maszynki do golenia GOOD SHAVE Dodaj do ulubionych

Witam,
W sierpniu zostałam szczęśliwą mamą. Będąc w szpitalu dostałam do wypełnienia ankietę z tego co zrozumiałam, miała to być ankieta do otrzymanego "niebieskiego pudełka". Będąc już w domu zadzwonił do mnie jakiś pan i zaoferował "bezpłatną" maszynkę do golenia good shave. Nie wiem już teraz czy te dwie sprawy: "niebieskie pudełko" i maszynki good shave mają razem coś wspólnego, ale zgodziłam się na dostawę owej maszynki. Pan, który przeprowadzał rozmowę /nie wiem do dziś skąd wzięli mój nr telefonu - ale podawałam go w ankiecie dot.niebieskiego pudełka - stąd moje podejrzenie, że te sprawy mogą mieć coś wspólnego/ powiedział, że zapłacę jedynie za koszty przesyłki. Dziś dostałam ową przesyłkę i jak otworzyłam paczkę i przeczytałam regulamin to się dosłownie przestraszyłam. Z regulaminu wynika, ze jestem Abonentem na Czas Nieokreślony. Z ciekawości wpisałam w internecie "maszynki do golenia GOOD SHAVE" i jest z tego tytułu wiele stron - forum, iż są to zwykli oszuści. Do przesyłki dołączona jest karta z drukiem wpłaty za dostarczona maszynkę. Oczywiście wszystko pięknie jest opisane, że maszynka jest za darmo a płaci się jedynie 19,90 za przesyłkę. W regulaminie są oczywiście punkty mówiące o wypowiedzeniu "abonamentu" z którego oczywiście jak najszybciej skorzystałam. Jednakże jest dużo wpisów na forach mówiących, że pomimo rezygnacji dalej przesyłki przysyłali.
Czy któraś z was dostała ową maszynkę i jak się dla was drogie mamy sprawa zakończyła?
Nie daje mi to spokoju. Człowiek idzie do szpitala, rodzi mękach, nie myśli w tym czasie o takich rzeczach. Tak na przyszłość ostrzegam, pytajcie położnych co za ankiety wypełniacie. danych jak najmniej podawajcie. Jeżeli będzie jakiś odzew to zamierzam tą bulwersującą sprawę zgłosić do szpitala. Im więcej nas to zgłosi tym może odpowiednie służby zajmą się tymi bandytami.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.