Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

Kamerka sportowa

17.04.17, 20:22
    Chyba ze dwa lata mocowałem się, kupić, nie kupić, czy owy gadżet jest mi potrzebny, czy w ogóle jest sens wydawania niemałych pieniążków na kamerkę, za pomocą której będę rejestrował swoje podróże na dwóch kółkach. Tak stojąc w rozkroku wreszcie się zdecydowałem i zakupiłem, może nie z najwyższej półki, zakupiłem - Lamax x10 i
    Tu zaczęły się leciutkie schody, zamontować na sztycy od kierownicy, czy na kasku? Zamontowałem na sztycy i jak dotąd same plusy, łatwość uruchamiania, brak dodatkowych dekagramów w górnej części mnie.
    Oglądając testy kamerek przed zakupem, miałem wątpliwości co do jakości obrazu i stabilizacji i tu jestem mile rozczarowany - obraz jest rewelacyjny, stabilizacja naprawdę wymiata, jedyny minusik jaki mnie troszeczkę irytuje, to 170%, chyba czy jednak za wiele, zaginanie obiektów siłą rzeczy zbyt dominuje w obrazie, że tak ujmę.
    Wrócę do moich wątpliwości, czy ten gadżet był mi potrzebny? Zatem, mógłbym się bez niego spokojnie obejść, ale, jeśli już mam tę kamerkę i widzę efekty jej działalności, nie żałuję tego zakupu.
    --
    "po co iść tropem tego, co się już skończyło ?" <*> ci co weszli na szczyt, widzieli świat z góry. niestety, niektórzy zamiast zejść powoli, stoczyli się na łeb i szyję.<*> "Przód tej wypowiedzi leci do tyłu czyli bokiem w dół czy jakoś tak."
    Obserwuj wątek
        • behemot17-13 Re: Kamerka sportowa 19.04.17, 16:36
          Racja. Za i przeciw, gdzie świat oglądany piętro wyżej wydawałby się bardziej atrakcyjny, gdzie nieco niżej jest bezpieczniej i niekoniecznie mniej widowiskowy. Schumacher.
          --
          "po co iść tropem tego, co się już skończyło ?" <*> ci co weszli na szczyt, widzieli świat z góry. niestety, niektórzy zamiast zejść powoli, stoczyli się na łeb i szyję.<*> "Przód tej wypowiedzi leci do tyłu czyli bokiem w dół czy jakoś tak."
      • behemot17-13 Re: Kamerka sportowa 02.05.17, 19:17
        Problem z zaginaniem obrazu rozwiązałem, wystarczyło kamerkę skierować bardziej w górę i mniej zagina. Takie spostrzeżenie, może ktoś skorzysta.
        --

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka