Dodaj do ulubionych

Mozilla Thunderbird- niemożliwość odioru i wysłani

15.08.17, 13:46
Witam nic nie zmieniałem w ustawieniach programu pocztowego Mozilla Thunderbird a od kilku dni nie mogę ani odbierać ani wysyłać wiadomości.
Mam dwa konta w tym programie, z tym drugim nie ma problemów.
A w tym pierwszym przy próbie wysyłki pojawia się komunikat:"Wystąpił błąd podczas wysyłania wiadomości.Serwe rpocztowy wysłał nieprawidłowe powitanie.Cannot connect to SMTP serwer 212.85.96.51 (212.85.96.51:587) connect error 10060"
a przy próbie odbioru wiadomości komunikat: "Wystąpił błąd z serwerem pocztowym POP.3,Odpowiedż serwera poczty post.pl: OK"." Nie jestem informatykiem,o co tu chodzi i co mam zmienić (poprawić) aby to działalo)- od 4 lat nie było problemu.....
Edytor zaawansowany
  • 15.08.17, 20:44
    Sprawdź, czy twoja konfiguracja jest zgodna z opisem.
    Spróbuj przejść na połączenia szyfrowane.
    pomoc.home.pl/baza-wiedzy/konfiguracja-programu-pocztowego-mozilla-thunderbird
  • 23.08.17, 11:30
    Choć to może zabrzmi głupio, to u mnie sprawdziło się odinstalowanie Thunderbirda i zainstalowanie Thunderbird Portable...
  • 23.08.17, 11:31
    Aj, teraz się doczytałam. Jeżeli logujesz się przez POP3 to musisz przy nazwie serwera zmienić z SMTP na POP3 i problem rozwiązany :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.