaj by oni Ciebie szanowali.
    Pieniądze dostałeś. I zamiast przepraszać za zwłokę drzesz gębę, że to ja jestem oszustem.
    Te dni kiedy to wydzwaniałeś jak "kot z pęcherzem" prosząc , grożąc i strasząc swoją wizytą, były niezapomniane. Dawno nie miałem takiej radości.
    Tak a propo upubliczniania cudzych danych to chyba Twój wpis:
    toma_szb 05.11.15, 07:05
    Witam serdecznie. Opisujecie tych oszustów i opisujecie a wiecie że upublicznianie nawet maili bez zgody nadawcy jest karalne. I jak na razie tym się nikt nie zainteresował. Piszecie że oszuści a może sami podacie maile do siebie bo jak widać was na to nie stać.

. Zgodnie z art. 24 k.c., osoba której dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania takiego działania, chyba że nie jest ono bezprawne. Ochrony dobra osobistego można więc żądać nawet w przypadku, gdy do jego naruszenia nie doszło, a istnieje tylko groźba, że może do niego dojść. Naruszenie nie musi polegać na zamierzonym działaniu – do naruszenia czyichś dóbr osobistych może dojść również bez intencji naruszającego, także przez przypadek. Przed takimi działaniami również można domagać się ochrony. Przykładem takiego zawinionego naruszenia dóbr osobistych byłoby np. nieintencjonalne ujawnienie danych osobowych anonimowego użytkownika serwisu internetowego.
  • 18.01.17, 09:24
    Kancelaria Windykacyjna LEX Inkasso (www.lexinkasso.com.pl) z chęcią podejmie się obsługi sprawy. Prosimy o szczegóły windykacja@lexinkasso.com.pl
  • 30.01.16, 15:49
    Inter Art S.C.
    interart@gto.pl
    Al. Armii Krajowej 66
    42-200 Częstochowa
    Województwo: śląskie
    509 521 710

Email: interart@gto.pl
    WWW :www.interart.gto.pl

Z osobą powyżej współpracowałem przy stronie
    interart.gto.pl/

Po wykonaniu zlecenia poprawek i zmian na serwerze u siebie zainstalowałem stronę u wykonawcy.
    Prace trwały około 3 dni a sprawa została zakończona 18.01.2015.

Po instalacji podałem dane do przelewu za wykonaną usługę i sumę na jaką się umawialiśmy.
    Wykonawca do tej pory nie uregulował płatności za wykonane zlecenie.
    Dodatkowo nie odpisuje na maila a kontakt tel i sms jest utrudniony.
    Na sms nie odpisuje. Zaś tel jak dzwonię z mojego numeru jest cały czas zajęty.

Jest to po prostu zwykły oszust i kłamca proszę o pomoc i ingerencję w tej sprawie.
  • 25.02.16, 16:38
    Taka sama sytuacja z Tomasz wolny strzelec
    oferia.pl/wykonawca/tomasz-wolny-strzelec/835274
    mail mojezleceniaoferia@gmail.com

NIE WYKONAŁ ZLECENIA I CAŁY CZAS MNIE ZWODZIŁ! NALEGAŁ NA SZYBKĄ WPŁATĘ ZALICZKI I DO DZISIAJ NIE ODDAŁ - W NAJBLIŻSZYM ZCSIE IDE Z TYM NA POLICJE
  • 18.01.17, 09:24
    Kancelaria Windykacyjna (www.lexinkasso.com.pl) z chęcią podejmie się obsługi sprawy. Prosimy o szczegóły windykacja@lexinkasso.com.pl
  • 27.02.16, 14:14
    Treść postu jest niedostępna.
  • 29.02.16, 21:16
    Treść postu jest niedostępna.
  • 03.03.16, 23:54
    takie uajwnianie adresów i danych osobowych to łamanie prawa. uważajcie
  • 19.04.16, 21:13
    Tu nie jest potrzebna lista oszustów tylko - w co najmniej 95% - zdrowy rozsądek. Jeśli ktoś zamieszcza ogłoszenie na określone zlecenie i dostaje 10 odpowiedzi od firm z wyceną powiedzmy 2.500-3.500 zł., a tu nagle odzywa się koleś i mówi: zrobię to panu za 500 zł, to już się powinna zaświecić lampka. I abstrahuję tu o tego, że jest to wspieranie szarej strefy. Należy postawić się na miejscu drugiej strony - czy ja poświęciłbym np 2 tygodnie na wykonanie zlecenia za 500 zł.? Jeśli ktoś proponuje taką cenę to albo jest to oszustwo, albo najzwyczajniej jest kompletnym amatorem i przyjmuje zlecenia na zasadzie uda się albo się nie uda (osobne pytanie, czy jest w ogóle pełnoletni). A zwrot ewentualnej zaliczki będzie albo i nie będzie, jak się firmie nie będzie chciało procesować. Oczywiście można też się naciąć na firmy, ale nie tylko na tym serwisie, tylko w ogóle. Jedni są rzetelni, a inni nie, co poradzisz.
    -------
    wzory cv
  • 07.06.16, 14:23
    Niestety na Oferii tak jest. Naciąłem się parę razy i pisałem do nich, by można było wystawiać opinie wykonawcom, którzy odpowiedzą na ofertą zostaną wybrani z pośród wielu a potem nie odpowiedzą nawet na ich wybranie. W takim wypadku nie możesz cofnąć wybrania osoby i całą ofertę musisz wstawiać od nowa - strata czasu. Wykonawcy na Oferii to zazwyczaj osoby, które sobie nie radzą ze zdobyciem klientów i biją eis najniższą stawką. Poziom zazwyczaj tragiczny.
    DO KILKU DOBRYCH WYKONAWCÓW - oferia nie słucha zleceniodawców, więc wy powinniście wywrzeć presje na zarządców Oferii aby tych partaczy niepoważnych wyeliminować, bo tracicie klientów przez nich. Niestety Oferia nie rozumie jak wiele osób zraża się do tego serwisu przez to. Wystarczy, że Oferia pozwoli na komentarze dla osób niepoważnych i skończy się ta patologia. Wy zyskacie więcej klientów a klienci będą zadowoleni wykonanej pracy i serwisu.
  • 15.09.16, 11:22
    Zastanawia mnie stanowisko Oferii w tych sprawach? Ktoś próbował zgłosić jegomościów?
  • 20.10.16, 20:22
    Potwierszam Tomasz Bednarek inaczej Tomasz Wolny Strzelec. Najsprawniej pobrał zaliczkę. Praca miała być wykonana w tydzień. Nie została zrobiona nigdy. Zaliczkę po miesiącach próśb i gróźb zwrócił tylko w części. Potem powiedział, że mogę sobie iść na policję. Jak go wezwą to wtedy może odda mi pieniądze. Ostrzegam przed nim
  • 22.10.16, 16:41
    Oszustów jest dużo, i tu jest spore zagrożenie dla klienta.
    Ale osobiście uważam że to iż zastał Pan/ni oszukany/oszukana - piszę tak ponieważ twój login nie wskazuje czy jesteś mężczyzną czy kobietą. Można to porównać do taki oszustów którzy maskują się nie prawdziwą nazwą.

--O czym chcę powiedzieć ?...
    Chcę powiedzieć że jak na oferia, tak na innych portalach można znaleźć oszustów wykorzystujących różne marki firm. Ja również mogę podać się np... Za Appl i sprzedać tobie sprzęt który nie istnieje.
    Tutaj chcę właśnie uświadomić że sam jesteś sobie winny, pomyśl teraz jaka firma, poważna firma nie pozostawia pełnego kontaktu, a adres e-mail ?... maliusek19@gmail.com - przecież to cuchnie ściemą na kilometr kolego. Trzeba być naprawdę ślepy żeby tego nie skumać.

Ja prowadzę biznes od kilku lat, a mój adres e-mail to imię i nazwisko.
    Kiedy daję ofertę w internecie, zamieszczam pełne dane kontaktu.
    Po prostu oszukano cię na własne życzenie.

--
    -- O biznesie i stylu Życia --
    stanislawmakowski.pl
  • 18.11.16, 18:58
    Witam.
    Na wstępie zaznaczę, że swoją wypowiedź kieruję do męża kobiety, która napisała oczerniającą mnie wypowiedź. On w dużej mierze przyczynił się do tego.
    Zacznę od tego iż nie przypominam sobie żadnej prośby o referencje.
    Gdy byłem na wstępnej wycenie prac, zostałem poinformowany o tym iż wszystkie materiały znajdują się już na miejscu i można przystępować do wykonania prac - faktycznie jakieś materiały były na miejscu.
    Podana cena została zaakceptowana i przystąpiliśmy do podpisania umowy. Najciekawsze jest to że już pierwszego dnia po podpisaniu umowy zauważyłem braki w materiałach.
    Najistotniejsze wtedy to brak gruntu jakiegokolwiek do przygotowania podłogi oraz ścian w kuchni przed ułożeniem płytek oraz brak hydroizolacji do łazienki.
    Każdy normalny Glazurnik bez tego nie powinien wykonywać prac. Myślę że zainteresowani zgodzą się ze mną.
    Co do fugi mam zdjęcia potwierdzające iż zostały wykonane.
    Na wszystkich płytkach, tj. podłoga i ściany w łazience oraz w kuchni.
    Klient wymyślał jakieś przebicia w ścianie i luksfery. Ok podałem cenę. Za drogo. REZYGNUJEMY z pomysłu.
    Następny pomysł klienta - skręcenie i montaż szafek kuchennych bez frontów.
    Zastanawianie się przez 3 dni nad wyceną prac. Informacja o tym że nie może zapłacić za to tyle na ile wyceniłem prace. Brak mojej akceptacji i koniec negocjacji.
    Wychodzi na to że coś wymyśliłem.
    Proponowałem nawet usługę malowania żeby zaradzić jakoś na przestoje w innych pracach.
    Wanny nie zamontowałem ponieważ nie zostałem poinformowany o tym że odpływ w wannie znajdować się będzie ponad 100 cm dalej niż umieszczenie go w łazience,
    a płytki ułożone na wysokość wanny! Spadku nie byłoby wcale przez to. Nie zostałem poinformowany o tym przed płytkami.
    Ale ok. Prosiłem o zakup rury odpływowej - chciałem zamontować, skuć kilka płytek nawet. Tu nagle decyzja inwestora - zmieniamy wannę z półokrągłej
    na zwykłą z odpływem z dobrej strony, aby zachować spadek i nie skuwać płytek. Tylko na tę informację czekałem blisko tydzień, co jest oczywiście potwierdzone mailem i SMS!!
    W między czasie inne prace - panele, które proponowałem wykonać żeby nie siedzieć i nie tracić czasu. Każdy chce zarobić. Co ciekawe przy zakupie "WSZYSTKICH" materiałów do wykonania zlecenia brak podkładów pod panele.
    Telefon do inwestora i jego pytanie - "A po co te podkłady, jakie mają zadanie??". Moja odpowiedź na ten temat i tekst - "To nie potrzebne, układajcie panele bez tego".
    Dobra działamy. Po kilkunastu minutach telefon (pewnie sprawdził w necie) i tekst "Dowiozę te podkłady za godzinę". Minęły 3 zanim dowiózł.
    Panele ułożone bez zadrapań i bez uszkodzeń, wykonane listwy w miarę możliwości - bo zabrakło kołków. Panele odkurzone i zmyte z pyłu. Listwy progowe założone.
    Najciekawsze że drzwi do łazienki miały dojechać dopiero na koniec sierpnia a wykonanie półki pod umywalkę było uzależnione między innymi od nich.
    Projekt na półkę wykonany tak że po wykonaniu jej zgodnie z wymiarami zabrakłoby miejsca na najmniejszą nawet pralkę.
    A o miejsce na pralkę była walka od początku. Zabudowa stelaża podwieszanego WC jak najbliżej ściany. Próbowałem doradzić inny wymiar półki lub szafkę pod umywalkę.
    Czekamy na info od projektanta znanej firmy sprzedającej materiały budowlane. Chyba miał wyrazić zgodę na zmiany projektu. Czekamy, czekamy i czekamy.
    Wracając do płytek. Te w całej łazience zostały położone do sufitu zgodnie z projektem. Tu trzeba dodać kilka słów o projekcie,
    który na każdym dostarczonym rzucie miał inne wymiary, oraz nie zgadzał się ze stanem rzeczywistym w łazience - inne wymiary pomieszczenia.
    Doradzałem, nie układanie płytek do sufitu. Ale tylko doradzałem.
    Klucza nie zagarnąłem. Dostałem go przy podpisaniu umowy i odesłałem za pośrednictwem poczty oszustowi, który nie zapłacił za zlecenie mimo to,
    że chciałem ze względu na stan jego Żony która była w zaawansowanej ciąży wykonać to zlecenie szybko i w niższej o kilka złotych cenie niż normalnie.
    W umowie zapis o wskazaniu miejsca do usuwania odpadów - wskazania miejsca mimo kilku pytań o to - BRAK.
    Całe szczęście można się dogadać z inną ekipą i odpłatnie dorzucić się do ich kontenera. Jeszcze po zerwaniu umowy chciał mnie straszyć że jakieś śmieci,
    które jeszcze nie zostały usunięte będzie usuwać na mój koszt. A mógł wskazać miejsce usunięcia odpadów i nie byłoby problemu.
    Nie oddał mi pieniędzy, które zapłaciłem za dorzucenie śmieci do kontenera innej firmy. Nie oddał również pieniędzy za zakupy jakie robiłem żeby nie czekać
    w nieskończoność na jego decyzje i sprawdzanie w necie czy to aby na pewno potrzebne.
    Wracając do początku wypowiedzi tego typka to pod nazwą "DANBART", nigdy nie była zarejestrowana żadna działalność związana ze mną lub kimś z mojego otoczena.
    Natomiast firma "Usługi Remontowo-Budowlane DREMPOL" nie istnieje od 2012 ponieważ była firmą o innym profilu niż obecna działalność.
    Najlepsze jest to że umowę wypisał nie na moją firmę której dane miał podane, tylko na osobę prywatną. Natomiast fałszywie oskarżyć próbuje firmę.
    Teraz słuchajcie Ci którzy będziecie to czytać. Każdy kto będzie chciał potwierdzić moją wersję zdarzeń może pisać PRIV na portalu i otrzyma całą masę dowodów na prawdziwość mojej wypowiedzi.
    Miałem zamieścić na forum zdjęcia z wykonanych u tego człowieka prac, ale nie zrobię tego ponieważ nie mam podpisanej zgody na upublicznienie zdjęć, a mimo to chciałbym postępować zgodnie z prawem, nie tak jak ten gość, który mnie fałszywie oskarżył nie płacąc za wykonanie prace.
    Na wszytko co napisałem mam dowody, w postaci zdjęć, poczty email oraz sms.
    A ten człowiek mimo iż klucze przesłałem mu pocztą, o czym wiedział, poszedł na Policję i oskarżył mnie o przywłaszczenie.
    Nie muszę tłumaczyć ile to latania i straconego czasu przez to. Wyjaśnienia i zeznania.
    Teraz on podlega pod art. 212 oraz 234 k.k. i art. 415 k.c.
    Przez niesamowitą szybkość tego człowieka oraz fałszywe oskarżenia straciłem zlecenie za kilka tysięcy złotych za co również należy się odpowiednia kara.
    Jest to człowiek nie szanujący budowlańców, ma się za lepszego od nas.
    Tylko czego nauczy dziecko które mu się urodzi?? KŁAMSTWA, CHAMSTWA i WYWYŻSZANIA SIĘ.
  • 02.12.16, 13:15
    Przestrzegam wszystkich przed firma Tobiasz.pro na oferii! Wyłudza zaliczke w wysokosci 50% a potem cały czas zwodzi, obiecuje...nie odbiera telefonów i nie oddzwania! Zlecenia wykonuje baaardzo powierzchownie a potem nie chce oddać pieniędzy twierdząc, że zrobił więcej niż powinien. Beszczelny typ, co na informację o możliwości zgłoszenia całego zdarzenia na policję - stwierdził, że itak sie tym nie zajmą bo o zbyt niską kwotę chodzi a sprawy ciagną się latami. Kompletny ignorant i wyłudzacz! Aha i nie chce podpisywać umowy twierdząc, że nie ma takiej potrzeby bo on 50% kwoty bierze przed wykonaniem zlecenia , a 50% po ;) żenada! Potem nie można mu nawet dodać oceny na oferii, gdyz działa to tak, że najpierw on musi wyrazić na to zgodę ;) Stąd ma same pozytywne opinie - bo tylko na te się zgadza, lub są po prostu "załatwione".
  • 18.01.17, 09:26
    LEX Inkasso (www.lexinkasso.com.pl) z chęcią podejmie się obsługi sprawy. Prosimy o szczegóły windykacja@lexinkasso.com.pl
  • 15.02.17, 19:09
    Pani eliso prosze o pilny kontakt, rowzniez zostalem oszukany
  • 20.02.17, 20:13
    Również zostałem oszukany przez FokaNaTarasie - Maciej Grudziński - zapłaciłem zaliczkę i kontakt się urwał. Proszę o kontakt: vironelos(malpa)gmail.com
  • 07.03.17, 09:36
    Szkoda, że wcześniej nie znalazłam tego wpisu. ja również zostałam oszukana. Po zapłaceniu zaliczki kontakt się urwał.
    Kontakt> ula80p@gmail.com
  • 07.03.17, 11:19
    prosze o kontakt mailowy, rowniez podobna sytuacja jak u Państwa

mkoss89[malpa]gmail.com
  • 22.02.17, 11:37
    W takich wypadkach ustawa jest bez sensu. Czyli nie można publikować danych oszustów , gwałcicieli i morderców bo ochronę gwarantuje im ustawa? A co z potencjalnymi ofiarami? Inna sprawa ze takimi wpisami można komuś na prawde zaszkodzic oczerniając bezpodstawnie
  • 24.02.17, 23:14
    Firma Gabrych produkcja mebli kuchennych. Goszcz Twardogóra. Spółka z o.o. tel. 535885120 Najnormalniejsi oszuści. Przyjeżdża niby właściciel, bo firma nie na niego. Zarząd dwie osoby, udziały 4000 PLN. Mieszkają w Oleśnicy. Ten niby właściciel robi pomiar. Umowa. I niestety zaliczka. Ja na 3000 PLN. Nie daruję. Omijać szerokim łukiem.
  • 21.04.17, 15:13
    witam, niestety nie udało mi się ominąć tej firmy i mam podobny problem. jak wygląda sprawa u państwa? udało sie odzyskać pieniądze?
  • 26.02.17, 08:59
    Nie ma jak tradycyjne spotkanie i kontakt z zleceniobiorcą. Internet staje się "niebezpiecznym" miejscem do robienia interesów. Trzeba być ostrożnym.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.