Dodaj do ulubionych

miejsce dla mam z dziećmi w Płocku

IP: *.dynamic.mm.pl 23.08.17, 16:22
Jestem mamą 2,5-letniego chłopca i szukam miejsca gdzie można iść z dzieckiem żeby dziecko mogło się pobawić a ja chwilkę posiedzieć i odpocząć. Wiadomo, że teraz są parki i można posiedzieć na powietrzu ale już niedługo jesień i trzeba poszukać czegoś w budynku.
Edytor zaawansowany
  • 23.08.17, 17:14
    Jako ojciec dwóch chłopców polecam:
    - Happy Park Stróżewko - bardzo duży, dużo różnych miejsc, wysokie (ale bezpieczne) konstrukcje do wsponania, więć bardzo męczący dla dzieci, co bardzo uspokaja je potem w domu ;)
    - Wesoła Ciuchcia w Galerii Mosty - mnieszy od Happy Park, ale ma sporo fajnych i ciekawych urządzeń, więc jeździmy tam regularnie na zmianę ze Stróżewkiem.
    - Cud Miód (Podolszyce Płn, koło Agaty i Parku Północnego), mniejsze i mniej zróżnicowane urządzenia, bywamy rzadko, ale też swoje zadanie spełnia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.