Dodaj do ulubionych

Neurolog dziecięcy w Płocku

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.12, 15:11
Witam, szukam neurologa dziecięcego z Płocka. Mój 5letni syn ma tiki nerwowe, 5 raz podchodziłam do badania EEG głowy bez skutku, chcę iść prywatnie do neurologa zanim uda mi się zrobić EEG (nie wiem kiedy to się uda), może neurolog na razie coś podpowie w sprawie tików bez EEG, bo publicznie w szpitalu nie mam szansy na rozmowę z lekarzem bez EEG;/
Edytor zaawansowany
  • Gość: ja IP: *.class96.petrotel.pl 01.08.12, 16:00
    forum.gazeta.pl/forum/w,37021,123499912,123502330,Re_neurolog_dzieciecy.html
    przykładowy wątek jakich wiele na tym forum juz poruszany .
  • Gość: joluchna IP: *.plock.mm.pl 03.08.12, 21:23
    Polecam dr Wideńską, przyjmuje na Podolszycach w Rodzinie przy Jana Pawła, tel pani dr 601 882 165.
  • Gość: tata IP: *.zep.com.pl 10.10.12, 07:38
    Witam
    Jeśli sprawa aktualna i nie chcesz płacić prywatnie to polecam wycieczkę do Łęczycy. Przyjmuje tam pani Antosik w szpitalnej przychodni (czyli na NFZ). Bardzo kródkie terminy (praktycznie w ciągu kilku dni wizyta).
    Zadzwoń - sprawdź
  • Gość: Ratysława IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.04.14, 12:17
    widzę, ze wątek dość stary, ale jak szukałam neurologa w Płocku, to wyskoczył mi jako pierwszy. Otóż drogie Mamy, ja znalazłam właśnie taką metodą googlową dobrego lekarza neurologiaplock.pl/oferta/. Podejście do dziecka rewelacyjne, byliśmy tam prawie godzinę na konsultacji, wypytał o wszytsko szczegółowo, zlecił szereg badań, juz jesteśmy w dobrych rękach

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka