Dodaj do ulubionych

Jaki wybrać wózek?

IP: *.plock.mm.pl 20.02.13, 09:13
Witam, proszę o pomoc! jaki wybrać wózek dla noworodka? Jaki model? W którym sklepie? Zalety, wady? Oczywiście w miarę przystępnej ...
Edytor zaawansowany
  • Gość: ja IP: *.c155.petrotel.pl 20.02.13, 16:49
    ja mogę cię tylko ustrzec przed błędami które ja popełniłam. Kupiłam na allegro :( musi być lekki, jak dla mnie skrętne koła- mega ułatwienie. Ważne żeby miał amortyzatory łatwe dojście do koszyka. Aha i dla mnie ważnen że przekłądane jest siedzisko- a nie rączka- bo mogę w spacerówce ustawić dziecko naprzeciwko siebie jak jet jeszcze małe- a przy przekładanej rączce nie ma tej opcji. pozdrawiam
  • Gość: Gość IP: *.sgyl.cable.virginmedia.com 20.02.13, 19:49
    Witam:,
    Jam miałam Jedo Bartatina na pasach i jak na wózek dla niemowlaka do roku byłam mega zadowolona. Duża gondola, fajny koszyk na zakypy, dziecko miało w nim naturalną kołyskę na płockich wertepach. Koła nie były skrętne, ale to był mój wybór. Gdybym miała Ci polecić ,to ten sam wózek tylko na innej ramie, a jest taka możliwość. Ze skrętnymi kołami. Albo jak ja kupić ten na pasach i po roku wymienić na lekką spacerówkę. Ja kupiłam na Podolszycach w Akpolu za 1040zł z wersją spacerową, okryciem na nóżki i gondolą oczywiście. to było dwa lata temu.
  • szysz_ka 20.02.13, 21:56
    Hej ja też jestem właśnie na etapie szukania wózka. Rozważam VIRGO Bynamic Baby. Znajoma ma i sobie chwali. No i cena przystępna.
  • Gość: Przyszła mama IP: *.plock.mm.pl 21.02.13, 09:32
    A może coś wiecej o tym Dynamic baby, widziałam i mnie zastanawiał, ale nie znam żadnej opinii ... ?
  • szysz_ka 21.02.13, 10:16
    Koleżanka ma i sobie chwali. Prowadziłam kiedyś ten wózek w wersji z gondolą i zaskoczył mnie lekkością prowadzenia i skrętnością. Gondola też spora i wygląd wózka tez ładny. Kupowała go w BAMBI na Królewieckiej. Maja też stronę internetową na allegro, możesz tam poczytać sobie o tym wózku.
  • Gość: dase IP: *.biznes-host.pl 21.02.13, 23:52
    Gość portalu: Przyszła mama napisał(a):

> Jaki model?

najlepiej na kołach, a nie na nartach :/
  • Gość: obeznana IP: *.31-186-85-108.net.eco.atman.pl 23.02.13, 20:40
    hitem są te ze wspomaganiem elektrycznym
  • Gość: mama IP: *.plock.mm.pl 24.02.13, 21:32
    Ja polecam Implast Bolder. Świetnie sprawdzał się na spacerach w lesie i nad morzem. Teraz korzystamy z parasolki Peg Perego Pliko P3. Jest również bardzo fajna.
  • Gość: ja IP: *.plock.mm.pl 01.03.13, 09:06
    Implast Bolder a czy ten wózek w Płocku można gdzieś kupić?
  • szysz_ka 02.03.13, 13:28
    widziałam ostatnio wózek firmy TUTEK model Grander, fajny i lekki w prowadzeniu. Może ktoś ma i podzieli się opinią.
  • Gość: mama IP: *.plock.mm.pl 03.03.13, 21:06
    Ja kupowałam w Bobasie, na zamówiony wózek czekałam około 3 tygodni. Za cały komplet Implast Bolder SD Ecoline zapłaciłam około 2,2 tys.
  • Gość: mama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.03.13, 14:34
    nie kupuj w nternecie - możesz się rozczrować po dostawie
    w komisach są naprawdę fajne wózki w przystępnej cenie osobiście żałuję że nie korzystałam (królewiecka - rynek, kolegialna przy rogatkach, baby komis słoneczna)
  • szysz_ka 05.03.13, 11:11
    Przyszła mama- zdecydowałaś się już na konkretny model? Ja z mężem ostatnio zrobiliśmy rundkę po sklepach i chyba zdecydujemy się na VIRGO DYNAMIC BABY. Nie widzę różnicy jakiejś znaczącej pomiędzy tym a innymi droższymi modelami. Dla mnie ważna jest dość duża gondola 80 cm, w innych modelach są mniejsze, np. TUTEK GRANDER ma chyba 74 cm i choć jest bardzo ładny i lekki to opinie o spacerówce mnie odstraszyły, podobno jest źle wyprofilowana itp.
    Poza tym, uważam, że nie ma sensu wydawać 2000zł na wózek, który i tak, aż tak długo służyć nie będzie. Gondola pewnie max 6 miesięcy a spacerówkę pewnie po jakimś czasie wymienię na lżejszą, jak już dziecko podrośnie. Pozdrawiam i życzę udanych zakupów :)
  • Gość: Przyszła mama IP: *.plock.mm.pl 06.03.13, 07:27
    ja też jak na razie zastanawiam sie nad tym wózkiem ze wzgledu na lekkość i cene, tylko brak opini o tym wózku, a o innych jak czytam to mam kołomyje jak ma 5 dobrych opini to i 5 złych sie znajdzie więc nie wiem czy warto az tak inwestować... Pozdrawiam
  • szysz_ka 06.03.13, 08:52
    forum.gazeta.pl/forum/w,22462,136528153,,Dynamic_Baby_Virgo.html?v=2
    To wypowiedzi z tamtego roku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.