Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Rowery reebok

IP: *.gdynia.mm.pl 02.06.11, 21:38
    Czy ktoś może coś powiedzieć o rowerach marki Reebok? Najlepiej użytkownik takiego roweru. Spodobał mi się model Voyager ale ta firma kojarzyła mi się dotąd z innymi produktami i nie wiem jak sobie radzą z rowerami.
    • snowride 03.06.11, 21:44
      Pierwszy raz widzę, że taki rower tej marki istnieje... osobiście radzę wybrać się do sklepu rowerowego i kupić rower z prawdziwego zdarzenia jakiejś marki która ma doświadczenie w robieniu rowerów...
    • Gość: Adaś IP: *.gdynia.mm.pl 05.06.11, 00:00
      No ale ten rower jest własnie w sklepie:
      www.sport-shop.pl/reebok-rower-miejski-voyager-meski-p-8685.html
      www.sklepfitness.com/rower-miejski-reebok-voyager-23-meski-p-641.html
      Strasznie mi się podoba, osprzęt wygląda przyzwoicie... co mogli spartolić?
    • Gość: KLM IP: *.aster.pl 05.06.11, 10:38
      Waga jest cokolwiek do bani, ale to koszt stalowej ramy (choć i z takimi ramami rowery potrafią być lżejsze). Naprawdę do bani jest cena ponieważ takie rowery bez naklejki reebok kosztują 600-800 złotych ale jeśli akurat taki Ci się podoba i na takim będziesz jeździć to jaki problem?
    • snowride 06.06.11, 22:13
      Chodziło mi o specjalistyczny sklep rowerowy. Rozejrzyj się za jakimś Kross'em, jest to marka której rowery bardzo często są polecane na forach ze względu na bardzo dobry stosunek jakości do ceny.
    • Gość: wwwwwwwww IP: *.ttk209.sta.nsm.pl 06.06.11, 11:09
      kompletny crap. Rower na poziomie hipermarketu w nie marketowej cenie. Sprzet dla ludzi kompletnie sie nieznających a ale zwracających uwagę na napisy. Najtańsze części, rama ze stali hi-ten, wioelotryb zamiast kasety, stery nakręcane.
      Waga 17 KG bez zadnego dodatkowego osprzetu typu błotniki, bagażnik to naprawde ewenement.

Za 1300 oczywiście nie kupisz wypasu ale ten rower jest wart co najwyżej 500. Choć moim zdaniem i tak nie warto bo za 500 to na allegro można kupić używki które bedą 10zx lepsze od tego szitu.
    • swiete.jeze 15.06.12, 08:11
      Czym się różni wielotryb od kasety?
      --
      69,5
    • gom1 15.06.12, 08:47
      swiete.jeze napisała:
      > Czym się różni wielotryb od kasety?

Zerknij tutaj:
      coogee.republika.pl/pj_kasety.html
    • Gość: xyz IP: *.saint-gobain.com 07.06.11, 08:35
      Nie ma to jak mieć hopla na punkcie firm. A Kross, Author, czy inny Giant, to jakaś wschodnia tandeta. A do takiego roweru to i pantofelki się dopasuje i T-szorcik będzie jak ulał.Jeszcze żeby tak osprzęt Adidasa .
    • Gość: wwwwwwww IP: *.ttk209.sta.nsm.pl 07.06.11, 13:43
      nie przesadzaj - skonstruować rower to żaden problem - każdy zaawansowany rowerzysta potrafi sobie samemu złozyć rower tak by było dobrze. Rame zamawiasz na tajwanie, czesci od producenta/dystrybutora i tyle.
      Z tym rowerem nie jest coś nie tak pod względem konstrukcyjnym - został zrobiony tak jak inne mu podobne - jest to typowa konstrukcja rodem z marketu.
      Jego problemem jest to iż kosztuje porostu sporo za dużo jesli wziac pod uwagę co sobą reprezentuje.
    • Gość: HM IP: *.dynamic.chello.pl 12.05.12, 17:19
      Poczytałem sobie trochę na temat tego roweru, tzn. nie propagandę, ale z czego został zrobiony. Rama aluminiowa (takie ramy stosuje kros np.), kaseta Falcona, przerzutki Shimano wcale nie najtańsze, stalowe a nie plastikowe piasty, hamulce alloya, stalowy widelec, fajne koła. Potem obejrzałem sobie ten wynalazek na żywo. Leciutki (12 kg). Prezentuje się OK. Bardzo wygodny. Nic nie piszczy, nie pstryka, nie trzeszczy. Chyba przyzwoity rower. W mojej ocenie trochę za drogi - powinien kosztować góra 1100 zł. Generalnie bardzo pozytywne wrażenie. Poza tym nie sądzę, aby REEBOK firmował jakiegoś "gniota". oże nie jestem jakimś wybitnym znawcą rowerów, ale określanie go jako hipermarketowy badziew jest przegięciem.
    • Gość: misiek IP: *.197.127.130.threembb.co.uk 30.10.12, 16:13
      Używam tego roweru . Zrobiłem na nim już ponad 3000 km. Moim zdaniem rewelacją...Nie jest to oczywiście pro ale w codziennym użytkowaniu naprawdę daje radę...Kupiłem go co prawda dużo taniej ok 850 zl w anglii na wyprzedaży i moim zdaniem najlepsze co mogłem znaleźć w tej cenie...Naprawdę polecam...
    • printmasta 30.10.12, 23:20
      Ile to się można dowiedzieć... Nie tylko buty jak się okazuje
      --
      Drukarnia płyt Printmasta-nadruki na płytach, kopiowanie płyt, tłoczenie płyt, opakowania na płyty www.cdprintmasta.pl najlepsze ceny, również małe nakłady

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
    Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.