Dodaj do ulubionych

ile za cc?

26.09.12, 10:16
ile trzeba dać lekarzowi żeby wpisał fikcyjne wskazanie do cc? i czy w szpitalu na Winiarach istnieje cc na życzenie?
Edytor zaawansowany
  • Gość: aska IP: *.plock.mm.pl 26.09.12, 10:34
    a twoim zdaniem to cc to co to jest? od czego skrót? :-))))) a moze ccp lub ct jednak? bo nie ma takiego badania jak "cc" :-))))) i fikcyjne wskazanie? czyli żeby zrobić nawet jak nie medycznych wskazan? bo to oznaczaloby, ze jednak sa medyczne wskazania, zanik mózgu skoro sie chce byc napromieniowanym (ct) bez powodu :-) czy poprostu chcesz od reki a nie czekac? bo to nie oznacza "fikcyjnego" wskazanie tylko zeby obejsc kolejke :-))))
  • dearlie 26.09.12, 12:07
    chodzi mi o cesarskie cięcie:)))
  • Gość: mama IP: *.class147.petrotel.pl 26.09.12, 12:42
    Droga przyszła mamo zastanów się dobrze co jest ważniejsze dla ciebie: zdrowie twojego dziecka czy twoje "życzenie" a poprzedni forumowicz doskonale wiedziała o jakie twoje życzenie ci chodziło, nie zrozumiałaś
  • dearlie 26.09.12, 17:40
    no właśnie chodzi mi o zdrowie mojego dziecka. uważam że cesarskie cięcie jest dla niego bezpieczniejsze, a to nie jest temat o zaletach i wadach cc i sn
  • Gość: Mini IP: *.204.102.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.09.12, 18:13
    A na którym szpitalu?? Bo na Kościuszki się mnie pytali przed porodem czy chce cesarkę czy naturalnie rodzić i wybrałam cesarkę. Miałam cesarkę beż najmniejszych problemów zrobioną. Pozdrawiam i życzę powodzenia
  • dearlie 28.09.12, 12:20
    chciałam na Winiarach, bo tam pracuje mój lekarz. a na Kosciuszki pojechalas juz jak miałas skurcze, czy wczesniej sie umówilas na cc? i placiłas cos za to cięcie?

Gość portalu: Mini napisał(a):

> A na którym szpitalu?? Bo na Kościuszki się mnie pytali przed porodem czy chce
    > cesarkę czy naturalnie rodzić i wybrałam cesarkę. Miałam cesarkę beż najmniejsz
    > ych problemów zrobioną. Pozdrawiam i życzę powodzenia
  • Gość: Mini IP: *.180.124.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.09.12, 19:43
    Musiałam się zgłosić tydzień przed terminem ze względu na to ze to moja druga ciąża i lekarka mi kazała. Za cc nic nie płaciłam. Od razu jak poszłam na oddział (tj. 25 października) lekarka mi powiedziała, żebym się zastanowiła jaki poród wybieram. 28 urodziłam a o decyzji poinformowałam dzień wcześniej.
  • Gość: Mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.12, 09:58
    Ja doktórce płaciłam 3500zł za to żeby wpisała mi wskaznia.
    Duzo nie dużo , napewno taniej niż w Damianie.
    Było o.k ale jak minęło znieczulenie to masakra, wkręcałam się w łóżko przez 48 godzin mimo ze dostawałam leki.
    Jestem dwa miesiace po cesarce i nadal nie mogę nawet zakasłać tak mnie boli.
    Gdybym wiedziała że tak jest po operacji to nigdy w życiu bym się na to nie zdecydowała.
    Koleżanki ktore rodziły naturalnie na drugi dzień biegały po salach a ja nie mogłam sie podnieść z łożka.
    Masakra.
    Nie bądźcie głupie i nie wymuszajcie cięć na lekarzach bo takie rozwiązanie jest zdecydowanie gorsze niż rodzic naturalnie.
    Pozdrawiam
  • Gość: ottak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.10.12, 09:48
    Może gorsze dla matki, ale...wczoraj byłam u znajomej, która miała cc w zeszłym tygodniu i biega jakby nic się nie stało. To chyba zależy od człowieka, bo ja po cc około 2ch tygodni ledwo chodziłam, ale...gdyby zrobili mi szybciej cesarkę to miałabym teraz pełnosprawne dziecko
  • Gość: dearlie IP: *.cdma.centertel.pl 07.10.12, 16:38
    Ottak współczuje :( utwierdziłaś mnie w moim przekonaniu, bo cc wybieram głównie ze względu na dziecko.ja jakoś prędzej czy póżniej dojdę do siebie.pozdrawiam.
  • Gość: fiona IP: *.plock.mm.pl 08.01.13, 10:25
    Najlepiej jak kobieta sama na sobie ma wypróbowane po jakim porodzie jak dochodzi do siebie.Ja pierwszy poród miałam naturalny,zresztą cesarki się bałam jak ognia.Po porodzie już będąc w domu przez 2 tyg z łóżka zwlec się nie mogłam dodziecka.
    W 2 ciąży miałam cc,szybko każą z łóżka wstawać.Najgorzej jest z niego zejść,ale już jak się zejdzie to jakoś się łazi.I przynajmniej można w miarę normalnie"załatwić" się, bo po naturalnym porodzie jak się jest pocietym tu i ówdzie,albo nie daj Boże porozrywanym-to kiepsko to idzie.Cos okropnego.
    Także porównanie na swoim przykładzie mam,i teraz będąc w ciąży zdecydowanie wolałabym cesarkę.

Ale wiadomo że każy organizm jest inny,każdy poród jest inny,więc ciężko coś doradzić komuś.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka