26.09.13, 09:34
Post został usunięty przez adminów lub założyciela forum .
Edytor zaawansowany
  • biznesbizon 27.09.13, 00:37
    Sprawdź: freshmail.pl

Najpopularniejszy w Polsce więc spora szansa, że ci podejdzie. Ja przetestowałem kilka autoresponderów (polskich i zagranicznych) i mój wybór padła na Freshmaila z kilku powodów:
    - prosty i intuicyjny
    - gotowe szablony z edytorem
    - raportowanie wszystkiego co się zapragnie
    - dobre wsparcie klienta (konsultanci, samouczki, bezpłatne szkolenia, webinaria)

Za darmo pozwala wysłać 2000 maili miesięcznie.
  • e_waszka 28.09.13, 00:29

Najsensowniejszy wybór to freshmail.pl

Z całkowicie darmowymi programami jest taki problem, że wysyłają na Twoją bazę adresową własne mailingi reklamowe. Ja nie po to buduję najlepsze relacje z moimi klientami, aby ktoś im wysyłał jakieś reklamy bez mojej wiedzy. Takie praktyki prowadzi przykładowo Inis.
  • tommo6 15.10.13, 09:54
    Freshmail nie jest do końca darmowy bo można wysłac za free tylko 2000 maili w miesiącu, ale z tego co się zorientowałem to nie ma dobrego i darmowego autorespondera. Chya, że coś przeoczyłem?

Na razie korzystam z Freshmaila i spisuje się całkiem ok.
  • ekspert_andrzej 21.03.14, 21:15
    osobiście używam kilka miesięcy GR najlepszy według mnie, a przetestowałem przez lata kilka bardzo znanych, GP oprócz tego że cały czas ma jakieś fajne nowości to dodatkowo ma mega fajną bazę poradników i nawet szkoleń online dużo można się nauczyć i wprowadzić zaminy do siebie, dlatego używam GetR.. do tworzenia i wysyłania newsletterów oraz zarządzania bazą kontaktów. Jeśli założysz konto korzystając z tego linku, otrzymasz 100 zł premii na początek gr8.com/pr/30YJ
  • ebiznesman 27.04.14, 13:48
    takie systemy jak freshmail czy mailchimp nie dadzą Ci dowolności, zazwyczaj darmowe masz opcje, ale z ograniczoną ilością wysłanych maili. ja mogę polecić salesmanago >> wdrażam je z tą firmą www.inceptox.com/oferta/marketing-automation i jestem zadowolony, do 1000 kontaktów mogę wysyłać dowolną ilośc maili, powyżej tysiąca jest chyba 39 zł dopłaty, zresztą zapytaj ich sam. poza tym w pakiecie możesz automatyzować sprzedaż, więc warto

aktualnie własnie nad tym się zastanawiam
  • stachumakowski 12.08.14, 20:06
    Witaj, już od około trzech lat korzystam z nowoczesnego autorespondera
    w firmie Global Virtual Opportunities która jest pionierem w swojej branży
    udostępniając narzędzia dla e-biznesu. W tej firmie posiadam hosting który
    kosztuje około 32 zł na miesiąc, i co najciekawsze to wszystkie niezbędne
    narzędzia oraz autoresponder, mam w cenie hostingu.

Autoresponder jest bardzo prosty w obsłudze, i posiada funkcję której nie ma
    żadna inna firma na rynku, czyli możliwość pozyskania adresu email od użytkownika
    portalu Facebook, a działa to w sposób iż umieszczasz tylko buton na stronie.
    Dodatkowo jest do wyboru duża ilość ładnych skórek dla formularza, prosty w obsłudze
    Import - Eksport
    Tutaj znajdziesz pełną informację ...

--
    Darmowy System Do Budowy Wolności Finansowej...
    stanislawmakowski.pl/pierwsze-kroki.html
  • tbur 05.09.14, 09:35
    Zależy jakie sa Twoje potrzeby, wybór jest ogromny - mały ranking 7 systemów znajdziesz tutaj goo.gl/KZLGBQ
  • polmania 31.05.15, 16:43
    Cześć, możesz wejść na autorespondery.pl/ - tam jest chyba zestawienie najlepszych programów do email marketingu

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka