Dodaj do ulubionych

Jak tam Wasi wrażliwcy?

21.04.06, 12:31
Wiosna przyszła, place zabaw oblegane... A mój omija je szerokim łukiem.
Zagląda tylko na te najmniej uczęszczane. Jeśli ktoś jest na placu, to
ewentualnie tylko pohuśtać się wtedy można. Czyli "nie lubię dzieci" ciąg dalszy.
Na razie ćwiczymy jazdę na rowerze wink
Pozdrawiam
--
Kura pazurem
Buduj DOM
Obserwuj wątek
    • mamaemilii Re: Jak tam Wasi wrażliwcy? 21.04.06, 14:08
      To samo przechodzimy z małą. Bardzo chce wejść na ulubioną ślizgawkę, ale już z
      daleka ryczy, że tam jest dziecko i ona nie wejdzie. Wczoraj urządziła mi taką
      awanturę na podwórku, że miałam ochotę się schować przed spojrzeniami innych wink

Za to coraz lepiej z dorosłymi - w odwiedzanych przedszkolach chętnie opowiada
      paniom o sobie, dziś byłyśmy u fotografa i zero płaczu. Z zaciekawieniem
      słuchała i wykonywała polecenia.

Nadal jestem dobrej myśli, do dzieci będzie musiała się przyzwyczaić smile
      --
      Jesteś mamą pracującą? Witaj w Klubie
      I zapraszam na Forum Dziecko Wrażliwe
      Emilka ma...
    • magdus74 Re: Jak tam Wasi wrażliwcy? 22.04.06, 10:33
      jestem u rodziny, u której bywamy rzadko.Niby wszystko jest ok,tyle ze mała
      musi mnie mieć cały czas na oku.Co gorsza cały czas wymusza na mnie ,
      kontakt fizyczny,to mnie ściska za rękę,za sweter,spodnie. Chociaż potrafi sama
      się bawić,nie chce mnie opuścić ani na chwilę.Nawe teraz zamęcza mnie,włazi na
      mnie i krzyczy"weź mnie na rączki".Kocham ją bardzo,ale czasem tego nie
      wytrzymuję.Akurat na dworze leje non stop,mąż w pracy-wróci za 3 dni, a on a
      brzęczy nad uchem.Co robić w takiej chwili?
      pozdrawiam
    • misia311 Re: Jak tam Wasi wrażliwcy? 26.04.06, 11:18
      A u nas ooooogromna zmiana. Mała dalej jest wstydliwa i łatwo się peszy ale...
      Próbuje nawiazywać kontakty z dziećmi, bawi sie z kolegą-rówieśnikiem tak, ze
      możemy (my, mamy) zostawić dzieci same w pokoju i się dogadują. Sama próbuje
      zaczepiać dzieci, które zna np. z Yamahy czy z zajęć plastycznych. No i się
      rozgadała - przez ostatni miesiąc to buzia jej się nie zamyka. Ma własne
      zdanie, wyraża opinie... a mnie duma rozpiera wink)
      --
      -Jak robi krowa? -Muuu,muuu. Kto ma rogi? -Baran. Kto znosi jajka? - Babcia!!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka