30.05.16, 23:37
Treść postu jest niedostępna.
Edytor zaawansowany
  • kolejna_naciagnieta 01.06.16, 12:50
    jesteśmy tu:
    f.kafeteria.pl/temat/f1/czy-ktos-zna-centrum-innowacyjne-dla-biznezu-i-nauki-polskie-prawoeu-dtj-sc-p_6355782/13 całe 13 stron wpisów "przerywane reklamą i rzekomym wirusem"
  • monstera_zielona 01.06.16, 15:20
    jest jeszcze drugi wątek samych "zadowolonych" f.kafeteria.pl/temat/f7/a-czy-ktos-zna-centrum-innowacyjne-dla-biznezu-i-nauki-polskie-prawoeu-dtj-sc-p_6436008

• kolejna_naciagnieta 02.06.16, 07:54
    Sprytne! Jedna literka, a jak wiele zmienia... :)
  • kinetete 02.06.16, 11:39
    Ale numer:):) Zwróćcie uwagę na wpisy, są co minutę. Oni sami ze sobą rozmawiają i nawet nie próbują tego ukryć hahahahahahahahaha
  • kinetete 02.06.16, 11:41
    monstera_zielona napisał(a):

> jest jeszcze drugi wątek samych "zadowolonych" f.kafeteria.pl/temat/f7/a-czy-ktos-zna-centrum-innowacyjne-dla-biznezu-i-nauki-polskie-prawoeu-dtj-sc-p_6436008
    >
    Niesamowite wpisy co minutę:):):) Ciekawe jak to jest samemu ze sobą gadać i nawet tego jakoś nie ukryć;) mieli mało czasu między telefonami z zastraszaniem, więc przyspieszyli;)
  • adam_911 01.06.16, 19:24
    Z uwagi na to że na kafeterii, "ktoś" celowo wstawia posty które przerywają dyskusję zapraszam tutaj. Administratorzy gazety dbają żeby takie rzeczy tu się nie działy! Wkrótce więcej szczegółów, walczymy z nimi, proszę absolutnie nic nie płacić !
  • kolejna_naciagnieta 02.06.16, 07:52
    Jasne, pozostajemy w kontakcie tutaj. Mam dość śmiesznych telefonów pani raz podającej się za pracownika, innym razem za osobę z firmy windykacyjnej i straszącej wizytą "windykatorów terenowych" albo zgłoszeniem do USkarbowego, bo wg niej "powinnam zapłacić vat z ich faktury"(??!!) - potwierdziła swoją kompetencję tym samym, ale czego się można spodziewać...
  • kolejna_naciagnieta 09.06.16, 07:40
    Heh... i w jakiś cudowny sposób zniknął wątek na Kafeterii (f.kafeteria.pl/temat/f1/czy-ktos-zna-centrum-innowacyjne-dla-biznezu-i-nauki-polskie-prawoeu-dtj-sc-p_6355782/13) , na której skrzyknęli się poszkodowani przez DTJ...
    Świat zszedł na psy (przepraszam wszystkie psy!), uczciwi dzisiaj nie mają racji bytu i prawa do obrony. Wygrywają bezczelni cwaniacy niestety.
  • kolejna_naciagnieta 09.06.16, 11:48
    Jeszcze wczoraj do godz. 15ej można było otwierać wątek... tylko po co, jak ostatnimi czasy pojawiały się głównie wpisy pracowników DTJ :)
    Trzymajmy się tutaj razem, wspierajmy i dzielmy wiadomościami :)
  • madziam023 14.06.16, 15:06
    witam serdecznie
    mam ten sam problem na domiar tego otrzymałam wezwanie do zaplaty z dodatkowa kwota 40 euro
    czy powinnam to zapłacic??
  • kolejna_naciagnieta 15.06.16, 07:42
    Różne bzdury wypisują, kalkulator odsetek jakiś chiński chyba mają... Szarpię się z nimi od początku marca, co chwila telefony z wrzaskiem na mnie(!!!), straszenie windykatorami terenowymi, kilka już wezwań do zapłaty mailem. Z doświadczenia - firmy, które świadczą usługi drogą elektroniczną, ilekroć coś u nich zamówię przez telefon, wysyłają niezwłocznie pisemną wersję zamówienia, którą w spółce musi podpisać osoba reprezentująca spółkę (wspólnik, pełnomocnik), tak wygląda prawo, ale nie wg polskieprawo.eu. Naprawdę niech przestaną straszyć, mnie np. urzędem skarbowym (bo wg tej "firmy" ja powinnam zapłacić vat z ich faktury :D Reszta komentarza myślę zbędna chyba...
    Coś autor wątku zamilkł...
  • madziam023 15.06.16, 09:31
    osobicie juz nie mam sil sie z nimi kłocic.... rowniez otrzymuje telefony z krzykami, kiedy pytam czy rozmowy sa nagrywn slsze ze to nie istotne.... czegos takiego jeszczenie widzalam...
    tylko nie wiem czy faktycznie bede zmuszona zaplacic??
  • kolejna_naciagnieta 16.06.16, 14:43
    Dziękujemy za wiadomość. Jak widać są wszechstronnie "utalentowani" :)
  • kinetete 20.06.16, 11:45
    polskieprawo, polska telewizja.. Szargają to słowo na prawo i lewo.
  • kinetete 20.06.16, 11:48
    No i powtarzając za naszym polskim Lisem.. Co z tą Polską..? Gdzie jest prawo, czy tylko na portalu z końcówką eu?
  • kolejna_naciagnieta 23.06.16, 12:20
    Czy Wy widzicie to co ja??? "Zaginął" pierwszy post...
  • kolejna_naciagnieta 28.06.16, 11:03
    To znowu ja - to musi poprawić nastrój! Polecam wspolnypozew.com/forum/group/go/gcp-krakw/argumenty-w-sdzie/304?pageSize=20&pageIndex=1
    3 strony pasjonującej lektury :) Nauczona doświadczeniem, skopiowałam wszystko z tych 3 stron - żeby znowu, w cudowny sposób nie wyparowało :) A i jeszcze jedno, najważniejsze GCP=DTJ.
  • kinetete 28.06.16, 11:38
    USTAWA z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną.1)

(Dz.U. z 2002 Nr 144, poz.1204)

Art. 7. Usługodawca zapewnia działanie systemu teleinformatycznego, którym się posługuje, umożliwiając nieodpłatnie usługobiorcy:

1) w razie, gdy wymaga tego właściwość usługi:
    a) korzystanie przez usługobiorcę z usługi świadczonej drogą elektroniczną, w sposób uniemożliwiający dostęp osób nieuprawnionych do treści przekazu składającego się na tę usługę, w szczególności przy wykorzystaniu technik kryptograficznych odpowiednich dla właściwości świadczonej usługi,
    b) jednoznaczną identyfikację stron usługi świadczonej drogą elektroniczną oraz potwierdzenie faktu złożenia oświadczeń woli i ich treści, niezbędnych do zawarcia drogą elektroniczną umowy o świadczenie tej usługi, w szczególności przy wykorzystaniu bezpiecznego podpisu elektronicznego w rozumieniu ustawy z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym (Dz. U. Nr 130, poz. 1450),
    2) zakończenie, w każdej chwili, korzystania z usługi świadczonej drogą elektroniczną.
  • kinetete 28.06.16, 12:44
    Podpunkt b jednoznaczną identyfikację stron usługi świadczonej drogą elektroniczną oraz potwierdzenie faktu złożenia oświadczeń woli i ich treści, niezbędnych do zawarcia drogą elektroniczną umowy o świadczenie tej usługi, w szczególności przy wykorzystaniu bezpiecznego podpisu elektronicznego w rozumieniu ustawy z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym (Dz. U. Nr 130, poz. 1450),

Widzieliście albo mieliście uprawnienia Pani T.Cz. do zawierania umów od strony spółki?? Jesteście pewni, że rozmawialiście z osobą uprawnioną?

Pozdrawiam wszystkich oszukanych. Trzeba być czujnym...
  • kinetete 28.06.16, 12:54
    Kolejna naciągnięta- dziękuję za to co znalazłaś- jest tam jeszcze coś co wyciągnę tu na forum Sąd stwierdził i pouczył orły z GCP, że:
    1. wysłanie formularza do GCP to nie jest forma zawarcia umowy znana polskiemu prawu cywilnemu,
    2. wydruki stron internetowych, w tym logów internetowych nie stanowią dowodów, gdyż nie są dokumentami w postępowaniu cywilnym,
    3. przesyłana analiza, zresztą prywatna bez wskazania osoby sporządzającej, także nie stanowi dowodu w postępowaniu cywilnym,
    4. to na GCP spoczywa obowiązek dostarczenia do sądu dowodów potwierdzających , że faktycznie umowa została zawarta - a nie, że to my mamy udowadniać swoją niewinność.

Po otrzymaniu treści orzeczenia z sądu kierownictwo GCP zaczęło mówić ludzkim głosem - czy już teraz wiecie dlaczego.
    W tej chwili orły z GCP nie mogą już twierdzić, że są nieświadomi swojego przestępczego postępowania. To co robią nie mieści się w ramach polskiego prawa cywilnego - tak stwierdził sąd. Natomiast zdecydowanie ich postępowanie mieści się w odpowiednich przepisach kodeksu karnego.
    Stąd pytanie: - czy złożyłaś zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa przez kierownictwo i pracowników GCP?
    Pozwolę sobie jeszcze raz powtórzyć. Radzę na pisma GCP nie odpowiadać, nie wchodzić w żadne układy, negocjacje. Nie przyjmować żadnych propozycji. Nie odsyłać żadnych pism. Nie rozmawiać również telefonicznie. Nie odpowiadać na e-maile. Zdecydowanie zbierać dowody, dokumenty - mogą się przydać.
    Zwracam jeszcze raz uwagę na poniższe uzasadnienie sądu. Ma ono znaczenie nie tylko w mojej sprawie. Treść tego uzasadnienia może być wykorzystana z powodzeniem w innych sprawach z GCP. Stwierdzenia sądu maja charakter bardziej ogólny i uniwersalny.
    To treść postu IBART. Pamiętajmy że GCP TO TERAZ Polskieprawo.eu
  • kolejna_naciagnieta 28.06.16, 13:18
    Pani T. jest mądrzejsza od sądów, a fragmenty ustaw cytuje z pominięciem istotnych wyrazów :) Ot polskieprawo.eu :) Koń umiera ze śmiechu :)
    Trzymajmy się!
  • bielm 28.06.16, 14:56
    Dziękuję, ja też skopiowałam całą treść bo na Kafeterii usunęli wątek i polskieprawo.eu samo sobie tam słodzi jakie jest cudowne i wspaniałe. Nie wiem kto może zachwycać się tym, że został oszukany biały dzień.

--
    [img]http://www.suwaczek.pl/cache/14039381de.png[/img][/url]
  • iwabin 14.03.19, 12:01
    Witam, mam podobny problem w z tymi naciągaczami - obecnie działają pod nazwą Serwis Informacyjny Polskiego Prawa (SIPP). Proszę o przesłanie kopii tych 3 stron na mój e-mail: iwona.binerowska@op.pl. Bardzo dziękuję za pomoc!
  • kpm33 27.07.19, 16:42
    Dzień dobry, też poproszę o kopię tychże stron - serdecznie dziękuję za pomoc: 86paulinawiktoria@gmail.com
  • bielm 28.06.16, 14:58
  • piterski 08.01.19, 07:02
    Witam. Moją żonę też zbajerowali. Czy mógłbym otrzymać tekst tych 3 stron z wspólnegopozwu? Mój email: szmaciak_69@yahoo.co.uk
  • sebolek12 05.04.19, 17:22
    Ja również poproszę!!
    mail: sebolek12@wp.pl
  • jerzy.kolarski 28.04.19, 14:06
    Witam, czy mogę prosić o te 3 strony na adres: jerzy.kolarski@interia.pl, Właśnie dostał mąż fv nba 1599 zł, i wygląda na to, że jest kolejnym naciągniętym. Nie wiem, czy zgłaszać na Policję, bo rozumiem, że próbarozmowy z tą firmą jest daremna

• karolinuska1977 10.05.19, 14:37
    wyślijcie i do mnie te 3 strony kkuna@poczta.onet.pl. Dziękuję
  • oszuk1 28.05.19, 10:58
    Ja również potrzebuję ten wspólny pozew: anitagubin@wp.pl. Z góry dziękuje
  • grzegorz81 13.06.19, 13:43
    Witam. Do mnie dzwonią cały czas z tej firmy tez dostałem fakturę na prawie 1600zl. Czy płacić? Jeśli można tez poproszę o te 3 strony. Dziękuje
    Grzbanchor@gmail.com
  • alicja.swiderska75 30.05.19, 12:01
    Witam, Ja również zostałam naciągnięta, potrzebuje waszego doświadczenia jak wyszliście z tej sytuacji alicja.swiderska75@gmail.com Z góry dziękuję za pomoc.
  • ingusia 03.07.19, 15:08
    Równiez zostalam oszukaną.poprosze o jakas pomoc
  • bajka01 06.06.19, 16:38
    Uwaga na Polskieprawo.eu
    Dzień dobry , jestem również oszukana i szukam pomocy m.kifer@op.pl
  • oszukana03 13.06.19, 14:21
    Witam, również zostałam oszukana, proszę o przesłanie zgromadzonych dokumentów na eda_domagala@interia.pl
  • heloll 29.06.16, 10:38
    Co jakiś czas zostaje automatycznie wylogowany i pojawia się tylko kod "+"||n%$8><Y @?#@#I0??\?4???4I??$m?d??]?-?2m?TI?U?@1?P?=(&¤"? n?_{H],???n ???????=9yw|???S***]???(/&¤#}?{?'7'????F73I? itd... Używam najnowszej przeglądarki Firefoxa, problem tylko występuje na tym portalu, korzystam z filmwebu od 2006 roku i pierwszy raz coś takiego mi się zdarza. Gdzie leży problem? Strasznie przeszkadza w normalnym korzystaniu z portalu. Pozdrawiam. Rafał
  • heloll 29.06.16, 11:38
    Boisz się, że linie lotnicze zgubią twoją torbę? Cały bagaż spakuj i wyślij w wielu niewielkich paczkach, na pewno nie zgubią WSZYSTKIEGO!
  • kolejna_naciagnieta 29.06.16, 13:12
    heloll >>> to chyba ktoś od nich... dwa wpisy i dwa nie na temat :/
  • bielm 29.06.16, 23:18
    Tu jest sporo opinii na ich temat i jedna lepsza od drugiej, chyba jeszcze nie zdążyli tego opanować najgorszapraca.pl/opinie/instytut_gcp___krakow/103739?p=3

--
    [img]http://www.suwaczek.pl/cache/14039381de.png[/img][/url]
  • candied 01.07.16, 12:10
    Nie używajcie słów typu "oszust" "naciągacz" itd, bo bez wyroku, to może być pomówienie. Trzeba opisać wiernie sytuację. Wtedy nie kasują:)
  • kinetete 04.07.16, 11:19
    W jakich czasach przyszło nam żyć, że nie można rzeczy nazywać po imieniu zanim nie zadecyduje sąd.. Kiedyś jak ktoś kradł i to w biały dzień to uciekał i był nazwany złodziejem. Teraz jak ktoś kradnie, okradziony musi prosić o pozwolenie nazwania rzeczy po imieniu.. Już wcale nawet nie mówię o wyroku.
  • candied 04.07.16, 22:32
    Też mnie to irytuje, ale akurat te fragmenty prawa są w kodeksie od dawna. Po prostu kiedyś były inaczej interpretowane. Zresztą starczy dobrze opisać i i tak wiadomo o co chodzi.
  • gosc.z.31.03.2016 14.07.16, 11:29
    ja też na kafeterii pisałam ale cóż zlikwidowali, znalazłam w jakichś starych wydrukach 2 strony z pierwotnej kafeterii jak sprawdziłam z obecną to tego miesiąca wcale nie ma. Byłam na policji złożyłam zawiadomienie, teraz zażalenie do sądu i czekam co bedzie dalej
  • mentore 14.08.16, 13:25
    Wszystkich, którzy uważają, że zostali oszukani przez tę firmę zapraszam na forum na portalu wspolnypozew.com.
    Link:
    wspolnypozew.com/forum/group/go/polskieprawoeu/centrum-innowacji-dla-biznesu-i-nauki-polskieprawo/724/?pageSize=20&pageIndex=1
  • mentore 14.08.16, 13:44
    Zapraszamy wszystkich, którzy uważają, że zostali oszukani przez firmę polskieprawo.eu na forum na portalu wspolnypozew.com.
    Link:
    wspolnypozew.com/forum/group/go/polskieprawoeu/centrum-innowacji-dla-biznesu-i-nauki-polskieprawo/724/?pageSize=20&pageIndex=1
  • heloll 08.09.16, 09:22
    Kawa może spowodować, że spodnie będą wyglądały jak nowe. Wetrzyj ją w swoje stare dżinsy i umów się z rodzicami na obiad. Oni kupią ci nowe spodnie.
  • joarch1 23.08.16, 19:23
    WItam, podobna sytuacja jak przy aferze z "majtkami"- również naciągacze.... polskie prawo.eu ho ho,ale polskie, tak jak to eu. Jutro ma dzwonić pracownica, no nie wierzę, aby wyjaśnić tą sprawę, a cała korespondencja to mail w spamie- i list z fakturą.
  • kolejna_naciagnieta 28.09.16, 12:49
    No i jak po rozmowie?? Mnie się już kręci w głowie o tych ich prób "ugody"... Tak jak pisałam wcześniej, już nawet nie wiem ile wezwań do zapłaty, w sierpniu kontakt telefoniczny i zaraz mailowy, bo już nic na gębę, że schodzą z ceną do 200zł. i zamykają sprawę :) Nie wiem dlaczego do 200, a nie do 0,01 lub 0,00 :) Teraz propozycja nie do odrzucenia - albo raty na całość, albo jednorazowo na jakąś kwotę 800 ileś złotych... Komedia. Nie wiem, chyba już nie kontrolują sytuacji i nie pamiętają co komu proponują. Masakra...

I tak jeszcze jedna refleksja... Latamy jak koty z przysłowiowym pęcherzem po całym internecie (mam na myśli link do strony "wspólny pozew" poniżej), jakby tutaj nie można było kontynuować.
  • veronique4 16.11.16, 01:23
    Wtedy w grudniu 2015 bardzo pomogło mi forum na kafeterii, gdzie ludzie pisali, że nie zapłacili i dostali w końcu fakturę korygującą. Oni chyba nikogo tak naprawdę nie podali do sądu. "Zarabiają" na tym, że zawsze znajdzie się ktoś, kto zapłaci, aby mieć święty spokój.
  • kolejna_naciagnieta 18.11.16, 10:47
    Dokładnie tak, jestem po .... nie wiem już ilu telefonach, wezwaniach do zapłaty, odrzuceniu mojego oświadczenia... trzech pismach o obniżeniu faktury, ale trwam przy swoim :-) Teraz po kolejnym telefonie od trzeciego już windykatora terenowego, dostałam przedsądowe wezwanie do zapłaty :-) Myślą, że się przestraszę ;-) Pozdrawiam :-)
  • prawo.praktyka 27.11.16, 20:55
    witam, ja też zostałem wprowadzony w błąd, ale już sprawę załatwiłem:) akurat trafili na prawnika (w mojej firmie) i w odpowiedzi na wezwania do zapłaty poszło fajne stanowcze pisemko do nich z konkretnymi argumentami i przepisami, po czym dali sobie spokój.... chociaż dobrze by też było jak by skierowali sprawę do sądu, Sąd mógłby zając stanowisko w takiej sprawie i wyrazić stanowisko
  • elektron83 27.11.16, 21:08
    podaj wzór tego pisma jak możesz też może skorzystam
  • marekkkk 26.03.19, 15:22
    czy ja tez moge prosić o pismo rembudd@wp.pl
  • mikeda72 29.11.16, 15:48
    Czy mogę prosić o wzór pisma na prywatnego maila?
  • mikeda72 29.11.16, 15:49
    mikeda72@gazeta.pl
  • malgorzatalab 02.08.18, 12:41
    witam, czy sprawa została załatwiona, bo mąż kilka dni tmu otrzymał fakturę na 1500 zł. Sprawdzaliśmy i rzeczywiście i jest sms potwierdzający zgodę na dostęp do strony serwisu tylko, że mąż nie pamięta, żeby takiego smsa wysyłał. Też chcemy dać sprawę do adwokata.
  • asiulka1 10.09.18, 14:19
    Czy mogłabym dostać również takie pismo?
  • ingusia 03.07.19, 15:14
    Czy sprawa się skonczyla? Proszę o inf man ten sam problem
  • bab99 10.01.19, 11:03
    również proszę o wzór pisma julbbk@aol.com

z góry dziękuję
  • naiwny2019 21.01.19, 19:23
    Witam, czy ja również mógłbym prosić o wzór takiego pisma...wojtas111@poczta.onet.pl
  • olga70 12.02.19, 23:31
    Czy jest szansa żeby otrzymać takie pismo??
  • madzia9939 14.02.19, 16:30
    proszę o wzór pisma, m.gordzijewska@onet.pl
  • sebolek12 05.04.19, 17:33
    Dzień dobry!
    Również dałam się nabrać, potrzebuję pomocy, czy mógłby Pan wysłać wzór pisma, o którym Pan pisze?
    adres mailowy: sebolek12@wp.pl
    Będę bardzo wdzięczna.
  • karolinuska1977 10.05.19, 14:34
    mógłbyś do mnie wyslać to pismo. Poproszę kkuna@poczta.onet.pl
  • lugiowiec 16.05.19, 00:35
    Bardzo proszę również o wzór pisma. lugiowiec@op.pl
  • alicja.swiderska75 30.05.19, 12:12
    Ja również proszę o wzór pisma jeśli to możliwe alicja.swiderska75@gmail.com
  • bajka01 06.06.19, 16:40
    podaj inf. dotyczące tego pisma
  • mikeda72 29.11.16, 16:50
    Czy udało się uwolnić od pp.eu??
  • kolejna_naciagnieta 02.12.16, 12:21
    Jeszcze nie :-) Ale już nie wiedzą czego się chwycić :-) Przedsądowe wezwanie do zapłaty, inf. o sprzedaży długu, za chwilę normalne wezwanie do zapłaty... i tak w kółko :-) Żal mi ich...
    UWAŻAJCIE: mogą przysłać "potwierdzenie salda" - nie odsyłać, nawet z dopiskiem niezgodne.
    Trzymajmy się dalej, pozdrawiam :-)
  • caroline8421 13.08.18, 09:15
    Ja też chciałabym otrzymać wzór takiego pisma, czy ktoś mi pomoże i prześle??????
  • malgorzatalab 13.08.18, 12:03
    Czy otrzymała Pani wzór pisma?
  • cezp 04.09.18, 01:21
    Ludzie dorośnijcie. Jak nie podpisaliście czegokolwiek papierowo to nie jest ważne. Gdzie na papierze, że był okres testowy, a później trzeba zrezygnować i podpisaliście to ? No nie, bo niczego takiego nie optymaliści. To PIERWSZE co wysyła w kosmos taką umowę. Po DRUGIE. Ściągamy programik do nagrywania rozmów. Informujemy nagabywacza, że go nagrywamy, oczywiście nagrywamy i mamy w razie czego dowód dla policji, sądu. Po TRZECIE. Jeżeli ktoś dzwoni i próbuje wam coś wmówić, wyciągnąć pieniądze to jest to jak wyłudzenie na wnuczka, na policjanta etc. Wystarczy nagrać i zgłosić jako nękanie i próbę oszustwa. Po CZWARTE Jak mówię, że wpiszą Was do BIG, to guzik prawda. Żeby kogoś tam wpisać trzeba mieć 1. podpisaną umowę (tego nie mają) 2. Minimum dwa wezwania do zapłaty oparte o taką umowę (nie ma takiej możliwości) 3. Udokumentowaną próbę negocjacji 4. Postanowienie sądu (nie ma takiej możliwości) Po PIĄTE Jak tak do was dzwonią to nie ma co dyskutować, czy słuchać gróźb i się bać się, trzeba powiedzieć prosto "OK czekam na pozew sądowy, niech sąd określi wysokość roszczenia." etc. I tu klops, bo sąd nie przyjmuje dokumentów, umowy parafowanej przez jedną stronę. PO SZÓSTE Broń boże płacić. Dlaczego ? Bo w polskim prawie jest tak, że zapłacisz złotówkę to przyjmuje się, że całe roszczenie jest zasadne- dotyczy szczególnie roszczeń przedawnionych. PO SIÓDME. Jak Cię nękają to postrasz ich nagraniami, policją, a najlepiej dodaj ich nr tel. do blokowanych i po zabawie
  • sylwia7611 17.10.18, 16:19
    Napisałam. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

--
    [url=http://lilypie.com][img]http://tnij.org/i457[/img][/url][url=http://lilypie.com][img]http://tnij.org/84jjqw0[/img][/url]
  • sylwia7611 17.10.18, 16:21
    Napisałam na mesangerze. Pozdrawiam

--
    [url=http://lilypie.com][img]http://tnij.org/i457[/img][/url][url=http://lilypie.com][img]http://tnij.org/84jjqw0[/img][/url]
  • asiulka1 27.11.18, 13:48
    Mam ten sam problem, wydzwaniają z firmy windygacyjnej i chcą iść na ugodę, co mam robić, czy jest jakieś wyjście z tej sytuacji?
  • guska74 03.01.19, 19:52
    Czy udało się Pani pozyskać jakiekolwiek informacje na temat tego, jak dalej postępować w tej sprawie?
  • kamil.obracaj 06.11.18, 17:04
    Witam, mam identyczny problem. Czy prawnik w jakiś sposób Panu pomógł?
  • asiulka1 28.11.18, 16:11
    Xzy ma Pan jakąś inf. jak z tego wybrnąć?
  • asiulka1 27.11.18, 13:50
    Czy uzyskał Pan jakąś pomoc?
  • malgorzatalab 02.12.18, 17:41
    czy potwierdzał pan coś smesem?
  • kyzoo 08.12.18, 00:42
    Witam. W sprawie osób mających problem. Portalem ABC prawo proszę o kontakt mailowy kyzo@interia.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka