• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

maszynki do golenia GOOD SHAVE

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.10.12, 18:19
    Witam,
    W sierpniu zostałam szczęśliwą mamą. Będąc w szpitalu dostałam do wypełnienia ankietę z tego co zrozumiałam, miała to być ankieta do otrzymanego "niebieskiego pudełka". Będąc już w domu zadzwonił do mnie jakiś pan i zaoferował "bezpłatną" maszynkę do golenia good shave. Nie wiem już teraz czy te dwie sprawy: "niebieskie pudełko" i maszynki good shave mają razem coś wspólnego, ale zgodziłam się na dostawę owej maszynki. Pan, który przeprowadzał rozmowę /nie wiem do dziś skąd wzięli mój nr telefonu - ale podawałam go w ankiecie dot.niebieskiego pudełka - stąd moje podejrzenie, że te sprawy mogą mieć coś wspólnego/ powiedział, że zapłacę jedynie za koszty przesyłki. Dziś dostałam ową przesyłkę i jak otworzyłam paczkę i przeczytałam regulamin to się dosłownie przestraszyłam. Z regulaminu wynika, ze jestem Abonentem na Czas Nieokreślony. Z ciekawości wpisałam w internecie "maszynki do golenia GOOD SHAVE" i jest z tego tytułu wiele stron - forum, iż są to zwykli oszuści. Do przesyłki dołączona jest karta z drukiem wpłaty za dostarczona maszynkę. Oczywiście wszystko pięknie jest opisane, że maszynka jest za darmo a płaci się jedynie 19,90 za przesyłkę. W regulaminie są oczywiście punkty mówiące o wypowiedzeniu "abonamentu" z którego oczywiście jak najszybciej skorzystałam. Jednakże jest dużo wpisów na forach mówiących, że pomimo rezygnacji dalej przesyłki przysyłali.
    Czy któraś z was dostała ową maszynkę i jak się dla was drogie mamy sprawa zakończyła?
    Nie daje mi to spokoju. Człowiek idzie do szpitala, rodzi mękach, nie myśli w tym czasie o takich rzeczach. Tak na przyszłość ostrzegam, pytajcie położnych co za ankiety wypełniacie. danych jak najmniej podawajcie. Jeżeli będzie jakiś odzew to zamierzam tą bulwersującą sprawę zgłosić do szpitala. Im więcej nas to zgłosi tym może odpowiednie służby zajmą się tymi bandytami.
    Edytor zaawansowany
    • Gość: mama2 IP: *.opera-mini.net 29.10.12, 18:50
      Rodzenie ma się nijak do rozsądku i myślenia. Chciałaś być sprytna i dostać coś za darmo ale nie wyszło. Teraz bredzisz o oszustach i bandytach -żałosne.
      • Gość: Mamusia IP: *.181.c66.petrotel.pl 30.10.12, 13:53
        I po co ta złośliwość? Takie to polskie niestety, zamiast dziewczynie pomoc, powyzywaj się na niej! Może ci to pomoże w twoich kompleksach! Wypełniła ankietę i już, wszystkie mamy wypełniają! Teraz trzeba znaleźć rozwiazanie problemu, a nie odbijać leżąca!
      • Gość: wald IP: *.217-171-57.tkchopin.pl 09.05.13, 17:56
        co pie...sz ty cipo jedana
    • Gość: werka IP: 80.50.126.* 02.11.12, 15:26
      ja tez sie nabrałam. Prosze poczytac na forum
      www.dobramama.pl/pokaz/308346/Maszynka_do_golenia_good_shave/12
    • Gość: ja też tak miałam IP: *.play-internet.pl 13.11.12, 21:57
      miałam podobną sytuację, po otrzymaniu przesyłki zadzwoniłam z rezygnacją, minęlo ok 3 miesięcy i nic nie przyszło, także bądź dobrej myśli.
      • Gość: Vifi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.11.12, 11:10
        Wątpię, żeby ta sprawa dotyczyła tylko mam wypełniających ankiety w szpitalu. Do mnie dwa dni temu zadzwonił nr prywatny. Pani która ze mną rozmawiała zapytała czy ma przyjemność z ... (tu podała moje imię i nazwisko). Pomyślałam w pierwszym momencie, że dzwoni do mnie ktoś z banku. Ale pani przedstawiła się, że dzwoni z firmy good shave i że chce wysłać mi jakieś darmowe golarki. Zapytałam skąd ma mój nr tel i moje dokładne dane osobowe, na co ona udzieliła mi jakieś wymijającej odpowiedzi, że może kiedyś gdzieś jakąś ankietę wypełniałam.. jestem raczej ostrożna w podawaniu swoich danych personalnych w miejscach gdzie naprawdę nie jest to konieczne więc nie wiem skąd ten telefon. Tak czy inaczej powiedziałam , że nie życzę sobie żeby mi przesyłano cokolwiek i żeby wydzwaniał do mnie ktokolwiek.. zobaczymy co będzie dalej.
      • Gość: goscwer IP: *.devs.futuro.pl 27.12.12, 15:04
        czesc własnie dostałam maszynke do golenia good shave na jaki numer dzwoniłas zeby Ci nie wysyłali tego ?
        • Gość: CzemuTemu IP: *.tbs-net.rekin.net 12.06.13, 12:21
          Tutaj opisałem jak mnie chcieli oszukać... youtu.be/DFWaRNUWJyc
    • Gość: Patrycja IP: *.play-internet.pl 19.12.12, 20:17
      Witam ja mam podobną sytuacje jednak nie dostałam maszynki ale nożyki do wymiany;/ chciałam zapytać jak zrezygnowała Pani z usług tej firmy czy napisała Pani pismo czy wystarczyło telefonicznie??
    • Gość: Ullenka IP: *.centertel.pl 04.01.13, 11:05
      Ja również otrzymałam telefon z taką propozycją. Zawsze bez namysłu odrzucałam takie "prezenty", ale pani która do mnie zadzwoniła była tak nachalna, że nawet nie wiem kiedy się zgodziłam na otrzymanie tej maszynki. Dzisiaj ją dostałam i od razu zadzwoniłam, żeby odstąpić od umowy. Dostałam zapewnienie, że od dnia dzisiejszego żadna przesyłka do mnie nie zostanie wysłana i mam nadzieję, że tak będzie. Kiedy do mnie zadzwoniono, próbowano mi przypomnieć, że zgłoszenie dałam ponad 2 lata temu, czego ja zupełnie nie pamiętałam. Dopiero później doszłam do wniosku, że chodzi o kartę z niebieskiego pudełka. Z tego wniosek, że każda firma może z tej karty wziąć dane i dzwonić z takimi propozycjami. Niby wypełnienie tej karty jest obowiązkowe, ale później więcej z tego powodu problemów niż pożytku... P.S. Mówiono mi, że maszynka warta jest ok 90 zł, ale jak ją zobaczyłam nie wiem czy warta jest choćby 10 zł :/ Pozdrawiam
      • Gość: justa IP: *.kul.lublin.pl 18.01.13, 08:21
        a po jakim czasie ta maszynka dotarła?? bo ja już czekam 2 tyg, i nic nie przychodzi.. :/ nie mam kontaktu do tej firmy, w rozmowie prosiłam o kontakt, ale zapewnili mnie, że będzie w :paczce".

bardzo bym prosiła o jakikolwiek kontakt do nich...
        • Gość: daria IP: 156.17.159.* 31.01.13, 11:09
          kontakt@westerfield.ch
          nr obslugi klienta 22 203 73 14
        • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.13, 12:02
          WITAM PRZESTRZEGAM PRZED ZAMAWIANIEM TYCH MASZYNEK. JEŚLI ŚWIEŻO UPIECZONE MAMY WYPEŁNIAŁY SZPITALNĄ ANKIETĘ I PODAWAŁY SWÓJ NR TELEFONU TO MOGĄ BYĆ PEWNE, ŻE NIEDŁUGO DO NICH ZADZWONIĄ. JEST TO FIRMA WESTERFIELD Z KTÓRĄ SIĘ CIĘŻKO ROZSTAĆ W DOSŁOWNYM SŁOWA TEGO ZNACZENIU. RADZĘ ZADZWONIĆ DO FIRMY KTÓRA JEST W PONIŻSZYM LINKU I PROSIĆ O USUNIĘCIE WASZYCH DANYCH OSOBOWYCH. KTÓRE SĄ PRZETWARZANE PRZEZ INNE WSPÓŁPRACUJĄCE Z NIĄ FIRMY. OTO LINK: www.databroker.pl/pl/start/kontakt. PO CZYM NALEŻ JAK NAJSZYBCIEJ ZADZWONIĆ TO BIURA OBSŁUGI FIRMY WESTERFIELD I OZNAJMIĆ KONSULTANTOWI IŻ CHCE SIĘ ZREZYGNOWAĆ Z CAŁKOWITEGO ABONAMENTU I ZASTRZEGA PRZETWARZANIA DANYCH OSOBOWYCH ORAZ WYKREŚLENIE Z LISTY ICH KLIENTÓW NA KONIEC NAJLEPIEJ DODAĆ ŻE ROZMOWA BYŁA NAGRYWANA TEGO BARDZO NIE LUBIĄ. DODATKOWO WYSŁAĆ MAILEM PISEMNĄ CAŁKOWITĄ REZYGN. Z ABONAMENTU Z DOPISKIEM O ODP. ORAZ WYSŁANIE LISTEM POLECONYM ZA POTWIERDZENIEM ODBIORU. BO W RAZIE JAKBY WINDYKACJA PUKAŁA DO DRZWI TO MACIE DOWODY NA TO ŻE NIC WAS NIE ŁĄCZY JUŻ Z TĄ FIRMĄ. ZROBIŁAM TAK DWA MIESIĄCE TEMU I JAK NA DZIEŃ DZISIEJSZY JEST SPOKÓJ ZE STRONY TEJ FIRMY. POZDRWAIAM
    • Gość: D. IP: *.play-internet.pl 08.02.13, 11:10
      Do mnie wlasnie dzwonil jakis Pan z tej firmy wmawiajac mi ze bralam udzial w jakims konkursie i ze wygralam maszynkę i mam tylko wybrac czy chcialabym model damski czy meski. Na moją odpowiedz ze nie przypominam sobie zadnego konkursu Pan odpowiedzial że to bylo dawno. Kolejne pytanie brzmialo czy napewno jest za darmo? Pan odpowiada ze tak ale... ponoszę koszt przesyłki i pakowania ze Szwajcarii i wynosi on 19,90. Poprosilam o powtorzenie nazwy firmy z ktorej dzwoni i tu zaczelo sie krecenie ze firma jest w Szwajcarii czy w Szwecji i tu jest tylko Biuro Obslugi Klienta. Wiec mowie do Pana ze dzwoniac do mnie i przedstawiajac sie podal mi nazwe firmy z ktorej dzwoni wiec prosze o powtorzenie na to Pan podal mi numer telefonu do BOK :) Zapytalam jakiej marki sa te maszynki i dopiero uslyszalam nazwe Good Shave. W unikaniu odpowiedzi na pytanie sa mistrzami. Poprosilam zeby zadzwonil jutro bo musze sie zastanowic co to byl za konkurs... no i juz wiem co mu odpowiem :) Nie dajcie sie naciągaczom!!!
    • 19.02.13, 00:57
      jeśli szukacie oszczędności przy goleniu to polecam zakupić sobie razorpit ... dzięki temu możecie zaoszczędzić na wkładach go golenia bo będziecie je kupować raz na rok lub nawet rzadziej! Polecam bo warto ... więcej informacji tutaj razorpit
      • Gość: antar IP: *.30.60.230.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 23.01.14, 04:06
        Twój genialny produkt kosztuje 79 złotych. Za te pieniądze mogę golić się cały rok Gillette Mach 3.
        Dodam jeszcze, że nie istnieje urządzenie do ostrzenia tak precyzyjnych ostrzy - i w dodatku kilku jednocześnie - w warunkach domowych - to bzdura.
    • Gość: Przemek IP: *.adsl.inetia.pl 05.03.13, 11:30
      Fakt, troszkę naciągają, robią z mozgu siano, ale nie oszukujmy sie, niczego za darmo nie ma. Ja również dałem się naciągnąć, maszynka przyszła, ostrza beznadziejne, ale zauwazyłem że pasują do ostrzy gilette i mam za darmo maszynke ;). Poza tym muszę przyznać ze biuro obsługi pierwsza klasa, rezugnacja złożona bez problemu, kilka dni później dzwoniłem w sprawie nie zapłacenia faktury w terminie, temin płatności przedłużono mi o miesiąc. Jestem bardzo miło zaskoczony. Fakt, maszynki do bani, ale obsługa super.
      • Gość: antyoszołomstwo IP: *.iq.pl 05.03.13, 16:00
        Gość portalu: Przemek napisał(a):

>. Fakt, maszynki do bani, ale obsługa super.

czyli nadstawiłeś bubsko, ale zrobiło ci to dobrze, ROTFL
    • Gość: Ania IP: *.42.15.1.alfanet24.pl 01.12.13, 17:59
      Tak ja jestem następną naiwną,kobieto gdzie to zgłsić niech się za nich biorą
      Firma Alektum ma moją sprawę i ślą mi tylko powiadomienia o zapłacie i że koszty komornicze ciągle rosną.Pan komornik miły ale nie jest tam od tego żeby nam pomóc tylko zaszkodzić.
      Zapłaciłam bo postraszyli sądem itd.A w sumie mam cztery paczki do uregulowania z czego dwie mam, a reszty nie widziałam tylko same powiadomienia o kosztach do uregulowania.
      • Gość: drambui IP: *.ip.netia.com.pl 27.05.14, 11:12
        Kochani, w odpowiedzi na wezwanie do zapłaty najpierw trzeba pisemnie poprosić o dostarczenie kopii zamówienia, listu przewozowego, jako dowodu dostawy towaru, duplikatu faktury. Jeśli przyślą te papiery, macie dowód na próbę wyłudzenia i oszustwo. Jak nie przyślą (bo nie mają), i to listem poleconym za potwierdzeniem odbioru, nie trzeba się przejmować, komornik ani sąd nic Wam nie zrobią. Proste. Na pogróżki telefoniczne odpowiedzieć zdecydowanie, ale bez pogróżek, bo te są karalne, zapowiedzieć złożenie zawiadomienia do prokutury. To żadna firma, to małe oszusteczki, pewnie nie mają nawet 18 lat.
        • Gość: reporter IP: 195.8.217.* 04.11.14, 10:58
          Dzień dobry,
          szukam bohaterów do reportażu telewizyjnego, którzy chcieliby mi opowiedzieć o swoich przygodach z maszynkami good shave. Kontakt : florencja.florencja@gmail.com
    • 23.11.14, 16:11
      www.youtube.com/watch?v=DFWaRNUWJyc
    • Gość: IGA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.15, 11:02
      Hej.Ja zamowilam tez owe maszynki i bylam mega zadowolona z nich.Bez problemu zrezygnowalam z dalszych przesylek,bo ostrza wystarczyly mi na dlugo.Teraz chcialam je zamowic ponownie,ale nie moge sie dodzwonic.Dziwia mnie te negatywne komentarze,bo ja osobiscie lepszych maszynek do golenia nie mialam nigdy.Pozdrawiam.
      • 13.01.15, 11:08
        Polecam nowy produkt wchodzący na polski rynek. Maszynka TIDY, jedno ostrze, super wyprofilowana rączka i możliwość golenia na sucho, bez żadnych pianek i kremów - rewelacja! Z tego co wiem, to maszynki te stosowane są w szpitalach i gabinetach zabiegowych, a więc maja przeznaczenie stricte medyczne, co oczywiście nie wyklucza ich z użytkowania przez zwykłego Kowalskiego/Kowalską, cena w zakupie też przystępna, a nawet śmiesznie mała
        • 26.05.15, 19:41
          witam mnie powiedziano ze WYGRAŁAM te maszynki i czy mogą mi je przesłać. Poinformowano mnie( z tego co pamiętam bo miało to miejsce pół roku temu) ze trzeba będzie przy odbiorze zapłacić 19.90zł. Potem wyjechałam i zapomniałam o tej rozmowie.Podobno był jakiś kurier. Dostałam smsa z numerem przesyłki i informacją ze jest do odbioru w Krakowie( ja mieszkam w Lublinie). Oczywiście nie odebrałam.
          Jest maj dostałam upomnienie(zwykłym listem) o uregulowaniu należności w kwocie 60.49 zł w terminie 5 dni. Co mam z tym zrobić? nie chcę płacić za coś czego na oczy nie widziałam.
          • Gość: antydebilka IP: *.ip-192-99-150.net 26.05.15, 20:35
            barburka81 napisał(a):

> witam mnie powiedziano ze WYGRAŁAM te maszynki i czy mogą mi je przesłać.

i jako chytra uznałaś że wygrałaś, a teraz płaczesz...

• 27.05.15, 17:36
              czy ktoś może mi coś poradzić? bo to ze jestem ,,chytra" bo żądają ode mnie pieniędzy za coś czego nie mam i czego nigdy nie widziałam na oczy to już wiem.
              • Gość: antydebilka IP: *.ip-192-99-150.net 29.05.15, 12:54
                barburka81 napisał(a):

> czy ktoś może mi coś poradzić?

Oczywiście. Dbaj o golarkę to posłuży długo. Może WYGRASZ kolejną.
                • 30.05.15, 17:55
                  Naprawdę jesteś (anty)Debilka! Golarki nie mam bo jej nie odebrałam!!!!!
                  czy ktoś normalny lub nie związany z tą firmą może mi odpisać?
                  a debilce zyczę miłej pracy w tej Firmie!!!!!!
                  • Gość: ROTFL IP: 85.17.24.* 30.05.15, 23:14
                    Gubisz się w zeznaniach, raz piszesz że wygrałaś, a później że nie odebrałaś. ROTFL
      • Gość: Paula IP: *.play-internet.pl 01.07.15, 23:14
        Jesli nadal jestes zainteresowana mam do sprzedania 15 szt wymiennych ostrzy do maszynki good shave. Jak tak to pisz na priv paulaMemfis@interia.pl
    • Gość: uwaga! IP: *.tktelekom.pl 03.08.16, 22:31
      3 lata temu dostałam maszynki, od razu odesłałam je, po jakimś czasie przychodziły faktury do uregulowania, stwierdziłam, że jeśli nie przyjęłam towaru nie mam czego regulować... sprawa się uspokoiła na dość długi czas.. po trzech latach tj 13.07.2016 r dostaje pismo od firmy ALEKTUM INKASSO SP ZOO ul. kilińskiego 30, 50-264 wrocław odnośnie owych maszynek i z informacją o aktualnym zadłużeniu na 334,36 zł oraz jeśli nie ureguluje zaległości sprawa trafi do komornika oraz zajmą mi rachunek bankowy oraz, ze sprawa trafi do sądu. OSTRZEGAM!! NIE DAJCIE SIĘ NA TO ZŁAPAĆ!!! TO TA SAMA FIRMA DZIAŁAJĄCA POD DWIEMA RÓŻNYMI NAZWAMI! WYSYŁAJĄC PISMO Z TAKĄ TREŚCIĄ ŻE SPRAWA TRAFI NA DROGĘ SĄDOWĄ NACIĄGAJĄ JESZCZE WIĘKSZA GRUPĘ OSÓB!!! ja niestety dałam się nabrać na pułapkę oszustów i straciłam 350 zł!! dopiero później dowiedziałam się, ze nie mają podstaw by wejść na drogę sądową. Człowiek się przestraszył tak sformułowanego pisma, że naprawdę nie wie co ma robić! UWAŻAJCIE I NIE PŁAĆCIE NIKOMU NAWET JEŚLI DOSTANIECIE PISMO OD FIRMY WINDYKACYJNEJ! NIE MAJĄ PODSTAW I PRAWA DO WYMUSZENIA PIENIĘDZY, TYM BARDZIEJ ZE NIGDY NIC NIE PODPISALIŚCIE!
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.