rowery używane Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam

gdzie najlepiej kupić rower używany. Allegro to chyba złe miejsce - bardzo
    mała podaż. Są jakies komisy czy coś (w Warszawie).

pozdrawiam
    • Gość: wwwwwwwwwww IP: *.ttk209.sta.nsm.pl 27.03.09, 14:18
      We wszelkich komisach, na rynkach, u handlarzy bedzie sporo drożej. Polecam jednak allegro. Na wiosne podaz sie zwieksza ale trzeba umiejetnie podejsc do zakupu bo duzy jest takze popyt.
      Trzeba uważać bo różne markowe sztruce potrafią osiagać całkiem spore ceny tylko ze wzgledu ma klase osprzetu i producenta przy jednoczesnym bardzo złym stanie.
      Poza tym moga byc obarczone jakimiś uszkodzeniami które w wypadku serwisowania w warsztacie moga cie okazac dość kosztowne.
      • Gość: Adam IP: 94.153.168.* 11.03.10, 10:23
        bardzo fajny wybór rowerków używanych róznych marek ma koleś w olsztynie!
        kupiłem z zoną u niego 2 rowery i muszę przyznać ze jestem bardzo zadowolony.
        podobało mi się to że można przyjechać obejrzeć, wystawić na dwór i się
        przejechać. szef dba o dobre ustawienie roweru pod wzrost klienta i jego gust,
        człowiek ma dużą wiedze i widać ze to jego pasja, i każdego traktuje w
        indywidualny sposób. Ja dokonałem zakupu dwóch gazeli(para) na zew. przełożeniu
        nexusa, dynamo w piaście, diodowe lampki,amortyzatory na widelcu i pod
        siedzeniem... wygoda jazdy nie porównywalna do jakiegos tam górala... dysponuje
        telefonem do tego gościa ma na imię Tomasz 602699218 naprawdę warto! mozna kupić
        swietny rower za przyzwoite pieniążki !
        • Gość: Tomek IP: *.olsztyn.mm.pl 13.04.11, 12:11
          Tak to prawda, gość w Olsztynie (Tomek z ulicy Rolnej 40 :)) ma bardzo dobre rowery w dobrych cenach. 10 kwietnia stałem się posiadaczem jednego z nich (GIANT), ale aura nie pozwalała mi się nim nacieszyć. wczoraj był w końcu ten dzień kiedy mogłem to zrobić. zaje*****! polecam!
      • Gość: dede IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.10, 10:02
        > Trzeba uważać bo różne markowe sztruce potrafią osiagać całkiem spore ceny tylk
        > o ze wzgledu ma klase osprzetu i producenta przy jednoczesnym bardzo złym stani
        > e.
        > Poza tym moga byc obarczone jakimiś uszkodzeniami które w wypadku serwisowania
        > w warsztacie moga cie okazac dość kosztowne.

trzeba uważać przede wszystkim na oszustów i złodziei. Nie kupuj rowerów od
        handlarzy starzyzną i wozicieli złomu. Pomijając fakt niewiadomego źródła z
        jakiego te rowery pochodzą to handlarze rowerów nie są w stanie nawet jakby
        chcieli (a zwykle nie chcą) sprawdzić stanu technicznego bo jakon ma 50 rowerów
        to ile czasu zajęłoby mu aby te rowery dokładnie sprawdzić. nie znają sie
        zresztą na tym. W efekcie rower który wygląda dobrze na zdjęciu ma zajechane
        piasty, moze mieć wgniecioną ramę którą nie wiadomo kto wgniótł - kurier czy
        sprzedawca który będzie się upierał nawet że zrobiłes/aś to ty. Wzywaj sobie
        wtedy kuriera, odsyłaj, pisz protokoły strat z kurierem... ostatnio taki cyrk
        miałem.
        Jak rower z allegro to raczej od kogoś kto sprzedaje własny rower, mało
        przechodzony bo wszelkie okazje to później kończą się raczej nieciekawie.
        ostatno chciałem kupić rower na dual drive. Pytam się jak wygląda stan tylnej
        piasty.. przez dwa dni cisza. Ponowiłem pytanie i otrzymałem odpowiedź "powinno
        być wszystko dobrze ale to rower uzywany". No no... dziękuje . Szukaj sobie
        frajera dalej. i tak podejrzewam połowa rowerów z allegro z wewn piastami za
        śmieszne pieniądze pewnie te piasty ma w stanie "powinno być w porządku" bo
        przecież nikt w niemczech czy na zachodzie nie oddaje takich rowerów za grosze -
        chyba że nie dobrowolnie.
        Słowem - wystrzegać się hurtowników tego typu sprzętu którzy mają pozakładanych
        kilka kont dla uniknięcia fiskusa i namolnych klientów domagających sie zwrotów.
        pewnie jak dostaną pierwszego negatywa to z takiego konta rezygnują, zakładają
        następne na babcię, ciocię i biznes kręci sie dalej. większość handlarzy ma góra
        30 komentarzy. o czymś to świadczy
        A o legalnosci towaru to przekonamy się przy najbliżeszej kontroli w niemczech
        czy Holandii. Sam handlarz może nie wiedzieć że to kradzione bo może nawet
        kupić taki rower a właściciel w celu odszkodowania za fikcyjną kradziez zgłosi
        to na policję.
        Tak wyglada rzeczywistosć handlu rowerami na allegro.
        Wczoraj kupiłem rower. lepszych zdjęć gość już nie mógł zrobić. Wiec co do
        stanu jestem przekonany że jest ok. Nie chwalę dnia przed zachodem ale myśle ze
        będzie ok. A rower prosty jak budowa cepa wiec zepsuć się nie ma co w nim właściwie.
    • Gość: end IP: *.idzik.pl 27.03.09, 21:59
      cyt: " gdzie najlepiej kupić rower używany. Allegro to chyba złe miejsce -
      bardzo mała podaż "
      > tomek< to naprawdę niewiele wysiłku, zajrzyj na portal Allegro-rowery. Z
      Twojej wypowiedzi jasno wynika, że nigdy tam nie zaglądałeś, w przeciwnym razie
      nie wypisywałbyś TAKICH głupot...
      • Gość: tomek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.03.09, 00:12
        Gość portalu: end napisał(a):

> cyt: " gdzie najlepiej kupić rower używany. Allegro to chyba złe miejsce -
        > bardzo mała podaż "
        > > tomek< to naprawdę niewiele wysiłku, zajrzyj na portal Allegro-rowery
        > . Z
        > Twojej wypowiedzi jasno wynika, że nigdy tam nie zaglądałeś, w przeciwnym razie
        > nie wypisywałbyś TAKICH głupot...

zgadzacie się z nim? ja nie.
        • Gość: maciek_k IP: *.acn.waw.pl 06.04.09, 11:26
          zajrzyj do starerowery.pl - sprzedaja rowery uzywane na bielanach - klaudyny
          rog kiwerskiej. kupilem tam szosowke.
        • Gość: Sławek Rz. IP: *.zeo.pl 06.04.09, 14:11

Pokaż mi JAKIKOLWIEK komis, w którym byłby większy wybór rowerów niż na Allegro.

--
          Pozdrawiam.
          Sławek
        • zgadzam sie z nim.
          Kupilem nie jeden rower i sie nie zawiodlem.

--
          - Patrzaj tatko. Czlowiek !!!
          - A tam zaraz czlowiek, musi jaki tutejszy.

by Kazimierz Pawlak
        • Gość: login name IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.09, 17:20
          > zgadzacie się z nim? ja nie.

Ja sie z nim zgadzam. Swoj kupilem co prawda nie na allegro tylko na amerykanskim e-bay, prawie funkiel nowka, ledwo uzywany za 50% ceny. Na polskim allegro sprzedalem nowiutenki rower przywieziony z USA (jeszcze w oryginalnym kartonie nieposkladany)za 75% ceny identycznego w sklepach w Polsce w tamtym czasie.
          > Allegro to chyba złe miejsce
          CHYBA to doskonale okreslenie
        • Gość: mofo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.08.09, 16:56
          Ja kupiłem na Allegro zeszłoroczny model Gary Fisher Marlin Disc za 1050 PLN.
          Nie było oryginalnej sztycy i siodła, opony były zajechane do granic, gripy też do wymiany, był ogólnie nieco brudny i trochę porysowany (całe szczęście, że jest srebrny to nie widać :))
          Jednak jeśli weźmiemy pod uwagę, że nowy kosztuje 2700 PLN to cena wydaje się sensowna.
          • Gość: Adam IP: 94.153.168.* 11.03.10, 10:25

telefonem do tego gościa ma na imię Tomasz 602699218 naprawdę warto! mozna kupić
    • Gość: łukasz IP: *.elk.mm.pl 07.05.09, 20:00
      Sprzedam rower firmy AUTHOR MODEL TRACTION z grupy:Mtb obecnie na
      gwaranci model z roku 2008 przeżótek 27 amortyzator z blokadą skoku
      całość aluminiowa srebno czarny kolor ramr rozmiar 19 cali stan
      dobry letko porysowany nowe opony firmy author Beetle Juice kevlar
      nowe klocki hamulcowe błotniki lampka przednia i tylnia z dodatkami
      1500 zł do tego karta gwaracyjna z numerem seryjnym ram. Rower jest
      bardzo letki waży 13 kg .Sprzedaje go bo kupuje samochud dałem za
      niego 2500 zł w sklepie.Kontakt 510 462 105
      • Gość: mack IP: *.acn.waw.pl 08.05.09, 19:56
        Samochud kupujesz raczej bez przeżutek, ale pewnie też będzie letki? ;p

mack
      • Gość: miodek IP: 217.96.102.* 02.08.09, 23:23
        Jejku!!!!!!!!!!!!! Naucz się pisać!!!!!!!!!
        • Gość: Adam IP: 94.153.168.* 11.03.10, 10:19
          • Gość: zalogowany IP: *.ztpnet.pl 08.11.10, 09:08
            Tomaszu-Adamie, już do nas doszło.

P.S. Reklama szeptana wymaga[łaby tu] zmiany pseudonimu szeptacza.
      • Gość: Irena IP: 94.153.168.* 11.03.10, 10:29
        kupiłam rower uzywany za 700zł u pana o którym wczesniej juz wspominano (z
        olsztyna ) dostarczył mi go do domu w gratisie dostałam koszyk a w zimę
        przywiozłam go do niego a on przygotował go do sezonu. Bardzo mi się podoba jego
        profesjonalizm i to jak dba o swoich klientów warto pojechac i zobaczyc moze
        nawet popróbować jazdy na paru bo rzeczywiście jest taka mozliwość olsztyn
        rolna( osiedle domków jednorodzinnych )
    • Gość: Aga IP: 85.222.87.* 14.03.10, 23:18
      www.milou.pl Rowery markowe po pełnym serwisie , bardzo duży wybór.
      POLECAM wszystkim !!!!!!!!!!!!!!!!!!!:):):)
      • Polecam rowery używane w sklepie Rowerowe klimaty na kabatach na wysokości
        Tesco. Rowery miejskie tzw. "holenderskie " Wszystkie rowery po przeglądzie:
        wymienione opony i dętki wyregulowane przerzutki i hamulce. Wsiadać i jeździć. W
        ofercie sklepu 11 marek rowerów miejskich.
        --
        www.roweroweklimaty.pl
    • Gość: Agnieszka IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 07.05.10, 23:09
      Zapraszam na moje konto w Allegro nick: Yarmark_pl oraz do sklepu internetowego
      www.yarmark.pl - w ofercie akcesoria i części rowerowe, wkrótce również stylowe
      rowery używane w dobrych cenach!
    • Gość: KTM IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.06.10, 15:11
      Najlepiej zakupić używany rower na giełdzie w Słomczynie. Tam jest
      bardzo duży wybór i można się potargować. Pozdrawiam
      • Gość: .JaC IP: *.net-serwis.pl 17.06.10, 02:25
        Na miejscu można sprawdzić, czy nie kradziony (jakaś policyjna baza
        danych)?

-----
        > Najlepiej zakupić używany rower na giełdzie w Słomczynie.
      • Gość: kg IP: *.home.aster.pl 05.10.10, 23:16
        kto z Was wybiera sie na gielde do słomczyna po rower?
    • hmm przez sieć będzie najprościej ;p rozumiem, że skoro poszukujesz używki, to masz ograniczony budżet - nie musisz koniecznie kupować używki, można też trafić tanie nówki, np na mudserwis.com jest b. dużo rowerów, głównie firmy Kross - możesz kupić porządny rower, na który będziesz miał gwarancję itp ;p
      • Gość: Bimota IP: *.icpnet.pl 18.11.10, 12:40
        Kross to szajs. Juz my znamy te wasze "gwarancje"...
        • Sam mam od ponad 3 lat Krossa, zjazdówkę, dokładnie model SignFR2 - jeździłem w nim po śniegu, trasach zjazdowych na których płaskiej powierzchni nie ma, błotach itp itd. Nigdy nie miałem z nim problemu - więc Twoja wypowiedź znaczy dla mnie tyle, co nic, bo po prostu nie dajesz żadnych argumentów, które popierałyby Twoją tezę. Jeśli masz jakieś zdanie, nie ma sprawy, ale wydając o czymś opinie, uzasadnij, albo wstrzymaj się od głosu.
    • Gość: art IP: *.acn.waw.pl 20.04.11, 16:31
      Gość portalu: tomek napisał(a):

> Witam
      >
      > gdzie najlepiej kupić rower używany. Allegro to chyba złe miejsce - bardzo
      > mała podaż. Są jakies komisy czy coś (w Warszawie).
      >
      > pozdrawiam

cześć Tomek,

zrezygnowałem z zakupu na allegro, bo jednak jeśli coś się okaże niesprawne to nie będę jeździł na drugi koniec Polski i wymieniał/oddawał roweru.
      Kupiłem swój w Warszawie. Jest parę sklepów. Poszukaj, może coś trafisz. Ja kupiłem w milou na Wiktorskiej. Mają trochę holenderów nowych i używanych.
      Milou -> rowery holenderskie

Art

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.