Dodaj do ulubionych

Cyfrowy Polsat / router

08.04.17, 13:13
Dzień dobry!
Mam pytanie od laika, więc proszę o wyrozumiałość.
Korzystam z internetu z Cyfrowego Polsatu. Do tej pory działał on na zasadzie modemu Huawei podłączanego do gniazda USB do laptopa. W nowym domu chciałabym router. W punkcie Cyfrowego Polsatu przy przedłużaniu umowy powiedziano mi jednak, że przy okazji wymiany sprzętu i przekazania routera z ich strony, koszt miesięczny wzrośnie.
Moje pytanie brzmi: czy jeżeli kupiłabym taki router osobno, np. na allegro, to mój modem czy też karta SIM będzie z tym routerem działał? Cenowo by mi się to opłacało, lecz moja wątpliwość wynika z faktu, że telewizja Cyfrowego Polsatu działa w taki sposób, że karta jest przypisana do konkretnego dekodera i na innym nie zadziała. Czy podobnie jest z internetem, czy jednak mój internet na dowolnie kupionym routerze będzie działać?
Może ktoś z Państwa ma jakieś doświadczenia w tym zakresie.
--
Uroczyście przysięgam, że knuję coś niedobrego...
Edytor zaawansowany
  • 08.04.17, 19:17
    Może być dowolny ruter, oczywiście z obsługą modemów mobilnych via USB lub z wbudowanym takim modemem (z gniazdem SIM).
  • 08.04.17, 20:30
    Super, dziękuję :)

--
  • 19.04.17, 16:41
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • 19.04.17, 16:48
    Nie. Jestem bardzo zadowolona.
    Potrzebuję internetu, z którego mogę korzystać i w domu, i na wylocie, że tak powiem. Poza tym opłaca mi się ten internet w pakiecie z tv. Telewizję zaś muszę mieć z polsatu z uwagi na szczególne wymagania co do pakietu kanałów. W tym, który linkujesz nie ma najważniejszych dla mnie.

--

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.