Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

CZAJNIK ZMONOPOLIZOWANY info!

06.04.05, 11:03
    Szanowni Przyjaciele i nie tylko,

Wszytkich zainteresowanych spotkaniem 'CZAJNIK ZMONOPOLIZOWANY' informuję co
    nastepuje:
    W zakładce - CO BĘDZIE? - na stronie masy jest harmonogram dnia 9 kwietnia
    2005 roku. Jesli zdecydujesz sie przyjechać Szanowny Gościu w stroju galowym
    będzie Nam tym bardziej miło, jednak nie jest to obowiązkowe.
    Przybywajcie na rowerach jak i pieszo - jak wygodnie. Rowery będzie można
    przypiąć do znajdujących się niedaleko latarni.

z szacunkiem

Agnieszka Gbiorczyk & Marcin Czajkowski
    masa.sdv.pl/
    Obserwuj wątek
      • beno1 Re: CZAJNIK ZMONOPOLIZOWANY info! 06.04.05, 13:37
        Z całym szacunkiem, ale czy Twoja przyszła wie, że bierze ślub ze wszystkimi
        rowerzystami i ich rowerami? :-))) Martwię się zdziebko o Masę, bo polskie żony
        są zwykle strasznie zaborcze. Kto np. teraz będzie pozował do zdjęć z
        radiowozu?

BTW. Czy na wzór strażaków z ich toporkami bedzie szpaler z pompek?

Beno
          • roweroraffi Uwaga, kiepskie foto! 10.04.05, 01:48
            Mógłbyś NIE publikować tak kiepskich fot jak zdjątko nr 5.
            <ironia mode on>Ja rozumiem, że są tam tak ważne osoby jak Czajnik czy
            ja<ironia mode off>, ale podobnych fot w normalnej jakości będzie jeszcze z 50,
            a Twoja jest nieostra, niedoświetlona, z jakąś ręką w kadrze po prawej, Panią
            bez głowy po lewej, z marnym kadrem i ogólnie rzecz biorąc jest do bani.

Nieostre są też foty nr 6 (też kadr do bani, jakieś kawałki twarzy, kawałki
            kogoś w kamizelce...a szkoda, bo ujęcie mogłoby być całkiem dobre), nr 8 (tutaj
            uciąłeś Czajnika, mnie, Trawersa, a na koniec rozmazałeś), nr 9 (tutaj tylko
            kadrowania można się doczepić...plecy moje i Dori na pół foty...w tym wypadku
            jednak dałbym sobie wmówić, że to planowane), nr 10 (plecy moje i Dori+cienie w
            tle), 12 (chyba wszyscy zdołali się poruszyć podczas robienia foty, nieostre),
            13 (nieostra), 15 (nieostre, poruszone?), 17 (ręka Dori z aparatem...wyszłaby
            fajnie gdyby była ostra, a tak raczej do wywalenia).

Nie traktuj tego jako połajanki, ale na tym żałosnym łączu na jakim stoi
            serwer, na który to coś wrzuciłeś, można stracić pół godziny na wypłakiwanie
            się nad tym co i tak nie nadaje się do oglądania. Strach pomyśleć co mają
            modemowcy, którzy nie mają gorzej niż ja :-P

Jednocześnie fotą nr 7, 9 pokazałeś, że da się zrobić w miarę ostre zdjęcie
            przy tym świetle i bez statywu i lampy. 11 udało Ci się nawet w miarę fajnie
            wykadrować prócz tego, że jest ostra. Zdjęcie 16 z balkonu u Czajnika unikalne,
            ciekawe, ostre i po prostu dobre. Tak samo jak 18 spod Rury, 19, 20 i 21 z
            Metra (przeciez tam tez nie jest jasno,a poruszone nie jest ani nieostre).

Podsumowując... wywal to, co nie nadaje się do oglądania. Ułatwisz życie
            wszystkim, ktorzy tego jeszcze nie widzieli... i może w końcu zarobisz na nie
            publikowaniu reszty fotek. Na razie to nie sądzę, by ktoś się bał wystawiania
            fot na tyle by Ci dać na nową piastę do roweru, skoro na tym co masz
            opublikować i tak najpewniej widać będzie tylko nic nie mówiące nikomu plamy :-P

--
            Pozdrawiam rowerowo
            Rafał 'Raffi' Muszczynko
            • rano1 Re: Uwaga, kiepskie foto! 11.04.05, 16:03
              Racja. Dobrze, że była przykładowo Zła_Rowerzystka, która okazała się być
              Dobrą_Fotoreporterką (zdjecia na dobrym amatorskim poziomie...a może i kilka do
              prasy by się nadawało).
              Pan Skeler niestety wsadza nam kichę. Można zrobić zdjęcia nieostre,
              fotografować głównie plecy głównych bohaterów, ale przynajmniej tych nieudanych
              ujęć nie pokazywać.
              Piszę to, bo uważam, że za dobre trzeba chwalić a za złe krytykować. Na
              szczęście Czajnikowi nie zrobiono krzywdy, gdyż znalazły się i dobre ujęcia. W
              Skelergalerii fajne jest ujecie, gdy Pan Młody zastanawia się przed podpisaniem
              aktu.
              Ech...nie mogłem pozostać bez głosu , gdyż sam robię amatorsko zdjęcia.

Uwaga dla rowerzystów fotoamatorów :o) Niestety w takich okolicznościach
              ślubnych praktycznie niezbędny jest duży flesz.
        • krakers1 UWAGA swietne foto 11.04.05, 15:46
          Zdjecia swietne ale czego sie mozna bylo spodziewac po naczelnym masowym fotografie?
          pozdrawiam
          --
          -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- -- --
          krakers7-goryl-o2.pl
          gg 7038676
            • roweroraffi Re: UWAGA swietne foto 11.04.05, 18:43
              Ty Olo to nie gadaj, bo Twoich fot jeszcze nie widziałem... a chciałbym
              zobaczyć jak tam moje zdolności partaczenia fotek powychodziły... pierwszy raz
              w ręku Twoja cyfra, pierwszy raz w ogóle cyfra przy słabym oświetleniu itp ;-)

Cos z tego się w ogóle nadaje do publikacji?

A te foty z drugiej części Ślubu, gdzie tylko Ty jako Świadek i ja jako szofer
              byliśmy to liczę, że na priv dostanę (np na tlen, lub mail).

--
              Pozdrawiam rowerowo
              Rafał 'Raffi' Muszczynko
            • ociec51 Re: Moje fotki ze ślubu Agnieszki i Czajnika 11.04.05, 19:43
              O nie, Bogdanie. Jesteś po prostu jednym z najlepszych. Wystarczy przejrzeć
              kilka Twoich reportaży z mas lub np. Rysia i nie mam pytań. Jeszcze długo
              niektóre leszcze będą się mogły na nich wzorować. Mówie o tych fotografujących,
              którzy z uporem godnym lepszej sprawy pstrykają po 100 zdjęć w jednym kolorze -
              czarnym. Były i takie fotki.
              W zasadzie z masowych pstrykaczy dzierżysz równorzędnie z Olem (też jest dobry)
              wiecheć wiodącą i jak dotychczas niezagrożoną.
              Życząc dalszego uporu w tworzeniu dobrej fotografi.
              Z poważaniem
              Ociec
              • roweroraffi Re: Moje fotki ze ślubu Agnieszki i Czajnika 11.04.05, 23:42
                ociec51 napisał:

> W zasadzie z masowych pstrykaczy dzierżysz równorzędnie z Olem (też jest
                dobry)
                >
                > wiecheć wiodącą i jak dotychczas niezagrożoną.
                > Życząc dalszego uporu w tworzeniu dobrej fotografi.

Kłóciłbym się... Dori vel 'Mały Cień Skelera' vel Zła_Rowerzystka też robi
                niezgorsze foty... choć Trawers i Olo to już marka znana od dawna, a Dori nieco
                mniej publikowała.

--
                Pozdrawiam rowerowo
                Rafał 'Raffi' Muszczynko
                • rano1 Re: Moje fotki ze ślubu Agnieszki i Czajnika 12.04.05, 13:43
                  Też mam co nieco do opublikowania (zeszłoroczna masa lipcowa - chyba). Niestety
                  mam słaby dostęp do skanera a na cyfrę na razie mnie nie stać (musiałbym
                  wyłożyć za odpowiednik ponad 4 tys. zł).
                  Jury już widziało (Czajnik - jedno zdjęcie mu się spodobało, hehe)
            • rano1 Re: Moje fotki ze ślubu Agnieszki i Czajnika 12.04.05, 13:38
              trawers01 napisał:

> Nieeeee... Przestańcie się wygłupiać! Ja osobiście wcale nie jestem z nich
              taki
              >
              > zadowolony, ale były robione "na szybko". Raz wyjdą lepiej - raz trochę
              > gorzej...
              > Pozdrawiam Wysokie Jury ;-)

Skromność mistrza.
              Nie każda fotka fotoreportera idzie na pierwsze strony gazet. Zawsze są i
              lepsze i gorsze ujęcia.
              W takim ślubnym tłumie ważne jest dobrze się ustawić.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka