Dodaj do ulubionych

neurolog dziecięcy

IP: *.plock.mm.pl 05.04.13, 21:50
Szukam dobrego neurologa dziecięcego
Dzięki za informacje
Edytor zaawansowany
  • Gość: ja IP: *.205.65.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 06.04.13, 13:46
    forum.gazeta.pl/forum/w,37021,128064136,128064508,Re_neurolog_dzieciecy.html
  • Gość: mama IP: *.plock.mm.pl 08.04.13, 10:45
    Dziękuję, też sprawdzałam przez wyszukiwarkę, ale to są informacje sprzed 2 lat.
    Czy ktoś jest na bieżąco i może mi polecić dobrego neurologa z Warszawy albo z Łodzi.
  • Gość: ja IP: *.182.217.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.04.13, 15:45
    w tym temacie nic sie nie zmieniło!!!
  • Gość: Anna IP: *.class144.petrotel.pl 09.04.13, 11:13
    Ja również szukałam dobrego neurologa dla swojego 1,5rocznego synka, znając płockich ,,specjalistów `` wolałam nie ryzykować zdrowia mojego dziecka. Zasugerowałam się opiniami z wielu for internetowych i znalazłam lekarza pracującego w CZD który przyjmuje prywatnie w MD CLINIC w Warszawie mdclinic.pl/. Dr . Marek Bachański wizyta 180 zł. Osobiście jestem bardzo zadowolona, bardzo rzetelny i dokładny wywiad, kompleksowe badanie, dokładne rozwianie wszelkich wątpliwości , bez zastraszania i wymyślania wyimaginowanych chorób ( jak mają w zwyczaju nasi rodzimi lekarze) Brak pospiechu , wizyta trwała 50 minut i fantastyczne , genialne wręcz podejście lekarza do dziecka. Zarówno ja i mąż byliśmy bardzo zaskoczeni , pozytywnie oczywiście tym jak możne wyglądać wizyta u lekarza. Szczerze polecam!
  • 29.08.13, 10:08
    Ja również polecam dr Bachańskiego. Świetny specjalista i wspaniały człowiek. Przykłada się do swojej pracy. Polecam!
    Pan doktor przyjmuje również w przychodni MediPark na mokotowie.
  • 25.10.13, 17:13
    Dr Bachański - moja córka od 2 lat jest jego pacjentką. Bardzo miły, ułożony, profesjonalny. W ciężkich chwilach potrafi podtrzymać na duchu. Byliśmy u dr Bachańskiego na ul.Obrzeżnej 5 prywatnie.
  • Gość: beata IP: *.adsl.inetia.pl 12.08.15, 11:58
    Cześć aniu mogła bym cie prosić o namiary do pana doktora Marka Bachańskiego ponieważ gdzie dzwonie z info z netu to niema terminów mam dzwonić na początku września może termin się znajdzie .Pozdrawiam Beata Szymaś
  • Gość: Katarzynaqqq IP: *.ksiezyc.pl 13.05.16, 19:41
    Witam, bardzo prosze o kontakt prywatny do doktora Bachanskiego lub email. Bede wdzięczna pilne!!!
  • Gość: Magda12345678 IP: *.dynamic.mm.pl 01.06.16, 16:56
    W płocku jest w zasadzie tylko jedna poradnia neurologii dziecięcej w Rodzinie na otolińskiej, ewentualnie w szpitalu zespolonym na winiarach albo w ośrodku mini-med na medycznej 8 (Dr Karasińska), tylko tam neurolog dziecięcy przyjmuje dzieci, które są pacjentami ośrodka, tj mają problem rehabilitacyjny lub prywatnie.
  • Gość: dyśka81 IP: *.centertel.pl 16.08.17, 14:35
    Ja mogę polecić gabinet neurologiczny w Płocku. Bardzo dobre podejście i fachowa opieka. Nie miałam nigdy zastrzeżeń, a neurologów to ja już odwiedziłam dziesiątki i każdy leczył niestetety taśmowo, oby kasę zedrzeć. No nieistotne. W każdym razie łap: neurologiaplock.pl/. Mam nadzieję, że kontakt okaże się pomocny.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.