12.11.11, 17:17
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Edytor zaawansowany
 • trynus 12.11.11, 20:50
  Strona glowna jest ladna, ale nieprzydatna - istnieje tylko po to, by przejsc na strone kategorii, ktora to juz jest brzydka. Obrazki sa za male, tekst tez. Odrzuca to. Czcionka generalnie za mala. Pod wzgledem pozycjonowania jest sporo do zrobienia - przeprowadz audyt ponizszym narzedziem:

  --
  Moje witryny:
  Bezpłatne doradztwo dla posiadających lub planujących strony WWW - pozycjonowanie, zakładanie strony, rozwój witryny
  Bezpłatny audyt Twojej strony WWW | Jak przyspieszyć komputer?
 • bs-twojstyl.pl 15.11.11, 16:35
  Dziękuję bardzo za rzeczową odpowiedź. Żadna krytyka nie jest nam krzywdząca dlatego też już wyświetlanie kategorii jak i jeszcze paru rzeczy na stronie zostało poprawione.

  Czekamy na dalsze opinie na temat sklepu jak i zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
 • bs-twojstyl.pl 05.01.12, 17:26
  Już od dzisiaj sklep w nowej odsłonie. Co się za tym kryje... duże zmiany w wyglądzie jak i funkcjonalności sklepu. Dołożyliśmy wiele starań aby tak przeglądanie jak i zakupy w naszym sklepie stały się jeszcze większą przyjemnością! Oczywiście nie zapominamy też o kryzysie panującym w naszych portfelach, także z nową odsłoną przybywają i będą przybywać nowe, jeczcze lepsze promocje.

  Jak wiadomo każda nowość wiąże się z nieuniknionymi wpadkami i błędami, więc prosimy Państwa abyście w momencie zauważenia niedociągnięć czy niesprawnego działania utrudniającego poruszanie sie po sklepie, powiadomili nas niezłocznie korzystając z zakładki KOKNTAKT, wybierając dział Webmaster.

  Również czekamy na Państwa opinie i pomysły na kolejne rozwinięcia sklepu, aby czas poświęcony przez Was na stronie był jak najprzyjemniejszy a zakupy były postrzegane jak robienie sobie prezentów przez cały rok.
 • bloodybilly 07.11.12, 15:53
  Fajnie, Czasem lepiej oejrzeć na żywo i zamówić przez internet :D
  --
  mobile4biznes.pl/ Polecam serdecznie!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka