Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Damski rower trekkingowy

09.07.15, 12:17
    Do kwoty 1800 zł z możliwością gwarancji i wygodną kierownicą, gdyż mam kontuzję ręki. W internecie jest bardzo dużo ofert. Co wybrać? Romet, Unibicle, Athene, Kellys?
    Edytor zaawansowany
    • gom1 09.07.15, 12:31
      Polecam taki, na którym masz możliwość wykonania próbnej jazdy.
    • poczta.kwiatowa 09.07.15, 13:00
      Wolałabym przez internet ze zrozumiałych finansowych względów.

Ps. Pisząc o kierownicy miałam na uwadze proste plecy bez nadmiernego oporu rąk.
    • gom1 09.07.15, 13:07
      Przez internet roweru się nie kupuje. Chyba, że przymierzysz się do konkretnego modelu i potem wyszukasz tańszą ofertę w sieci. Ale w przypadku, gdy szczególnie zależy Ci na wygodnej pozycji, w pierwszej kolejności szukaj po stacjonarnych sklepach. Co z tego, że podam Ci kilka - wg mnie - wygodnych modeli, jeśli dla Ciebie to będzie porażka. Zrazisz się potem do "rowerowania" i po co Ci to?
    • trypel 10.07.15, 11:01
      rower kupiony przez internet sprzedałem z ulgą po paru latach męczenia się.

teraz mam taki do którego pasuję i który pasuje mi.
      I nagle sie okazało że to co do tej pory było wyzwaniem teraz jest przyjemnoscią :)
      pewnych rzeczy nie da rady kupić w internecie. I chwała za to.
      Dobry serwis, ktoś kto sie zna na rzeczy a nie usiłuje upchnąć stoki naiwniakom i na pewno dobierzesz coś dla siebie. I za to warto dać te 50-100 wiecej.

--
      Lepszy mały ale własny i z przodu niż duży ale cudzy i z tyłu...
    • azm2 10.07.15, 15:42
      Dobór roweru zależy od twoich wymiarów (długość tułowia, nóg i rąk) i jak bardzo wyprostowaną pozycję preferujesz itd. W szczególności kształt kierownicy - co dla mnie jest wygodne, dla ciebie nie musi być. To wiesz tylko ty sama.

A pozycja wyprostowana to chyba w ogóle na rowerze miejskim, nie na trekingowym. W takiej sytuacji kup rower miejski (chyba myślisz o tzw. damce), dostosuj do siebie regulując położenie kierownicy i siodełka, załóż terenowe opony - i masz rower trekingowy,

Do wszystkich twoich warunków jest jedna odpowiedź: idź do sklepu, uzgodnij ze sprzedawcą, wypróbuj i sama wybierz.
    • poczta.kwiatowa 13.07.15, 10:07
      W moim przypadku rower miejski odpada, bo jest mało zwrotny, a poza tym jeżdżę głównie po wertepach.
    • animahill 13.07.15, 13:07
      Nie wiem czemu ale usunęli mój post, a chciałam byc pomocna i oddac prawie nowy rower w dobre ręce :(
    • poczta.kwiatowa 17.07.15, 11:01
      Dziękuję za dobre chęci, ale chcę mieć nówkę nie śmiganą, bo od lat skazana byłam na jazdę na rowerach po dzieciach.
    • animahill 13.07.15, 13:13
      Nie da się wysłac prywatnej wiadomości do ciebie, ale sr-fashion(małpa)wp.pl. Pozdrawiam . Sylwia
    • poczta.kwiatowa 17.07.15, 10:58
      Kupiłam zgodnie ze wskazówkami tj. wyszukałam w internecie model, a w sklepie stacjonarnym wypróbowałam i sfinalizowałam. Polska firma saveno odyssey :)
    • gom1 17.07.15, 11:26
      Wskazówki były co prawda odwrotne (oględziny w sklepie stacjonarnym -> zakup w internecie), ale najważniejsze, że Ci odpowiada :-)
    • poczta.kwiatowa 17.07.15, 11:51
      Wyszło na to samo, bo pan uwzględnił cenę z internetu, a poza tym wszystko ponastawiał wg upodobań i wzrostu, więc nie muszę się prosić;) No i gwarancję mam "pod nosem", a nie gdzieś w kosmosie. Pierwsza dłuższa przejażdżka i sprawdzian w niedzielę.
    • stefan4 14.07.19, 12:56
      marek2232:
      > Polecam madscience.pl/damskie-rowery-trekkingowe/

Dziwne miejsce.

Po pierwsze, dlaczego portal, rzekomo popularyzujący naukę, zajmuje się reklamą jednego roweru?

Po drugie, na stronie głównej w króciutkim tekście zachwalającym, są aż trzy literówki:
          • z ciekawstkami
          • redarktora
          • wynalazji
      -- nie świadczą one dobrze o staranności redaktorów. Dodatkowe cztery byki (,,bierząco'' to już więcej niż literówka) tkwią w króciutkiej (oczywiście zachwalającej) ,,opinii czytelnika''.

No więc co takiego ma w sobie rometowska Gazela 3, czego nie mają inne rowery? Nie idź na łatwiznę, udziel odpowiedzi, a nie linka. Tym bardziej, że odpowiadasz z 4-letnim opóźnieniem, więc miałeś czas, żeby przetestować.

- Stefan

--
      Zwalczaj biurokrację!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka