Orange - internet bezprzewodowy Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
        • Gość: henryk IP: *.centertel.pl 07.11.11, 21:18
          internet bezprzewodowy w orange to lipa - połączenia brak a czas bije-chciałem zamienić niestety,wiedziały gały co brały i tak zostałem ożeniony nawet bez możliwości próby -niestety zostało jeszcze rok próby i nerw -----z poważaniem
          • Gość: rycho IP: 31.61.4.* 16.12.11, 16:34
            To epoka kamienia łupanego. Na reklamy wydają masę pieniędzy. Jak złapią nowego klienta to im wisi koło dupy. Nawalony modem normalna firma wymienia od ręki. W tej chwili minął miesiąc od reklamacji/chiński huawai/ i się jeszcze nie odezwali.Po 14 dniach niech mnie w dupę pocałują. Zmieniłem operatora.
            • Gość: Fen IP: *.play-internet.pl 23.10.13, 12:56
              Taka sama lipa to internet bezprzewodowy z Playa. Mam 2GB, a podstrony otwierają się po upływie 3 minut. Za niebawem oleję ich totalnie. Niech robią w konia innych
          • Gość: OSZUKANA IP: 79.162.79.* 06.04.12, 12:42
            INTERNET ORANGE FREE miał mnie kosztować ok 40 zł a dostałam rachunek gdzie napisana wysokość abonamentu wynosi 120ZŁ!!!!!!!!!! nie wiadomo skad przychodza dziwne kwoty rachunków nie wiem o co chodzi miał być internet z wysokością 4GB TRANSFERU
          • Gość: Daria IP: *.cdma.centertel.pl 02.05.13, 19:49
            Jeśli chce się zmarnować pół życia na czekanie aż załaduje się strona to Orange jest idealne.
            To co oni wyprawiają przechodzi ludzkie pojęcia, oszukiwanie ludzi i branie kasy za nic przychodzi im bardzo łatwo, bo ile można siedzieć i czekać aż załaduje Ci się np. zwykłe Allegro? A no można i to długo bo czasami nawet 15 minut, a o filmach na YouTube nawet nie wspominam, katastrofa kompletna. Pobierać też nie ma jak, bo transfer jest tak wolny, że można by przebiec maraton warszawski w tym czasie, a piosenka i tak się dalej nie ściągnie. Dramat, odradzam każdemu internet w Orange, ten tzw. "internet" to jedynie dla ludzi o mocnych nerwach.
            • Gość: MrRiverdance IP: *.centertel.pl 02.05.13, 22:41
              W rozmowach telefonicznych z operatorem,a właściwie z konsultantami,prędkość wzrastała do przyzwoitej prędkości,ale tylko po rozmowie z konsultantem,natomiast jak się nie dzwoni to olewają klienta .Nie winie tu konsultantów telefonicznych,Oni tylko wykonują swoją pracę i nie mają wpływu na decyzje z góry.Nie mogę narzekać na telefon,to odrębna kwestia,ale internet to absolutny niewypał a wręcz czyste oszustwo i naciąganie.Mam żal do siebie,że tak się dałem zrobić,ale zrobiłem to świadomie,myśląc,że jeśli z telefonem nie ma problemu to pewnie przy tak licznej konkurencji będzie może nie super,ale chociaż znośnie,a tu zonk.Nie dba się o stałych klientów z racji chociaż wierności operatorowi ,ale tym samym się ich traci nie myśląc o zdobywaniu nowych,wniosek nasuwa się jeden-orange dorobili się fortuny i więcej im już nie trzeba,na początku każdy klient był na wagę złota i zdobywali nowych abonentów rzetelnością po której zostało tylko wspomnienie,czekam tylko na koniec umowy i cześć,zapomnę o orange i więcej nie chce słyszeć o internecie od tego operatora.Płacę 80 zeta miesięcznie za niby 7.2,a dostaje 0.01 w porywach do 0.19,obłędna prędkość.Ktoś powie,że pewnie na peryferiach polski,ale w takich miastach jak Warszawa,Poznań,Katowice,Łodzi i wielu innych miastach powyżej 100 tyś. mieszkańców taki tranfer danych ,porażka.Tłumaczenie zawsze było jedno,problem z kartą lub wadliwy sprzęt,takie tłumaczenie dzieciom .Po rozmowach telefonicznych sprzęt się naprawia a po jakimś czasie znów ulega awarii ,dobry sprzęt,sam myśli i wie kiedy coś mu dolega i naprawia się sam,tylko dlaczego po rozmowie z operatorem.Na zakończenie ,jak najdalej od orange i jego internetu jeśli chce się zachować jako takie zdrowie psychiczne ,pozdrawiam wszystkich starych i nowych klientów orange,cierpliwości,może swoją polityką sami się skończą,czego im życzę :)
              • Gość: bartek007 IP: *.cdma.centertel.pl 22.04.14, 10:12
                ORANGE beznadzieja o predkosci nie wspomne!!
              • Gość: Mr.Riverdance IP: *.centertel.pl 14.06.14, 11:44
                Do tego tekstu po wyżej dodam,że podnieśli mi transfer do UWAGA !!!! 9 mg :)żałosne,na dzień dzisiejszy,a sprawdziłem dosłownie 7 minut temu,2,93 (9,2 deklarowane). Dodam,że korzystam z internetu średnio ok 5-6 godzin w miesiącu i to już max,limitu nie wykorzystuję ,jest nawet nadwyżka z miesiąca na miesiąć,jestem w miejscach o dostępie nawet LTE(dziś też)i taki transfer? Nie ściągam filmów,muzyki tylko przeglądam strony,powiem krótko-gó... sprzedają owinięte w sreberko
          • Gość: naleśniki IP: *.centertel.pl 25.10.14, 22:57
            ja mam bezprzewodowy internet Bussines Every where.. .byłem zadowolony... dostałem nawet notebooka, ale później pożałowałem.... 100zł msc za szybki internet na pół godziny raz na miesiąc.. a potem? potem 18kb/s do 200kb/s zesr... sie można.... cały czas jestem w orange.. uwięziłem się z umową na 3 lata!! naszczęscie w tym roku mi się kończy!! nie polecam.....pozdrawiam.. i współćzuję posiadaczom internetu w orange! powodzenia!
      • Gość: . IP: 81.210.119.* 16.12.08, 11:40
        Do delegatury Urzędu Komunikacji Elektronicznej Warszawa,
        ul. Górnośląska 6

Zwracam się z uprzejmą prośbą o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu.
        W dniu 10 października 2008r. podpisałam umowę na przyłączenie internetu w sieci
        Orange (Internet Orange freedom).
        W dniu 19 października 2008r. z informacji (0804-100-100) dowiedziałam się, że
        moja umowa zawarta w salonie Orange freedom w Piasecznie (ul. Kościuszki) nie
        spełnia wymogów formalnych, jednoczenie nie rodząc skutków prawnych. Czekałam,
        aż do 24 października, aby ktoś z salonu poinformował mnie o tym, że moja umowa
        nie spełnia wymogów formalnych- niestety nie doczekałam się. W tym samym dniu
        (24 października 2008r.) również złożyłam rezygnację z usług firmy Orange
        freedom. Moja rezygnacja została przyjęta (załącznik nr 1- kserokopia mojej
        rezygnacji, oryginał zaginął w salonie w Piasecznie przy ul. Kościuszki).
        Dnia 5 listopada 2008r. dowiedziałam się że podłączono mi usługę Orange
        freedom, pomimo mojej rezygnacji.
        7 listopada 2008r. kolejny raz byłam w salonie Orange (Piaseczno ul.
        Kościuszki), gdzie dowiedziałam się że umowa, która nie spełniała wymogów
        formalnych została podmieniona. Podminany dokonała pani A. Zielonka, przyznając
        się do tego podczas mojej wizyty w salonie 7 listopada 2008r. 20 listopada
        2008r. złożyłam skargę na salon w Piasecznie (załącznik nr 2).
        Po wielu trudach i wielogodzinnych rozmowach telefonicznych 26 listopada 2008r.
        udało mi się wywalczyć „odłączenie” usługi Orange freedom. Nadmieniam, że ja
        dotrzymałam wszystkich terminów, a firma Orange nie.
        Pisma, które otrzymałam od firmy PTK Centertel Sp. z o.o(załącznik nr 3) są
        nierzeczowe i same sobie zaprzeczają, szczególnie pismo z dnia 19 listopada
        2008r. podpisane przez panią Renatę Najdę, która jak wynika z pisma nie zna
        podstawowych terminów administracyjnych (liczy się data złożenia pisma w salonie
        Orange).
        Po złożeniu rezygnacji z internetu Orange freedom, w 100% przekona, iż linię
        mam wolną 6 listopada 2008r. podpisałam umowę z telekomunikacją polską o
        Nostradę Tp. Zależy mi na jak najszybszym podłączeniu się do internetu.
        Niestety od 5 listopada Orange freedom blokuje mi linie telefoniczną i nie mogę
        korzystać z usług innego operatora ( w tym przypadku Telekomunikacji Polskiej).
        Codzienne próby negocjacji z konsultantami firmy Orange do dnia dzisiejszego
        nie przyniosły rezultatu zwolnienia linii (pomimo pisma wystosowanego przez
        firmę PTK Centertel Sp. z o.o z dnia 26 listopada 2008r.(-załącznik nr 4).
        Od konsultantów z Telekomunikacji Polskiej (infolinia 9393) dowiedziałam się,
        że usługa Neostrada Tp nie będzie aktywna do póki firma Orange nie wystosuje
        pisma do Telekomunikacji Polskiej z informacją o zwolnieniu linii.
        Konsultanci z Orange (infolinia 0510-100-100), gdy dzwoniłam 5 grudnia 2008r.
        stwierdzili, że owe pismo o które się rozchodzi zostało już napisane, ale nie
        zostało wysłane do TP. Na pytanie, kiedy pismo zostanie wysłane usłyszałam dwie
        odpowiedzi:
        1)firma Orange ma 14 dni na wysłanie pisma od dnia rozwiązania umowy (26
        listopada 2008r.)
        2)firma Orange wyśle pismo do TP pod koniec drugiego okresu rozliczeniowego,
        czyli pod koniec grudnia.
        Jednocześnie nasuwają się pytania: kto ma ponieść koszty straconego czasu na
        negocjacje z konsultantami, nie zawsze kompetentnymi, firmy Orange? Kto ponosi
        odpowiedzialność za poniesione straty moralne- utrudniony dostęp do Internetu
        powoduje to iż ja i moja córka nie możemy się uczyć? Kto ma ponieść koszty
        połączeń wykonanych na infolinię firmy Orange?
        Proszę o pomoc w rozwiązaniu tej sprawy. Liczę na szybką odpowiedź z państwa
        strony.

• Gość: DANA IP: *.skierniewice.vectranet.pl 20.07.10, 16:54
          Nie jestem zadowolona z usług tej firmy ORANGE .Zatłuściłam zanim
          doładowałam druczek doładowania kupionego w kiosku za 50 zł.
          Wysłałam z ich punktu usługowego ksero: paragonu zakupu ,ksero tego
          doładowania z częściowo widocznym numerem doładowania i innymi
          danymi jak Nr zakupu itp.,fakturę zakupu tego doładowania i pismo z
          reklamacją zawierającą wszystkie możliwe dane jakie można było
          odczytać na tym druczku częściowo zatłuszczonym.W tym punkcie
          sprzedaży nie powiedzieli że powinnam wysłać do orange komplet tych
          dokumentów .Wobec tego wyrzuciłam ten zatłuszczony druczek a oni
          domagają się go. Minęło 33 dni i wystąpiłam o uznanie reklamacji.Na
          co oni proszą o komplet dokumentów łącznie z tym zatłuszczonym który
          wyrzuciłam.Nie uznali mi tej reklamacji od lipca ub.roku i chyba nie
          uznają .Ja wydałam kasę a oni skorzystali.Złodzieje i tyyle!!!!!!
          • Gość: anka IP: *.146.227.31.ip.abpl.pl 25.08.11, 20:45
            ja mam tylko jedno pytanie,czy mogę poozwać orange do sądu? Nie dawno dostałam nowy numer z telefonem.Nikt jeszcze nie dostał mojego numeru telefonu,a ta firma już komuś dała mój numer.Zdzwoniono do mnie z zastrzeżonego,pomimo że zastrzegłam sobie podawania mojego numeru i blokowanie zastrzeżonych i reklam.Mam to na piśmie.Gdzie mam złożyć skargę?Proszę o podpowiedź.Z góry dziękuję
            • Gość: Zygi IP: 83.238.5.* 21.11.11, 18:24
              Skargi tego typu mozna wyslac na adres bok@orange.pl tylko im podaj numer telefonu o ktory chodzi. Ja skargi pisze do jednej osoby w orange tj Pana Łukasza Dymko koleś rzeczowy i napewno znajdzie rozwiązanie na probem... od innych szablony dostaniesz i nic wiecej... poecam kolesia kiedys mialem dług na prawie 2000 anulował mi w zamian za podpisanie umowy na neta mobilnego Int dziala genialnie a 2000 nie musialem placic ( niechcacy telefon laczyl mi sie z netem)

Pozdrawiam Zygi
          • Gość: danusia IP: 217.97.206.* 19.10.11, 18:21
            bardzo dobry internet mam go ponad rok i naprawde jest dobry nie narzekam jest o.k jego siedziba miejsci sie w gizycku
            • Gość: rafi IP: 217.97.206.* 24.02.12, 21:57
              A Ja nie polecam!!!!! też ma od roku i od 3 m-cy walą w ch..ja i prędkość jaką mam to 0,2-04 prawie jak w latach 90tych na kablu z TPsa, a płacę za 1 Mego. Już pare m-cy do końca umowy i mam ich głęboko w d..pie.
              • Gość: Sylas IP: *.kraj.com.pl 14.10.14, 20:13
                Witam INM internet miał być szerokopasmowym internetem w mojej miejscowości.Mieszkam 10 km od Malborka,główny nadajnik w mojej miejscowości znajduje się 800 metrów od mojego domu.Pomiędzy dachami moim na którym jest odbiornik a dachem z nadajnikiem nie ma nic,mimo to w godzinach wieczornych i weekendami prędkość spada i strasznie przerywa.Mimo wielokrotnych kontaktów z ich biurem obsługi(tylko w godzinach roboczych),bo jeśli awaria jest w weekend to czekam do poniedziałku,nic się nie zmieniło poza wzrastającą nadzieją iż będzie normalnie działać to za co zapłacę.Poprzednio korzystałem z Plus internetu mobilnego ZTE i nie spodziewałem się że to kiedyś powiem,ale był lepszy.Mobilny internet na wsi służył mi lepiej od stacjonarnego "szerokopasmowego" Internetu.Jeśli ktokolwiek się zastanawia niech bierze cokolwiek innego tylko nie INM.A na Mazurach mają taki zasięg,że cieszą się z byle czego co pozwala przeglądać strony.
          • Gość: xxxxx IP: 78.17.54.* 11.05.14, 22:14
            Narzekacie jw mam z orange w gorach mobilny internet i nie narzekam
          • Gość: xxxxx IP: 78.17.54.* 11.05.14, 22:20
            Narzekacie jw mam z orange w gorach mobilny internet i nie narzekam smiga super
        • Gość: GŁUPIAM IP: 79.162.209.* 18.11.11, 21:39
          OSZUŚCI, A JA MAM U NICH ABONAMENT NA TELEFON OD 10 LAT !!!!!!!!!!!!!!!!!!
          OSZUUUUŚCIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII ;[

I MUSZE TERAZ WYTRWAĆ DO MAJA 2013, O ZGROZO ŚWIATA ;[
    • Gość: zobaczcie moj post IP: *.centertel.pl 30.12.08, 12:54
      to największy szajs jaki mogą wciskać ludziom!! płace 60 zeta za 3,6 mega, ktorą
      mam przez 3 dni, a za 12 zeta mogę mieć 15 mb za stale łącze w akademiku albo za
      49 2 mb od kablówki, to takie gó.no nie wiem po co to wzięłam, głupia byłam,
      ludzie nie bierzcie tego szitu!!!!!!! po wykorzystaniu 1gb internet osiąg
      niebanalne 15kb/ s az sie w czlowieku gotuje jak musi czekać na otwarcie strony
      10 minut;/ czy można rozwiązać z nimi umowę nie płacąc tych 800 zł? nie wiem
      jakąś skargę czy coś?
      • Gość: fakir22 IP: *.cdma.centertel.pl 25.02.11, 22:24
        popiera Cię w całej rozciągłości. mam to gó..no również na szczęście w maju kończy mi się umowa i spier.....am od nich szybko. uważajcie nie dajcie się ludzie nabierać. idzcie gdzie indziej byle nie orange .pozdrowienia
    • Gość: gosc IP: *.centertel.pl 12.01.09, 14:04
      nie bierzcie bezprzewodowego neta w orange z tego badziewia nawet
      mp3 nie da sie sciagac a strony to sie otwieraja i otworzyc nie moga
      to najgorsze badziewie jakie moze byc !!!!!!!!!!
      • Gość: legion IP: *.centertel.pl 13.01.09, 03:29
        ten net jest do dup* wziołem go 5 dni temu i powiedziano mi że po
        ściągnięciu danych o pojemności 1 GB może sie troche zwolnić więc go
        wziąłem a się okazało że po ściągnięciu 1 GB prędkoścjest blokowana
        aż do nastepnego miesiąca z 512 kb/s do max. 16 kb.s a nikt mnie o
        tymn nie poinformował ale z tym nie da sie nic zrobić
        • Gość: mobilek IP: *.adsl.inetia.pl 20.01.09, 02:25
          poczekaj jeszcze parę miesięcy to zobaczysz jak chodzi z prędkościami zawrotnymi
          0,3 do 10 kb/s będziesz miał dużo czasu tak jak ja żeby między jednym mailem a
          drugim zapalić fajka i dwa razy się zalogować bo wywaliło z neta
        • Gość: Zibi IP: 94.254.182.* 01.08.10, 08:26
          Ja też wzołem to gó....Zastanawiam się nad pozwem zbiorowym do sądu.
          Płacę za coś czego nie mam.
        • Gość: Obituary IP: *.opera-mini.net 02.02.11, 19:44
          Ja mam to samo dostałem internet 1mb/s z 4GB limit przeyłu danych.
          Niestety internet tak muli, że od czasu do czasu tylko na neta wchodze, zamierzam wziąść sobie neta z neti lub vectra.
          SZCZEGÓLNIE ODRADZAM JAKIKKOLWIEK INTERNET Z ORANGE BO NIE NADAJE SIE DO ŻADNEJ GRY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Gość: mAGda IP: *.centertel.pl 14.01.09, 13:26
        Dwa miesiąc temu wzięłam ten badziewny internet jet do d//// 1G umowa na 24
        miesiące transfer jest okropny a strony otwieraja sie jak by chciały a nie
        mogły, czy mogę z niego zrezygnować po tak krótkim czasie bez pociągania za
        koszty?????? piszcie pomocy madula_88@o2.pl
      • Dla przetestowania działania internetu mobilnego na początek polecałbym coś w rodzaju Aero2 - to jest bezpłatny dostęp do internetu. Na ich stronie zamawiamy kartę, wkładamy ja do modemu i korzystamy z internetu bez opłat. Nie jest za szybko, bo do 512kB/s ale w sytuacjach gdzie sporadycznie potrzebujemy dostępu do internetu wystarcza.

-----
        Oferty pracy Biała Podlaska
    • Gość: karolina IP: *.promax.media.pl 15.01.09, 22:51
      moj brat ma od dwoch lat ten najwolniejszy i nienazek dla uzytku
      domowego jest ok
      • Gość: Ja mówie prawda! IP: *.centertel.pl 19.01.09, 20:06
        Karolina, może i Twój brat ma internet Orange, ale skoro nie narzeka, to napewno
        nie mobilny, albo powiedzmy sobie w prost. Twój brat wchodzi na neta raz na
        tydzień oglądając wiadomości na gg i szybko wyłącza, więc nic dziwnego, skoro
        nigdy nie przekroczył limitu. Niech sobie ściągnie pare piosenek i zobaczy jak
        mu się strony internetowe otwierają, a nie tylko na gg siedzi i wychwala ten
        śmieszny internet Orange...

Mam ten internet od paru miesięcy, a czuje się jakbym miał go od paru lat... a
        to dlatego, że ten czas(i nie tylko) z tym internetem tak wolno leci, że się w
        głowie nie mieści. Po przekroczeniu jest prędkość 1kb/s, a nadodatek program
        "Business Everywhere" źle nalicza wysłane i pobrane mb. Pracownicy w *800 mają
        strasznie trudną pracę mówiąc ludzią okrutną prawdę o limitach, jednak są i tacy
        co są naprawdę kompetentni i uprzejmi. Oni sami nie wiedzą jak mówić o tym
        shicie, a co dopiero ma mówić klient korzystający z tych dennych usług
        internetowych.

TEN INTERNET TO GÓWNO! NIE POLECAM! NIE KUPUJCIE TEGO, NIE DAJCIE SIE ZMYLIC!

• Gość: Hahaa IP: *.centertel.pl 21.01.09, 00:20
          To gó.... Ja odchodze po skończeniu umowy jak 96% ludzi z tych badań co
          obliczyłam :) Ten kto dostał pytanie na mailu to wie oco chodzi ;)

96% od nich odejdzie, i nie dziwota, bo ten internet to nie internet, limit mały
          i w ogóle!
    • Gość: agnieszka IP: *.181.191.130.static.crowley.pl 23.01.09, 12:49
      Ja sie mocno zawiodlam na Orange.............
      Nie moge odczytac poczty, strony sie otwieraja po 10 minutach( jesli
      sie otwieraja w ogole)
      ZDECYDOWANIE NIE POLECAM
    • Gość: Saja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.01.09, 23:27
      To najgorsze scierwo jakie znam i nikomu nie polecam,lepiej wdepnac w gowno niz
      w orange.Okradaja wszystkich jak leci,jak podpisujesz umowe to liza ci d... a
      jak chcesz cos zareklamowac to maja wyje....//na cale szczescie juz dlugo nie
      pociagna:)
      • mam tez internet w orange i powiem tak:korzystam z niego już rok i podzielam wasze zdanie,że jest do bani,płacę>>>120zł<<< i w końcu dziś zadzwoniłam na numer 510 800 800 i poprosiłam o pomoc powiedziałam,że jest bardzo wolny i mi taki miły pan pomógł rozwiązać problem,teraz pracuję an 5 kartach i ci jedna to szybciej wchodzi ,w końcu,ale i tak umowy już nie przedłużę.
    • Gość: zyczliwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.02.09, 17:42
      NIE KUPUJ TEGO DZIADOSTWA TAM MAJA LIMITY A ZA KAZDY ODPALONY FILMIK
      ZA KAZDA STRONE ODPALONA POBIERAJA CI KILOBAJTY Z TEGO LIMITU NIE
      PYLA SIE SZUKAJ BEZPRZEWODOWEGO NETA JEDYNIE BEZ LIMITOW 5 GIGA TO
      SIE NA RAPIDSHARE DZIENNIE SCIAGA A TU MASZ PODOBNE ILOSCI NA
      MIESIAC
    • Gość: Gość IP: *.centertel.pl 05.02.09, 22:16
      Niebierz Tego Badziewia!! !! !! Najgorszy net jaki jest!! !! !! ja mam ten 7.2Mb na sec. a chodzi jak 128kb!! nawet mniej..... wogule nic sie nieda sciagac itd..... Badziewie !! !! Niebierzcie tego G***a Pzdrawiam:)
      • Gość: Jędrek IP: *.centertel.pl 07.09.09, 19:14
        Mam to samo G...o mnie wrobili bo zobaczyli starego naiwniaka któremu zachciało się internetu.
      • Gość: Triangullar IP: *.centertel.pl 28.05.10, 13:59
        Witam wszystkich.
        Ja jestem urzytkownikiem mobilnego internetu od Oranke 7,2 Mb/s.
        Mieszkam w warszawie zasięg HSDPA mam prawie pełny może bez jednej kreski internet co chwila zrywa połączenie nie mogę nawet pobrać poczty na komputer. Orange zbywa mnie cały czas i każe płacić 120zł za niedziałającą usługę, jest to dla mnie tym bardziej trudne w tej chwili ponieważ straciłem pracę.
        Jak by tego było mało niedawno popsuł mi się modem, pojechałem z nim do salonu Orange w Blue City a tam powiedziano mi, że nie posiadają modemów zastępczych a swój jak oddam na gwarancję to może potrwać nawet 4 miesiące a rachunki za usługę do której nie będę miał dostępu nadal będą wystawiane. Umowa podpisana na 2 lata zerwanie grozi karą 1000zł na co w ogóle mnie nie stać i tak walczę i walczę i pomocy znikąd nie widać a umowa się kończy we wrześniu 2010 roku.

Odradzam internet w Orange nawet jeśli na początku będziecie zadowoleni z usługi i i tak po pewnym czasie wspomnicie moje słowa.

Orange jak dla mnie to ZŁODZIEJE i NACIĄGACZE nie jeden oszust mógłby się od nich wiele nauczyć.
    • Gość: brat PIT CHEŁM IP: *.centertel.pl 10.02.09, 17:04
      Stanowczo odradzam bezprzewodowy internet orange w okolicach Chełma i
      Krasnegostawu. Mam go od roku. Co chwile się wyłącza i bardzo wolno chodzi,
      neostrada 256mb/s to przy tym formuła 1. Przy zasięgu 50% nie można się już
      połączyć z serwerem albo czeka się pół godziny. Nie wiem czy konkurencja jest
      lepsza (plus/play/era), ale jesli mozecie wybierajcie internet stacjonarny -
      pozdrawiam
      • Gość: MANGO IP: *.cdma.centertel.pl 03.04.09, 20:41
        27.03.2009 WZIĘŁAM INTERNET BEZP.NA MODEM TZW.NA PRÓBĘ BEZPŁATNIE
        PRZEZ MIESIĄC.JUŻ NA STARCIE ZA MODEM POBRALI 250ZŁ KAUCJI-MYŚLAŁAM
        ŻE MODEM JEST WLICZONY W SPŁACIE RATALNEJ ROZŁOŻONE NA ROK W
        RACHUNKU.MAM LIMIT NA POBÓR DANYCH 3GB.CZY KTOŚ ZAWIADOMI MNIE GDY
        PRZEKROCZĘ TEN LIMIT?CO MIESIĄC MAM PŁACIĆ 49ZŁ.CZY TO JEST OK?ZA
        AKTYWACJĘ ZAPŁACIŁAM TEŻ 69ZŁ.CHYBA WEZMĘ TEN ORANGE BO WIEŻĘ MAM
        DOSŁOWNIE 1.5KM OD DOMU I DOBRZE DZIAŁA.NA RAZIE.TO CO NAPISALIŚCIE
        PRZERAŻA MNIE!! KABLE NIE WCHODZĄ W GRĘ.MIESZKAM U TEŚCIA Z
        RODZINĄ.CO RADZICIE? MAM CZAS DO OK.25.03.2009 PROSZĘ ODPOWIEDZCIE!!!
      • Gość: faton303 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.09, 23:30
        mam ORANGE FREEDOM i chyba pojde jutro do salonu i ich tam rozpier..le
        wszystkich!!! wykupilem 1mb -> co rowna sie z transferem 128kb/s a otrzmuje 7
        kilo!!! strona laduje sie okolo( 5 do 15 sekund )nie mowiac juz nic o sciaganiu
        plikow czy graniu przez siec z ludzmi! dzwonilem do nich wiele razy, a oni mowia
        ze wszystko jest wporzadku z moim transferem!!!(tylko strata kasy na tel.)
        Oni sa smieszni i musza trafic do sadu! banda oszustow !
        jesli ktos zna jakis portal na ktorym moge zglosic oszustwo o ile jest cos
        takiego prosze o maila na faton303@o2.pl
        dzieki z góry! wiem ze napewno ktos to czyta i ma podobny problem.pozdrawiam!!!i
        zycze milych i spokojnych swiat!
        • Gość: Majka IP: *.cdma.centertel.pl 28.12.09, 23:12
          W 200% zgadzam się z Tobą!!!Mam taki sam internet-jedno wielkie G!!!
        • Gość: brydzia IP: *.cdma.centertel.pl 05.01.10, 18:14
          Też mam taki internet po co oni to sprzedają przecież ten internet jest wolny
          nawet radia nie idzie posłuchać nie mówiąc o tym żeby coś ściągnąć. Co z tego
          że mam dobry zasięg skoro prędkości nie ma a jak już się trafi to może 3 dni w
          miesiącu.
    • Gość: marianna IP: *.centertel.pl 11.02.09, 12:40
      Porsze o pomoc przeciwko ORANGE. Są AROGANTEM i czują się bezkarni
      nie wywiązując się z umów z klientami. nie dostarczają uslugi na
      jaką zawarli umowę.
      CO MOZNA ZROBIĆ??????
      Mam internet bezprz. Orange Business everywhere.
      Emisja wg umowymiala być 3, 6 GB. I dlugo takie parametry
      wyświetlaly się w info dot INTERNETU.
      Ze zdumieniem stwierdzilam, że od kilku dni dostarczany Internet
      przy takich warunkach umowy j.w. ma szybkość 115,2 Kb/s.
      To przecież oszustwo!!!!!
      Ponad to Orange nie odpowiedzialo mi na pismo, reklamujace tę zlą,
      niespelniającą warunkow umowy - uslugę; pismo wyslane zostalo na
      początku grudnia 2008 a mamy polowę lutego.
      Orange czuje się bezkarny!!! bo, by dochodzić swoich praw - jako
      firma- muszę wystąpić do sądu. NIE MA INNEJ DROGI.
    • Gość: tomas IP: *.centertel.pl 27.02.09, 23:48
      witam ja mam net ORANGE FREE standard chodziło mi to na vista i xp
      od kwietnia 2008 do 15 grudnia 2008 potem nastąpiły problemy z
      połączeniem.Płacę tylko 60zł z vat szybkość jak lala czasami w dzień
      nawet do 2800 kb/s
    • Gość: kk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.09, 20:23
      Ogólnie chodzi mi o internet bezprzewodowy mam w domu i działa z
      neostrady tp chcę wyjechać za granicę i zakupiłam laptopa co muszę
      zrobić aby i tam korzystać z internetu i aby bylo to nadal na tej
      samej umowie?
    • Gość: orange IS BAD... IP: *.centertel.pl 15.04.09, 20:49
      NIE POLECAM INTERNETU Z ORANGE TO JEST DO...
      A W PLUSIE JEST OK MOJA SIOSTRA MA I NIE MA PROBLEMU Z ŁĄCZNOŚCIĄ.
      A W ORANGE TO MASAKRA JEŚLI MACIE STALOWE NERWY TO BARDZO DOBRZE
    • Gość: marecki IP: 94.254.252.* 19.04.09, 00:04
      Człowieku nigdy w życiu orange najgorsze badziewie jakie jest mam to
      gó... prawie rok i ze 100razy chciałem przez okno wyrzucić.Jeżeli
      mieszkasz w większym mieście polecam play chodzi średnio ale równo.
      • Marecki to może zainwestuj w melisę albo miętę, bo nerwowy jesteś ; ) Ja mam
        free w warszawie i generalnie sprawuję się, jak każdy bezprzewodowy net się
        czasem zatnie ale to drobiazgi, dla mnie najważniejsze jest że jak w weekend
        pojadę z nim na działkę, 50km za stolicę to dalej mogę surfować z niewielkim
        tylko uszczerbkiem na transferze, także polecam.
    • Gość: miki777 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.05.09, 16:13
      Tak płaci się jeszcze podatek,czyli ja masz 60 zł do zapłaty
      abonamentu to dochodzi jeszcze podatek,ok 12zł!,zależy od wysokości
      abonamentu...
      Nikomu i nigdy nie polecam Orangu,jest strasznie wolny,mały limit i
      wysoki abonament;/
    • Jak działa to pewnie zależy od miejsca w którym się jego używa, wiem że w
      Beskidzie Niskim znajomy miał kłopoty, ale z tego co wiem, zamawiając internet
      przez ich sklep internetowy, a nie w ich salonie otrzymujesz jakieś zniżki i
      inne bonusy:
      internet
      Orange
      .
      W najniższym abonamencie masz 1,5 GB transferu, co na obsługę poczty i
      przeglądanie stron spokojnie starcza, na ściąganie ton plików filmów itd
      oczywiście nie.
    • Gość: rozi IP: *.acn.waw.pl 24.05.09, 12:30
      Mam internet bezprzewodowy z Orange i jestem bardzo zadowolona. Mieszkam w Zielonej Górze - prędkość 3,6 Mb/s. Nawet jak poszlam do koleżanki, która mieszka na os. Zacisze i ma problem z zasięgiem w komórce , internet z Orange działał u niej bez zarzut.
    • Gość: Aneti IP: *.man.olsztyn.pl 07.06.09, 12:21
      popieram że orange to najgorszy szajs!!!ja się wpakowałam z tą umową nawet
      antena dużych rezultatów nie dała,umowa 2 lata i 2 lata wyrzucania kasy w
      błoto!poprostu załamka!radze zastanowić się nad internetem stacjonarnym bo w
      Polsce póki co bezprzewodowy internet jest na bardzooooooo niskim poziomie.
    • Gość: fj IP: *.cust.tele2.pl 14.06.09, 22:33
      Orange Free: 60zl/miesiąc; 500MB limit, połączenie EDGE -> 3KB/s (przez pierwsze
      trzy dni okresu rozliczeniowego chodzi > 10KB/s!!! yeah)

Mam oryginalny system (Ubuntu i Windows), oba chcą ściągać aktualizacje. I
      ściągają. 10 MB w 14h. Orange zakłada, że nikt nie ma oryginalnych systemów, a
      poprawki bezpieczeństwa mu nie są potrzebne.

Oczywiście oglądanie YouTube, Skype, Wrzuta, P2P czy cokolwiek, co wymaga
      REALNEGO połączenia z internetem (i nie o opóźnieniach rzędu sekundy lub więcej)
      nawet nie wykrywają tego połączenia (Windows rozłącza co kilka minut, Ubuntu
      jakoś sobie radzi - własne skrypty dla pppd).

Mieszkam 200 metrów od BTS-a Orange.
    • Gość: Tomekk IP: *.centertel.pl 10.07.09, 12:59
      witam jeżeli byś chciał ten internet kategorycznie ci odradzam ponieważ za 60 zł miesięcznie masz tylko do wykożystania 1,5gb. Jeżeli przekroczysz ten limit to szybkość twojego transferu wynosi 16 kb i dodatkowo musisz czekać do nastepnego rachunku aby odnowił ci się transfer. ja teraz bardzo żałuje że skusiłem sie na to. Pozdrawim
      • Gość: Fanta Plus IP: *.centertel.pl 17.07.09, 10:23
        To DOBRY internet, nawet Najlepszy!

Może i nie jest przesadnie szybki ale to nawet lepiej - trzeba ćwiczyć cierpliwość, bo cierpliwość jest cnotą. Poza tym, niska szybkość ma dodatkowo tę zaletę, że uniemozliwia sciąganie nielegalnych plików, właściwie jakichkolwiek plików, ale w tym nielegalnych. Tak więc my - użytkownicy Orange - jesteśmy bezpieczni w sieci, bowiem nie ściągając niczego niedozwolonego nie musimy się martwić że ktoś nas aresztuje i uwięzi. Niska prędkość oznacza wolność, wolniej to bezpieczniej. Powtarzam raz jeszcze: dzięki niskiej prędkości nic nam nie grozi: nikt nas nie aresztuje, nie ukarze, nie zamknie w celi, nie będzie domagał się odszkodowania -ergo: oszczedzimy czas i pieniądze. Nikt też nie skonfiskuje naszego komputerowego sprzętu, bo Orange działa jak alibi. A więc będą mogły korzystać z niego nasze wnuki. To nas wyróżnia: odpowiedzialność, przesiębiorczość, dbałość o następne pokolenia, szacunek dla prawa, tak! Orange to jest to!

A więc bądźmy dumni z naszego Operatora, ja jestem! Dziękujemy in Orange!

PS

Uzytkownicy Orange jednoczmy się, poznajmy się! Proponuję żeby każdy z nas w tym celu malował twarz na pomaranczowo wychodząc z domu, co wy na to? A potem razem pójdziemy na ognisko i kiełbasy pieczone.
    • Gość: AREK IP: *.centertel.pl 26.08.09, 10:24
      witam,
      internet orange free dom który posiadam jest powodem bardzo częstych skoków
      ciśnienia.
      -JEST POWOLNY
      -JEST DROGI
      -ZA MAŁO OFERUJĄ ZA TAK DUŻE PIENIĄDZE
      -CZĘSTO ROZŁĄCZAJĄ (NAWET NA 10 MINUT)
      -CZĘSTE NIEMIŁE NIEPOROZUMIENIA(PRÓBOWALI MI WMÓWIĆ ŻE NIE OPŁACIŁEM JAKIEGOŚ
      POPRZEDNIEGO RACHUNKU A JAK BYM NIE OPŁACIŁ TO BYM NIE MIAŁ INTERNETU. RAZ
      ZAMIAST RACHUNKU 60ZŁ DOSTAŁEM RACHUNEK 120ZŁ. ODCZEPILI SIĘ ALE NIE
      PRZEPROSILI. ZERO WYJAŚNIEŃ. A JAKBYM IM UWIERZYŁ ŻE NIE ZAPŁACIŁEM TO CO BY
      BYŁO? KOLEJNE 60 ZŁ DOSTALI BY W PREZENCIE ZA TEN BEZNADZIEJNY INTERNET)
      NIE BIERZ TEGO. na laptopie Cię wykorzystają bo dużo przepłacisz a przez ich
      BEZNADZIEJNY internet można popaść w depresję. masz niby 1GB limitu ale jak
      wejdziesz kilka razy na youtube oglądać filmiki w necie to już masz po limicie.
      u mnie w miejscowości Mszczonów była prdkość 50kb/s (np w wawie mają 7200kb/s
      czyli 7,2mb/s).limit mi się skończył i mam 7kb/s nic już nie działa. serdecznie
      ODRADZAM WSZYSTKIM TEN INTERNET. DUŻO LEPSZY JEST INTERNET W PLAY. pozdrawiam

NIE BIERZCIE TEGO BADZIEWIA
    • Witam ! ja sobie zamówiłem internet bezprzewodowy w Orange i powiem
      że żałuje zakupu.Zamówiłem internet kurierem po 11 dniach od
      podpisania umowy mi podłoczyli w trakcie braku internetu dzwoniłem
      chyba 10 razy a i jeszczse jedno nie będziesz płacił 39zł 50 gr.
      tylko więcej to jest chore !!! a babki z Obsługi Klienta to też
      jakby pierwszy dzień tam pracowały ... odradzam kupowanie telefonu
      czy internetu w Orange bo mówiąc krótko zostałem oszukany !!!
    • Gość: nicol IP: *.cdma.centertel.pl 23.09.09, 18:38
      mam orange i wkopałam sie 1 mc chodzilo super bo było probny a teraz
      zabieraja mi predkosc co 2 dni...nawet za to za ogladam na you tube
      czy na nk focie ...tak mi powiedział
      konsultant .masakraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
    • Gość: mi IP: *.centertel.pl 23.11.09, 13:58
      ja nie polecam internetu w orange a dobre opinie wystawiaja za zwyczaj
      konsultanci. prawie wogole nie dziala, ciagle blad wczytywania strony albo
      przekroczony limit czasu...kiepski nie polecam. wlasnie mam ten internet i chce
      zrezygnowac..
    • Gość: Tomasz M IP: *.centertel.pl 30.11.09, 22:12
      Witam!
      Chciałem dodać recenzję ogólnie co do Orange internet czy to biznes czy dla użytkownika nie biznesowego.
      Posiadam na moje nieszczęście ten internet.
      Myślałem że jest to dobre rozwiązanie dla firmy w "firmie" i w domu - niestety moja największa pomyłka.
      I tak mam interent w firmie a w domu mimo to że kozystam z internetu na laptopie to mogłem mieć internet
      przewodowy bez ograniczeń i zawrotnymi prędkościami.
      Zasięg pozostawia wiele do życzenia jeżeli jest zasięg E to można sobie żyły podciąć.
      Poza tym działanie to tragedia. Przy moim modemie przy przejściu z zasięgu 3G na 3G+ traci połączenie- trzeba rozłączać i łączyć ponownie MASAKRA!!!.
      Jeżeli nie musicie nie kupujcie tego typu internetu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.
      Mógłbym jeszcze wiele pisać np. po przekroczeniu limitu albo jeżeli chcecie zrezygnować jakie są koszty ale to lepiej się dowiedzieć przed podpisaniem umowy. Pozdrawiam i ostrzegam.
      • Gość: paula__@buziaczek. IP: *.cdma.centertel.pl 11.12.09, 07:18
        Mam ten nieszczesny internet od pol (?) roku i czekam kiedy wreszcie skoncza się
        te 24m-c umowy!
        Ile więc wynoszą koszty zerwania umowy??

Internetu nie polecam!
        Niestety mieszkam w takim miejscu ,że tylko orange powiedziało ,że moze da rade.
        No i przez miesiąc próby było wszystko ok. A teraz...;/ Masakra. Od godziny
        18-19 połączyć sie z internetem graniczy z cudem. Ja rozumiem gdy nie ma sygnału
        itd ale gdy wszystko działa a on sie poprostu nie łączy to cos tu jest nie
        halo!? Do tego te limity....O.o Płacisz niemałą kase, interent chodzi jak chce,
        łaczy się jak ma humor i do tego limit. Paranoja! Chociaż ten limit powinni znieść!
      • Posiadam internet bezprzewodowy z orange i jestem zadowolony,pieknie wszystko smiga predkosc 450kb/s-700kb/s,mieszkam w kluczborku na obrzeżach miasta,nic nie zrywa nic nie zakłuca.nie polecam oprogramowania orange free(tandeta)proponuje poszukac innego(ja posiadam Mobile Connect z Tele2)
    • Gość: js IP: *.centertel.pl 15.12.09, 14:13
      zanim kupisz weź na próbę. ja płacę abonament i nie korzystam. w
      plusie internet chodzi 20x szybciej kupiłem drugi abonament. orange
      tylko bajeruje, jak cos nie działa to i tak masz płacić. w Kościanie
      odradzam orange- nie działa
    • Decydując się na internet w Orange, proszę przede wszystkim pamiętać o tym, że prędkości o których wspominają Państwu sprzedawcy w salonach nie mają wiele wspólnego z rzeczywistością. Otóż dlaczego? Chodzi głównie o nadajniki, niestety ale żeby wygodnie z tego korzystać trzeba mieszkać w dużym mieście. Orange nie sprawdzi się na wsi, czy też w mniejszych miejscowościach.

Tydzień temu korzystałem z tej usługi. W Warszawie wszystko pięknie, szybkie logowanie i internet działał dobrze. Strony + YouT_be, jakieś mniejsze pliki szybko i sprawnie dostawały się na mój dysk.

Wystarczyło pojechać kilkanaście kilometrów za Warszawę i już szybkość spadała diametralnie. Transfery rzędu 4-6 KB/s to norma. Czasami wskoczyło na 30 KB/s.

Podsumowując, orange polecam ale dla osób, które korzystają z niego w obrębie miasta, cały czas dostęp do poczty itp. Sprawdzi się w 99%.

Internet poza miastem - neostrada (minimum 1Mbit/s) lub coś podobnego.

PS> zanim Państwo spytają sprzedawcy o Orange mobilny proszę dzwonić na infolinię, tam dowiedzą się Państwo jak wygląda sprawa zasięgu w okolicach gdzię najczęściej będą Państwo wykorzystywać usługę.

Pozdrawiam.
      Reklamówka ;-)

--
      Sprawdź swojego laptopa -> google: "LaptopControl" :-)
    • Gość: larus IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.12.09, 10:55
      Ty przede wszystkim sprawdź czy będzie działać tam gdzie chcesz używać,
      bo ja miałem internet w orange i nawet we własnym domu nie mogłem
      używac a mieszkam w centrum duzego miasta. z moich doświadczeń wynika,
      ze najlepszy jest internet plusa
    • Sporo fajnych rzeczy o przenosnym internecie znajdziesz na stronie bloga o
      mobilnosci : mobilnyinternet.blox.pl/2009/11/
      • Gość: Magda IP: *.cdma.centertel.pl 05.01.10, 14:49
        Witam ja tesz zamówiłam internet na miesięczna probe i chce zrezygnować ale
        przedstawiciel nie odbiera telefonu a w Orange nie słyszeli o takim gościu.
        Zostałam oszukana i muszę płacić dwa lata abonament za to gó.... Nie polecam to
        banda oszustów.Pozdrawiam wszystkich oszukanych.
    • Gość: użytkownik IP: *.rtr.bait.pl 08.02.10, 19:13
      Jak na nieszczęście podpisałem z nimi cyrograf.Ostrzegam wszystkich to jedna
      wielka lipa. Nie można się połączyć, zrywa połączenie a co najśmieszniejsze
      pokazuje 3,6Mb/s a w teście łącza naprawdę jest ledwo 15Kb/s.Przestrzegam!!!!
      Poza tym centrum pomocy to niekompetentni ludzie, zrzucają winę na użytkownika-
      tak najlepiej wejść na czubek pałacu kultury....
    • Gość: julcia_pl IP: *.centertel.pl 28.02.10, 21:14
      Wejdż na stronę orange.pl i tam wszystko jasno jest napisane ile
      kosztuje.Polecam.
    • Gość: Kamil IP: *.cdma.centertel.pl 09.03.10, 08:29
      uuuuu naprawde odradzam...ja sie z tym orange wjebalem..porazka nie
      net jeszcze nie widzialem u nikogo zeby tak wolno chodzilo. Ja nie
      wiem jak ja jeszcze rok wytrzymam
    • Gość: Basia IP: *.aircity.pl 11.03.10, 07:58
      Ja mam ten internet. Ratuj sie kto może, nie bierzcie tego internetu. Orange
      wylacza go nawet na 3 -4 miesiace i robią z Ciebie glupa mowiac ze masz zepsuty
      modem. A na żadanie zerwania umowy nakladają kare 1800 zł. Rzecznik praw
      konsumenta rozwiazuje takie sprawy, ale ciagną się miesiącami. Ludzie naprawdę
      mowie wam to z dobrego serca - nie bierzcie niczego w orange.
      • Gość: Bali95siedlc IP: 188.33.96.* 13.03.10, 12:21
        Ja mam play i jestem zaowolony tylko mieszkam na wsi i troche ciezko
        z zasiegiem ale jak sie zlapie to dobrze chodzi ja mam transfer 10
        GB wiec jeszcze nigdy go nie wykorzystalem ale jezeli komus sie
        skonczy to mzna kupi dol. podobnie jak do tel. nie wiem ja jest w
        orange ale w play sie da ... moj kolega mieszka w miescie ma orange
        i z tego co patrzylem to on ma np.4 kreski ja mam 1 a itak mi lepiej
        internet smiga wiec nie wiem ale ja jak juz bym wybieral pomiedzy
        play a orange z pewnasial wybralbym play ... place 49 zl miesiecznie
        za 10GB to tyle samo co jakis poprzednik za 2GB w orange ;/
    • Gość: kreeesa IP: 194.181.135.* 06.04.10, 20:07
      Dla nudzących się i nie tylko.
      TakeAGift.pl można za darmo trafić: ipody, laptop, dyski,
      pendrive'y, koszulki, nintendo psi, konsole psp, telefony, myszki, doładowania tel.

tnij.org/take_agift
      • Posiadam internet bezprzewodowy z orange i jestem zadowolony,pieknie wszystko smiga predkosc 450kb/s-700kb/s,mieszkam w kluczborku na obrzeżach miasta,nic nie zrywa nic nie zakłuca.nie polecam oprogramowania orange free(tandeta)proponuje poszukac innego(ja posiadam Mobile Connect z Tele2)
        • Gość: fannn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.10, 14:45
          korzystasz z cdma? czy tylko z gsmow? w jakiej technologii Ci dziala?
          • Gość: kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.04.10, 16:19
            wszytsko zalezy od oczekiwac, orange sie dosc szybko rozwija I jesli chodzi o
            net mobilny to chyba wychodza na prowadzenie, przynajmniej pod wzgledem zasiegu,
            chco to tez prewnie kwestia dyskusyjna.
            Dobrze by bylo gdyby wprowadzili tez jakies nowe stawki. Niestety mobilny ma to
            do siebie ze jest ograniczony limitami, wiec juz chyba bardziej korzystne jest
            wziac net stacjnarny, bo nie trzeba pilnowac limitow, a ceny wlasciwie
            nieporownywalne. Neostrada wprowadzila dopiero co nowa stawke na 6mb/s -ok 70
            zl, a kilka dni pozniej zeszli do 1 zl chyba na wiekszosc predkosci. Wiadomo ze
            to nie to samo, ale chyba trzeba bedzie poczkac jeszcze troche zanim mobilni
            bedzie mial tego typu oferty.
          • cdma\hsdpa
    • Gość: hoto IP: *.centertel.pl 28.07.10, 21:30
      Ja mam internet domowy przez orange freedom i jeszcze orange free
      dodatkowo za 9 zł. Nawet jestem zadowolona, może nie mam zbyt
      wielkich wymagań. W sumie płacę jakieś 73 zł miesięcznie, nie
      stosując jakiś ograniczeń. Orange free mogę sobie włączyć na
      laptopie w dowolnym miejscu, również na komórce. Jeszcze dają minuty
      za 30 zł na komórkę.
      • Gość: daisy IP: *.centertel.pl 09.08.10, 12:55
        ja też się nacięłam na internet w Orange i powtarzam za innymi:
        ludzie, nie kupujcie tego gówna.
        W Warszawie na Zaciszu nie dośc że ciągle zrywa połączenie a
        szybkośc w ogóle jest poniżej wszelkich oczekiwań to dodatkowo są
        kłopoty z zasięgiem komórki - też zrywa połączenia a dodatkowo leży
        koło mnie na stole telefon i dostaję SMSy że ktoś dzwonił ale nie
        mógł się połączyc a telefon milczy.
        Od Orange dostałam list z dobrą radą żebym używała internetu i
        telefonu KOŁO OKNA. Czy gdybym mieszkała na wsi to poradzili by
        polatac po polu i poszukac gdzie jest zasięg??? ŻENADA.
      • Gość: Krystianu2 IP: *.centertel.pl 22.02.14, 17:43
        Witam. Ja jestem osobiscie bardzo zadowolony z internetu bezprzewodowego. Mam modem AnyData ADU-890W i rewelacyjnie sie spisuje. Zadnych rozlaczen,zwolnien itp. Sciaganie na poziomie 900kb/s to norma. Jeszcze lepszą predkosc mam z telefonu. Robiąc tethering przez wifi mam okolo 20mb/s a sciaganie nawet po 1.3MB/s . Zasieg mam aktualnie 3 kreski na HSDPA
    • Gość: pt IP: 188.33.172.* 02.10.10, 11:43
      Kolego polecam internet Play na kartę, żadnych limitów korzystasz ile chcesz, duzo lepiej oplaca się niż net w orange, dotrwałem do konca umowy i zmienilem na playa, telefon tez przenioslem do Playa - Orange to najgorszy operator, są mili tylko po podpisaniu umowy a jak mialem problemy z netem to cały czas wmawiali, że to wina komputera, ze jest zawirusowny, itp. tylko dziwne , ze w Play chodzi bez problemu. Ostrzegam przed zakupem internetu w Orange!!!
    • Gość: oskar IP: 178.56.61.* 26.10.10, 23:46
      jestem bardzo niezadowolony z internetu orange FREE a z reklamacją porażka kombinują zamiast pójść na rękę
      • maja cholerny haczyk w umowie, ze swiadcza uslugi zgodnie z asiegiem i posąlujt aw d*pe wujta... nic nie mozna z tym zrobic .. trzeba czekac i nagłasniac temat, co by nie robili z ludzi frajerów.. dodam, ze panienka, ktora mnei namawiala kłamala :-D, po prostu, a ja si edalam nabrac :-D slodka idiotka
    • Gość: OSKAR IP: 178.56.61.* 26.10.10, 23:59
      czekam na rozwiązanie 2 reklamacji z orange Free ;problemem jest prędkością i częste brak aktywnego połączenia (wyrzuca mnie z internetu ogólnie odradzam wyboru tej sieci jako bezprzewodowy internet), wymieniali mi dwa razy modem i kartę telef.
      Umowa zawarta na 10dni (okres próbny) internet pracuje bez szwanku natomiast
      kolejne dni korzystania nerwy i problemy jak wyżej nadmieniłem ogólnie mówiąc banda oszustów. a klient jest najważnieszy
      Nie polecam korzystania z usług internetu mobilnego sieci Orange
    • Gość: butterflay07 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.10, 16:24
      Każdy net mobilny wiąże się z limitami, sprawdź najpierw jak jest u Ciebie z zasięgiem, bo tego typu ogerty są często terytorialne (choć nie powinno być problemu bo orange chyba jako jedyne korzysta z cdma). Nie lepiej wziąć stacjonarny , gdzie nie musisz pilnować wszelkich ograniczeń? Przecież w ostatnim czasie wyszło sporo nowych ofert, albo promocji (chociażby neo).
      W ofercie studenckiej maksymalna koszty to 89 zł ,a do tego można dzielić net ze współlokatorami (router 1 zł). Możliwości na pewno nie brakuje
      • Gość: mati IP: 178.56.39.* 08.11.10, 01:42
        mam orange free bezprzewodowy 2GB i właśnie skończył mi się limit transferu danych. wiem, że jeżeli chcę doładowanie, to muszę wysłać AKT 2GB, ale nie wiem na jaki numer. pomożecie ?
(1-100)
przejdź do: 1-100 101-200 201-229
(201-229)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.