• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

internet netii na lini tp-proszę o opinie :)) Dodaj do ulubionych

• 16.12.07, 10:30
    zastanawiam sie nad przejsciem do netii-prosze napiszcie jaka jest jakos ich
    uslug, czy nie zanika sygnal itp itd, ogolnie czy warto zmieniac neostrade na
    netię na linii tp?
    z gory dzięki :))!
    Zaawansowany formularz
    • 16.12.07, 11:08
      hej, gwoli uścislenia- rozmawialam z konsultantem netii, ja podpisuje z nimi
      umowe a oni przesylaja to dalej do tp.ale teraz zaczelam czytac i szperac po
      forum i boje sie, ze moga byc problemy- mianowicie zostaję z modemem ktory
      kupilam od tp, ale czy potem moze sie okazac ze mam umowe z netia a place za
      korzystanie złącza neostrady plus abonament z netii??bo czytalam ze to sie
      zdarza...i boje sie takich problemow, bo wlasciwie jedynym argumentem
      przemawiającym za netia sa nizsze niz w tp ceny. z neo zadnych problemow
      technicznych nie bylo.;/
      • Gość: miki IP: *.adsl.inetia.pl 16.12.07, 13:02
        mam internet netii na linii tp. Z jakości usług jestem zadowolony.
        Jeśli masz telefon, obojętnie czy w netii czy w tp, to nie płacisz
        dodatkowo za linię. Jeśli nie płacisz abonamentu telefonicznego, to
        trzeba zapłacić za wynajęcie linii.
        • Gość: liquidcherry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.07, 15:03
          mam telefon tp, place abonament 50 zeta. ale czytalam ze sa problemy
          bo tp nie chce oddawac klienta i pietrzy problemy..i miedzu
          rezygnacja z neo a nowym netem moze byc przerwa nawet 2, 3
          miesieczna...
          • Gość: miki IP: *.adsl.inetia.pl 17.12.07, 16:45
            Też tak słyszałem i że podobno dotyczy to osób, które wcześniej
            miały neostradę. Nie wiem ile w tym prawdy, ja nie miałem neo.
            Wszelkie załatwienia w moim przypadku niecałe 3 tygodnie.
          • Gość: dzejms IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.01.09, 11:55
            nie ma takich problemow, nastraszyli cie ci, ktorzy maja interes w tym, bys nie
            przechodzila ;). i co znaczy tp nie chce oddawac klienta. konczysz upowe z tp,
            podpisujesz z netia i cala wymiana miedzy tp a netia dokumnetow trwa tydzien. tp
            nie opoznia bo dostali w zeszlym roku takie kary, ze poezja :D. nie badzcie tacy
            rpzestraszeni , bo niedlugo z domu bedziecie sie bali wyjsc.
        • Gość: netnet IP: *.adsl.inetia.pl 06.02.09, 14:26
          Mam internet w netii na lini tp od półtora roku i był bez awaryjny internet
          smiga jak marzenie a jak sie zadzwoni do biura obsługi to zawsze miło fachowo
          ci doradzą
        • Gość: internauta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.11.09, 18:42
          Netia w jednym regionie Polski jest dobra tak jak w np. Mazowieckiem a w 10-ciu
          innych regionach beznadziejna. Mam Neostradę już od kilku ładnych lat i nie mogę
          narzekać na transfer - jest adekwatny do prędkości. Nie zawiesza się i jest
          stabilny, nawet bardzo stabilny
        • 03.06.15, 15:20
          Ja korzystam z Netii już od paru lat i jakoś nigdy mnie jeszcze nie zawiodla takze osobiscie polecam ;)
      • Gość: daria IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.12, 19:12
        HEJ WITAM CI SERDECZNIE JA WLASNIE TERZ PRZECHODZE Z TP DO DIALOG I JESTEM Z OFERTY BARDZO ZADOWOLONA BO W TP PLACILAM 100 ZA SLABY NET A DIALOG MA ZA TE CENE STACJONARNY TELEFON I NAJSZYBSZY IMPULS NETA DAJA WIEC MIEJMY NADZIEJE ZE BEDZIEMY ZADOWOLONE HEE;) A I JESLI DIALOG PRZECHODZI TO ZA NIC NIE PLACISZ ONI SAMI WYPOWIADAJA UMOWE ZA NAS MY PODPISOJEMY Z NIMI I OPLATY MIESIECZNE U NICH PLACISZ A TP NIE UKARA CIE ZA TO BO TO JEST TWOJA WOLA PRZEJSCIA NIE BOJ SIE TERZ MYSLALAM ZE BEDE MIALA KLOPOTY ALE NIE SPOKO BIERZ NO I CENOWO JAK I JAKOSCIA SIE OPYLA POZDRAWIAM DAJ ZNAC CZY ZDECYDOWALAS?
      • Gość: Browc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.13, 14:29
        Najpierw to poczekaj aż oni potwierdzą możliwość podłączenia gsdyż nie zawsze ponoć takowa istnieje mimo wcześniejszego potwierdzenia to jest banda oszustów poniesiesz koszty i zostaniesz ze sprzętem jak w moim przypadku
    • Gość: J IP: *.adsl.inetia.pl 17.12.07, 15:13
      Ja mam 1GB z Netii na łączu TP S.A.
      Wybrałem Netię, bo nie lubię monopoli. Wszystko jest o.k.
      Fakt, że odbywa się formalna wymiana dokumentów między firmami.
      Ja czekałem w sumie ok. 3 tygodni od złożenia zamówienia.
      Zaznaczam, że nie miałem wcześniej neostrady.
      • Gość: liquidcherry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.07, 07:39
        i wlasnie w tym moze byc sęk...w sprawie przedluzenia umowy na
        neostrade konsultanci z tp wydzwaniaja do mnie przynajmniej od
        miesiaca i sa strasznie namolni,tak zagadują az trudno skonczyc z
        nimi rozmowę. tylko z ceny nie chca spuścić, dlatego ta netia troche
        kusi. brak mi impulsu zeby podjac ostateczna decyzje- moze ktos z
        neo przeszedl na netię?i powie jak to wygladało?
        • Gość: pp IP: *.adsl.inetia.pl 28.11.08, 16:17
          ja mam netie na lini tps i jest o niebo lepiej niz w tym wrednym tpsie ..... nie
          miałem sytuacji zeby chociaszby net mi z raz wolniej chodził i nie rozrywa neta
          jak to było w tps...
          • 01.12.08, 01:46
            to masz fajnie, u siostry jest przeciwnie, tez ma netie na linii tp i jak nie
            zerwie polaczenia kilka razy dziennie to znaczy ze komp byl wylaczony i to
            wogole nie jest zalezne np od pogody
            --
            Sztuka życia: móc zaspokoić głód zachowując apetyt.
        • 29.11.08, 12:54
          Ja miałam duże problemu z neo, w końcu rozwiązałam z nimi umowę z
          ich winy, ale jakieś kary kazali mi płacić i wogóle. Parę podań
          napisałam ale w końcu się odemnie odczepili. Zaraz potem założyłam
          neta w netii. Żadnych problemów nie było, podłączenie trwało 9 dni.
          Z jakości jestem bardzo zadowolona, nic się nie dzieje, z czystym
          sumieniem mogę ich polecić.
          • 13.02.09, 14:14
            aga_osp napisała:

> Ja miałam duże problemu z neo, w końcu rozwiązałam z nimi umowę z
            > ich winy, ale jakieś kary kazali mi płacić i wogóle. Parę podań
            > napisałam ale w końcu się odemnie odczepili. Zaraz potem założyłam
            > neta w netii. Żadnych problemów nie było, podłączenie trwało 9
            dni.
            > Z jakości jestem bardzo zadowolona, nic się nie dzieje, z czystym
            > sumieniem mogę ich polecić.
            to fajnuie, ze udało ci się uniknąć kar. a powiedz mi tylko 9 dni to
            mało ale większość musiałaś sama załatwic, czy zrobili to za Ciebie?
        • Gość: Kelkoo IP: *.adsl.inetia.pl 19.11.09, 19:56
          Przeszedłem z Neo do Netii i cała sprawa trwała ...godzinę od momentu
          zakonczenia swiadczenia usług przez TP do rozpoczęcia świadczenia przez Netię.
          Ale po kolei. Zadzwoniłem miesiąc przed koncem umowy z TPSA do Netii i
          powiedziałem że chce przejsc do nich. Netia wzieła ode mnie dane i dalej
          wszystko sami załatwili. Ponadto przestój (brak internetu) między zakonczeniem
          uslogi TPSA a rozpoczęciem netii nie trwał nawet godzinę. TPSA wyłaczyła swoją
          usługę a usługa Netii na dobra sprawę już w tym momencie była właczona więc
          musiałem tylko podmienić modemy i zalogować się do Netii. Łacze śmiga aż głowa
          boli (tak szybko). Przejście z Neo do Netii to była najlpesza decyzja od lat.
          Polecam. Pewne na 100%
    • Gość: jack IP: *.adsl.inetia.pl 28.11.08, 19:44
      To jest to samo , tylko taniej :)
    • 29.11.08, 02:00
      liquidcherry napisała:

> zastanawiam sie nad przejsciem do netii-prosze napiszcie jaka jest jakos ich
      > uslug, czy nie zanika sygnal itp itd, ogolnie czy warto zmieniac neostrade na
      > netię na linii tp?
      > z gory dzięki :))!

to samo pytanie tylko o DIALOG na lini tp?

wogole jakie macie opinie o dialogu? dobra obsluga, nie zrywa polaczen? itd

dzieki za odp
      pzdr
      --
      • 04.12.08, 23:31
        ej, nie straszcie, ze przejście na na netie czy dialog na lini tp może zająć
        tyle czasu... właśnie mam zamiar to wykonać.
        ale w sumie jest dobry sposob na to, jak zrywałem umowe z cyfra+ to
        powiedzialem, że wyjezdzam na stale do usa to formalnosci zajely tydzien... :)
        • 13.12.08, 02:17
          nierozumiem,
          to przejsciez tp na innego dostawce netu wcale nie zajumuje niewiadomo ile czasu,
          w umowie z tp masz zaznaczone ze jesli chcesz skonczyc umowe to miesiac
          wczesniej musisz to zglosic, i tak robisz kiedy chcesz miec et ok kogos innego,
          i po takim zgloszeniu zglaszasz sie do dialogu czy netii itp i ze chcesz
          podpisac umowe, wypelniasz papierki itp i oni przez ten miesiac porozumiewaja
          sie z tp, wymieniaja podania, tp wyraza zgode na inne swiadczzenia na linii, i
          jak Ci sie skonczy neo to kilka dni, i masz juz wlaczoney nowy internet u
          innego, mniej wiecej tak to wyglada
          --
          Sztuka życia - to cieszyć się małym szczęściem.
    • 03.12.08, 16:48
      najtanszy i najszybszy internet to naszinternet.pl albo dsl-internet.pl nie jakies tam netie czy inne.
      • 08.12.08, 00:16
        to co pokazales to oferta tele2 tylko w nowej szacie, w dodatku z kontaktem za
        granica,

nie, dzieki za takie pomysly, postoje
        --
        • 11.12.08, 01:43
          czyli w końcu co. jesli nie ma kablówki. nie chcemy tp to zostaje
          tylko dialog lub netia jesli chodzi o najbardziej popularne czytaj
          dostepne w wiekszosci miejsc oferty
          • Gość: jack IP: *.adsl.inetia.pl 11.12.08, 08:44
            Netia jest o`k. Przełączyli mnie z TPSA w ciągu kilku godzin rannych-neta miałem więc prawie non-stop. Polecam .
            • 11.12.08, 16:33
              a w jakim mieście takie cuda się dzieją?
              • Gość: jack IP: *.adsl.inetia.pl 11.12.08, 20:17
                W Zawierciu.Oczywiście sprawę w Netii i umowę podpisałem z odpowiednim wyprzedzeniem(przez kuriera).
                • 11.12.08, 23:35
                  nic nie wiem o zawierciu. ale jeśli zalatwiles to z wyprzedzeniem to calkiem
                  mozliwe ze trwalo to tak krotko.
                  nie odwazylbym sie zalatwiac takiej sprawy przez kuriera.
                  • Gość: jack IP: *.adsl.inetia.pl 12.12.08, 00:01
                    Nie ma się czego bać. Netia ma już wypracowane procedury, a podpisywanie papierów dostarczonych( i zabranych z powrotem) przez kuriera, stosuje z powodzeniem już wiele firm na polskim rynku.
                    Najważniejsze w tym wszystkim jest to , czy lokalna centralka TPSA ma jeszcze miejsce dla nowych chętnych.Jeśli tak , to nie ma się czego bać, a jeśli nie to "najwyżej" dalej będziej ich klientem.
                    • 12.12.08, 15:09
                      a mimo wszytsko. ja od miesiąca jestem zrażony do zakupów przez internet i
                      wszelkiego załatwiania spraw nieosobiście. wiem, że firmy typu dialog i netia
                      mają łatwe sposoby zawiązywania umów by jak najwiecej klientów przeszło z tp.
                    • 13.12.08, 02:12
                      nie ma sie co bac zawierania takich umow, w zasadzie to nie ma zadnego ryzyka,
                      wypelniasz wniosek na www, oni na swoj koszt przysylaja kuriera, przy nim to
                      otwierasz, czytasz, jesli jest ok to podpisujesz, i juz, on zabiera te papierki
                      i oddaje im, szybko lato i bez zbednych formalnosci

takie sposoby zalatwianai umow stosuje duzo firm, od netii, dialogu, czy plusa
                      na cyfrze skonczywszy, a z placowkami to roznie bywa, netia teraz jest w
                      germanosach, a dialog tylko w dwoch miastach na woj dolnoslaskie,

ale powiem Ci cos jeszcze diorr, bardzo czesto te umowy brane z www, sa
                      korzystniejsze niz w placowce, serio, bo pomijasz prowizje doradcy :)

pzdr
                      --
                      • 14.12.08, 22:35
                        makama111 napisała:

> nie ma sie co bac zawierania takich umow, w zasadzie to nie ma zadnego ryzyka,
                        > wypelniasz wniosek na www, oni na swoj koszt przysylaja kuriera, przy nim to
                        > otwierasz, czytasz, jesli jest ok to podpisujesz, i juz, on zabiera te papierki
                        > i oddaje im, szybko lato i bez zbednych formalnosci
                        >
                        > takie sposoby zalatwianai umow stosuje duzo firm, od netii, dialogu, czy plusa
                        > na cyfrze skonczywszy, a z placowkami to roznie bywa, netia teraz jest w
                        > germanosach, a dialog tylko w dwoch miastach na woj dolnoslaskie,
                        >
                        > ale powiem Ci cos jeszcze diorr, bardzo czesto te umowy brane z www, sa
                        > korzystniejsze niz w placowce, serio, bo pomijasz prowizje doradcy :)
                        >
                        > pzdr

a najlepsze najlpesze oferty są załatwiane przez telefon- przynajmniej w siecahc
                        komórkowych tak jest. no ale ja lubie mieć wszytsko na papierze i wsio dogadane,
                        nie jestem zbyt przekonany do umów nieosobiście załatwainych...
                        • Gość: urzytkownik IP: *.ssp.dialog.net.pl 09.12.13, 17:26
                          nie polecam, internet do 20MBit/s faktycznie jest w granicach 10 Mbit/s -reklamowałem to, ale DIALOG uważa, że to jet OK bo to przecież jest do 20, ja na to,że lepiej niech napiszą w ofercie do 100MBit/s to jak będzie 10 to też będzie prawda, no ale cóż nie uwzględnili mojej reklamacji a wiadomo jak to jest jak umowa jest terminowa Trzeba płacić i tylko ponarzekać można, pozdrawiam czytelników.
                      • Gość: net IP: *.adsl.inetia.pl 15.12.08, 16:30
                        Poza tym załatwiając sprawę przez internet dostajesz różnego rodzaju obniżki ok.
                        50-100zł.
                        • 16.12.08, 21:09
                          zgadzam sie, faktycznie tak jest
                        • 16.12.08, 23:47
                          Gość portalu: net napisał(a):

> Poza tym załatwiając sprawę przez internet dostajesz różnego rodzaju obniżki ok
                          > .
                          > 50-100zł.
                          no wlasnie o tym mowilem wczesniej, znizki czy proomocje, bo pomija sie prowizje
                          agenta,

a pozatym jak juz dostaniesz umowe kurierem i ja podpiszesz to i tak masz 10dni
                          na jej zerwanie, bez komplikacji, ustawowo, (bo zawierales transakcje nie widzac
                          produktu, czyli np przez net czy telefon a nie w salonie), wiec jest wiele metod
                          na to by nie kupic kota w worku

--
                          • 18.12.08, 20:16
                            makama111 napisała:

> Gość portalu: net napisał(a):
                            >
                            > > Poza tym załatwiając sprawę przez internet dostajesz różnego rodzaju obni
                            > żki ok
                            > > .
                            > > 50-100zł.
                            > no wlasnie o tym mowilem wczesniej, znizki czy proomocje, bo pomija sie prowizj
                            > e
                            > agenta,
                            >
                            > a pozatym jak juz dostaniesz umowe kurierem i ja podpiszesz to i tak masz 10dni
                            > na jej zerwanie, bez komplikacji, ustawowo, (bo zawierales transakcje nie widza
                            > c
                            > produktu, czyli np przez net czy telefon a nie w salonie), wiec jest wiele meto
                            > d
                            > na to by nie kupic kota w worku
                            >
                            no dokładnie- podstawowe prawo zakupów przez internet.
                            Dla porównania. mam kolege który pracuje w callcenter orange. i mówi ze
                            najkorzystniejsze oferty abnamentu itp. to załatwione przez internet, zaraz
                            potem przez telefon a najbardziej nie opłaca się iść do salonu- to można sobie
                            odnieść
          • 13.12.08, 02:20
            dialog jest ok, moja siostra go ma u Siebie w domu, wlasnie na linii t, bo u
            niej nie ma kablii dialogu, i oszczedza na abonamencie w tp, i ma dosc fajna
            oferte na 2Mb i jest zadowolona, nie skarzyla sie ze cos sie psuje, czy wariuje,
            wiec chyba w jej imieniu moge to polecic :)

pozdrawiam, dobranoc
            --
            • Gość: internauta IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 09.04.09, 11:38
              dialog jest kiepski.
              przy rezygnacji robią problemy i nie wysyłają pisma do TPSA , że
              przestają blokować linię telefoniczną.
              to jest wielka kpina
              internet się zawiesza, przerywa,zaniżają przesył.
              NIE POLECAM !!!!
              Pracowałem z nimi rok i mam serdecznie dość
    • Gość: jano IP: *.adsl.inetia.pl 17.12.08, 11:50
      Nie bierz tego chłamu nie chodzi o samo działanie ale o czas w jaki to załatwisz
      i o burdel jaki maja u siebie. Ja czekałem prawie dwa miesiące zanim ustalili
      dlaczego umowa nie jest wprowadzona u nich w systemie. W końcu powiedziałem dość
      i zmieniłem operatora. Nigdy w życiu nie spotkałem się z takim brakiem nie
      kompetencji i nie profesjonalizmu. Tragedia.
      • 18.12.08, 20:20
        Gość portalu: jano napisał(a):

> Nie bierz tego chłamu nie chodzi o samo działanie ale o czas w jaki to załatwis
        > z
        > i o burdel jaki maja u siebie. Ja czekałem prawie dwa miesiące zanim ustalili
        > dlaczego umowa nie jest wprowadzona u nich w systemie. W końcu powiedziałem doś
        > ć
        > i zmieniłem operatora. Nigdy w życiu nie spotkałem się z takim brakiem nie
        > kompetencji i nie profesjonalizmu. Tragedia.
        Mnie nic takiego nie spotkało. musiałeś mieć wyjątkowego pecha, bo z reguły i z
        tego co wiem z włąsnego otoczenia to Dialogi ich obsługa klienta stoi na
        wysokim poziomie z racji tego, że klientów tp nie łatwo jest przyciągnąć do
        siebie. a jeśli chodzi o burdel u nich to moja faktura czy aneks do umowy i inne
        załatwiane sprawy nigdy nie miały przeciągnąć czy zawiorwań.
        • 28.12.08, 21:25
          ageh napisał:

> Mnie nic takiego nie spotkało. musiałeś mieć wyjątkowego pecha, bo z reguły i z
          > tego co wiem z włąsnego otoczenia to Dialogi ich obsługa klienta stoi na
          > wysokim poziomie z racji tego, że klientów tp nie łatwo jest przyciągnąć do
          > siebie. a jeśli chodzi o burdel u nich to moja faktura czy aneks do umowy i inn
          > e
          > załatwiane sprawy nigdy nie miały przeciągnąć czy zawiorwań.

klientow tp nie latwo przyciągnac do siebie :))
          to chyba dowcip, a moze w zasadzie prawdziwe jest to tylko dla dla osob
          starszych ktore z przyzwyczajenia sa wierne tp, a wszyscy inni kiedy moga to
          uciekaja od tp, trzeb aich tylko zachecic aby akurat uciekly do danej firmy, i
          wg mnie dialog ma najubozsza reklame, choc moze nie potrzebuje medialnego
          rozglosu....

--
          • Gość: mj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.09, 12:10
            Witam, ale przecież oferta Dialogu dla klientów TP jest jakas chora,
            tylko na czas nieokreślony, a kwoty o 15% wyższe niż w TP, o Netii
            nie wspominając. Pół godziny przeszukiwałem ich stronę, nic lepszego
            nie znalazłem, jeżeli macie jakiś namiar, to chętnie sprawdzę, bo
            jakoś nic znależć nie mogę,
            sprawa druga: ja kiedyś 2 lata temu próbowałem przejść do netii,
            było coś takiego, że zmienił sie regulamin TP, ja go nie podpisałem,
            i poinformowałem ich, że rezygnuję. 2 miesiące byłem bez neta bo sie
            nie dogadali ze sobą,w końcu sie wkurzyłem, zadzwoniłem do TP, że
            jednak wracam i w ciagu godziny miałem neta. Obawiam się, że tym
            razem może być tak samo.

pozdr...
            • 03.01.09, 00:25
              Gość portalu: mj napisał(a):

> Witam, ale przecież oferta Dialogu dla klientów TP jest jakas chora,
              > tylko na czas nieokreślony, a kwoty o 15% wyższe niż w TP, o Netii
              > nie wspominając. Pół godziny przeszukiwałem ich stronę, nic lepszego
              > nie znalazłem, jeżeli macie jakiś namiar, to chętnie sprawdzę, bo
              > jakoś nic znależć nie mogę,
              > sprawa druga: ja kiedyś 2 lata temu próbowałem przejść do netii,
              > było coś takiego, że zmienił sie regulamin TP, ja go nie podpisałem,
              > i poinformowałem ich, że rezygnuję. 2 miesiące byłem bez neta bo sie
              > nie dogadali ze sobą,w końcu sie wkurzyłem, zadzwoniłem do TP, że
              > jednak wracam i w ciagu godziny miałem neta. Obawiam się, że tym
              > razem może być tak samo.
              >
              > pozdr...
              powinno byc tak, że masz wtedy abonament socjalny- 28zł czy jakos tak. + cena za
              internet z dialogu czy netii
            • 05.01.09, 16:59

> Witam, ale przecież oferta Dialogu dla klientów TP jest jakas chora,
              > tylko na czas nieokreślony, a kwoty o 15% wyższe niż w TP, o Netii
              > nie wspominając. Pół godziny przeszukiwałem ich stronę, nic lepszego
              > nie znalazłem, jeżeli macie jakiś namiar, to chętnie sprawdzę, bo
              > jakoś nic znależć nie mogę,

gdzies to kiedys widzialam na stronce dialogu, ale gdzie to juz nie pamietam, a
              nie chce mi sie szukac, ybacz
              mysle ze sama oferta internetu danej predkosci jest cenowo podobna do tp badz
              nizsza, i te nizsze ceny ja osobiscie przegladalam, i czasem roznilo sie to o
              polowe, trzeba dokladnie przeszukac,
              i to co ktos wyzej tez wspominal, tp wymaga abonamentu standardowego, a BSA
              (dialog netia) chce tylko socjalnego, wiec tu juz oszczedzasz 20zl - czyli 30%
              ceny internetu do ok 50% przy umowie na mala predkosc, co o tym sadzisz?

--
            • 05.01.09, 17:04

> sprawa druga: ja kiedyś 2 lata temu próbowałem przejść do netii,
              > było coś takiego, że zmienił sie regulamin TP, ja go nie podpisałem,
              > i poinformowałem ich, że rezygnuję. 2 miesiące byłem bez neta bo sie
              > nie dogadali ze sobą,w końcu sie wkurzyłem, zadzwoniłem do TP, że
              > jednak wracam i w ciagu godziny miałem neta. Obawiam się, że tym
              > razem może być tak samo.

szczerze to nie wiem jak sprawa wygladala dwa lata temu, ja z tp ucieklam
              dopiero na wakacjach, wiec ok pol roku temu, teraz jest to mozliwe, bez klopotu,
              bez oplat i dlugiego oczekiwania, sprawdz sobie na www u konkurencji czy pod
              twoim nr telef mozna zamontowac cos na linii tp, i juz masz zachete do dalszych
              poszukiwan :)
              minimum miesiac przed koncem umowy na neo skladasz pismo o rozwiazanie umowy, a
              w tym czasie zalatwiasz formalnosci u konkurencji, oni wysla papierki do tp o
              pozwolenie i takioe tam, i srednio do kilku dni po zakonczeniu neo poplynie nowy
              net, powtarzam do kilku dn i, ja czekalam dokladnie 4, wiec nie bedzie to napeno
              2miesiace

mam, nadzieje ze pomoglam, pozdrawiam

--
          • 03.01.09, 00:18
            makama111 napisała:
            > klientow tp nie latwo przyciągnac do siebie :))
            > to chyba dowcip, a moze w zasadzie prawdziwe jest to tylko dla dla osob
            > starszych ktore z przyzwyczajenia sa wierne tp, a wszyscy inni kiedy moga to
            > uciekaja od tp, trzeb aich tylko zachecic aby akurat uciekly do danej firmy, i
            > wg mnie dialog ma najubozsza reklame, choc moze nie potrzebuje medialnego
            > rozglosu....
            >

niełatwo wbrew pozorom. mają ciągle większość na rynku, bo mało ludzi wie o
            ofertach typy BSA, czy o obecności innych lini niż tp w okolicy, no ale to już
            nie nasz problem.
            • Gość: jovana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.09, 07:21
              Ja pracuje dla netii i uważam, ze uslugi tej firmy sa na wysokim poziomie, ale jak juz wspomnialam - pracuje dla tej firmy ;) Jesli ktos ma pytania - chetnie odpowiem i doradze. jovana21@wp.pl
              • 05.01.09, 16:55
                Gość portalu: jovana napisał(a):

> Ja pracuje dla netii i uważam, ze uslugi tej firmy sa na wysokim poziomie, ale
                > jak juz wspomnialam - pracuje dla tej firmy ;) Jesli ktos ma pytania - chetnie
                > odpowiem i doradze. jovana21@wp.pl

szkoda tylko dla Pani ze internet dalej w TP :)

pzdr
                --
              • 07.01.09, 18:25

> Ja pracuje dla netii i uważam, ze uslugi tej firmy sa na wysokim poziomie, ale
                > jak juz wspomnialam - pracuje dla tej firmy ;) Jesli ktos ma pytania - chetnie
                > odpowiem i doradze. jovana21@wp.pl
                i z samego rana piszesz z pracy czy z domu? bo jeśli z pracy to fajnie- macie
                neostrade :)
                • Gość: jovana IP: *.adsl.inetia.pl 09.01.09, 13:48
                  Kochani nie pisałam ani z domku ani z pracy. niestety tam gdzie bylam jeszcze
                  nie skonczyla sie umowa na neostrade. pozdrawiam czujnych panów/panie ;)
                  • 09.01.09, 17:53

> Kochani nie pisałam ani z domku ani z pracy. niestety tam gdzie bylam jeszcze
                    > nie skonczyla sie umowa na neostrade. pozdrawiam czujnych panów/panie ;)
                    ależ proszę bardzo, a powiedz nam jeszcze skoro jestes w temacie. czy abonament
                    socjalny przy bsa nadal obowiązuje? masz info z pierwszej reki
                    • Gość: jovana IP: *.adsl.inetia.pl 09.01.09, 18:02
                      abonament socjalny obawiązuje przy bsa jak najbardziej, W bierzącej ofercie
                      cenowej oplaca sie jednak wybrac abonament neti razem z internetem, bo roznica w
                      cenie niewielka a wszystko w jednym rachunku :)
                      • Gość: mistyfikacja IP: *.adsl.inetia.pl 10.01.09, 00:09
                        @jovana, czytając Twoje posty mam nieodparte wrażenie że lobbujesz na rzecz Netii.
                        Internet z telefonem lub bez, to wszystko zależy od tego jak chcesz używać i ile
                        zapłacić.
                        W moim przypadku abo socjalny w TP (służbowy tel kom) więc zdarza się b.często
                        że nie wykorzystuje nawet tych 15 impulsów w socjalu. Za 28,06 zł mam druty na
                        których obecnie wisi Net24 Netii za 59,00 (umowa 24 mieś.,pierwsze 4 mies były
                        po 1,22 zł - promocja+zam. przez internet+własny modem z routerem i WiFi+ 3 kompy)
                        Czy internet z telefonem Netii ? - wybór należy do Ciebie!
                        Wspominając treści kilku poprzednich postów odnośnie dostępności, czy też
                        niedostępności BSA w okolicach marzec-maj 2007 - było naprawdę ciężko. Ludzie
                        masowo rezygnowali z TP i przechodzili do alternatywnych dostawców na łączach
                        TP.To przerosło oczekiwania nowych dostawców i TP, ale akurat TP nie zależało na
                        rozbudowie punktów styku z innymi dostawcami. Chcieli po prostu odwlec w czasie
                        możliwość świadczenia usługi dostępu do internetu na teoretycznie "ich kablach".
                        Ludzie rezygnowali z Neo i czekali na przełączenie na Netie lub innego dostawce.
                        Z perspektywy czasu myślę że ci którzy się doczekali i tak na tym zyskali
                        (czytaj: tyle nie stracili), tych którzy zostali z TP tylko pozdrawiam i
                        współczuję :)
                        • 10.01.09, 00:55
                          jovana i owszem lobbuje netie bo tam pracuje. ale jej wiadomosci moga byc
                          przydatne dla tych ktorzy chca skorzystac z uslug alternatywnych dostawcow wobec
                          tp. i niekoniecznie netia ich interesuje, przeciez mozna wybrac dialog i jovana
                          nie bedzie protestowac ani lobbowac przeciw dialogowi bo wszyscy wiemy, ze
                          dialog stoi na podobnym poziomie a wg. wielu na wyzszym poziomie niz netia jesli
                          chodzi o jakosc uslug, kwestia dostepnosci o oferty aktualnej
                          • Gość: mistyfikacja IP: *.adsl.inetia.pl 10.01.09, 13:06
                            @diorr dlaczego tak się zjeżyłeś ?
                            Przecież nikogo swoim postem nie atakowałem, a Ty zaraz robisz sceny i z siebie
                            adwokata @jovana.
                            W takim razie jeszcze bardziej rzeczowo niż poprzednio. Mam Net24 Netii i jeden
                            raz w ciągu 19 miesięcy miałem przerwę w dostępie do usługi. Niestety nie jestem
                            w stanie rozstrzygnąć czy była to wina dostawcy, czy mojego modemu (Linksys
                            AG241V2EU). Po restarcie wszystko wróciło do normy.
                            A co do aktualnych ofert to chyba nie trudno je znaleźć:
                            www.dialog.pl/dialoginternet_promocje_szczegoly.php?obj=2427
                            www.netia.pl/hp,dla_domu,internet_opis.html
                            www.crowley.pl/dsl.html ceny przez telefon- dziś mają wolne.
                            Jeśli chodzi o jakość usług wybrałbym Crowleya. Jeśli o cenę to wszystko zależy:
                            co chcesz mieć, za ile i na ile.
                            • 10.01.09, 16:20
                              nie zalezy mi na atakowaniu nikogo. poprostu skoro już dziewczyna przyznała się,
                              że pracuje tam to chcę uzyskać informacje z pierwszej ręki nie faworyzując
                              żadnego z operatorów- uczciwe?
                              • 13.01.09, 01:44
                                diorr napisał:

> nie zalezy mi na atakowaniu nikogo. poprostu skoro już dziewczyna przyznała się
                                > ,
                                > że pracuje tam to chcę uzyskać informacje z pierwszej ręki nie faworyzując
                                > żadnego z operatorów- uczciwe?

chlopie ale wojen rozpetales :)

a chaiels dobrze, i jaki tu wniosek, ? nie wyrywaj sie :)

ja sama wiem ze zasady dziala nia netii czy dialogu sie nie roznia od siebie, i
                                chcetnie tez wyslucham tajemnic zawodowych choc wiem ze ich nikt nie wyjawi do
                                konca :)
                                wiec roznice miedzy nimi to tylko cena, a to juz kazdy sobie porowna sam, jak
                                'mistyfikacaj' slusznie powiedziala
                                pzdr

--
                                • Gość: mistyfikacja IP: 198.208.240.* 13.01.09, 17:01
                                  @makama111, sprostuję - mistyfikacja POWIEDZIAŁ - jak łatwo zauważyć
                                  jest to nick męski :)
                                  • 18.01.09, 02:14
                                    Gość portalu: mistyfikacja napisał(a):

> @makama111, sprostuję - mistyfikacja POWIEDZIAŁ - jak łatwo zauważyć
                                    > jest to nick męski :)

teraz to mi na ambicje siadłAŚ

mistyfikacja - drogi Panie, to rzeczownik rodzaju żeńskiego, mówi sie ' ta
                                    mistyfikacja' , a sugeruje to to nieszcześne -a na koncu wyrazu
                                    ale nie ma przeszkód żeby byl to nick dla mezczyzny

pzrd
                                    --
                                • 13.01.09, 22:26
                                  nie wyrywaj sie... na forum? a co tu sie robi innego?:)
                      • 10.01.09, 00:57
                        dzięki za pewne info. wiecej klientów ma dialog czy neta?
                        • Gość: jovana IP: *.adsl.inetia.pl 10.01.09, 12:23
                          Netia na dzien dzisiejszy ma ponad 80% klientow na rynku operatorow
                          alternatywnych, jest to zwiazane z wykupieniem tele2.
                          • 10.01.09, 16:14
                            ale jeśli chodzi o mój dolny śląsk do dialog ma więcej. własnych lini netia też
                            nie ma więcej, tak?
                            • Gość: jovana IP: *.adsl.inetia.pl 10.01.09, 17:40
                              na dolnym slasku dialog rzeczywiscie wiedzie prym, jesli chodzi o lacza netii to
                              tez troche tego jest, ale w to wchodzi miedz,radiowy wimax i llu i cholera wie
                              jakie jeszcze cuda ;)
                              Generalnie nasze najlepsze lacza - LLU sa dostepne w niektorych dzielnicach
                              duzych miast, takze troche lipa z ta dostepnoscia, ale za to jak ktos juz ma
                              dostep to moge tylko pozazdroscic, bo w mojej dzielnicy tylko bsa na lini tp
                              idzie albo wimax - a wimax moim zdaniem jest troszke do d... takze bsa w moim
                              przypadku jest najlepszym rozwiazaniem
                              to tak w kwestii lekkiego wywodu na temat laczy ;)
                              • 10.01.09, 17:52
                                z tym, ze bsa nie jest na tyle opłacalne jak internet na własnych liniach
                                • Gość: koilo IP: 80.55.228.* 12.01.09, 11:41
                                  Jaka jest przewidziana oferta dla przedłużających umowę na internet
                                  w Netii?
                                  • 12.01.09, 20:25
                                    sie namnożyło pytań... :)
                              • 13.01.09, 01:50

> na dolnym slasku dialog rzeczywiscie wiedzie prym, jesli chodzi o lacza netii t
                                > o
                                > tez troche tego jest, ale w to wchodzi miedz,radiowy wimax i llu i cholera wie
                                > jakie jeszcze cuda ;)
                                > Generalnie nasze najlepsze lacza - LLU sa dostepne w niektorych dzielnicach
                                > duzych miast, takze troche lipa z ta dostepnoscia, ale za to jak ktos juz ma
                                > dostep to moge tylko pozazdroscic, bo w mojej dzielnicy tylko bsa na lini tp
                                > idzie albo wimax - a wimax moim zdaniem jest troszke do d... takze bsa w moim
                                > przypadku jest najlepszym rozwiazaniem
                                > to tak w kwestii lekkiego wywodu na temat laczy ;)

jestem pod wrazeiem roznicy jaka moze byc w kablach, nawet nie sadzilam ze az taka.

a od czego zalezy gdzie montuja jaki rodzaj? i jak bardzi od rodzaju zalezy
                                odbiór internetu?
                                pzdr
                                --
                          • 13.01.09, 01:47

> Netia na dzien dzisiejszy ma ponad 80% klientow na rynku operatorow
                            > alternatywnych, jest to zwiazane z wykupieniem tele2.

dialog natmiast wykupil cos co sie nazywa e-wroc od 'fortum wroclaw" i daje
                            teraz internet sieciowy w pred 10-100Mb/s za ok 70zł
                            mysle ze liczba klientow jaka zdobedzie ta usluga jeszcze nie zostala ujeta w
                            tym liczeniu :)

--
                            • 13.01.09, 22:35
                              makama111 napisała:

> Gość portalu: jovana napisał(a):
                              >
                              > > Netia na dzien dzisiejszy ma ponad 80% klientow na rynku operatorow
                              > > alternatywnych, jest to zwiazane z wykupieniem tele2.
                              >
                              > dialog natmiast wykupil cos co sie nazywa e-wroc od 'fortum wroclaw" i daje
                              > teraz internet sieciowy w pred 10-100Mb/s za ok 70zł
                              > mysle ze liczba klientow jaka zdobedzie ta usluga jeszcze nie zostala ujeta w
                              > tym liczeniu :)
                              >
                              światłowody?
                      • 13.01.09, 01:35

> abonament socjalny obawiązuje przy bsa jak najbardziej, W bierzącej ofercie
                        > cenowej oplaca sie jednak wybrac abonament neti razem z internetem, bo roznica
                        > w
                        > cenie niewielka a wszystko w jednym rachunku :)

abonament w netii jest prawie 2razy drozszy niz socjalny w tp, wiec sie sie
                        mniej oplaca, dla tych co cena chca zejsc jak najnizej
                        --
                        • Gość: mistyfikacja IP: 198.208.240.* 13.01.09, 16:59
                          To prawda że w konfiguracji: telefon socjal TP + internet Netii
                          1Mbit jest taniej niż kompleksowo w Netii, ale naprawde niewiele,
                          dokładnie 4,64 zł. Jednak jeżeli ktoś chce korzystać z telefonu
                          stacjonarnego, to z telefonem w Netii może to robić raczej
                          bezstresowo (około 120 min. lokalnych, międzymiastowych i na
                          stacjarne do UE). Z telefonem w TP po 15 darmowych impulsach
                          rachunek zaczyna nam szybciej wzrastać (impuls za podwójną stawkę w
                          TP, chyba 0,58zł).

@makama111 - abonament na telefon w Netii jest o połowę droższy, a
                          nie prawie dukrotnie jak piszesz

@jovana - mam obecnie umowę z Netią na internet do chyba czerwca,
                          zastanawiam się nad wzięciem jednak telefonu w Netii i podwyższeniem
                          transferu do 4Mbit, czy możesz/chcesz zająć się tym tematem ?
                          Muszę powiedzieć że Netia chyba mnie olała bo w niedziele wysłałem
                          takie zapytanie do Netii z ich stronki i do tej pory cisza.
                          Jeśli możesz się tym zająć to napiszę szczegóły na maila, którego
                          wcześniej wymieniłaś.
                          • Gość: jovana IP: *.adsl.inetia.pl 13.01.09, 18:38
                            mistyfikacja napisz na maila - cos sie wymysli ;) napisz tylko skad jestes w
                            mailu poprosze.
                            • Gość: paulajna IP: *.gprs.plus.pl 21.01.09, 21:52
                              a czy koleżanka może mi powiedzieć na jakiej zasadzie netia spełnia
                              marzenia skoro to w dialogu mogę mieć telewizje w pakiecie za 10%
                              ceny...hm?
                              • 22.01.09, 23:17
                                Gość portalu: paulajna napisał(a):

> a czy koleżanka może mi powiedzieć na jakiej zasadzie netia spełnia
                                > marzenia skoro to w dialogu mogę mieć telewizje w pakiecie za 10%
                                > ceny...hm?
                                e koleżanka z neti się zwinęła :) na trudne pytania odpowiada infolinia. no ale
                                jeżeli masz pretensje do netii to zmieniaj, zmieniaj operatora a niech wszyscy
                                widzą;)
                                • Gość: paulajna IP: *.gprs.plus.pl 24.01.09, 00:07
                                  a czemu ja mam zmieniac? myslisz, że warto?
                                  znaczy zmieniac- nie zmienaic tylko rozpoczynac bo ja mam iplusa z
                                  którego z ciężkim bólem serca muszę zrezygnowac... czytaj: jupi
                                  skończyła się umowa!
                                  to co netia czy dialog or something else?
                                  • Gość: jovana IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.01.09, 11:31
                                    Nie zniknelam na zawsze ;) jestem w miejscu, w ktorym kompletnie nie mam czasu,zeby posiedziec przy komputerze, a poza tym nie lubie neostrady ;)

paulajna nie wazne czy netia czy dialog czy co tam jeszcze, byle nie tp, bo trzeba w koncu rozruszac ten nasz rynek telekomunikacyjny! jesli masz pytania odnosnie netii to pisz na maila - tam czasciej zagladam.
                                    pozdrawiam!
                            • Gość: marysia IP: *.chello.pl 27.01.09, 23:43
                              hej, a jak z tą ofertą "Netia spełnia marzenia" to działa w ogóle? jak to jest
                              organizowane? bardzo mnie to interesuje, a szczególnie lekcja snookera:)
                          • Gość: hikeee IP: *.magma-net.pl 14.01.09, 01:08
                            jaka jest roznica miedzy @makama "
                            abonament w netii jest prawie 2razy drozszy niz socjalny w tp"

a @mistyfikacja "abonament na telefon w Netii jest o połowę droższy, "

bo to chyab to samo, chyab ze o polowe drozszy tzn ze ten drozszy kosztuje 1.5
                            ceny tanszego ?

co by nie bylo jest to wiecej :)
                            • 14.01.09, 20:19
                              jesli uznamy ze abonament socjalny w tp kosztuje 30 zł to dwa razy droższy
                              abonamnet wyniesie 60zł a o połowę droższy wyniesie 45zł
                              tak, tak wiem- na studiach zdałem matme na 3.5 :)
                              • 18.01.09, 02:16
                                ciekawe obliczenia :) przydala sie nauka matematyki, co? :)

grunt ze cena maleje a nie rośnie

pzdr
                                --
                                • 21.01.09, 20:00
                                  złośliwość jakby znajoma...
                                  w sumie racja nie ma co kombinować z matma, ceny maleją i mają maleć
                                  w góre serca!
                                  • 13.02.09, 14:19
                                    jak ktos już gdzieś słusznie zauwazyłe. cena za internet nie może
                                    być niższa niż pewna kwota. za to prędkość odpowiadająca najnizszej
                                    kwocie będzie rosła. i to nam się opłaca równie bardzo.
                                    • 18.02.09, 21:50
                                      ageh napisał:

> jak ktos już gdzieś słusznie zauwazyłe. cena za internet nie może
                                      > być niższa niż pewna kwota. za to prędkość odpowiadająca najnizszej
                                      > kwocie będzie rosła. i to nam się opłaca równie bardzo.
                                      znaczy jak najtaniej może być?
              • 11.05.09, 08:03
                To może wyjaśnisz co to znaczy "na linii netii" i "na linii TP",czy to wiąże się
                z jakimiś dodatkowymi opłatami w przypadku rezygnacji z telefonu ?
                --
                -----------------------------------------------------
                "Palikot pyta się Jarosława Kaczyńskiego tylko o to, czy jest tym kim jest,
                czyli homoseksualistą"-powiedział poseł Martyniuk w TVN24
    • Gość: szymon IP: *.acn.waw.pl 22.01.09, 00:33
      kocham cie iwonka;*
    • Gość: pik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.09, 11:00
      ta sama usluga tyle ze w netii taniej , na socjalnym abonamencie, poza tym net
      sam tez 15 % tanszy.
      • Gość: tusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.09, 18:43
        Też bym przeszedł, ale mam jeszcze umowę :( To że się opłaca to jasne. Internet
        4 razy szybszy za tą samą cenę, a do tego odbierasz nagrodę z katalogu marzeń
        jak nauka jazdy konnej. Oby ta oferta się utrzymała aż do mojej migracji.
        • 28.01.09, 21:41
          Gość portalu: tusz napisał(a):

> Też bym przeszedł, ale mam jeszcze umowę :( To że się opłaca to jasne. Internet
          > 4 razy szybszy za tą samą cenę, a do tego odbierasz nagrodę z katalogu marzeń
          > jak nauka jazdy konnej. Oby ta oferta się utrzymała aż do mojej migracji.
          ja tam aż tak bardzo w te spełnianie marzeń nie wierze... poczytam i radzę też
          wam poczytać regulamin zanim was to skusi
          • Gość: Pafcio IP: *.pul.tke.pl 29.01.09, 20:14
            A ja mam pytanie jak to jest z przełączeniem telefon z tpsa na Netie w ramach
            promocji internet + telefon. Jeśli chodzi on internet - rozwiązanie umowy z
            siecią osiedlowa nie stanowi problemu - zgłosić do 20 i od 1 następnego
            miesiąca jestem wolny. Martwię się tylko tp. Mam telefon abonamet 50 zł na czas
            nieokreślony - boje się , że tpsa będzie mnie trzymać nawet 3 miesiące z tym
            telefonem. I może dojśc do sytuacji, że będę miał internet w jednym, telefon w
            drugim - czy Netia jakoś to sama załatwia?. Czy w takich przypadkach umowa nie
            zostaje zawarta, a może będę dostawał rachunki z tepsy i z Netii?
            • 02.02.09, 01:33
              z reguły te firmy wszytsko same załatwiają. musisz tylko w odpowiednim czasie
              zgłosić taką chęć. myślę, że jak się przejdziesz do nich to Ci powiedzą, że
              wszytsko załatwią, tak netai i dialog zdobywają klientów
            • 11.02.09, 02:23
              Gość portalu: Pafcio napisał(a):

> A ja mam pytanie jak to jest z przełączeniem telefon z tpsa na Netie w ramach
              > promocji internet + telefon. Jeśli chodzi on internet - rozwiązanie umowy z
              > siecią osiedlowa nie stanowi problemu - zgłosić do 20 i od 1 następnego
              > miesiąca jestem wolny. Martwię się tylko tp. Mam telefon abonamet 50 zł na czas
              > nieokreślony - boje się , że tpsa będzie mnie trzymać nawet 3 miesiące z tym
              > telefonem. I może dojśc do sytuacji, że będę miał internet w jednym, telefon w
              > drugim - czy Netia jakoś to sama załatwia?. Czy w takich przypadkach umowa nie
              > zostaje zawarta, a może będę dostawał rachunki z tepsy i z Netii?

no nie mozesz miec naraz telefonu u obu, bo to jedna linia przeciez jest, wiec
              najpierw musi sie jedno rozwiazac, a potem drugie zawiazac, tp mam zwykle
              miesiac wypowiedzenia, wiec zamiast 3 miesuecy poczekasz jakies 1,5-2miesiace,
              niestety
              --
        • 30.01.09, 23:30
          Gość portalu: tusz napisał(a):

> Też bym przeszedł, ale mam jeszcze umowę :( To że się opłaca to jasne. Internet
          > 4 razy szybszy za tą samą cenę, a do tego odbierasz nagrodę z katalogu marzeń
          > jak nauka jazdy konnej. Oby ta oferta się utrzymała aż do mojej migracji.

z tym 4x szybszym internetem to nie doonca jest tak jak pisza w gazetkach,
          to dotyczy a) tylko kabli netii
          b) tylko w wiekszych miastach gdzie te linii sa nowoczesne
          c) tylko w pakiecie z telefonem
          wiec jako BSA odpada i ciezko dostepna ta oferta jest, ale dobry z niej wabik
          --
          • Gość: zen IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.09, 12:41
            witam.
            Zadzwoń na infolinię netii 0 801 802 803 wew.1 i pytaj o technologię LLU, jeśli
            jest możliwa to ta technologia daje możliwość netu 4xszybszego od tepsy , czyli
            płacisz za net 4MB jak za 1MB w tepsie.
            • 02.02.09, 01:34
              a gdzie LLU jest dostepne mniej więcej?
            • 02.02.09, 02:42
              Gość portalu: zen napisał(a):

> witam.
              > Zadzwoń na infolinię netii 0 801 802 803 wew.1 i pytaj o technologię LLU, jeśli
              > jest możliwa to ta technologia daje możliwość netu 4xszybszego od tepsy , czyli
              > płacisz za net 4MB jak za 1MB w tepsie.

no wlasnie o to w tym chodzi, niby siwtna oferta a okazuje sie ze tylko na 5%
              pow. kraju :0

a ja nawet nie wiem co to sa te LLU?
              we wroclawiu netia ma swoje linie?
              --
          • 02.02.09, 01:30
            malpa-na-drzewie napisał:

> Gość portalu: tusz napisał(a):
            >
            > > Też bym przeszedł, ale mam jeszcze umowę :( To że się opłaca to jasne. In
            > ternet
            > > 4 razy szybszy za tą samą cenę, a do tego odbierasz nagrodę z katalogu ma
            > rzeń
            > > jak nauka jazdy konnej. Oby ta oferta się utrzymała aż do mojej migracji.
            >
            > z tym 4x szybszym internetem to nie doonca jest tak jak pisza w gazetkach,
            > to dotyczy a) tylko kabli netii
            > b) tylko w wiekszych miastach gdzie te linii sa nowoczesne
            > c) tylko w pakiecie z telefonem
            > wiec jako BSA odpada i ciezko dostepna ta oferta jest, ale dobry z niej wabik
            no ale sprowadzaiłeś na ziemie... ze spełniania marzeń do zwykłego marketnigu,
            przykre.
            • 02.02.09, 02:43
              diorr napisał:
              > no ale sprowadzaiłeś na ziemie... ze spełniania marzeń do zwykłego marketnigu,
              > przykre.

sorry Winnetou, biznes is biznes....a nie lataniem w chmurach

pzdr
              --
              • 04.02.09, 22:52

> diorr napisał:
                > > no ale sprowadzaiłeś na ziemie... ze spełniania marzeń do zwykłego market
                > nigu,
                > > przykre.
                >
                > sorry Winnetou, biznes is biznes....a nie lataniem w chmurach
                >
                > pzdr
                hehe dawno nie słyszałem tekstu ''sorry winnetou''
                kurde ale to poromcja jak kazda inna chcesz powiedziec ze bardziej wiarygodny
                jest zamachowski?
                • 11.02.09, 02:20
                  diorr napisał:
                  > hehe dawno nie słyszałem tekstu ''sorry winnetou''
                  > kurde ale to poromcja jak kazda inna chcesz powiedziec ze bardziej wiarygodny
                  > jest zamachowski?

bron Boże, nie zamachowski, nie tp, oni są z tych co ładnie wygladaja na obrazku
                  i tyle
                  ale wracajac do netii, pomysl, jesli by Ci dali pol roku albo rok (z 24, 36
                  miesiecy) za zlotowke, to czy tym samym nie odlozylbys sobie sam na ten
                  szybowiec, ???? podpowiem, odlozylbys, starczyloby!
                  a netia dawala wczesniej wlasnie tak ze pol roku czy rok za 1zl, wiec ten
                  katalog marzen to kielbasa wyborcza
                  --
                  • 18.02.09, 21:48
                    standard jest mniej więcej taki, że przy umowie na rok- głównie 1 miesiąc, góra
                    3 jeśli jesteś stałym abonentem od dawna
                    umowa 24- pol roku gratis
                    tak jak przeglądałem oferty to tak sie to prezentowało
                    • 01.03.09, 22:15
                      u ktorego dostawcy?
                      --
                      • Gość: barney IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.11.10, 16:24
                        dostawca nie ma znaczenia bo jakoś będzie praktycznie taka sama, ale nie dostaniesz w Netii 150pln a 100pln przy podpisaniu umowy. Detale ale opcja dodatkowa tez jest ważna.
                      • Gość: Tylko nie netia!!! IP: *.via.zamek.net.pl 11.05.13, 12:53
                        Nie daj BOŻE!!!!!! Najwieksza mafia w Polsce to Netia!!!!
                      • Gość: Rozczarowany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.13, 16:59
                        Najgorszemu wrogowi nie polecam Netii. Dawno nie widziałam tak niekompetentnej firmy!! Nie dosyć, że nie interesują się klientem to jeszcze nie ma żadnego kontaktu z nimi. Żeby łaskawie połączyli mnie do internetu czekam już miesiąc i nic. Ciągle tylko wymówki, albo umawiają się i nie przychodzą. Ja nie wiem kto tam pracuje i kto w ogóle przyjmuje takich niekompetentnych ludzi. A mówią, że kryzys i trzeba dbać o klienta, a Netia zero zainteresowania. Jednym słowem masakra!!! Nie polecam w ogóle!!!
    • 13.02.09, 14:16
      liquidcherry napisała:

> zastanawiam sie nad przejsciem do netii-prosze napiszcie jaka jest
      jakos ich
      > uslug, czy nie zanika sygnal itp itd, ogolnie czy warto zmieniac
      neostrade na
      > netię na linii tp?
      > z gory dzięki :))!
      myślę, że warto zmienić tp. a na co to zalezy od okolicy. co w
      sąsiedztwie ma najlepsza opinie- i na to zmienić. ja akurat chcialem
      dialog a mam netie.
    • Gość: tete IP: *.chello.pl 14.02.09, 18:07
      a jak wygląda internet 16mbits w netii? Ponieważ obecnie korzystam z 20Mbits w
      UPC i jestem bardzo nie zadowolony, jestem zainteresowany 16Mbits - zależy mi
      żeby było te 16Mbits i żeby internet był stabilny bez zadnych przerw w dostawie.

??
      • 18.02.09, 21:49
        rzadko się zdarza, że ktoś jest niezadowolony z upc, jaką masz prędkośc faktyczną?
      • Gość: jovana IP: *.adsl.inetia.pl 19.02.09, 20:46
        tete a gdzie mieszkasz?? (w jakiej miejscowosci)
      • Gość: jovana IP: *.adsl.inetia.pl 19.02.09, 20:47
        tete skad jestes??
        • Gość: gie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.09, 14:11
          czy z korzystajac z Netii mozna sie laczyc z internetem za pomoca tego bialego
          modemu do neostrady, podlaczanego do USB, czy trzeba kupic lub otrzymuje sie cos
          innego?
          • Gość: jovana IP: *.adsl.inetia.pl 23.02.09, 14:23
            mozna laczyc sie za pomoca wszystkiego procz liveboxa
            • 01.03.09, 22:38
              livebox to i tak wielki badziew
              --
              • 03.03.09, 00:54
                zgadzam się! i do tego glupkowato swieci po nocach
            • 03.03.09, 00:55

> mozna laczyc sie za pomoca wszystkiego procz liveboxa
              mam pytanie. czy promocja spelniania marzen dotyczy wszytskich nowych abonentow
              na kazdych liniach i warunkach czy tylko promocja tyczy sie jednego rodzaju lini
              i predkosci?
        • 23.02.09, 23:26
          no cóż kolega się nie pojawił- może netia spełnia mu marzenia właśnie :) albo
          nie dał się skusić na marzenia ;)
      • 01.03.09, 22:37
        ale to tylko chyba na specjalnych liniach, bardzo nowoczesnych, masz takie?
        --
        • 03.03.09, 00:56

> ale to tylko chyba na specjalnych liniach, bardzo nowoczesnych, masz takie?
          jovana nam potwierdzi, czy rzeczywiscie tak jest. poczekajmy napewno odpisze bo
          ona tam pracuje jak sama to stwierdzila
          • Gość: jovana IP: *.adsl.inetia.pl 20.03.09, 16:13
            netia spelniala marzenia kazdemu kto kupil internet i telefon w
            netii, bez wzgledu na to czy na laczu neti (LLU) czy na laczu tpsa
            (bsa), ale juz nie spelnia marzen - a szkoda, bo to fajne bylo ;)
            • 09.04.10, 01:58

> netia spelniala marzenia kazdemu kto kupil internet i telefon w
              > netii, bez wzgledu na to czy na laczu neti (LLU) czy na laczu tpsa
              > (bsa), ale juz nie spelnia marzen - a szkoda, bo to fajne bylo ;)

taki byl szum na te marzenia a nie czytalem zadnej opinii potem kogos kto swoje
              male marzenie spelnil,
              nie sadzicie ze to lekko zastanwiajace
              --
    • Gość: bono IP: *.adsl.inetia.pl 25.03.09, 17:36
      Internet w Netii to istna porażka właśnie jestem na etapie wypowiedzenia umowy,a
      jestem już użytkownikiem prawie dwa lata.Przez cały ten okres przechodzę
      gehennę,problemy z połączeniem,przerwy w dostawie internetu i z ciekawych źródeł
      mi znane wylogowywanie użytkownika kosztem innego(informacja od jednego z
      diagnostyków centrali Netii).Telefony wykonywane do Netii przeze mnie dały mi do
      zrozumienia jak firma prosperuje(pomoc techniczna w ogóle nie zna się na tym co
      robi,próbuje mi wmawiać że wina jest po mojej stronie).Po zgłoszeniu awarii
      przyjeżdża diagnosta i sprawdza łącze u mnie(ale nie w tym samym czasie co ta
      awaria występuje tylko wtedy kiedy już w Netii uporają się z
      problemem).Wcześniej miałem internet w TP S.A. i przez okres umowy dwa razy
      zadzwoniłem do nich dosłownie z pierdołami,w Netii do 50 razy liczyłem moje
      połączenia później się już zniechęciłem tak do firmy,że postanowiłem ją zacząć
      odpowiednio reklamować wśród swoich znajomych.Wiele ludzi których znam i mają
      Netię mają takie same problemy jak ja. Nie chwalę tutaj konkurencyjnych firm
      ,ale Netia robi wrażenie.Więc uważaj Użytkowniku w co się pchasz bo firma Netia
      to jeden wielki CHŁAM.Pozdrowienia dla czytelników.
      • 20.05.09, 22:44
        Jak nie chcecie mieć problemów to z dala od netii, dziwie się, że taka "firma"
        prosperuje na rynku po takich numerach jakie wyprawiają. To co napisał
        przedmówca to prawda, tylko wątpię czy mu pomoże UOKiK. Z netią problemy
        zaczynają się zaraz po podpisaniu umowy. W moim przypadku doszło do tego, że na
        egzemplarzu umowy, który do nich został przekazany, wykreślili opcje
        dostarczenia routera, bez mojej wiedzy po podpisaniu umowy. Zastanawiam się czy
        to nie podchodzi pod fałszowanie umowy. Ogólnie szczerze odradzam, jak najdalej
        trzymajcie się od niej.
        • Gość: gość portalu IP: 83.143.167.* 20.07.09, 13:01
          Moje perypetie z Netią wyglądają następująco:

1. Po rozmowie z konsultantem i zamówieniu usługi wyłącznie internetu, przysłano mi do wypełnienia umowę na internet i telefon (z przeniesieniem numeru).
          2. Po podpisaniu umowy pod koniec maja, podczas kolejnych rozmów telefonicznych były zapewnienia, że usługa wkrótce zostanie uruchomiona.
          3. Pierwszy termin uruchomienia usługi - 20 czerwca.
          4. Gdy pierwszy termin uruchomienia usługi minął, uzyskanie informacji, że jednak uwolnienie łącza nastąpi później.
          Drugi termin uruchomienia usługi - 8 lipca.
          5. Podczas kolejnej rozmowy telefonicznej, 15 lipca, konsultantka stwierdziła, że zapomniano wysłać zestaw aktywacyjny (m.in. modem) i że lada dzień zostanie dostarczony.
          6. Podczas kolejnej rozmowy telefonicznej, 17 lipca, okazało się że poprzednio Netia nie wysłała w ogóle papierów do tp o uwolnienie linii.
          Trzeci termin uwolnienia łącza - 24 sierpnia. To jest ponad 80 dni po podpisaniu umowy!
          7. Rozmowa z błękitną linią tp potwierdziła, że wniosek o uwolnienie łącza wpłynął do tp dopiero - uwaga, uwaga... 20 lipca. Prawie dwa miesiące po podpisaniu umowy.

Czemu podczas wszystkich poprzednich rozmów konsultanci kłamali?

Bo to ch**e.
    • 05.11.09, 17:07
      Netia to jedna wielka lipa!!! Na ich stronie jako kodeks
      postepowania podaja: "Proces zakupów odbywa się w oparciu o
      przejrzyste zasady". BZDURA! Nikt nie informuje przy podpisaniu
      umowy ze moga byc problemy z instalacja. Ja podpisalem umowe i kilka
      dni pozniej dowiaduję się, ze nie mozna zainstalowac bo brak
      portu... Trzeba uważać bo jest tylko 10 dni na rezygnację z umowy.
      Jak ktoś się spoźni to może sporo zapłacić za brak internetu w
      Netii... Strata czasu i pieniędzy! Netia - never ever!
      • Gość: Bartosz Kucharski IP: *.adsl.inetia.pl 09.11.09, 22:13
        W skrocie - mial 6MB z TP 3 lata, zero problemow, bajka, 6MB calą
        dobe , na P2P generowalem nieraz 500 polaczen tcp/sek, zero mulenia,
        miesiac temu polakomilem sie na promocje netii - dramata, teraz
        przepustowosc 0,34MB, 3 plikow na raz nie sciagniesz, infolinia
        totalne nieporozumienie - czas oczekiwania na polaczenie czesto
        ponad 30min, kompetencja zero, polakomilem sie na 120zeta
        oszczednosci co miesiac - teraz zaluje i wracam do TP - za jakosc
        trzeba placic. Pozdrawiam i trzymajcie sie z daleka od Netii
        • Gość: Tadzio IP: *.adsl.inetia.pl 23.12.09, 22:34
          Badziew i tyle...
          Zacząłem zapisywać wyniki testów prędkości:
          piecho.pl.tl
    • Gość: Wolnoscwyboru IP: *.chello.pl 03.02.10, 23:22
      Witam. Od 1.02 obowiązuje nowa oferta Netii - Internet Superliga.
      Usługi dla firm można zamówić pod numerem 695 620 913, lub wysyłając
      zgłoszenie na lsamson@wolnoscwyboru.com

Konsultant skontaktuje się do 3 dni roboczych.
    • Gość: klient netii IP: *.adsl.inetia.pl 04.02.10, 08:39
      W netii jnie podpisujesz umowy na 1Mb, w rzeczywistosci jest DO 1Mb, jak
      bedziesz mial predkosc 0,6 mimo, ze bedziesz placil za 1Mb, nic nie zrobisz,
      zadna reklamacja nie pomoze. Do 1Mb oznacza, ze rownie dobrze przez 18 miechow
      mozesz miec predkosc 0,6-0,7 . zlodzieje jebane
      • 30.03.10, 10:31

Tak samo masz w tpsa u operatorów komórkowych oraz operatorów
        TV kablowa. Tak więc to jest standard. Jednak teraz nie ma problemu i prędkość
        oscyluje w okolicy wykupionej.

Gość portalu: klient netii napisał(a):

> W netii jnie podpisujesz umowy na 1Mb, w rzeczywistosci jest DO 1Mb, jak
        > bedziesz mial predkosc 0,6 mimo, ze bedziesz placil za 1Mb, nic nie zrobisz,
        > zadna reklamacja nie pomoze. Do 1Mb oznacza, ze rownie dobrze przez 18 miechow
        > mozesz miec predkosc 0,6-0,7 . zlodzieje jebane
    • Gość: kderecki@wp.pl IP: *.adsl.inetia.pl 20.04.10, 16:24
      mam od 15 listopada w LLU na lini tpsa 8 mb śmiga pieknie na tescie pokazuje 12
      mb do 14 mb czasami niestabilny żadko ale jest kazik
    • Gość: teodorek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.10, 18:08
      Lepiej się nie zastanawiaj, tylko zostań przy Neo. Netia jeszcze nie dorosła na tyle by mozna było na niej polegac tak jak na TPSA. Ostatnio, chyba juz po raz dziesiaty w ciągu kilku lat, znowu zajrzałem na ich stronę i skusiłem się do uruchomienia na ich stronie programu do przetestowania możliwości mojego łącza. Wyobraźcie sobie iż ich program wyrzucił komunikat stwierdzający błędy we wpisie mojego adresu. Innymi słowy Netia twierdzi że nie wiem gdzie mieszkam... Można pęc ze śmiechu. Napisałem wiec do nich maila z zapytaniem co oni o tym sądzą i jaką mam gwarancję że ich usługi są lepiej dopracowane od ich stron WWW? Niestety, do dziś nikt mi nie odpowiedział, a minął już miesiąc. Pier..lę taką firmę, która w razie kłopotów będzie się przez rok zastanawiała co mi odpowiedzieć.
      Dodam, że od 4 lat mam 6MB Neo i w tym czasie zdarzyła się jedna awaria, która trwała około godziny i za którą natychmiast mnie przeproszono.
      Powiem tak - wolę solidną, sprawdzoną firmę z szybką obsługą i solidnym zapleczem interwencyjnym, firmę, która nie może sobie pozwolić na lekceważenie klienta chocby dlatego, że kasuje za usługi drożej niż pozostali operatorzy. Drożej, ale solidniej - ja wolę tak.
    • Gość: wpieniony IP: *.adsl.inetia.pl 28.11.10, 23:46
      Unikaj. Zero obsługi. Jak masz szczęście - zadziała jak mniej to tylko płacz i płać (ale internet będziesz tylko miewał)
    • Gość: Mikołaj IP: *.adsl.inetia.pl 21.12.10, 20:31
      Witam, mam od 26 listopada 2010 internet w Netii na linii TP. Zawarta umowa dotyczy prędkości do 4 Mb/s. W rzeczywistości mam szybkość 4,9 Mb/s. Jestem bardzo zadowolony, nie ma żadnych problemów, no i cena dużo, dużo niższa niż w TP (poprzednio miałem w TP). Przed zawarciem umowy przeglądałem strony internetowe, między innymi i to forum. Jest wiele złych opinii o Netii, ale teraz dochodzę do wniosku, że w dużej części to były opinie konsultantów TP SA. TP SA to firma skostniała. Zmieni się coś dopiero na lepsze jak stracą wszystkich klientów. Ludzie, ta konkurencja zaczyna mi się podobać, pozdrawiam
      • Gość: Jano IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.10, 10:51
        Mikołaj, trochę nie znasz realiów rynku telekomunikacyjnego. Telekomunikacja obniżyła na początku jesieni ceny neostrady przez co stała się bardziej konkurencyjna niż operatorzy BSA, o wprowadzeniu możliwości bezpłatnego przetestowania i bonów dodawanych na święta nie wspomnę. Masz prawo być niezadowolony, ale oceniaj usługi analizując obecną sytuacje a nie coś co było kiedyś.
    • Gość: Aeternus IP: 213.241.63.* 15.01.11, 13:06
      Witam...

Posiadam internet z Netii 4 mb od 6 miesięcy... Od 3 miesięcy z tego transferu który gwarantowała mi umowa nie mam nawet 1/5. Sprawdzałem łącze różnymi testami i praktycznie każdy pokazywał jedno i to samo... Początkowo myślałem, że problem leży po mojej stronie ( złe ustawienia routera... zakłócenia na linii itp. ) Jednak nie... wszystkie ustawienia są prawidłowe, router jest dopasowany do łącza TPSA ( wcześniej korzystałem z usług Telekomunikacji ).
      Obsługa klienta to jedna wielka porażka !!! Ludzie z działu technicznego to jakieś nieporozumienie ! Od 3 miesięcy zadaje im 1 i to samo pytanie... kiedy usterka zostanie naprawiona... Telefonowałem w tej sprawie około 50 razy i za każdym razem słyszałem 1 odpowiedź... cyt. " dokładnie nie wiadomo, musi się pan uzbroić w cierpliwość... " Przepraszam, czy to jest odpowiedź technika ? Czy to jest odpowiedź osoby, którą zatrudniono do działu technicznego ? Z miesiąca na miesiąc czekam... i nadal usługa nie została naprawiona...
      Najgorsze jest to, że nie ma żadnej osoby odpowiedzialnej za to wszystko, a Dział Obsługi Klienta nie jest w stanie podać mi takiej informacji...
      Co więcej... Domagam się od nich wystawienia korekty do faktur, które wystawiali przez ten okres, kiedy zgłosiłem awarię... Korekt jak nie było, tak nie ma... za to Netia wystawia nadal faktury na kwotę podaną w umowie... Jakim prawem ? Usterka nadal nie została naprawiona i nie wiadomo kiedy w końcu to uczynią...

Brak kompetentnych osób w dziale technicznym, brak wyjaśnień co do usterek, brak odpowiedzialnej osoby za zgłoszoną usterkę, zwodzenie klienta, niedotrzymywanie warunków umowy...

Pozdrawiam Krzysztof...
    • Gość: Klaudia004 IP: *.adsl.inetia.pl 22.01.11, 13:03
      Posiadam internet z Netii na łączu TPSA, generalnie rzecz ujmując jest beznadziejny przynajmniej 4 razy dziennie internet rozlacza się po podłaczeniu znów się rozłacza aż w końcu zaskoczy. To ma miejsce nie zależnie od pogody, miejsca zamieszkania lub czegoś innego tylko złych usług Netii. Według techników wszystko jest w porządku i z komputerem i podłączeniem do niego iternetu.
    • Gość: MateuszCzuba IP: *.umcs.lublin.pl 24.01.11, 13:33
      Wiatm, pewnego razu ktoś z moich znajomych wyjechał na jakiś czas za
      granicę i po powrocie chciał mieć dobry internet, zastanawiał się nad
      wieloma opcjami radiwowy, te takie nowe firmy niby wszystko było
      dobrze ale ciągle go irytowało wieczne nagabywanie i że mu się to na
      prawdę taaak przyda i będzie zadowolonydo z usłóg tych bardzoo miłych
      i jednocześnie natrętnych państwa którzy lecą na kase i nie obchodzi
      ich że człowiek chce rzeczowej rady a nie czyjejś satysfakcji z
      kolejnego zaliczonego klienta. Byliśmy w przyjemnej kawiarence na
      starym mieście gdy mi o tym poiedział, nie wiedział czym się zajmuje
      za to wiedział jaki jestem i że przeważnie ludzie zadowoleni są ż tego
      co w danym momencie robię, nie wszyscy zdażają się czarne owce w
      stadzie. Z mojej strony narosła obawa że strace znajomość jeśli
      zaproponuje moją pomoc. Pomimo tego przełamałem ten ochydny sterotyp i
      po chwili zastanowienie zaproponowałem mu doradzenie w jego nie
      banalnym problemie i pomogłem mu w założeniu internetui teraz jest
      zadowolony, w końcu od czego ma się przyjaciół. Po penym czasie gdy
      się znów spotkaliśmy dobrze się nam rozmawiało bo on wie i ja wiem że
      mamy do siebie zaufanie i że odbudowaliśmy dawną przyjaźń która
      zaowocuje. Więc jeśli ktoś nie jest zaintersowany nowym, szybkim i
      tanim internetem, proszę nie dzwonić ani nie wysyłać maili na mój
      adres, a może jest dla kogoś ważne to kto i jak pomaga ludziom. możesz
      nie chcieć się ze mną zgadzać ale jednocześnie nie stanie się nic
      złego.
      Pozdrawiam.
      Mateusz Czuba
      tel. 691863246; e-mail: mateuszczuba1@gmail.com
    • Gość: oczko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.11, 11:41
      Nie korzystaj z internetu netii.Wszystko pięknie jak działa ale jak tylko jakaś awaria to koniec. Ja miałam awarię przez miesiąc i w efekcie zrezygnowałam z umowy, a ile się na denerwowałam to moje ile kasy wydałam na połaczenia z infolinią to koszmar. Na infolinii nic nie wiedzą nie potrefią poóc przeinaczają zgłoszenia a nawet okłamują a jak nie potrafią odpowiedzieć na pytanie to się rozłanczają. Technicy się nie pojawiają można się zaczekać.Nikomu nie polecam tej firmy.Nie porozmawiasz z nikim innum jak infolinia nie można z żadnym przełoźonym ja przez miesiąc słyszałam że mam być cierpliwa bo zgłoszenie jest weryfikowane w ko........................ncu sama ich zweryfikowałam i nie chcę o nich słuszeć a ich reklama o małpach to uwłacznie klientowi
      • Gość: agniecha IP: 62.244.130.* 05.10.11, 23:11
        nie korzystajcie z tego neta! robią ludzi w bambuko! mi internet nie działał najpierw przez trzy tygodnie a pozniej strasznie przerywał. Kiedy chciałam zglosic awarie to przez dwie godziny dzwonilam do nich i nie udalo sie polaczyc z dzialem awarii bo co chwile przerywalo połączenie. Poki co jestem jak najbardziej na nie!
        • Gość: marek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.11.11, 19:10
          netia to kupa , 4/7 dni nie mam netu , bałwany nie umiejące nic , uciekac od tych nieuków
    • Gość: marek IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 25.11.11, 19:14
      nie , nie przechodz, ja zrobilem tą głupote, nie mam netu praktycznie a trzymaja mnie umową , udaje sie do prawnika jutro bo juz dosc tych przerw ( które trwają ok. 5 dni )
    • Gość: Netia IP: 193.239.60.* 04.12.11, 13:32
      Jak ktoś ma jakieś pytania związane z internetem Netii można pisać na maila rafal.pk@poczta.fm
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.