Rower do 500zł Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Chce kupić rower dla żony. Wie ktoś gdzie mona kupić jakiś do kwoty 500zł? Zalezy mi zeby był w miare "dobry" jak na tę cene...
    • A do czego ma być ten rower? Do rekreacyjnego hasania po lesie? Do dostojnego toczenia się po parku? Do codziennego jeżdżenia po bułki? Czy też może do codziennych dojazdów do pracy?
    • Gość: Bimota IP: 93.154.135.* 01.08.13, 10:56
      DO 500 CIEZKO, ALE MOZE... ROWERY
    • Gość: b0b IP: *.static.chello.pl 01.08.13, 13:02
      Nie wiemy jaki i do czego ma być ten rower. Tanie i przyzwoite rowery są w Decathlonie ale kosztują trochę więcej niż 500zł. Miejski można kupić za ok 800zł. Może używany z allegro?
    • Gość: KLM IP: *.warszawa.vectranet.pl 02.08.13, 02:45
      za 500 złotych to chyba dla teściowej, żeby długo nie cierpiała :)
    • Gość: xxx IP: *.adsl.inetia.pl 02.08.13, 14:45
      tylko allegro i jakas markowa uzywanka. Jest tego na peczki.
      • To ma być rower do użytku "od czasu do czasu" na np. jakąs krótką wycieczke, po zakupy itp. Chyba rozglądne sie za używanymi, bo faktycznie w tej cenie ciężko coś znaleźć...
    • Gość: eRBe IP: *.204.101.104.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.08.13, 12:49
      Ku przestrodze.
      W kwietniu kupiłem rower marki Forester w cenie 499 zł z przesyłką. Nabyłem go w firmie P.W. MARDOM S.C. R. Domański, M. Wierzbicki w Przasnyszu. Ze względu na długą zimę, zacząłem nim jeździć, wyłącznie po Warszawie, w czerwcu. Od początku były kłopoty, które niestety pozostały. Obecny kłopot, to przerzutka, a właściwie manetka sterująca, która nie trzyma biegu i na wybojach sama zmienia bieg. To wkurzające. Mało tego - nikt w żadnym prywatnym warsztacie nie chciał się podjąć regulacji ani przerzutki, ani hamulców.
      Może warto dorzucić jeszcze trochę kasy i mieć sprawę z głowy? Pozdrawiam. R.
      • Gość portalu: eRBe napisał(a):
        > W kwietniu kupiłem rower marki Forester w cenie 499 zł z przesyłką.

Taki z "tarczufkami" i "amorami"? Jeśli tak, to nic dziwnego, że żaden serwis nie chce podjąć się regulacji. Rower do 500 PLN powinien być jak najprostszy, a już na pewno nie powinien być wyposażone w ww. cuda techniki (np. Kands Laguna Retro).
      • Gość: Bimota IP: *.free.aero2.net.pl 07.08.13, 14:25
        A JAKI PROBLEM WYMIENIC MANETKI ?

DORZUCIC TO BY SIE PRZYDALO ROZUMU... :)
    • Gość: lepo.pl IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 07.08.13, 17:14
      tu może Pan wygrać taki rower za darmo

www.facebook.com/pages/LEPOpl/344633025651137
      zapraszam do udziału zasady proste narazie są 3 osoby w konkursie wiec są spore szanse na wygraną!
    • Gość: Bart23 IP: *.play-internet.pl 07.03.14, 15:47
      Świetny sklep to geobike. Znajdziesz tam wszystko: torby rowerowe, sakwy rowerowe, gps rowerowy
    • Do 500zł ciężko będzie znaleźć dobry rower. Nie wolisz dołożyć i kupić porządny np. fajne kobiece modele ma Merida Juliet - . Jeśli założysz, że to długoterminowa inwestycja na lata, to lepiej wydać większą kwotę. Żona długo na takim pośmiga - i do pracy i na wycieczki do lasu.
      Pozdrawiam!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.