Forum Sport Rowery
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

rowery z zeszłego sezonu. kupić? (merida)

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.05, 20:14
    Witam. na allegro wpadło mi w oko kilka ofert sprzedaży rowerów merida - kalahari (np 510sx, 530 comfort itd). Czy Waszym zdaniem warto taki rower kupić. Czytając kilka wątków na forum stwierdzam, że obstajecie przy cenie ok 1000 za przyzwoity rower. W takim razie jeżeli te modele rok temu kosztowały ok 1000, a teraz trochę mniej, to może nie są to jeszcze takie straszne knoty, co? Poradźcie proszę.
    -----------------------
    Pozdrawiam zakuwających. Też macie wyrzuty sumienia jak wchodzicie do neta?
    • Gość: yb IP: *.smrw.lodz.pl / *.smrw.lodz.pl 07.06.05, 20:25
      z używanymi rowerami kupowanymi na odległośc jest na ogól tak, że nigdy nie
      wiadomo co w nich siedzi...
    • Gość: skakun IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.06.05, 20:34
      no tak, ale ja myślę o nowych oferowanych przez sklepy. dostaję fakturę, gwarancję i cośtam jeszcze... tylko, że zeszłoroczny model, który się nie sprzedał. Polecacie na początek? dodam, że nie jestem jakimś mega fascynatem rowerów, ale nie chciałbym po jednym sezonie bike'a wyrzucić.
    • Gość: miska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.05, 21:06
      Nie wiem nad czym tu sie zastanawiać.Myslisz że model z zeszłego roku różni sie
      czyms istotnym od modelu z tego roku? To nie dvd,tu technika aż tak w przypadku
      tej półki cenowej do przodu nie zasuwa.Bierz bez obaw i ciesz sie,że troche
      zaoszczędziłeś.Na pewno nie stracisz.
    • aniapakero 08.06.05, 00:23
      Popieram. Jezeli nie bawisz sie w rowery to co za roznica czy bedziesz trendy i
      mial nowszy model z paroma bajerami, ktore Ci sie pewnie nie przydadzą?
      --
      ...
    • dr.rocco 08.06.05, 01:53
      W sklepie tez mozna kupic rowery z rocznika 2004 i tez sa tansze , ja tam wolalbym
      ze sklepu , a nie z allegro.
    • uruk-hai 08.06.05, 11:44
      ja tam bym wolał tańszy :) , na allegro często sprzedają sklepy rowerowe ,
      dostajesz rachunek, gwarancje etc. kupiłem w ten sposób kilka nowych części
      taniej niż w sklepie ....
    • Gość: skakun IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.05, 13:38
      tak tak.. to jest oferta sklepu właśnie.. dobra, to mnie przekonaliście. zdam jakieś egzaminy i w przyszłym tygodniu tam uderzam.
      a powiedzcie mi jeszcze co zrobić ze starym rowerem z czasów młodości? girardengo czy jakoś tak się nazywa, w stanie jest nieokreślonym, na osprzęcie nieokreślonym i był jednym z pierwszych tzw górali na moim osiedlu..
    • Gość: kasiak IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.05, 21:32
      Zostawić na wszelki wypadek.Bo chyba nie opłaca sie sprzedawać.Ja np na starym
      dojeżdżam do pracy /mam pewność,że nie ukradną,a jak nawet-żadna strata/
    • Gość: skakun IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.05, 23:23
      Myślisz?? hmm.. może na jakiś caritas, albo dom dziecka oddam. tylko wcześniej musiałbym trochę go doprowadzić do stanu używalności...
    • Gość: gosc IP: *.crowley.pl 09.06.05, 09:09
      kalahari 570 koleś kupił miesiąc temu w sklepie za 950. Jest to chyba dobra
      cena i jest zadowolony. Sklep w Wawie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka