Dodaj do ulubionych

a może pozew?

19.07.16, 10:44
Dzień dobry,
Telemarketer mnie oszukał. Poinformował iż po 14 dniach będą się ze mną kontaktować w celu opinii i dalszej współpracy. Nikt się do mnie oczywiście nie odezwał. Mam masę pracy i nie pamiętałam o jakimś tam portalu który miałam przetestować. Dzisiaj do mnie dzwonią o opłatę!!! To jest Oszustwo, naciąganie i wyłudzanie danych. Proszę wszystkich poszkodowanych byśmy złożyli pozew zbiorowy - przeciwko tej firmie. Tak nie może być!!! Czasy barbarzyństwa już minęły! proszę o kontakt asiasw12@wp.pl
Edytor zaawansowany
  • 03.08.16, 14:44
    Witam, właśnie zostałam wrobiona przez polskieprawo.eu. Oczywiście, jak pozostałych przeprowadziła mnie telefonicznie pracownica. Nie zapłacę !
  • 10.08.16, 17:18
    jak czujesz się oszukana, to może zgłoś to na Policję?
  • 14.08.16, 11:25
    Zapraszam wszystkich którzy uważają że zostali oszukani przez Centrum Innowacji Dla Biznesu i Nauki Polskieprawo.eu DTJ S.C.

Do portalu:
    wspolnypozew.com/forum/group/go/polskieprawoeu/centrum-innowacji-dla-biznesu-i-nauki-polskieprawo/724/?pageSize=20&pageIndex=1
  • 05.09.16, 09:56
    UWAGA to forum założył pracownik tej firmy ,aby mógł monitorować jakie działania czynią potencjalni poszkodowani,wlasnie zostałem z niego usuniety za to iz zadawalem mu nie wygodne pytania!!!!Ludzie bądźcie czujni !!!!
  • 13.09.16, 21:13
    LACOTAON lub jak kiedyś przedstawiałeś się na forum LACOTA kto ci uwierzy w te brednie!
    Wystarczy przeczytać, co gość pisze na tym forum żeby się zorientować, że bredzisz. Zwyzywałeś gościa jak ostatni burak, bo zwrócił wam z oszukaną88 uwagę, że zaśmiecacie forum nieprawdziwymi informacjami no to cię wywalił. Sami jesteście razem z nawołującą do kretyńskich pomysłów niby oszukaną88 pracownikami polskieprawo.eu.
    Jakie ty masz dowody, że gość tam pracuje to? Bo jeśli tylko ten, że cię wywalił z grupy po wprowadzałeś ludzi w błąd i zachowałeś się jak burak to marny dowód.
  • 14.08.16, 13:31
    asiasw12 napisał(a):

> Dzień dobry,
    > Telemarketer mnie oszukał. Poinformował iż po 14 dniach będą się ze mną kontakt
    > ować w celu opinii i dalszej współpracy. Nikt się do mnie oczywiście nie odezwa
    > ł. Mam masę pracy i nie pamiętałam o jakimś tam portalu który miałam przetestow
    > ać. Dzisiaj do mnie dzwonią o opłatę!!! To jest Oszustwo, naciąganie i wyłudzan
    > ie danych. Proszę wszystkich poszkodowanych byśmy złożyli pozew zbiorowy - prze
    > ciwko tej firmie. Tak nie może być!!! Czasy barbarzyństwa już minęły! proszę o
    > kontakt asiasw12@wp.pl

Zapraszam wszystkich którzy uważają że zostali oszukani przez Centrum Innowacji Dla Biznesu i Nauki Polskieprawo.eu DTJ S.C.

Do portalu:
    wspolnypozew.com/forum/group/go/polskieprawoeu/centrum-innowacji-dla-biznesu-i-nauki-polskieprawo/724/?pageSize=20&pageIndex=1

• 05.09.16, 09:45
    witam ja tez zostalem oszukany ,do tego wszystkiego administrator wspolnypozew jest pracownikiem tej firmy ,na ppoczatku kasowal moje nie wygodne posty ,pozniej jak zacząlem zadawac nie wygodne pytania to mnie wurzucil z forum,UWAGA NA NICH WSZYSTKICH
  • 13.09.16, 21:14
    lacotaon napisał(a):

> witam ja tez zostalem oszukany ,do tego wszystkiego administrator wspolnypozew
    > jest pracownikiem tej firmy ,na ppoczatku kasowal moje nie wygodne posty ,pozni
    > ej jak zacząlem zadawac nie wygodne pytania to mnie wurzucil z forum,UWAGA NA N
    > ICH WSZYSTKICH

LACOTAON lub jak kiedyś przedstawiałeś się na forum LACOTA kto ci uwierzy w te brednie!
    Wystarczy przeczytać, co gość pisze na tym forum żeby się zorientować, że bredzisz. Zwyzywałeś gościa jak ostatni burak, bo zwrócił wam z oszukaną88 uwagę, że zaśmiecacie forum nieprawdziwymi informacjami no to cię wywalił. Sami jesteście razem z nawołującą do kretyńskich pomysłów niby oszukaną88 pracownikami polskieprawo.eu.
    Jakie ty masz dowody, że gość tam pracuje to? Bo jeśli tylko ten, że cię wywalił z grupy po wprowadzałeś ludzi w błąd i zachowałeś się jak burak to marny dowód.
  • 05.09.16, 16:00
    oszukana88 , 05-09-2016 15:31
    :) a więc: do WSZYSTKICH POSZKODOWANYCH przez polskieprawo.eu :
    w związku z art. 108 o podatkach Vat chciałabym prosić wszystkich pokrzywdzonych o kontakt z URZĘDEM KONTROLI SKARBOWEJ ul. Władysława Łokietka 20 Kraków nr tel: 122992100 celem ustalenia przez w/w Urząd czy za faktury wystawione do początku działalności firmy do dnia: 30.07.2016r firma: CENTRUM INNOWACJI DLA BIZNESU I NAUKI POLSKIEPRAWO.EU DTJ.Spółka Cywilna 30-383 Kraków ul. Lubostroń 23/3 Nip:6762489238 Regon:361665116 odprowadziła podatek i vat. Wszelkich informacji na temat jak to zrobić bardzo chętnie udzielają pracownicy UKS-u pod tym numerem:12-299-21-00
  • 13.09.16, 21:15
    Proponowane przez [oszukaną88] zgłoszenie do kontroli skarbowej jest bardzo ryzykownym i niebezpiecznym zagraniem.
    Odradzam takich manewrów, można ściągnąć na siebie samego taką kontrolę. Piszą bardzo dużo na ten temat w Internecie. Nie wiem czy słyszeliście o kontroli krzyżowej. Skarbówka kontrolując przedsiębiorcę może zażądać od jego kontrahentów wglądu do dokumentów, które dotyczą wzajemnych transakcji. Chodzi o sprawdzenie, czy to, co wynika z dokumentacji kontrolowanego podatnika, ma odbicie w dokumentach, którymi dysponują jego kontrahenci. Urzędnicy nie potrzebują szczególnego upoważnienia do przeprowadzenia kontroli krzyżowej. Także nie fajna sprawa :(

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.