Dodaj do ulubionych

Chcę się pochwalić!

14.01.06, 17:06
Krystian w tym tygodniu miał w szkole muzycznej tzw,przesłuchania regionalne
jest to jeden z najważniejszych egzaminów bo odbywa się przed komisją złożoną
z nauczycieli szkół muzycznych z całego regionu.Wypadł wspaniale dostał jedną
z najlepszych ocen z całej szkoły!Komisja była zdumiona że dziecko niewidome
idące normalnym programem bez dodatkowych godzin z instrumantu gra lepiej od
swoich widzących rówieśników.Jestem strasznie dumna!W gimnazjum też się
popisał jego średnia ocen na pólrocze to 4,4 tylko z matematyki leży na całej
lini,po prostu nie ma za grosz tzw.Myślenia matematycznego.No ale trudno byle
umiał dodawać i odejmować to jakoś będzie.Ewa
Obserwuj wątek
        • olamaja Re: Chcę się pochwalić! 15.01.06, 10:56
          Właściwie za bardzo nie mam się czym chwalić. Uwielbiam takie różne
          prace "artystyczne", wszystko co można zrobić rękoma. Jak zobaczyłam co robi
          moja koleżanka z pracy to sama chciałam spróbować. Był to okres kiedy trwało
          leczenie Mai więc traktowałam haftowanie jak taką odskocznię. Porwałam się na
          martwą naturę. Coś tam było w nazwie z fajką. Piękna rzecz w formacie ok. 30 x
          40 cm. Wyszło wspaniale. U Mai w pokoju wiszą trzy obrazki: szczeniaczki różnej
          rasy już w formacie A5. Teraz chcę zrobić piękne słoneczniki dla mojej mamy.
          Też duże bo ok. 40 x 100 cm. No i przyznaję się, że raz sie poddałam. Znalazłam
          piękne pole słoneczników ale wzór nie miał tych graficznych oznaczeń kolorów
          muliny i chyba ponad moje siły jest odróżnienie poszczególnych odcieni kolorów,
          a jakbym użyła jednego to już nie to samo :(
          • 2222-2e Re: Chcę się pochwalić! 15.01.06, 15:27
            Ja uwielbiam duże i skomplikowane,takie które robi się miesiącami ale potem
            zwalają z nóg.Ostatnio ściągnełam cudowne akty męskie i kobiece w sepi i czarno
            białe i właśnie się do nich przymierzam.Teraz kończe sampler- alfabet z AOY dla
            córci.Potem będę wyszywać akty ale spróbuje je sprzedać może wpadnie kilka
            złotych.Ewa
            • olamaja Re: Chcę się pochwalić! 15.01.06, 16:07
              Ostatnio byłam u nas w takiej małej Galerii Sztuki i byłam w lekkim szoku gdy
              zobaczyłam bardzo podobną martwa naturę do tej, którą ja zrobiłam (moja miała
              więcej szczegółów!!!) oprawioną w ramy i cenę 400 zł!!!!. Ja swoje "dzieło"
              podarowałam mojemu ulubionemu wujkowi, który oprawił je w piękne złote ramy i
              powiesił w salonie.
              Tak przy okazji: nie wiesz jakie kiedyś miały numery kolory słomkowe z
              Ariadny :)? Ola
              • 2222-2e Re: Chcę się pochwalić! 15.01.06, 16:41
                To mało kosztował bo ja tyle biorę za samo wyszycie a dolicz jeszcze
                materiał.Najdroższy obraz jaki widziałam wykonany haftem krzyżykowym kosztował
                3.ooo tysiące jak znajdę tą stronę to ci pokażę.O jakie kolory ci chodzi?
      • olamaja Re: Chcę się pochwalić! 15.01.06, 22:41
        No, no, no.... bez komentarza. Podziwiam! Dokładnie chodzi mi o kolory nazwane
        przy wzorze: słomiany jasny, słomiany i słomiany ciemny (439, 414 i 411
        Ariadna). I jak to się ma do kolorów:437, 440. Właściwie nie muszę trzymać się
        tak wiernie wzoru. Jutro idę do pasmanerii i sobie po prostu porównam.
        Pozdarwiam. Ola
    • magracka Re: Chcę się pochwalić! 18.01.06, 22:45
      Gratulacje!!!!! takie wieści to wspaniala muzyka dla duszy i iskierka nadzieji
      na to , że wszystko może w życiu się ułożyć, pozdrowienia dla synka i slowa
      uznania dla rodziców. Może i z Gracka wyrośnie muzyk? uwielbia ją i mimo
      niedosluchu ma fantastyczny słuch muzyczny, pozdraiwiam
      --
      Mariola mama Gracjanka ur. 05.05.2003, niedosłuch 45 db aparaty otikon atlas
      bte, retinopatia V, IV stopnia i Dominiki 9 lat.
      • 2222-2e Dzięki! 20.01.06, 07:23
        Przekazałam gratulacje Krystianowi i on wam też dziękuje.Możecie zacząć trzymać
        kciuki bo w maju Krystian zdaje do 2 stopnia szkoły muzycznej do klasy
        organ .To jedno z jego marzeń, chce kiedyś zagrać koncert na dużych organach w
        Gdańsku Oliwie.Mam nadzieję że mu się uda.Ewa
    • robertwar1 Re: Chcę się pochwalić! 21.02.06, 22:19
      Szczerze Pani i synowi gratuluję. Na pewno -bez wsparcia rodziny -nie odniósł
      by takiego sukcesu. Życzę powodzenia. Robert Warchalewski- dyrektor Ośrodka
      Szkolno-Wychowawczego Dzieci Niewidomych we Wrocławiu.
    • olamaja to ja też się pochwalę... 28.02.06, 08:50
      W lutym Maja zaczęła uczyć się grać na ksylofonie (do Szkoły Muzycznej chodzi
      od września). Prawdopodobnie w marcu będzie miała pierwszy występ (:)!) na
      koncercie zorganizowanym przez Szkołę Muzyczną dla przedszkolaków. Będzie to
      tylko (a może aż) "wlazł kotek na płotek" ale ważny jest sam fakt, no nie!?
    • magracka Re: Chcę się pochwalić! 02.04.06, 23:17
      Witam serdecznie! Jestem pod ogromnym wrażeniem osiągnięć Krystiana, mam pytanie
      od kiedy twój syn wykazaywał zainteresowanie muzyką? Jak i od kiedy zaczęłaś
      rozwijać w nim to zainteresowanie. Jest to dla mnie ważne, bo mój synek uwielbia
      muzykę, na razie slucha z pasją, czasami potrafi wręcz godzinami stać przy
      magnetofonie i niedlugo zabraknie mi repertuaru, a zamiłowania ma bardzo
      szerokie od Misia i Margolci, przez ostatnio Ich troje na Tokio Hotel
      skończywszy (te dwie ostatnie pasje to przez moją córkę). Ładnie też śpiewa.
      Potrafi wybijać lub wyklaskiwać rytm piosenek.Pozdrawiam serdecznie
      --
      Mariola mama Gracjanka ur. 05.05.2003, niedosłuch 45 db aparaty otikon atlas
      bte, retinopatia V, IV stopnia i Dominiki 9 lat.
      • 2222-2e Re: Chcę się pochwalić! 05.04.06, 20:49
        Krystian dostal pierwsze organki takie male made in china jak mial okolo 3
        lat.Kiedy mial 5 kupilismy mu wieksze , te graly same kilka melodi ,a Krystian
        siedzial przy nich póki sie nie nauczyl grac wszystkich.Kolejne ale juz duze
        dostal w wieku 8 lat , najwiecej jednak nauczyl sie na tych srednich.Kup
        dziecku , nawet w komisie male organy i niech sie bawi , brzdeka, nie kosztuje
        to wiele a jak zacznie to moze go to wciagnie, dzieci niewidome bardzo lubia
        muzyke , Krystian twierdzi ze widzi przez nia swiat.Ewa
        ps.przepraszam za pisownie ale cos mi sie stalo z komputerem i nie wybija
        niektórych liter.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka