Dodaj do ulubionych

Córka po operacji zaćmy, soczewki RGP.

02.12.18, 10:32
Cześć, kilka tematów chciałbym poruszyć i odnowić nieco wątki na ten temat bo ucichły.

1/ możliwość zamawiania soczewek RGP, jeśli znam parametry w Polsce, wątki tutaj są nieco nieaktualne. Korzystacie teraz z strony lens.com?

2/ szukam osób które są po wszczepie soczewek, nasza córka ma dopiero 11 miesięcy, od 3 miesiąca nosi soczewki, jest po operacji zaćmy obuocznej u Prof. Prosta.

3/ co się stało z Tatą Gabrysi, mam nadzieje, że po prostu nie ma czasu się udzielać, czy ktoś dysponuje może do niego adresem mailowym?

4/ doświadczenia osób z RGP w późniejszym wieku, my wczoraj zgubiliśmy soczewkę, nie mamy zapasu, bo dopiero trafiłem wczoraj tutaj na forum na taką możliwość...

5/ inni lekarze do których warto zajrzeć? Nie musi to być tylko Polska, interesuje mnie cały świat.

Pozdrawiam.
Obserwuj wątek
  • liger22 Re: Córka po operacji zaćmy, soczewki RGP. 03.12.18, 09:20
   Cześć
   moja córka miała operację u Prosta w wieku 2 miesięcy (jednooczna zaćma)
   przez pierwsze 1,5 roku korzystalismy z usług Pani oleszczyńskiej-prost (specjalnie z małych liter) efekty zerowe, soczewki drogie, wypadające z oka - po prostu źle dobrane
   następnie przenieśliśmy się do SPECTRUM Wrocław do Pań z gabinetu doboru soczewek twardych i o dziwo soczewki tańsze (z możliwością refundacji na NFZ - jedna soczewka w roku) nie wypadały - czyli dobrze dobrane no i jeszcze jedna ważna rzecz brak konieczności czekania na wizytę kilka godzin (w Warszawie to norma) bo coś się przeciągnęło i jest przesunięcie.
   Kontynuowaliśmy natomiast wizyty u prof. Prosta. W te wakacje córka przeszła wszczep soczewki (prof. Prost) były maleńkie powikłania (czerwone oko, nierozpuszczony szew), ale na taki zabieg to tak jakbyśmy się skaleczyli w palec.
   Ogólnie podsumowując - prof Prost to super specjalista natomiast jego żona ma pacjentów z jednego powodu - jest jego żoną :)
   Jeśli masz możliwość zapisz się do Wrocławia - sam porównasz
   pozdrawiam i życzę wytrwałości, a reszta sama się ułoży

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka