03.03.10, 12:16
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Edytor zaawansowany
  • likan 16.03.10, 14:35
    Skrypt ten robi się coraz bardziej popularny, szkoda tylko, że nie umożliwia dokonywania zakupów bez rejestracji.
    Przykładowe wdrożenie sklepu: www.ibconnections.pl
  • lubona 11.04.10, 18:22
    Proponuję oprogramowanie Prestashop .Proszę zobaczyć sklep
    www.mera.auto.pl tam zobaczyłam nieźle wykonany projekt.Nawet w dniu
    żałoby był jako pierwszy w tonacji żałobnej .Podziwiam właściciela
    tego sklepu.
  • lubona 11.04.10, 18:27
    Chciałam jeszcze dodać, że łatwo jest tam znależć potrzebną rzecz.
    Dla wymagających jest jeszcze możliwość samodzielnej zmiany skórki.
  • dezmus 22.08.14, 09:21
    Dokładnie ja korzystałem z strony która krok po kroku mi objaśniała jak wszystko zrobić ;)

jak chcecie tu macie linka akademiapresta.pl/
  • tbur 05.09.14, 09:05
    Presta jest dość dobrym sklepem, i całkiem przyjemnym dla SEO - w porównaniu do innych open sourcowych jest wygodna i dość tanio można zakupicdodatki oraz skórki.
  • pitosz85 16.12.14, 10:00
    Preasthop jest świetna. Ważne jest, że wciąż się rozwija. Aktualna wersja to 1.6 i to z pewnością nie koniec. Nowa wersja ma wiele nowych udogodnień a i od strony wizualnej zaskakuje, bo nieco różni się od poprzednich wersji. Sklepy oparte na preście zawsze dobrze się pozycjonowały. Tu przykładowy sklep na starej preście (chyba 1.3) - dekori.eu
  • grzegorz1969.sold.pl 11.02.15, 18:13
    Także uważam, że jest to sklep prosty w obsłudze. Obecnie stawiam sklep dostudni.net w którym docelowo mają być sprzedawane nie tylko pompy głębinowe i hydrofory do dostarczania wody z własnego ujęcia wody ale również i cały osprzęt aby tą wodę zagospodarować czyli na przykład zbiorniki hydroforowe, zraszacze itp.
    Niestety pomimo, że jest to bardzo popularne oprogramowanie, to nawet na forach trudno nieraz znaleźć odpowiedzi co jest nie tak i jak to naprawić.
    Czyli łatwo i tanio zacząć ale niestety trzeba liczyć się z ryzykiem, że nie wszystko może działać idealnie.
  • marekborowiecki 17.02.15, 11:34
    Presta jest okej na początek, ale niestety wciąż jeszcze zdarzają się błędy, których dość często długo nie można naprawić. No i warto znać się trochę na programowaniu. Ze swojej strony radziłbym jednak zainwestować w jakiś niedrogi system abonamentowy. Osobiście polecam redcart, z którego korzystałem kiedyś i idealnysklep.pl, z którego korzystam obecnie i chyba do tej pory nie widziałem tak sprawnie skonfigurowanego i bezawaryjnego oprogramowania.
  • grafike-pl 21.07.16, 23:44
    Witam,

Jeśli ktoś potrzebuje wdrożyć lub odświeżyć swój sklep oparty na silniku Prestashop i chce mieć inny, unikatowy wygląd sklepu, który wyróżni wśród konkurencji i zwiększy sprzedaż to dobrze trafił. Oferuję profesjonalne szablony Prestashop od wersji 1.6.0.4 do aktualnie najnowszej 1.6.1.6. Ponad to dostaniecie do nich polskojęzyczne wsparcie techniczne. Próżno go szukać u innych wydawców szablonów, ponieważ prawie wszyscy wydawcy są obcokrajowcami.

Kupując szablony ode mnie przez Prestashop Addons macie gwarancję zakupu i pewną pomoc we wdrożeniu szablonu i konfiguracji. Inne oferty z szablonami mogą być nie sprawdzane pod kątem jakości i poprawności. Moje szablony są sprawdzone przez samych twórców oprogramowania Prestashop!

Lista szablonów mojego autorstwa pod poniższym linkiem:

addons.prestashop.com/pl/2_community-developer?contributor=565130

lub na mojej oficjalnej stronie:

prestashopszablony.pl/pl/

Zapraszam do zakupu i służę pomocą.
  • grafike-pl 01.08.16, 23:56
    prestashopszablony.pl
  • maciek86wro 17.08.16, 09:26
    Świetne sklepy internetowe oparte właśnie na PRESTASHOP robi agencja Waynet z Krakowa (www.waynet.pl) - tworzyli sklepy internetowe między innymi dla takich marek jak Patrizia Aryton czy Vissavi. Bardzo praktyczne, dostosowane do użytkownika i przede wszystkim - funkcjonalne!
  • maciek86wro 17.08.16, 09:27
    Tutaj możecie zobaczyć ich dotychczasowe realizacje :) Jak widać na PrestaShop można stworzyć prawdziwe cuda e-commerce :) waynet.pl/realizacje

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka