Dodaj do ulubionych

Własna strona www

19.05.17, 11:51
Chciałbym coś zmienić w wizualnym odbiorze swojej strony www, do tej pory współpracowałem z firmą kumpla, ale jakoś ich nowe propozycje mnie nie przekonują, potrzebuję świeżego spojrzenia w branży na stare problemy, chciałbym żeby strona była dostosowana mobilnie, pomysł na branding już mam ale kilka firm z którymi miałem przyjemność wymienić myśli nie czuje mojego klimatu. Może macie jakieś dobre doświadczenia z freakami z branży, którzy dobrze czują też sem adw? z góry dziekuję za podpowiedzi
Edytor zaawansowany
  • 20.05.17, 18:09
    kurcze, a myslalam, ze tylko ja mam taki problem ostatnio... tez mam problem z obecną firmą, która się tym u mnie zajmuje, czytałam tyle fajnych opinii o firmach, ale jakos nie zapisałam nazw i nie mogłam już później do tego dotrzeć. Też mi zależy na czymś świeżym, z nowoczesnym i młodym spojrzeniem. Chętnie też się dowiem :)
  • 02.07.17, 21:17
    Proszę mi doradzić. Mam sklep internetowy i chcę przenieść go do innego hostingu, ponieważ z obecnego jestem całkowicie nie zadowolony. Znalazłem w internecie tą firmę hostovita.pl/ . Piszą, że mają dobrą reputację, całodobowe wsparcie techniczne i są już nie pierwszy rok na rynku. Ktoś już współpracował z nimi?
  • 27.09.17, 21:07
    Czy w WORPRESIE można tworzyć stonę bez hostingu i adresu strony. Na obecną chwilę nie posiadam a zależy mi aby już wybrać szablon i wpisać niezbęden informacje a dopiero pźóniej opublikować stronę. Jest tak amożliwość? Gdzie i w jaki sposób mogę to zrobić?
  • 01.10.17, 11:38
    Tak można.
    Wszędzie można, tylko potem płacisz znacznie więcej kasy na wypozycjonowanie i pełną funkcjonalność.
    Mnóstwo jest serwisów, które kuszą tylko po to, aby włożyć jakiś wysiłek, którego potem szkoda zaprzepaścić. Tak więc np. po roku czasu rzecz może kosztować 500 zeta rocznie.

Domeny, hosting możesz mieć za FREE również u nas. Natomiast realnie jest to wydatek 80 zł brutto za rok.
    Poczytaj u nas na stronie reklamy-Arek , + masz zaklepaną indywidualną pomoc.

--
    reklamy-arek.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.