Dodaj do ulubionych

Złośliwe forumowiczki

IP: *.cdma.centertel.pl 28.02.11, 07:48
Witam wszystkie mamy,
od czasu do czasu podczytuję forum. Zauważyłam, że oprócz całej masy serdecznych forumowiczek, niestety pojawiają się złośliwe użytkowniczki forum. Szydzą z każdej inicjatywy, wszędzie węszą podstęp, wyśmiewają inne mamy.
Serdeczne i życzliwe mamy-jest nas o wiele więcej-bojkotujmy chamstwo!
Edytor zaawansowany
  • Gość: z zagranicy IP: *.online.de 28.02.11, 08:11
    Zanim zaczniesz pisać śmieszne "apele", ustal jak sama masz na imię. W jednym wątalu podpisujesz magda, w tym anna-mama.
    I nie strzelaj fochów jak ktoś ci słusznie wytknął to i owo.
  • Gość: do anny - mamy IP: *.class147.petrotel.pl 28.02.11, 08:26
    dopóki opiekun tego forum - mika_p - będzie traktowała je jak swój prywatny folwark - to nic się nie zmieni:-(((
  • Gość: do trollującej IP: *.trit.net 28.02.11, 12:15
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: do trolla IP: *.class147.petrotel.pl 28.02.11, 12:51
    Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
  • Gość: hahahahaha IP: *.177.c85.petrotel.pl 28.02.11, 17:54
    lejta się!!!! hahahahahaha
  • Gość: do miki_p IP: *.class147.petrotel.pl 01.03.11, 14:43
    W którym miejscu moja wypowiedź złamała prawo lub regulamin?
    Mnie nazywa się "paniusią z ip z petrotela", która zakłada "debilne wątki" i której "słoma z butów wyłazi" - to wtedy jest wszystko zgodne z regulaminem, tak? Nie jest to obraźliwe? A gdzie NETYKIETA????
    Ja w swojej wypowiedzi piszę, że ta osoba również się nie loguje, zwraca innym uwagę i wchodzi z brudnymi butami - i wtedy jest regulamin złamany!!!!!
    Miko nie jesteś obiektywna i sprawiedliwa!!!! Dlaczego nie usuwasz obraźliwych komentarzy prawie we wszystkich wątkach - a jest ich bardzo dużo!!! Np. wątek o chrzcie, o gofrach, o burczącym facecie - to kilka pierwszych!!!
    W jednym wątku napisałaś, że trolla się nie karmi - tak na prawdę na tym forum niedługo zostaniesz tylko ty i trolle, których nie wiadomo dlaczego chronisz!!!

• Gość: do trollującej IP: *.dynamic.mm.pl 01.03.11, 17:26
    Nie rzucaj się tak, bo to oczywiste że trollujesz na maxa. Przeczytaj ze zrozumieniem regulamin. Mika i tak jest cierpliwa, że nie strzeli ci blokady.
    mimo, że teraz karmię trolla, to nie pozdrawiam
  • mika_p 01.03.11, 22:59
    Informacje o usuniętych postach / wątkach, udzielane są wyłącznie drogą emailową.
  • babeczka77 04.03.11, 17:51
    poziom tego forum tak zszedł na psy, że ja się wypisuję. Aż strach pomyśleć kto się za tymi nickami kryje- ja na pewno nie mam ochoty na takie towarzystwo. Jak któś naprawdę ma troche oleju w głowie i o coś mądrze zapyta to zaraz jakiś prymityw naskakuje. Żenada.
  • Gość: do baby77 IP: *.dynamic.mm.pl 04.03.11, 19:06
    babeczka77 napisała:

> poziom tego forum tak zszedł na psy, że ja się wypisuję.

a kto i kiedy zapisał cię??? to nie przedszkole!

> Aż strach pomyśleć kto
    > się za tymi nickami kryje- ja na pewno nie mam ochoty na takie towarzystwo. Ja
    > k któś naprawdę ma troche oleju w głowie i o coś mądrze zapyta to zaraz jakiś p
    > rymityw naskakuje. Żenada.

i po co te brednie i ubliżanie? dobrze wiesz, że nie oprzesz się i będziesz tu pisać i niestety trollować :(
  • agugala4 22.03.11, 23:13
    babeczka77 napisała:

> poziom tego forum tak zszedł na psy, że ja się wypisuję. Aż strach pomyśleć kto
    > się za tymi nickami kryje- ja na pewno nie mam ochoty na takie towarzystwo. Ja
    > k któś naprawdę ma troche oleju w głowie i o coś mądrze zapyta to zaraz jakiś p
    > rymityw naskakuje. Żenada.

Witajcie
    popieram babeczkę!!!!!!!!!!!!!
    W Płocku a raczej koło Płocka mieszkam dowpiero od 2 lat i czasem zaglądam na to forum w poszukiwaniu informacji. Niestety praiwe w każdym wątku ktoś komuś "d...ę" obrabia. Z wielkim szacunkiem ale nie po to ono zostało chyba założone! Nigdzie nie spotkałam się z takim chamstwem. Jeśli posty piszą kobiety matki to wpółczuję ilorazu inteligencji! A tak zapewne trzodzą tutaj małolaty co im się nudzi i z czasem nie maja co robić.
    Do moderatora: żeby uniknąć takich sytuacji najlepiej, aby mogły wypowiadać się tylko osoby zalogowane a nie każdy kto chce.
    Jeśli ktoś czuje się urażony przykro mi, ale czytając wątki nie wytrzymałam jak niektóre są bzdetne a wypowiedzi chamskie.
  • mika_p 23.03.11, 00:05

forum.gazeta.pl/forum/w,37021,122506636,122652917,Re_Mamy_BBCode.html
  • Gość: obserwator IP: *.208.c85.petrotel.pl 23.03.11, 11:27
    i tu się mogę zgodzić że to forum to żenada ,nie spotkalam się z tym na innych forach tam nie ma takich głupich wątków i ludzie chcą sobie na wzajem pomóc a tu możesz zostać tylko wyśmianym i obrażonym ....a swoją drogą to jest mi żal osób które tu ubliżają współczuje
  • Gość: Iza IP: *.013.c68.petrotel.pl 23.03.11, 13:02
    Zgadza się. Aż sie (za przeproszeniem) żygać już chce jak sie tu wchodzi. Tak niestety jest tylko u nas. Aż strach o cokolwiek zapytać...
  • Gość: mama IP: *.184.c71.petrotel.pl 25.03.11, 00:07
    w pełni popieram!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • ranczerka 25.03.11, 11:11
    popieram , na forum powinny wypowiada się tylko osoby zalogowane !!!
  • Gość: ania IP: *.play-internet.pl 25.03.11, 11:50
    ja nie wiem co się dzieje...??
    niektóre płockie mamy chyba zaczynają i kończą dzień od wejścia na forum i dowalenia komuś na forum.
    I są z siebie dumne - co za żenada!!
    marzy mi sie żeby tu się odbywały sympatyczne rozmowy jak miedzy koleżankami przy kawie - każde pytanie jest sensowne - nie można krytykować, tylko odpowiedzieć i miec właśnie satysfakcje że komuś sie udzieliło dobrej rady.
  • Gość: ??? IP: *.cdma.centertel.pl 25.03.11, 11:52
    > Aż sie (za przeproszeniem) żygać już chce jak sie tu wchodzi.
    No i co, rzygasz i wchodzisz?
    To jesteś masochistką?
  • Gość: hahaha IP: *.cdma.centertel.pl 25.03.11, 11:56
    Weź sobie chociaż jakieś leki przeciwwymiotne. :))))))))
  • Gość: magda IP: *.play-internet.pl 25.03.11, 11:56
    najlepszą metoda było by nie odpowiadanie na zaczepki tych złośliwych forumowiczek - moze wtedy im sie znudziło!!
    jak bysmy nie odpowiadały na te złośliwości tylko na pytanie zawarte w wątku było by milej.
    a tak nakręcamy te złośliwe płocczanki!
  • Gość: Iza IP: *.class101.petrotel.pl 27.03.11, 13:25
    o wow!!! Nawet jedna znudzona złośliwa baba wyszperała z nudów po słownikach jak sie pisze ŻYGAĆ!!! Gratuluję! To żeś mnie zagięła! Możesz być z siebie dumna! To fakt pisze sie rzygać ale co z tego...
  • Gość: ortografik IP: *.dynamic.mm.pl 27.03.11, 15:46
    Gość portalu: Iza napisał(a):

> ! To fakt pisze sie rzygać ale co z tego...

To z tego, że popełniasz błędy ortograficzne. A najgorsze, że nie widzisz w tym nic złego.
  • Gość: Iza IP: *.class101.petrotel.pl 27.03.11, 21:05
    To chwała ci za to ze ty widzisz. Lepiej ci?
  • Gość: lili IP: *.039.c86.petrotel.pl 27.03.11, 22:00
    a co w tym złego?
    bo ja jakiegoś większego przestępstwa się nie dopatruję:)
  • Gość: ortografik IP: *.dynamic.mm.pl 30.03.11, 17:55
    Gość portalu: lili napisał(a):

> a co w tym złego?
    > bo ja jakiegoś większego przestępstwa się nie dopatruję:)

Przestępstwa nie ma. Skoro pysznisz się nieuctwem, to twoja sprawa. Każdy wykształcony człowiek unika błędów.
  • Gość: lili IP: *.079.c68.petrotel.pl 31.03.11, 16:09
    nie rozumiem dlaczego wspaniała pani moderator usunęła mój wpis?
    dlatego że śmiałam jaśnie pani zwrócić uwagę że jest pani beznadziejna w pełnionej przez panią funkcji? czy może miała pani jakiś głębszy powód??, proszę w takim razie wyjaśnić swe irracjonalne zachowanie!!!

a na przyszłość: zajmij się kobieto tymi co ubliżają innym i tymi którzy pod innych się podszywają, a w wymianę zdań bez wyzwisk się za przeproszeniem nie wpierdzielaj, a jeśli usuwasz posty nie zgodne z tematem to USUWAJ WSZYSTKIE!!!

zrób coś pożytecznego w końcu na tym forum,
    a nie odgrywasz się jak pięciolatka, bo ktoś zwrócił ci uwagę

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka