Dodaj do ulubionych

Miejski Żłobek nr 4

IP: *.185.c75.petrotel.pl 28.06.12, 12:15
Witam serdecznie,
niedawno na stronie Tygodnika Płockiego pokazał się artykuł o żłobku nr 4 w Płocku przy ulicy Lachmana. Artykuł jak to artykuł, można było się dowiedzieć, że w żłobku pracują Panie niewykształcone w kierunku pedagog., że dziećmi najmłodszymi opiekuje się fryzjerka- znajoma Pani kierownik. Ale to co można było wyczytać w komentarzach przechodzi najśmielsze oczekiwania. Widać, że ktoś anonimowo się otworzył i poruszył ogromny problem Pani Kierownik tego żłobka. Mianowicie jest postawę, stosunek do rodziców, jak również i samych pracowników.
Czy Wasze pociechy uczęszczały do tego żłobka, jakie macie wspomnienia ?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Aneta IP: *.117.c86.petrotel.pl 28.06.12, 21:40
    To że z wykształcenia jest fryzjerem a pracuje w żłobku to nie znaczy, że nie ma wykształcenia pedagogicznego. Na pewno taka osoba musi ukończyć jakieś kursy albo zrobić szkołę.
    Wiele osób ma jakieś wykształcenie a pracuje w całkiem innym zawodzie.
    Ludzie się dokształcają.
    Tez czytałam artykuł i uważam , że nie było w nim niczego złego.

A skąd od razu wiadomo że to koleżanka kierowniczki, nic takiego nie było napisane w gazecie.

Dla mnie to po prostu rozdmuchanie taniej sensacji a anonimowo najlepiej wylewać żale.
    Szkoda że nikt się pod tym nie podpisał skoro mu tak źle.
  • Gość: mama IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.07.12, 08:14
    Moje dziecko chodziło do tego złobka, wkrótce idzie tam drugie.
    Ja osobiście byłam bardzo zadowolona. Córka "zaliczyła" wszystkie grupy i w każdej czuła się dobrze. Różne opinie słyszałam o pani kierownik, byłam też świadkiem wymiany zdań z rodzicami, ale....odniosłam wrażenie, że to rodzice mieli "Bóg wie jakie wymagania". Kierowniczka jest młodą osobą, angażującą sie w sprawy żłobka, często widywałam ją na grupach, a nie siedzącą cały dzień za biurkiem.
    Nie mam żadnego interesu żeby Ją wychwalać, mnie też zależy żeby mojemu dziecku była zapewniona jak najlepsza opieka.
    Poza tym wolę ten złobek od tego na Płoskiego (córka była tam dyżurze), jest przytulniej, a kierowniczka do dogadania, choć ma swoje zdanie.
  • Gość: klub-bobasa.pl IP: *.227.c90.petrotel.pl 09.07.12, 22:29
    Witam
    Osoby które są niezadowolone z państwowej opieki żłobkowej zawsze mogą wybrać prywatną placówkę. Serdecznie zapraszamy :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka