Dodaj do ulubionych

Pranie dywanów

23.11.11, 16:05
Witam
Chciałabym zapytać czy ktoś korzystał usług prania dywanów? Boję się, że jak go sama wypiorę to będzie sechł miesiąc... Znajoma kupiła Vanish i nie jest zadowolona ... Dywan jest nie duży bo ma 2m x 1.5m i chciałabym max. 50 zł wydać. Proszę o odpowiedzi. Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • Gość: wasz IP: *.class99.petrotel.pl 23.11.11, 16:14
    W galerii Mosty i chyba Mazovii - wiem z ogłoszenia. Nie wiem jak z jakością, bo nie korzystałam. Na pewno piorą w pralni Perła przy ul. Lasockiego
  • Gość: anka IP: *.222.c64.petrotel.pl 23.11.11, 17:21
    ja prałam kiedys dywan w pralni panda na 1-go czy 3-go maja (?)
    Kompletna beznadzieja, wydałam chyba jakieś 35 zł a różnicy żadnej nie było.
    Teraz zawsze piorę sama vanishem. Trzeba trochę poszorować ale efekt odrazu widać.
    Przeciez to się pianą czyści, więc dywan tak naprawdę jest porządnie wilgotny a nie mokry, a zimą jeszcze szybciej schnie bo całą dobę "palą" :)
    Ja zawsze wieczorem szoruję i rano jest juz suchy, odkurzam go i wygląda super :)
  • Gość: kika IP: *.class101.petrotel.pl 23.11.11, 18:25
    w Galerii Mosty dywany piorą, ale małe .
  • Gość: 3ememem IP: 80.48.4.* 23.11.11, 21:32
    Ja prałam kiedyś taki ok. 1 może 1,5m x 2m, włochaty w stylu shaggy, w pralni dywanów/pralni tapicerek samochodowych na Kobylińskiego bodajże. Przy rogatkach dobrzyńskich. Ceny nie pamiętam. Ale byłam zadowolona, biorąc pod uwagę, że chory kotek załatwiał się w niego i w domu nie było możliwości doczyścić z tego zapachu.
  • Gość: 3ememem IP: 80.48.4.* 23.11.11, 21:33
    No i włosie rewelacyjnie wyczesane. W domu nie dałam rady tak wyczesać. A na mniejsze plamy kupuję ostatnio w Auchan spray odplamiacz Tuba jakoś tak i plamy schodzą, lepiej niż Vanishem i Floorem.
  • Gość: Viki IP: *.plock.mm.pl 23.11.11, 23:35
    Witam,
    Ja ostatnio prałam dywan. Pan Dywanik firma, miły pan przyjechał do domu. Dywan jasny, miałam plamy i zeszły bez problemu. Bałam się troche o panele, ale pan zapewnił, że nic się nie stanie i faktycznie dywan po praniu od spodu był suchy. Nawet kawałki plasteliny po figlach dzieci usunął. Znalazłam w necie, ma swoją stronę. Za dywan 2x3 zapłaciłam 60zł. Ja polecam.
  • Gość: Jolka IP: *.c153.petrotel.pl 24.11.11, 09:37
    Polecam ekoparę. mają stronę ekopara.pl. Przyjeżdżają do domu także w weekandy. Czyszczą bez uzycia chemii, Dywan i duża kanapa rogowa były suche po godzinie. Na stronie mają cennik. Kanapa 80 zł. Dywan liczony z metra kwadratowego chyba 10 zł za metr, wyszedł mi 30 zł. Upiorą też wózki dziecięce, materace, w sumie wszystko:)
    Pozdrawiam
  • jolka1981 27.05.19, 15:03
    Aktualne polecam Kanaper 512500442 lub Kanaper.pl czyszczą dywany i kanapy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka