Dodaj do ulubionych

Torpedo.com.pl nie działa.

30.06.17, 19:59
Chciałem wejść na torpedo.com.pl (najszybszy program do ściągania plików) ale nie działa. Dokonałem deinstalacji i chciałem go ściągnąć i też nie można go ściągnąć. Co się dzieje?
Edytor zaawansowany
  • 01.07.17, 14:16
    Zgadza się, nie można też jego wykasować.
  • 02.07.17, 23:57
    można wykasować. sama odinstalowałam, bo program nie chciał się połączyć z bazą danych, ale nigdzie nie mogę znaleźć linku do pobrania go na nowo. co z wykupionym transferem ? ehhh
  • 08.07.17, 16:54
    Też mam ten problem. Miałam wykupione dużo transferu i wszystko przepadło?
  • 09.07.17, 23:59
    Zamknęli pewnie serwer z wiadomych względów. Przeinstalowanie nic nie da. Usuwa się łatwo za pomocą choćby Uninstall Tool. Miałem instalkę zgraną na twardy dysk, więc wgrałem jeszcze raz. Próbowałem też zmienić swój adres IP. Nic nie pomaga. I tak od ładnych kilku dni. Raczej nie wierzę w reaktywację...
  • 14.07.17, 13:25
    Z jakich względów zamknęli?
  • 17.07.17, 23:20
    Nieprzestrzeganie praw autorskich itp.
  • 20.07.17, 13:46
    Jeden z internautów lub internautek napisał(a), że torpedo.com,pl jest na sprzedaż.
  • 25.07.17, 14:41
    Torpedo wystawili na sprzedaż strona jest do kupienia za 3800

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.